Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samska pri 40

Samska pri 40

Ne rabim seksa. Vedno sem se pretvarjala in igrala v seksu… pa sem rekla – zakaj pa. Itak sem vsem lagala. Pa to dobro lagala in se dobro pretvarjala…. po moje jim nikoli ne bo jasno, zakaj sem jih pustila.
[/quote]

Meni je bilo takoj jasno da si “so fucked up”. Pretvarjati se, lagati, glumiti itd. je samo potrditev tega kar sem napisal. Nisi bila to kar si.

Ne, mogoče res ne vem kaj je sreča, ampak nočem niti vedeti, ker sem srečna.

V starih časih so bili zadovoljni s kočijo, ker niso vedeli kaj je to avto. Še prej so bili čisto zadovoljni z ladjami (tle mal več razlage – ladja je bila najhitrejše prevozno sredstvo (zato je bil antični svet čisto drugačen, glavna mesta ob morju, po celem sredozemlju – to je bil svet!!!), kot je danes avion), ker niso poznali letal….. itd.

Torej?
[/quote]

Ne rabim seksa. Vedno sem se pretvarjala in igrala v seksu… pa sem rekla – zakaj pa. Itak sem vsem lagala. Pa to dobro lagala in se dobro pretvarjala…. po moje jim nikoli ne bo jasno, zakaj sem jih pustila.
[/quote]

Ajej, pa ti sploh ne razumeš kaj pomeni imeti partnerja. To ni nekaj kar ti od njega pričakuješ, pravzaprav obratno, ti se želiš razdajati. Ko boste ženske tebi podobne dojele kaj pomeni imeti rad, boste spoznale, kakšne idiotizme ste klamfale. Sicer pa še dobro, da si samska, ker nobenemu moškemu ne bi želel takšne nesreče kot si ti… Iz izkušenj ti povem, da ste to najbolj depresivne ženske. A ti res misliš, da smo mi malo umsko zaostali? Že sam povod v odprtje teme govori drugače, ponavadi si ljudje pričnemo lagati, ko nečesa ne dosežemo oz. delamo v nasprotni smeri. Same samske srečnice… zrele pacientke za psihiatra…

Ajej, pa ti sploh ne razumeš kaj pomeni imeti partnerja. To ni nekaj kar ti od njega pričakuješ, pravzaprav obratno, ti se želiš razdajati. Ko boste ženske tebi podobne dojele kaj pomeni imeti rad, boste spoznale, kakšne idiotizme ste klamfale. Sicer pa še dobro, da si samska, ker nobenemu moškemu ne bi želel takšne nesreče kot si ti… Iz izkušenj ti povem, da ste to najbolj depresivne ženske. A ti res misliš, da smo mi malo umsko zaostali? Že sam povod v odprtje teme govori drugače, ponavadi si ljudje pričnemo lagati, ko nečesa ne dosežemo oz. delamo v nasprotni smeri. Same samske srečnice… zrele pacientke za psihiatra…
[/quote]
Taksnih zensk je tako dosti, da velika vecina moskih v zivljenju ne sreca zenske, ki na moskega gleda priblizno podobno kot moski obicajno na zensko. To velja tudi za porocene pare, z otroki, itd. Se vecina tistih zensk, ki na zacetku zveze igrajo, da niso v zvezi zaradi xyz koristi, zavoljo abc projekta, itd, celo dolga leta, le igra. To se toliko bolj velja za tipicne beta provajderje, ki jih zenska izbere v tridesetih. Slepijo pa se, tako ona kot on. Zal. Ampak to je resnica.

