Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še eno gospodinjsko vprašanje

Še eno gospodinjsko vprašanje

1x tedensko imam pomoč pri likanju, kar je pa med tednom nujnega pa zvečer, ko otroka spita, zlikam sama (kakšno majico ipd). Pri nas likamo vse, razen brisač, torej tudi spodnje perilo, majice, vse.
LP!

Tudi jaz rada likam, čeprav imam res zelo malo časa.
Ko pridem ob 18.00 ali še kasneje domov, sem s tamalim, dokler ne taspi. Po 22.00h pa je na vrsti likanje. Tudi jaz imam sušilca, ampak ne morem, da ne bi še polikala… Tako kot pravi Vladka, tudi pižame ne morem pustiti nezlikane, niti brisač…
Samo kot pravijo ene, da je iz sušilca kot zlikano-Ni in NI! Jaz točno opazim pri kom, če stvar ni zlikana. Sicer me ne moti, ampak sama imam raje tako, da je orenk, pa čeprav sem pol vsa crknjena, ker grem zelo pozno spat 🙂

Bom poskušala naredit kak kompromis vsaj z brisačami pa posteljnino 🙂

Zagotovo boš tudi ti enkrat imela dovolj prostora zanj, to ti želim čimpreje!
In potem veliko užitkov v prostih uricah, ki ti jih bo sušilec prinesel! LP

likam vedno zvečer, ko sine zaspi, in kolikortoliko sproti…ko se posuši, napadem kup in sem kar hitro fertik. imam res dober likalnik (philips, 2000W), s katerem drgnjenje skoraj ni potrebno. tako sem z eno žehto običajnega perila fertik v pol urce, al pa še to ne. in tako ene dvakrat, trikrat na teden, brez težav. res pa, da mi skoraj ne nosimo srajc (mož ima ene 2 za hude slovesnosti, jaz ene par bluz, ki silno redko pridejo na vrsto za oblečt). likam praktično vse, razen spodnjega perila, nogavic, brisač.

…ja, ko bom menjala stanovanje…

New Report

Close