Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še danes ne vem zakaj sva se ločila

Še danes ne vem zakaj sva se ločila

Odgovor na objavo uporabnika
ravno obratno, 07.12.2021 ob 12:01

Pri nama sem jaz njej povedal, da se hočem ločiti.. Sva sicer imela težave, več njih, ampak se nisem ločil zaradi tega. Ločiti sem se hotel že dosti prej, ker mi enostavno ni bilo do nje. Vstrajal sem zaradi otroka, da vsaj malo odraste. Jaz sem že par let vedel, da prej ali slej se bom ločil. Nevem, če si lahko predtstavljate kakšno je življenje z nekom, ki ti ne pomeni samo nič ampak ti njegova prisotnost gre tako zelo na živce, da si predstavljaš kako bi bilo lepo, če ga nikoli več ne bi rabil videti in slišati.

In NE, nisem imel druge. Sedaj jo sicer imam, ampak tudi če ne bi našel nikoli več nobene druge, bi storil enako.

No dragi moški, pa vas bo počasi srečala pamet in ne boste vsega cvenka vlagali v svoje boljše polovice, one pa se vas bodo takole naveličale in vam nabijale rogove.

Bila je dolga pot da uporabite tudi zgornjo glavo, ampak nikoli ni prepozno!

Ločila sta se, ker ti je ime Borut bro.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
No no, 07.12.2021 ob 12:26

No dragi moški, pa vas bo počasi srečala pamet in ne boste vsega cvenka vlagali v svoje boljše polovice, one pa se vas bodo takole naveličale in vam nabijale rogove.

Bila je dolga pot da uporabite tudi zgornjo glavo, ampak nikoli ni prepozno!

prosim razsveti me, kje je tukaj omenjen denar ali premoženje?

Odgovor na objavo uporabnika
ravno obratno, 07.12.2021 ob 13:48

prosim razsveti me, kje je tukaj omenjen denar ali premoženje?

Že pokojni dr. Janez Rugelj je ugotovil, da so moški v Sloveniji ene velike copate, ki babi nudijo vse, one jih pa izkoriščajo in ponižujejo; na koncu jih pa za piko na “i” še prevarajo.. Takrat so slovenčki namesto tega, da naredijo red doma, raje svojo žalost utapljali v alkoholu..

Ampak jih sedaj počasi, a zanesljivo srečuje pamet.

Odgovor na objavo uporabnika
No no, 07.12.2021 ob 14:00

Že pokojni dr. Janez Rugelj je ugotovil, da so moški v Sloveniji ene velike copate, ki babi nudijo vse, one jih pa izkoriščajo in ponižujejo; na koncu jih pa za piko na “i” še prevarajo.. Takrat so slovenčki namesto tega, da naredijo red doma, raje svojo žalost utapljali v alkoholu..

Ampak jih sedaj počasi, a zanesljivo srečuje pamet.

Moja je tudi dobila vse, in ja, je tudi varala…. sem pa naredil red po vrstem redu – batine, brco v rit, novo življenje samske mamice brez prebite pare, ki služi drugim za “cumdump”… jebiga, realnost je pač taka

Ženske se nažalost ne zavedajo, da kot mamice definitivno potegnejo ta kratko po ločitvi. Za moškega otrok neka resna ovira po ločitvi, moški gredo zlahka naprej….. za mamice je ta zgodba malo težja… mašilo za med noge zlahko dobijo, vsakič novo, kajti moški niso ravno naklonjeni tujemu naraščaju, tisti ki pa so, so pa copatarji, teh pa po navadi one ne želijo… začaran krog

Odgovor na objavo uporabnika
drži kot pribito, 07.12.2021 ob 14:04

Moja je tudi dobila vse, in ja, je tudi varala…. sem pa naredil red po vrstem redu – batine, brco v rit, novo življenje samske mamice brez prebite pare, ki služi drugim za “cumdump”… jebiga, realnost je pač taka

Tudi moja podobno, vendar brez batin…Se pa kar nasmehnem, ko zvem, da ima pri novem težave in velikokrat zgreši stopnice…

Odgovor na objavo uporabnika
Jan426, 07.12.2021 ob 14:08

Tudi moja podobno, vendar brez batin…Se pa kar nasmehnem, ko zvem, da ima pri novem težave in velikokrat zgreši stopnice…

🤔

Mnoge same ne vedo, kaj bi rade.

V bistvu nista bila kompatibilna … ali pač sta bila .. ona  bi cel čas govorila, da moraš sam pogruntat, ti bi jo cel čas spraševal, kaj …. pa bi tekla leta in leta najedanja … v katerih bi bila oba srečna, da sta nesrečna … se ti zdi to okej? …

pojdi ti že mal naprej s srcem in glavo … tudi če imaš drugo in govorita o poroki, si nekak v mislih obtičal deset let nazaj … nima vsako razmerje nekega konkretnega zaključka … in ni ti treba vsega razumet …. bodi v sedanjosti, ne v preteklosti … prva žena je verjetno že zdavnaj šla naprej in ni potrebe, da bi se ukvarjal z njo .. pa verjetno si se že kaj tudi naučil v desetih letih, kajne?