Puhloglavka, nočeš/nisi sposobna doumeti v čem je razlika med užitkom in srečo.
[/quote]

To je samo en del. Drugi pa je ali zavestno (resnica do same sebe) sprejema dejstvo, da je samska in zakaj ali pa se trudi s samoprepričevanjem kot je opisala. Ali kot pravi Robi, da laže.
Ko in če pa bo sprejela pri sebi resnico o sebi, pa bo odprta tudi za vezo in posledično za srečo. Ampak na drugačen način kot ona sedaj misli kaj to je sreča.
Skratka veliko dela jo čaka, da bo sprejela sama sebe in posledično tudi drugi, v tem primeru moški.
Pa ne pišem to iz teorije, ampak svoje prakse. Sem bila na podobnem, ampak, ko sem se preučila, se sprejela sem se odprla do drugih in moških. In fenomenalno je opazovati razliko prej in zdaj, kajti prej so me spregledali, zdaj me vidijo.

Ne, mogoče res ne vem kaj je sreča, ampak nočem niti vedeti, ker sem srečna.

V starih časih so bili zadovoljni s kočijo, ker niso vedeli kaj je to avto. Še prej so bili čisto zadovoljni z ladjami (tle mal več razlage – ladja je bila najhitrejše prevozno sredstvo (zato je bil antični svet čisto drugačen, glavna mesta ob morju, po celem sredozemlju – to je bil svet!!!), kot je danes avion), ker niso poznali letal….. itd.

Torej?
[/quote]
Imeti rad in biti ljubljen je nekaj kar nam je položeno v gene in je del naših potreb.
Dočim vožnja z vesoljsko ladjo to ni, zato se ne rabimo (samo)prepričevati kako smo srečni, ker se ne moremo peljati v vesolje.
Zato tisti, ki niso sploh vedeli o obstoju vesoljskih ladij, niso jamrali in se prepričevali kako so srečni, ker se morajo peljati le s kočijo.

Tebi pač ni bilo dano, da bi ti življenje pokazalo kaj pomeni nekoga imeti rad in biti ljubljen. A to ne pomeni, da te potrebe v tebi ni.
Brez te potrebe, ki je v tebi, ne bi bilo potrebe po tolažbi, lažeh in samo(prepričevanju).

Sej se nič ne pritožujem. Meni je kul, tako kot je. Samo povem, zakaj sem samska in zakaj mi ni sploh do tipa in veze in zakaj vse zavrnem….
[/quote]bom takole najprej vprašal, ampak z vibratorjem ali s prstki se pa poseksaš, ali si frigidna, ker če si frigidna potem tak ni kaj težko razumeti, zakaj moških ne potrebuješ, saj najbrž ga ne rabiš zato, da ti bo gate pral

Ne rabim seksa. Vedno sem se pretvarjala in igrala v seksu… pa sem rekla – zakaj pa. Itak sem vsem lagala. Pa to dobro lagala in se dobro pretvarjala…. po moje jim nikoli ne bo jasno, zakaj sem jih pustila.
[/quote]

Samo sama sebi lažeš. Kako ne dojameš tega??

se popolnoma strinjam s teboj

Evo, pa drug primer. Prijateljica se je ločila, stara 43 let, sedaj je pa že skoraj histerična, ker je ločenka, spoznala enega z glavo v zid, trmarila v vezi, dokler jo ni on prekinil, še sedaj ga prosi, da bi spet začela (pa sta imela vezo tako da sta se 2x mesečno videla).

Sej je res bedasto, da sem odprla to temo. Mi je žal. Sem pred kratkim spoznala enega ful energičnega tipa, pa sem takoj ugotovila, da ne bo šlo, ker čem čisto brez energije, zato je seveda tega razmerja konec….. in vseh ostalih, ki bi se lahko zgodili, se nikoli ne bodo.
Pri vsej tej utrujenosti je zadnja stvar, ki jo rabim še tip….

Tko da pozabite na to temo….. ne da se mi več.

