Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski športno aktivni in razgledani moški

Samski športno aktivni in razgledani moški

Jaz jih znam.[/quote]

Pozitivno presenečen. Kdaj maš čas, da prideš na ” provo”. Heh, če se dobr obneseš , te kar k hiši vzamemo.

Kull!
Kako pa ti kaj sede permakultura? Kaj meniš o Holzerju? Samooskrba?[/quote]

Tako, daleč pa nisem. Nekoč smo imeli kmetijo, zdaj pa samo tako vrt, sadovnjak. Daleč od samooskrbe. Je pa fajn imeti svežo solato, namesto kupljene. Pa dišeč paradižnik pa sladke in sočne jagode.[/quote]

Madonca, ti pa res enga poštenga dedca rabiš! Škoda tole… A starši so še aktivni? Kako se razumeš?

Ma, meni ni nikoli manjkalo ženske družbe… Je pa tako, da ene odhajajo, druge prihajajo… Tudi čez mon.
Več ali manj pa imam stalne prijateljice še iz časov ko sem bil aktiven v društvu ločenih in društvu samskih. Te ločenke imajo brez fotra odraščajoče otroke, pa tud mal alternativo špilam… Od tle men družba otrok in mladine.

potem pa očitno ne veš prav dosti, kajne? 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Hja, zgleda da sva soseda… Bom pa tebe na kofe povabu, k bom pr vas z biciklnom… Dej kontakt.

Tako, daleč pa nisem. Nekoč smo imeli kmetijo, zdaj pa samo tako vrt, sadovnjak. Daleč od samooskrbe. Je pa fajn imeti svežo solato, namesto kupljene. Pa dišeč paradižnik pa sladke in sočne jagode.[/quote]

Madonca, ti pa res enga poštenga dedca rabiš! Škoda tole… A starši so še aktivni? Kako se razumeš?

Ma, meni ni nikoli manjkalo ženske družbe… Je pa tako, da ene odhajajo, druge prihajajo… Tudi čez mon.
Več ali manj pa imam stalne prijateljice še iz časov ko sem bil aktiven v društvu ločenih in društvu samskih. Te ločenke imajo brez fotra odraščajoče otroke, pa tud mal alternativo špilam… Od tle men družba otrok in mladine.[/quote]

Društvo ločenih in društvo samskih? Kje imate pa to? To me pa zanima.

Jest nisem nikjer več aktiven. Itak pa so samski po par letih propadli, ker ni bilo podmladka ki bi prevzeli naše delo. Smo se pa imeli res kul, in tudi nekaj parov je nastalo… Pri obeh društvih pa je (bilo) vedno preveč žensk in premalo moških. Ločenci pa tudi grejo po 12ih letih navzdol…

Ni to to, veš… Jaz ti bolj priporočam čimbolj naravno okolje za iskanje, pa velik poguma in vstrajnosti…

He, he, to je pa tako tipično, polno samskih žensk, moških pa vedno manjka :).
Škoda, da društvo ne deluje več. Saj tudi s samskimi babnicami je fajn poklepetat.

Ma tud moških je dost samskih. Kaj ko je težko pravo dečvo najdit. Kako sploh prepoznati samsko. Predlagam , da vse samske nosijo rute okrog vratu za boljše prepoznavanje. Tko lahko že na daleč določiš status posamezne ženske in potencialne kandidatke za druženje.

Žal… moja izkušnja pa je tudi, da so ženske ki se grupirajo da bi lažje kaj našle, imajo po pravilu izredno slabo samopodobo, navzven pa delujejo glih kontra… So narcisoidne, egoistične, pohlepne,…. Prav hudo je bilo gledati raus, ko se je prikazal zanimiv samec… Se je “fajn klepet” zlo hitr sprevrgel v gnusno borbo… In z redkimi tistimi ki tega niso počele, sem še danes prijatelj…

HAHAHAHA, prosim te nooo!!! To sploh ni res! Problem je ker ti je iskanje samice TEŽKO! Ker nisi Moški, Lovec… Ker si prelen da bi se naučil njihove nebesedne komunikacije… Ženska v povprečju z svojim nebesednim izražanjem pove neprimerno več kakor bi si sama razumsko želela…

V končni fazi je živ dokaz tega tudi ta tema…

HAHAHAHA, prosim te nooo!!! To sploh ni res! Problem je ker ti je iskanje samice TEŽKO! Ker nisi Moški, Lovec… Ker si prelen da bi se naučil njihove nebesedne komunikacije… Ženska v povprečju z svojim nebesednim izražanjem pove neprimerno več kakor bi si sama razumsko želela…

V končni fazi je živ dokaz tega tudi ta tema…[/quote]

Prosim Brklc, zakaj se ti oglašaš v tej temi? Samski športno aktivni in razgledani moški? Ok za prvo postavko, ampak ostali dve?

