Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se kdo od vas indetificira kot non binary ?

Se kdo od vas indetificira kot non binary ?

They him ali she them ?

Jaz se kot they them non binary.

a ni cel point nebinarnosti, da pač nimaš določene identitete? zakaj je pol “nebinarnost” tvoja identiteta. pač reči, da si se rodil z intersex genitalijami in da nisi ziher kam točno spadaš, pa idi dalje, ker to pa res nikogar ne briga.

jaz se identificiram kot ljubiteljski kuhar in bralec. a te to briga?

They him ali she them ?

Jaz se kot they them non binary.

 

Koliko vas pa je? Trije, stirje, pet ali vec?

Jaz se identificiram kot Vsemogocni Bog. Zaimek: Vase Nebesko Visocanstvo.

A veste modeli, lahko tudi trdite da ste kamion ali pecikel, pa boste hitro v srajčki pristali za nedoločen čas.

Odgovor na objavo uporabnika
Previdno, 29.03.2024 ob 02:05

A veste modeli, lahko tudi trdite da ste kamion ali pecikel, pa boste hitro v srajčki pristali za nedoločen čas.

V tej temi je samo en model goden za srajčko. Tisti, ki je temo odprl.

Odgovor na objavo uporabnika
naslovi, 29.03.2024 ob 02:15

V tej temi je samo en model goden za srajčko. Tisti, ki je temo odprl.

    Ja vidiš kaj naredi pretirana svoboda..še lulek zraste ali kar odpade

Koja nedojebana budala si, avtor(ali pa sploh nisi avtor, saj še samo ne veš :)):):)

Tak  fuknjen  drek je v normalnem času končal v norišnici. Upam, da se bo zgodovina ponovila.

Ce bi delalo 12ur na dan na kmetiji, ne bi imelo casa razmisljati neumnosti

Ojoj, kakšne neumnosti res. Ampak se ne čudim. Letos sem bila primorana izpolnjevati anketo, ki so jo sicer pomagali sestaviti tudi naši vrli psihologi z filozofske.

Na koncu sem morala obkrožiti spol. Imela ŠTIRI možnosti. Za nebinarno sem morala pogledati v slovar

Tako da … Jim kar uspeva. So se že našli dodatni zmedeni osebki. Saj bo … Počasi. Kaplja ns kapljo še kamen izdolbe.

Vsakega, ki pride s tako ali podobno idejo ven, bi bilo prav poslati na pregled k dobremu psihijatru, za tem na prisilno delo.

Dovolj je neumnosti in posiljevanja ljudi z njimi.

Pri vseh svinjarijah, lažeh, goljufijah, nasilnostih, norostih, idiotizmih in kretenizmih je to samo še ena dodatna norost in traparija. Se sploh ni za čudit ničemur več.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 29.03.2024 ob 07:05

Vsakega, ki pride s tako ali podobno idejo ven, bi bilo prav poslati na pregled k dobremu psihijatru, za tem na prisilno delo.

Dovolj je neumnosti in posiljevanja ljudi z njimi.

Potem bi morali tudi tebe poslati na prisilno delo, saj zagovarjaš enake izmišljotine kot oni.  Ta njihova nebinarna ideologija temelji na družbenem spolu, družbeni spol ste pa ravno vi tradicionalni heteronormativci ustvarili. Oni le nadaljujejo vaše delo. Vaše izmišljotine, da imajo barve spole, da je roza ženska, da je modra moška. Da je biološko, da je je ženska klovn, kot da so visoke petke, ličila idt, povezani z biologijo. Pa da je moški provider, ženska za štedilnik…

Vse to je le nadeljevanje vašega dela, da je spol občutek. Kar tudi ti cel čas bluziš, o o moških in ženskih energijah. Pa kakšen je občutek biti moški in kakšen občutek je biti ženska. Pa kako se počutite… No oni se pa zdaj po stoletjih vsiljevanja vaših bedarij pač tako počutijo!

Bolni ste, da ste povzročili, da se mladi tako pohabljajo, z operacijami spreminjajo spol itd.

Ker draga Soft, spol ni občutek, ampak je biološko dejstvo!

Kot kaj?

.Potem bi morali tudi tebe poslati na prisilno delo, saj zagovarjaš enake izmišljotine kot oni.  Ta njihova nebinarna ideologija temelji na družbenem spolu, družbeni spol ste pa ravno vi tradicionalni heteronormativci ustvarili. Oni le nadaljujejo vaše delo. Vaše izmišljotine, da imajo barve spole, da je roza ženska, da je modra moška. Da je biološko, da je je ženska klovn, kot da so visoke petke, ličila idt, povezani z biologijo. Pa da je moški provider, ženska za štedilnik…

 

Ne seri. Teorijo spola je razvil Money na primeru dveh fantkov dvojckov, potem ko so enemu po nesreci v bolnici delno odrezali penis. Temu revezu so “spremenili spol” s predelavo njegovih moskih spolnih organov v “zenske”, njegovega brata dvojcka je Money imel za kontrolno skupino.  Oba predmeta Moneyeve “studije”, dvojcka Reimer,  sta svoje zivljenje zakljucila s samomorom, Money pa s kopico denarja in slavo. In ta njegov propadli in kriminalni poskus zdaj vi, mavricni bolniki, izkoriscate za sirjenje vasega kulta, krivdo pa obesate na druge.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5791, 29.03.2024 ob 00:41

They him ali she them ?

