Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski športno aktivni in razgledani moški

Samski športno aktivni in razgledani moški

Tle se pa strinjam… 40+, smo neprimerno bolj komunikativni ljudje, kakor mlajši. Žal…

Sem imel v soboto družbo 22+, in smo se prav te stvari debatirali… Prav žalostno je gledati kako se matrate, pa sem sam vpričo naredil nekaj “vaj”. Odziv je bil, kako si upaš???

Tle se pa strinjam… 40+, smo neprimerno bolj komunikativni ljudje, kakor mlajši. Žal…

Sem imel v soboto družbo 22+, in smo se prav te stvari debatirali… Prav žalostno je gledati kako se matrate, pa sem sam vpričo naredil nekaj “vaj”. Odziv je bil, kako si upaš???[/quote]

Jaz bi rekla raje 50+. Prav neverjetno je, ko greš v hrib pa te 50, 60 in več letniki že kar sami od sebe z nasmehom pozdravijo. Pa kako rečejo. Pri 30letnikih, ko jih pozdraviš (sami seveda ne pozdravijo) pa pogosto niti ne odzdravijo, kar skozi tebe gledajo.
Ne vem kaj se je tako spremenilo, da so mlajše generacije vse bolj neolikane.
Zanimivo mi je tudi to, da srečaš 30 letnike z malimi otroci. Pozdraviš. Starši te gledajo kot tele, otroci pa pozdravijo. Očitno jih v vrtcu učijo manir, od staršev jih že niso dobili.

Pa saj ne kupuješ avta, ampak bi rada spoznala osebo – no, očitno tako, s katero bi se skupaj rekreirala, potovala in razpravljala o prebranem ter tekočih dogodkih. Kje pa so merila, da je ta oseba dobra, topla, čustvena, da te zna objet, ko je treba, in ti povedat ravno prave besede, ko to rabiš, ki te bo pripravljena poslušat, ti pomagat, da se bo znala smejat s tabo, te pocukat in požgečkat.

Nikogar ne spoznaš ravno zato, ker delaš kljukice zraven. Ti iščeš nekoga za imidž, ne za ljubezen.

Ne ne, bo kar prav 40+… To sovpada tudi z “drugo puberteto”, oz z časom, ko ljudje delamo konkretne spremembe za naslednjih +-20 let…
Z ostalim se pa poplnoma strinjam, oz imam iste izkušnje…

Veš, vse bolj se mi dozdeva , da si kandidatka za 10-15 let starejšega… Ker ste zrelostno žal le tako kompatibilni. si kdaj razmišljala o čem takem?
Tudi v moji ožji družbi se gradi en tak odnos, in zaenkrat kar dobro kaže.

Tle se pa strinjam… 40+, smo neprimerno bolj komunikativni ljudje, kakor mlajši. Žal…

Sem imel v soboto družbo 22+, in smo se prav te stvari debatirali… Prav žalostno je gledati kako se matrate, pa sem sam vpričo naredil nekaj “vaj”. Odziv je bil, kako si upaš???[/quote]

Jaz bi rekla raje 50+. Prav neverjetno je, ko greš v hrib pa te 50, 60 in več letniki že kar sami od sebe z nasmehom pozdravijo. Pa kako rečejo. Pri 30letnikih, ko jih pozdraviš (sami seveda ne pozdravijo) pa pogosto niti ne odzdravijo, kar skozi tebe gledajo.
Ne vem kaj se je tako spremenilo, da so mlajše generacije vse bolj neolikane.
Zanimivo mi je tudi to, da srečaš 30 letnike z malimi otroci. Pozdraviš. Starši te gledajo kot tele, otroci pa pozdravijo. Očitno jih v vrtcu učijo manir, od staršev jih že niso dobili.[/quote]

Sam res. Jaz tudi veliko hodim naokrog, pa tečem, hribi … Jaz kot zrela ženska prva pozdravim mladca, on pa kot navadno tele ne bele ne črne. Pa dobro no. Ne vem, ali si domišljajo, da so tako greha vredni, da se ne bom zmogla zadržat, če mi bo odzdravil? Enako ko tečem … tipi enostavno ne ozdravijo. Noro.

Ne ne, bo kar prav 40+… To sovpada tudi z “drugo puberteto”, oz z časom, ko ljudje delamo konkretne spremembe za naslednjih +-20 let…
Z ostalim se pa poplnoma strinjam, oz imam iste izkušnje…

Veš, vse bolj se mi dozdeva , da si kandidatka za 10-15 let starejšega… Ker ste zrelostno žal le tako kompatibilni. si kdaj razmišljala o čem takem?
Tudi v moji ožji družbi se gradi en tak odnos, in zaenkrat kar dobro kaže.[/quote]

Ja, 10-15 let starejši je ok. No 15 je že malce preveč, 10 pa čisto ok.