Avtorica teme ni nič napisala naj se ne… Kaj si pa ostali mislite, mi je pa vseeno…

HAHAHAHA, prosim te nooo!!! To sploh ni res! Problem je ker ti je iskanje samice TEŽKO! Ker nisi Moški, Lovec… Ker si prelen da bi se naučil njihove nebesedne komunikacije… Ženska v povprečju z svojim nebesednim izražanjem pove neprimerno več kakor bi si sama razumsko želela…

V končni fazi je živ dokaz tega tudi ta tema…[/quote]

Primi se raj kakega dela in ne viset skoz tu na monu, da ne boš še psiholog postal.

Avtorica teme ni nič napisala naj se ne… Kaj si pa ostali mislite, mi je pa vseeno…[/quote]

Se bojijo konkurence 🙂

Jaz tukaj visim izključno za svoj denar, ob vseh pošteno plačanih davkih in drugih finančnih obveznostih.

Jaz tukaj visim izključno za svoj denar, ob vseh pošteno plačanih davkih in drugih finančnih obveznostih.[/quote]

Pa še samski. Idealen moški. Le zakaj si potem samski, če si sanjski?

Avtorica teme ni nič napisala naj se ne… Kaj si pa ostali mislite, mi je pa vseeno…[/quote]

Se bojijo konkurence :)[/quote]

Kuga? Kaksna konkurenca neki. Sej se jim ne lub, bi ze pocvekal s tabo. Cakajo, da bos sama v narocje skocila.


@brklc
hvala, a ne hvala

Jaz tukaj visim izključno za svoj denar, ob vseh pošteno plačanih davkih in drugih finančnih obveznostih.[/quote]

Pa še samski. Idealen moški. Le zakaj si potem samski, če si sanjski?[/quote]

To si ti napisal da sem sanjski. Resnica je pa daleč od tega… Je pa ta, da sem samski zato, ker nisem polovičar, krneki tamo vamo, se z menoj ne da manipulirat,… Pa ženske preprosto ne rabim. Če že, bi šlo bolj za željo izmenjave lepote življenja in skupnega ustvarjanja. Za kaj takega pa bi morala bit ženska že osebnostno izgrajena, materinsko potešena, vsestransko samostojna, pa še to je vprašanje, ker vse potrebe in želje z lahkoto živim v prijateljskih odnosih.

Avtorica, ne, ne bojijo se konkurence, ker jim to tudi nisem…. Gre le za ničkolikokrat videno osebno diskreditacijo, z namenom da jih bo moja sotipkarica opazila, ob jasnem dejstvu, da nisem tvoj zadetek…

Lep primer v tej temi je tudi dejstvo, da eden izmed sodelujočih kot neprijavljen joka kot milo dete, zakaj starši ne pustijo svojih hčera pri miru, kot prijavljen pa se izdaja kot “veliki frajer”, in v večini meša drek med mano in sotipkarjem…

Hvala se po pesku vala! Za kufe boš dobila, ko pridem na primorsko, če boš le kontakt dala.

Hvala za iskren odgovor.

Tudi sam sem mnenja, da je boljš bit sam kot slabo v družbi. Se pa strinjam, da je v dvoje izredno lepo v kolikor se osebi med seboj razumeta in dopolnjujeta.

Prosim, vse dobro!

Hvala se po pesku vala! Za kufe boš dobila, ko pridem na primorsko, če boš le kontakt dala.[/quote]

Joooj, kriza… Men je šele zdej pršlo…

Ja pol pa nč ane… Oprost in hvala!

Zato, ker uživa samski stan.

Ti pa si obupan in bi vzel katerokoli, kar ženske še posebaj moti..

Moj športno aktivni in razgledani moški bo kmalu ločenec.
Tako da ga vzame, katera ga hoče. (Komaj čakam, kako dolgo ga bo “prenašala”.)
Ima pa s sabo prtljago – dva predšolska otroka.

saj se najdejo takšni moški, ki jih iščeš. veliko je takšnih. ampak, potem ko se boš dobila z njim, ti pa morda ne bo všeč njegova pričeska ali pa morda čevlji. ali pa jakna. ali pa ti bo šlo n aživce, ker posluša morda hrvaško glasbo. nekaj boš našla na njem, kar te bo odbilo. veliko moških se ukvarja z rekreacijo in je razgledanih. poznam kar nekaj takšnih. mogoče nima prave barve glasu ali pa bo izustil kakšno neprimerno besedo, morda v pogovoru prekoračil dopustno mejo in vse bo splavalo po vodi.

New Report

Close