Jaz se kot they them non binary.

Ja in? Jaz bom danes imel regratovo solato z jajci, kar je ravno tako pomembno kot tvoja tema.

Ko umrete in iz vaših ostankov razberejo spol – je to lahko samo moški ali ženski spol. Tako pravi dnk, reklamacijo lahko naslovite na enega in edinega boga, stvaritelja vsega živega in neživega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9774, 29.03.2024 ob 06:12

Koja nedojebana budala si, avtor(ali pa sploh nisi avtor, saj še samo ne veš :)):):)

Tak  fuknjen  drek je v normalnem času končal v norišnici. Upam, da se bo zgodovina ponovila.

To so kurje teme.

Se kdo od vas indetificira kot non binary ?
To vprašanje spada v psihiatrijo, pa naj se tam zdravijo. Nima nobene zveze s človekovimi pravicami.

Ne poslušaj neumnosti glede identificiranja … Točno veš ali si moški ali ženska glede na to, kakšno telo imaš. Tudi osebe z anoreksijo se vidijo predebele, čeprav so suhe. Ne ukvarjaj se s temi neumnostmi, živi življenje tako, da boš izpolnjeno živel/a.

Tudi shizofreniki so prepricani, da so se rodili v napacnem telesu, ker oni vejo, da so Napoleon. Namesto na parado ponosa so sli v psihiatricno bolnico.

Sicer se temu vprasalcu ze po angleskih zaimkih vidi, da se s temi norostmi hrani z veliko zlico. Verjetno cele dni bulji v tik tok, ki mu je zmesal mozgane.

veš kaj to je dvolično – da nekdo lahko govori da je they them pa je to super njegova paradigma, ki mora biti sprejeta po lgbt+, če ne je to diskriminacija…

ampak ko pa nekdo reče,da se identificira kot kamiona li bicikl bi bil pa odpeljan v ustanovo in dan v srajčko…

zakva? dvolično… če ima nekdo pravuico trolati,da je  večih spolov da obstaja 100 + spolov in bi ga morali sprejemati, če ne smo diskriminatorji, potem sprejemajmo še vse ki se identificirajo kot  karkoli si pač izmislijo..

pravilno pa bi bilo  vse zapreti zaradi blodenj… ker oprosti ni normalno,da  da nekdo razlaga okoli,da je binaren, da nima spola in da obstaja ne vem koliko spolov…

 

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno515, 29.03.2024 ob 12:29

veš kaj to je dvolično – da nekdo lahko govori da je they them pa je to super njegova paradigma, ki mora biti sprejeta po lgbt+, če ne je to diskriminacija…

ampak ko pa nekdo reče,da se identificira kot kamiona li bicikl bi bil pa odpeljan v ustanovo in dan v srajčko…

zakva? dvolično… če ima nekdo pravuico trolati,da je  večih spolov da obstaja 100 + spolov in bi ga morali sprejemati, če ne smo diskriminatorji, potem sprejemajmo še vse ki se identificirajo kot  karkoli si pač izmislijo..

pravilno pa bi bilo  vse zapreti zaradi blodenj… ker oprosti ni normalno,da  da nekdo razlaga okoli,da je binaren, da nima spola in da obstaja ne vem koliko spolov…

 

Mislam, da ni več tako. V Kanadi ali ZDA se lahko identificiral tudi kot kaj drugega. Učiteljica v ZDA je dobila odpoved, ker ni sprejela in resno jemala učenca, ki se je identificiral kot mačka. Počasi bo ta norost prišla tudi k nam, kot vse ostale norosti iz Amerike.

in od kje je to prišlo ta norost –  začelo se je s to binarnostjo in tem neidentificiranim spolom  in  nadaljevalo z neumnostmi o 100+ obstoječih spolih…

to so meni norosti – vsi so za na psihiatrijo po mojem mnenju zaradi blodenj… v tej družbi obstajajo določene vloge in za opravilno sposobnost moraš biti v glavi na mestu, ne moreš  biti ne ono, ne mačka, ne stroj, ne katerakoli žival, itd.

Jaz sem najbogatejša zemljanka in sodnica ki si jemlje pravico soditi vsem. To sem jaz 😀 ti si Teslo 😀 tako, zdaj ti lahko sodim.  Sicer se pa moja identiteta lahko spreminja glede na moje trenutne potrebe, kar pač rabim tisti čas oziroma kaj mi prav pride da nekomu zagreni dan. Odvisno no. Včasih na avtobusu se identificiram kot 90 letna nosečnica in rabim sedež. Če razumeš kaj mislim. Tole WOKE SRANJE je super no. Meni full paše.

Pizdarija ste bedni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
za psihične bolnike, 29.03.2024 ob 11:18

Se kdo od vas indetificira kot non binary ?
To vprašanje spada v psihiatrijo, pa naj se tam zdravijo. Nima nobene zveze s človekovimi pravicami.

Psihiatri jih ne smejo zdraviti. Bi jih lahko obtožili nestrpnosti.

New Report

Close