Jaz bi rekla raje 50+. Prav neverjetno je, ko greš v hrib pa te 50, 60 in več letniki že kar sami od sebe z nasmehom pozdravijo. Pa kako rečejo. Pri 30letnikih, ko jih pozdraviš (sami seveda ne pozdravijo) pa pogosto niti ne odzdravijo, kar skozi tebe gledajo.
Ne vem kaj se je tako spremenilo, da so mlajše generacije vse bolj neolikane.
Zanimivo mi je tudi to, da srečaš 30 letnike z malimi otroci. Pozdraviš. Starši te gledajo kot tele, otroci pa pozdravijo. Očitno jih v vrtcu učijo manir, od staršev jih že niso dobili.[/quote]

Sam res. Jaz tudi veliko hodim naokrog, pa tečem, hribi … Jaz kot zrela ženska prva pozdravim mladca, on pa kot navadno tele ne bele ne črne. Pa dobro no. Ne vem, ali si domišljajo, da so tako greha vredni, da se ne bom zmogla zadržat, če mi bo odzdravil? Enako ko tečem … tipi enostavno ne ozdravijo. Noro.[/quote]

Vidiš, tu pa se izkaže kriterij, ki ga ti omenjaš.

Pa kje vi to športaste, pa hodite po hribih? Mogoče na kitajske, da vas nihče ne razume?

Ko sem v hribih pozravim čist vsakega, od mladih do starih in ne delam čisto nobenih razlik.

Na morju – plaža, pa ne morš vsakega posebej , mar ne.

Potem si nad 50 ali pa si mlajši in si svetla izjema.

Potem si nad 50 ali pa si mlajši in si svetla izjema.[/quote]

Precej pod 50. Pa tud nisem še srečal nobenega v hribih, ki bi v kolikor ga pozdravim bil tako samovšečen , da ne bi odzdravil.

Ne ne, bo kar prav 40+… To sovpada tudi z “drugo puberteto”, oz z časom, ko ljudje delamo konkretne spremembe za naslednjih +-20 let…
Z ostalim se pa poplnoma strinjam, oz imam iste izkušnje…

Veš, vse bolj se mi dozdeva , da si kandidatka za 10-15 let starejšega… Ker ste zrelostno žal le tako kompatibilni. si kdaj razmišljala o čem takem?
Tudi v moji ožji družbi se gradi en tak odnos, in zaenkrat kar dobro kaže.[/quote]

Ja, 10-15 let starejši je ok. No 15 je že malce preveč, 10 pa čisto ok.[/quote]

Veš, jaz 40+, več ali manj v družbi 20+, si včasih privoščim kako pre-drznost. Ena imed mojih “for” je tudi, da ko mim prišpona 30-40 samska z psom, na glas rečem mojim dekletom, lej, tale bi pa zame bla.. HAHAHAHA, kolk je vsem nerodno… Se pa je tudi že zgodilo, da sem bil deležen konkretnega predavanja, ali pa morilskih pogledov…

Ja, tudi sam sem mnenja da je 15 že kar problem… Ženska pri+- 41 je neprimerno bolj aktivna kot pri +-14, in njen dedc pri 55+, povprečno nima nikakršne šanse ji slediti…

Potem si nad 50 ali pa si mlajši in si svetla izjema.[/quote]

Precej pod 50. Pa tud nisem še srečal nobenega v hribih, ki bi v kolikor ga pozdravim bil tako samovšečen , da ne bi odzdravil.[/quote]

Jaz pa ogromno takih srečam.
Stvar je v tem, da tistih nad 50 pozdravijo že sami od sebe, so za pogovor, se smejijo.
Tisti mlajši pa, če jih jaz ne pozdravim, niti pod razno ne pozdravijo. Če jih pozdravim pa kaj zamomljajo, eni so kar tiho in te gledajo kot tele, da bi pa kako rekli je pa že čudež.
Edino mali otročki so pa bolj olikani. Pa očitno ne od staršev naučeni.
Edino v gorah je pa bolje. Tam pa srečaš bolj normalen folk, tak, ki ve kaj je olika.

Potem si nad 50 ali pa si mlajši in si svetla izjema.[/quote]

Precej pod 50. Pa tud nisem še srečal nobenega v hribih, ki bi v kolikor ga pozdravim bil tako samovšečen , da ne bi odzdravil.[/quote]

Ker nisi ženska.
Tudi v hribih mladci ne odzdravijo, drugače je edino v gorah.