Ma, ja, kaj boš pa drugega počela, kot bedaste teme odpirala in smrdela na monu, če nimaš nič od življenja, še tega ne razumeš, da si ostanek in defekt narave. Nisi pa nič posebnega, masa popolnoma nesposobnih štiridesetletnic za medsebojne odnose in karkoli drugega, se iz dneva v dan veča. In dokler vam ne bo potrebno niti odrasti, kaj šele razvit kako sposobnost, bo le na slabše šlo, na bolje ne more it, dokler se riti ni treba trudit za nič, ne?

Životarjenje te utruja, Resnica pa je ravno obratna; ravno ta tema bi ti težko bila temelj za drugačen pogled na Življenje, ki te ne bi utrujalo.

Odgovornost za biti svoboden ali pre/prosto imeti, je vedno na posamezniku. Drugi nimajo popolnoma nič s tem.

Lepo, da si tako srečna… ampak saj dobro veš sama pri sebi, da je to le navzven. :-)))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

In v čem je problem, če problema ni ?
Suhe veje na rodnem drevesu niso redke

Životarjenje te utruja, Resnica pa je ravno obratna; ravno ta tema bi ti težko bila temelj za drugačen pogled na Življenje, ki te ne bi utrujalo.

Odgovornost za biti svoboden ali pre/prosto imeti, je vedno na posamezniku. Drugi nimajo popolnoma nič s tem.
[/quote]
Si letos že šel na štop na morje? Kaj pa preživnian otrokom, še vedno nimaš nič, da bi ti kaj vzeli in še vedno nočeš delat?….ti si ena svoboda ja, si še veliko večji smrad od vsake večno samske, čeprav ž
e teh ni nič prida.

Ma, ja, kaj boš pa drugega počela, kot bedaste teme odpirala in smrdela na monu, če nimaš nič od življenja, še tega ne razumeš, da si ostanek in defekt narave. Nisi pa nič posebnega, masa popolnoma nesposobnih štiridesetletnic za medsebojne odnose in karkoli drugega, se iz dneva v dan veča. In dokler vam ne bo potrebno niti odrasti, kaj šele razvit kako sposobnost, bo le na slabše šlo, na bolje ne more it, dokler se riti ni treba trudit za nič, ne?
[/quote]

Sam zanima me zakaj komentiras v bedastih temah? Sj je to temo ocitno nekdo napisu iz dolgocasja. Sj pise da je ta del foruma za napisat nenavadno vpradanhe in dobili boste nenavaden odgovor… Al neki podobnega.


Tipa res ne rabiš. Rabiš pa še soočiti z resnico, saj te notranja borba in nenehno samoprepričevanje uničuje.

Sam zanima me zakaj komentiras v bedastih temah? Sj je to temo ocitno nekdo napisu iz dolgocasja. Sj pise da je ta del foruma za napisat nenavadno vpradanhe in dobili boste nenavaden odgovor… Al neki podobnega.
[/quote]
Ker vas nekdo mora usekat po usmrdnjenih beticah vsake toliko časa, da začutite,da obstaja tudi reala in imam glih cajt ob jutranjem kofetu.😁


Ker vas nekdo mora usekat po usmrdnjenih beticah vsake toliko časa, da začutite,da obstaja tudi reala in imam glih cajt ob jutranjem kofetu.😁
[/quote]

Aha zato. Sj vemo kaj je reala, kle gor odplavamo od reale in pametujemo. Pol si ze tut mal odvisen od tega foruma. Ne bi ti pa skodl ce bi biu mal manj nesramen do pisocih. A pol v reali nisi tak?

O polarni tebe sem najbolj od vseh pogresala sploh zjutri ob kofetu


Nič vi ne odplavate, ste izmečki in gniloživke. Če si prfliknjeno in ničvredno v pisanju pod multinikom, v realnem življenju pač ne moreš bit nič boljše, ne?
[/quote]

Saj je vseeno pod katerimi nicki piše, ker je jasno, da si v reali pocukran do konca in naprej. Ni razlike.
Pa da se ti da toliko energije zmetati proč?
Brklca sicer ne maram, ampak z razliko od tebe ima dedec vsaj jajca. To mu gre priznati. Ti pa še veš ne kaj to je.