To se bo kruto bralo. Ampak je resnica. V svetu lazi je sicer zanicevana, zato tudi velika redkost, ampak tistemu, ki jo je sposoben slisati, lahko le zavedanje resnice dolgorocno pozitivno spremeni zivljenje.

Pozenscena PIC.KA od moskega, “vernica” v ljubezenske pravljice, in taksnih vas je danes ogromna vecina, bo magari 10 let traumnirala za necem kar ni nikoli razumela. Je to obnasanje MOSKEGA?

Hudic, ce niti danes ne razumes zenske narave, ceprav se ni bilo se nikoli lazje izobraziti. Halo!!! Za YouTube si ze slisal??? Izobrazuj se!!! Skozi proces izobrazevanja ti bo postalo marsikaj iz preteklosti bolj jasno. Naslednja faza je zavedanje, da je konkretni film, ki se je takrat odvijal v njeni glavi, pravzaprav nepomemben. Zavedal se bos, da bi ti to lahko naredila se taksna “krepostnica”, ki se ima za bolj sveto od same device Marije.

Skrajni cas je tudi, da se koncno zaves kako zelo te je zenska na koncu zveze PREZIRALA! S tabo se je IGRALA. V glavo te JEB.ALA! Zavestno! In z uzitkom! Tako polna je bila sama sebe. Tako samozavestna! Zakaj? Who cares, ce je imela drugega!

Ampak zato se ne rabis biti jezen, razocaran, itd. Zavedati se moras, da ima vse svoj zacetek in konec. Nic ne traja vecno! Niti nase vesolje. Pa bo neka zveza, lol. Pac, imela sta kar sta imela. Trajalo je koliko je trajalo. In to je to.

Te reci vas toliko zjebejo, da jih se desetletje kasneje v sebi premlevate z neko romanticno otoznostjo, ravno zaradi popolnoma nerealisticne vere v ljubezenske pravljice. In kaj drugage pricakovati kot, da ti gredo ravno zenske in najbolj pozensceni Janezi pridigat, da se naprej verjetmi v le te. Le “pravo” moras najti, lol.

DrY   preveč dolgoveziš.

Prave ljubezni in spoštovanja med partnerji že dolgo ni več! In vsak moški, ki nasede in se čustveno naveže na žensko, skrbi za njo in ji nudi vse; bo razočaran kot naš primerek Borut. Zato tudi pravi moški gre po stopinjah ženskega feminizma: vzemi in po uporabi zavrzi. In to je vsa kruta realnoist.

Odgovor na objavo uporabnika
zoki201, 08.12.2021 ob 10:04

DrY   preveč dolgoveziš.

Prave ljubezni in spoštovanja med partnerji že dolgo ni več! In vsak moški, ki nasede in se čustveno naveže na žensko, skrbi za njo in ji nudi vse; bo razočaran kot naš primerek Borut. Zato tudi pravi moški gre po stopinjah ženskega feminizma: vzemi in po uporabi zavrzi. In to je vsa kruta realnoist.

+1

Predporočna pogodba obvezno, da ne bo potem hude krvi

Imam rešitev za tvoje težave: najbolje, da sedanji partnerki daš za prebrati to, kar si napisal, kako si gledal stare fotografije in postal SENTIMENTALEN, ti garantiram, da te poroka z novo ne bo več mučila, ker je ne bo.

Ne vem kateri ženski je všeč, da dec objokuje fotke bivše. Takšni tipi ste samo za iti mimo in pozabit.

 

Odgovor na objavo uporabnika
imam rešitev, 08.12.2021 ob 16:27

Imam rešitev za tvoje težave: najbolje, da sedanji partnerki daš za prebrati to, kar si napisal, kako si gledal stare fotografije in postal SENTIMENTALEN, ti garantiram, da te poroka z novo ne bo več mučila, ker je ne bo.

Ne vem kateri ženski je všeč, da dec objokuje fotke bivše. Takšni tipi ste samo za iti mimo in pozabit.

 

A zato meni vsaka po prvem zmenku da košarico.. Jaz vedno prinesem s sabo dva album, v katerem so slike moje bivše in mene v srečnih trenutkih…

Po novem bom pokazal samo še slike iz mobilca

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7222, 06.12.2021 ob 23:46

Take izgovore kot ste jih navedli po navadi uporabljajo, ko imajo drugega partnerja. Če se jih sooči pa začnejo žalit.

Najames detektiva, vrzes slike na mizo, pa vozi miska kamor ces. Naj gre ona s to svojo ljubeznijo kamor ce. Kdo take neumnosti rabi poslusat?

Tako je ,nič ni kriv in se žre ,babnica pa itak ne ve kaj hoče.

jaz sem se ženskam skoraj odpovedal, Te njihove igrice niso zame. Imam nekaj prijateljic s kateim sem občasno intimen. To mi odgovarja, Ne čutim potrebe da bi s katero živel. To samo zaplete moško življenje. Me je prva žena fino je_ala v glavo, podobno kot tvoja tebe, od loćotve naprej sem sam svoj gospodar. To je to.

New Report

Close