Ja, 10-15 let starejši je ok. No 15 je že malce preveč, 10 pa čisto ok.[/quote]

Veš, jaz 40+, več ali manj v družbi 20+, si včasih privoščim kako pre-drznost. Ena imed mojih “for” je tudi, da ko mim prišpona 30-40 samska z psom, na glas rečem mojim dekletom, lej, tale bi pa zame bla.. HAHAHAHA, kolk je vsem nerodno… Se pa je tudi že zgodilo, da sem bil deležen konkretnega predavanja, ali pa morilskih pogledov…

Ja, tudi sam sem mnenja da je 15 že kar problem… Ženska pri+- 41 je neprimerno bolj aktivna kot pri +-14, in njen dedc pri 55+, povprečno nima nikakršne šanse ji slediti…[/quote]

A te je že katera klofnila :)? Načeloma, če ni zraven slinastega pogleda, so take izjave smešne oz. simpatične. Ponavadi je tako, da hočem pozdravit pa nekdo kaj takega izjavi pa potem zmedeno spravim ven tisti dober dan :).
Ja, 15 zna biti kar veliko. Samo po mojem so to potem bolj na stara leta pozna. Poznam par takih proti 50, da kapo dol pred njimi tako so aktivni.

Ja, 10-15 let starejši je ok. No 15 je že malce preveč, 10 pa čisto ok.[/quote]

Veš, jaz 40+, več ali manj v družbi 20+, si včasih privoščim kako pre-drznost. Ena imed mojih “for” je tudi, da ko mim prišpona 30-40 samska z psom, na glas rečem mojim dekletom, lej, tale bi pa zame bla.. HAHAHAHA, kolk je vsem nerodno… Se pa je tudi že zgodilo, da sem bil deležen konkretnega predavanja, ali pa morilskih pogledov…

Ja, tudi sam sem mnenja da je 15 že kar problem… Ženska pri+- 41 je neprimerno bolj aktivna kot pri +-14, in njen dedc pri 55+, povprečno nima nikakršne šanse ji slediti…[/quote]

Ma dej brklc kwa zdej? Hodis kot macek okoli vrocga lonca. Puvab puncaro na izlet v hribe! Al pa na kufe, da se bosta za u gore zmenla…….. Bi blu prou fletn slisat, da si koncno srce oddal……..

HAHAHAHA, nee to glih ne, je blo pa že vse sotre torte… Pravjo te moje, da je težko z mano bit, več ali manj pa je smeha še dolgo po švicanju… Hecno je tudi to, ker jih po pravilu zamenjujejo za moje hčere, oz jim ni nič jasn kdo smo si…

Ja, pri 40+ se začne… vidim tudi po sebi… +-Moja generacja je več ali manj imela okrog 20 otroke, in smo sedaj večinoma v obdobju “praznega gnezda”. To je tudi drugi najpogostejši čas ločitev, in od tukaj nas je toliko samskih. Večina se zanemari, manjšina pa je do 50 naredila že toliko da kar “žarijo”.
Jaz velikokrat pravim: ko bom velik… Res jih je čudovito gledat kako oddajajo mladostniško energijo čez preizkušan obraz…

HAHAHAHA, po moje nima traktorja… A jo vprašam?

HAHAHAHA, po moje nima traktorja… A jo vprašam?[/quote]

Kaksen traktor? O cem ti to? A zdej bos pa ti pugoje postavlu? Ejga, s kerga planeta pa si?
Puncara bi le v hribe rada, ti pa ze za doto gledas………..

No dej, le puvab jo. 🙂

HAHAHAHA, po moje nima traktorja… A jo vprašam?[/quote]

Kaksen traktor? O cem ti to? A zdej bos pa ti pugoje postavlu? Ejga, s kerga planeta pa si?
Puncara bi le v hribe rada, ti pa ze za doto gledas………..

No dej, le puvab jo. :-)[/quote]

Ja madonca nooo… Kdo jih pa bo če ne jaz??? Pogoji so pa znani: lepa, mlada in bogata, pa traktor mora met! Kva tle ni jasn???
Mlada je, ekonomsko neodvisna tudi pove da je, lepa pa najbrž tudi… Je pa traktor zdej vprašanje…
In zato se pa tipkam z njo, ker se počutim varnega iz moje strani, pa tudi iz njene, ker pove da sem prestar za njo…

Ha, ha, brklc, tomovinkovič je ok?

a poznate tisti vic..
ko pade en avion pol moških na samotni otok..
in se en teden dolgočasijo…
nakar opazijo da je zraven še en osamljen otok ….poln žensk..
..
ko so mladci do 30 to opazli, so takoj skočil v vodo in začeli plavat na drugo stran..
..
mladci med 30 do 45 so najprej sprašval, če ker vid kakšne so, če se sploh splača delat splav??
..
no tisti če 50 so pa najprej vpršal…če kej kuhajo..???

morda ni švoh se kaj iz tega naučit!!
za iskalke raznih “rekreativcev”

Jaz pa iščem tako , ki ima vikend nekje ob morju.

Kot sem že povedala: iščem moškega s podobnimi zanimanji kot jih imam jaz. Ne iščem bogatega lepotca,a mpak nekoga, ki ima podobna življenjska načela kot jih imam jaz.

KVAAA??? A vinkota maš??? Neee, a se hecaš? Al že brskaš po kmetijskem oglasniku za hitrim nakupom?

Pismo rosno, kriza tole…

No dej, zdej pa resno! Ne se smejat: kakšna so tvoja zanimanja in življenjska načela?

New Report

Close