Ker vas nekdo mora usekat po usmrdnjenih beticah vsake toliko časa, da začutite,da obstaja tudi reala in imam glih cajt ob jutranjem kofetu.😁
[/quote]

Pomanjkanje argumentov vedno nadomestijo žaljivke, kot nek zadnji brezupni poizkus nadvlade nad sogovornikom. Vsaj na internetu. V živo je zadnji korak tepež.


Nič vi ne odplavate, ste izmečki in gniloživke. Če si prfliknjeno in ničvredno v pisanju pod multinikom, v realnem življenju pač ne moreš bit nič boljše, ne?
[/quote]

Aha razumem. Se prav si tut v reali tko nesramen. Jst uporabljam samo ta nick ne se 100 drugih. Sm ga pa 1x vmes zamenju. Jst v nasprotju s tabo sem res super oseba in prijazen. Sam to se ne ceni. No lej, sj spilej kle gor nesramneza se naprej. Tvoja sporocila so itak za preskoct. Ne bom te vec motu.

Ma, ja, kaj boš pa drugega počela, kot bedaste teme odpirala in smrdela na monu, če nimaš nič od življenja, še tega ne razumeš, da si ostanek in defekt narave. Nisi pa nič posebnega, masa popolnoma nesposobnih štiridesetletnic za medsebojne odnose in karkoli drugega, se iz dneva v dan veča. In dokler vam ne bo potrebno niti odrasti, kaj šele razvit kako sposobnost, bo le na slabše šlo, na bolje ne more it, dokler se riti ni treba trudit za nič, ne?
[/quote]

D E B I L …. vse so nam vsilili. Sistem in vse. Uničili vse naše vrednote. Človeka spremenili v robota za služenje denarja in potrošnjo…. govorijo, da so nam dali svobodo, v resnici so nas pa tako zasužnjili, kot niso bili nikoli naši predniki v zgodovini. Še vodo moraš plačat, pa davek je na čisto vse….

Skratka se vidi, da nihče ni sposoben razmišljat dalje od seksaaaa…. in dalje od tega, zakaj je tako kot je, krive so pa ženske, ki so prvič v zgodovini človeštva samostojne in bodo to samostojno obdržale največ ene 100 let.

Zato sem samska, ne prenesem vseh krettttenov ali pa sebičnežev kar jih hodi pa tem svetu…. k znajo sam pljuvat, brez vsake pameti…. ali sposobni ustvarjanja, samo krast znajo, pa jemat, kot ženske… ustvarit boljšega sistema pa ne in vrednost, da bi dobili kar hočejo… tepčki, hlapčki, nič drugega…. mastno služite, to znate, ker to delate celo zgodovino, pa keš zapravljajte za vaše igračke, kot so avtomobilčki, pa motorčki, pa gliserčki… budaleščine… žensko imajo pa samo za fffffuk, namesto ančke… in vi miste, da ste pametni? ko na žensko gledate skozi oči denarja, kot strošek?’ pa sej ženske so iste, sej tako so vzgajate kapitalistični hlapčki….

K res ne prenesem butalccev, k so na vsakem koraku….

Za mene imaš ti smešno razmišljanje. Ja nekdo hoče seks in kaj je to kaj takega? namesto da bi se fajn poseksala ti raje v svoji frustraciji sebe prepričuješ kako si ti fajn, ker tak tipe skenslaš. In kaj imaš od tega? popolnoma nič. S seksom bi imela užitek, sedaj pa tudi tega nimaš. Brihtni in smešni tipi še kako obstajajo, pa misliš da te bo gledal tako zateženo, da te prosi za seks. Pa kdo si ti? Ene ženske se boste morale spustiti na realna tla, seveda če trdno želite kar pravite, drugače pa naj ostane tako

New Report

Close