Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski športno aktivni in razgledani moški

Samski športno aktivni in razgledani moški

Kaksen traktor? O cem ti to? A zdej bos pa ti pugoje postavlu? Ejga, s kerga planeta pa si?
Puncara bi le v hribe rada, ti pa ze za doto gledas………..

No dej, le puvab jo. :-)[/quote]

Ja madonca nooo… Kdo jih pa bo če ne jaz??? Pogoji so pa znani: lepa, mlada in bogata, pa traktor mora met! Kva tle ni jasn???
Mlada je, ekonomsko neodvisna tudi pove da je, lepa pa najbrž tudi… Je pa traktor zdej vprašanje…
In zato se pa tipkam z njo, ker se počutim varnega iz moje strani, pa tudi iz njene, ker pove da sem prestar za njo…[/quote]

Ejga pa ne se ven vlect. Je puvedla, da moski +35 in ti not prides. In traktor tud ma.
A beres kej? Kuga se bosta pa menla, ce nic ne beres?

No, a bo kej? Ne cagaj, ne bos pr punc spal!


Takole ti povem, se gibljem med takimi (sm pa oddan) in ti lahko trdim da se sama aktivno ukvarjaj z športom in boš lahko tm spoznala kakega fajn deca (je res da jih veliko prikriva da so v vezi).
Fitness.press 😉

Samo ženske ki iščete imate kar visoke standarde kar se tiče “pogojev” in tu nastane problem.

Probajte najti sorodno dušo in kakšno alternativo glede pogojev pa bo boje, ne pa da imate nek okvir iz katerega ne greste! To je recept za samsko življenje… pa Srečno!


Al jest bom glihkar 45…;)

KVAAA??? A vinkota maš??? Neee, a se hecaš? Al že brskaš po kmetijskem oglasniku za hitrim nakupom?

Pismo rosno, kriza tole…[/quote]

Ni moj, je pa pri nas doma :).
Življenjska načela, zanimanja, kaj preveč ne bi tule gor. Razen tistiih tipičnih, ki jih pa tako vsi pišejo :).
Mi je pa bolj pomembno recimo, da ima človek čas za recimo uredit malinjak ali sadovnjak kot pa, da ima pred hišo BMW.

jaz v hribih nikoli ne pozdravim ker imam zelo močan glas in bi lahko sprožil plaz. Povečini srečam same grdule, ki komaj sopihajo in take me ne zanimajo.


Takole ti povem, se gibljem med takimi (sm pa oddan) in ti lahko trdim da se sama aktivno ukvarjaj z športom in boš lahko tm spoznala kakega fajn deca (je res da jih veliko prikriva da so v vezi).
Fitness.press 😉

Samo ženske ki iščete imate kar visoke standarde kar se tiče “pogojev” in tu nastane problem.

Probajte najti sorodno dušo in kakšno alternativo glede pogojev pa bo boje, ne pa da imate nek okvir iz katerega ne greste! To je recept za samsko življenje… pa Srečno![/quote]

Kot sem povedala, pogoji so v podobnosti. Recimo tudi človek, ki je tak športnik, da je samo in vedno le v fitnesu, drugo ga pa ne zanima, mi ne sede. Gre za to, da želim z moškim tudi skupaj preživljat prosti čas. Samo v fitnes me je težko spravit. Ko je pa zunaj tako lepo.

OPAAA, opaaa, tole…. Tole, pa velik pove o tebi in okolju v katerem živiš…

Khmm, ammm, sej lahko poveš tudi na drugačen način…


Al jest bom glihkar 45…;)[/quote]

Kwa zdej cincas, lih prou jeh mas.

Iskalka, kwa praus, a brklc ustreza?

tudi iskalka: Si žal še ena v vrsti ki iščete idealnega (popravi me če se motim) in včasih je treba kaj tudi dati od sebe ne samo pričakovati da ti dajejo.

Poznam kar nekaj deklin ki imajo podobno razmišljanje kot ti…. vse so v vazi max. 2 mes. hm, le zakaj?

Razmisli… samo dobronameren nasvet.

A zna kera tuki krave molzt ?

Ti, a se midva poznava v reali???

Močno si brcnil v temo. Verjetno nisi prebral teme.

Jaz jih znam.

OPAAA, opaaa, tole…. Tole, pa velik pove o tebi in okolju v katerem živiš…

Khmm, ammm, sej lahko poveš tudi na drugačen način…[/quote]

Hja, nisem mestna frajla :).


Al jest bom glihkar 45…;)[/quote]

Kwa zdej cincas, lih prou jeh mas.

Iskalka, kwa praus, a brklc ustreza?[/quote]

Gleda na pisanje, bi rekla, da izstopa med samskimi moškimi tule gor, v pozitivno smer :).

Kull!
Kako pa ti kaj sede permakultura? Kaj meniš o Holzerju? Samooskrba?

Kull!
Kako pa ti kaj sede permakultura? Kaj meniš o Holzerju? Samooskrba?[/quote]

Zakaj se mi dela pesen na vrhu medice z smrekovimi vršički?

Kwa zdej cincas, lih prou jeh mas.

Iskalka, kwa praus, a brklc ustreza?[/quote]

Gleda na pisanje, bi rekla, da izstopa med samskimi moškimi tule gor, v pozitivno smer :).[/quote]

Tocn tko. Zdej ga le puvab na kufe.


@brklc
ne. Si pa simpatico, pa prjavlen in veckrat na kufe vabis kolk preberm. 😉

Kull!
Kako pa ti kaj sede permakultura? Kaj meniš o Holzerju? Samooskrba?[/quote]

Tako, daleč pa nisem. Nekoč smo imeli kmetijo, zdaj pa samo tako vrt, sadovnjak. Daleč od samooskrbe. Je pa fajn imeti svežo solato, namesto kupljene. Pa dišeč paradižnik pa sladke in sočne jagode.

Nč več, mam zdej družbe dovolj. Pravzaprav preveč, in komaj vzdržujem stike. Bi mi pa prav prišla moška družba, tud za kak biznis narest. Posebej še kakega mladega fanta za na delo, ali celo da bi obrt prevzel.

Brklc, povej recepte, kje si našel družbo :).

Nč več, mam zdej družbe dovolj. Pravzaprav preveč, in komaj vzdržujem stike. Bi mi pa prav prišla moška družba, tud za kak biznis narest. Posebej še kakega mladega fanta za na delo, ali celo da bi obrt prevzel.[/quote]

Z mosko druzbo pa ne morem pomagat. V druzini smo same punce, jaz in moji dve mali pupi 🙂
Vso sreco pr iskanju. Takem in drugacnem.

Pa fejst bod.
Puzdrav od primorke na gurenks 🙂

Glede na napisano, ti iščeš FriLLOx -a :)) Je športno zelo aktiven, bere, razgledan…

Glede na napisano, ti iščeš FriLLOx -a :)) Je športno zelo aktiven, bere, razgledan…[/quote]

samo on je skoz na netu in ne dela in bi ga mogla preživljati ker kolikor vem ne dela nč

Kaj vi se vsi med sabo poznate :)?

New Report

Close