Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se kdo od vas indetificira kot non binary ?

Se kdo od vas indetificira kot non binary ?

Odgovor na objavo uporabnika
pa saj si ti ista kot oni, 29.03.2024 ob 07:55

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 29.03.2024 ob 07:05

Vsakega, ki pride s tako ali podobno idejo ven, bi bilo prav poslati na pregled k dobremu psihijatru, za tem na prisilno delo.

Dovolj je neumnosti in posiljevanja ljudi z njimi.

Potem bi morali tudi tebe poslati na prisilno delo, saj zagovarjaš enake izmišljotine kot oni.  Ta njihova nebinarna ideologija temelji na družbenem spolu, družbeni spol ste pa ravno vi tradicionalni heteronormativci ustvarili. Oni le nadaljujejo vaše delo. Vaše izmišljotine, da imajo barve spole, da je roza ženska, da je modra moška. Da je biološko, da je je ženska klovn, kot da so visoke petke, ličila idt, povezani z biologijo. Pa da je moški provider, ženska za štedilnik…

Vse to je le nadeljevanje vašega dela, da je spol občutek. Kar tudi ti cel čas bluziš, o o moških in ženskih energijah. Pa kakšen je občutek biti moški in kakšen občutek je biti ženska. Pa kako se počutite… No oni se pa zdaj po stoletjih vsiljevanja vaših bedarij pač tako počutijo!

Bolni ste, da ste povzročili, da se mladi tako pohabljajo, z operacijami spreminjajo spol itd.

Ker draga Soft, spol ni občutek, ampak je biološko dejstvo!

Spol res ni občutek. Kako to razložiti ljudem, ki mešajo občutke in dejstva, pa je drugo vprašanje.

A se ni to začel nek v Ameriki? Da bo prišlo do nas, bo treba še ene 10 let. Pomoje zaenkrat pri nas še ni tok zblojenih. Čez 10 let pa pričakujte, da vam bo nekdo na cesti rekel: jaz nisem on/a. Jaz sem oni. Nisem gospa/gospod. Sem nebinaren. Hahaha. Kako bo to izgledalo v slovenščini? Namesto: gospod Janez Novak naj se zglasi pri okencu 5 bodo rekli kako? Si sploh ne prestavljam. Nebinarni Janez Novak naj se zglasijo pri okencu 5? 🤭🤣🤣🤣🤣 V slovenščini je to še bolj neumno. A ni to že onikanje. Ups. Sploh si ne predstavljam.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5791, 29.03.2024 ob 00:41

They him ali she them ?

Jaz se kot they them non binary.

Čakaj, ti se identificiraš za nonbinary? Ok, daj mi zdaj primere v slovenščini kako bi se morali s tabo pogovarjat, če te srečamo. Pa po slovensko, ker ne mislim po English govorit.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8771, 29.03.2024 ob 20:10

Čakaj, ti se identificiraš za nonbinary? Ok, daj mi zdaj primere v slovenščini kako bi se morali s tabo pogovarjat, če te srečamo. Pa po slovensko, ker ne mislim po English govorit.

Najbrž ONO

Hec je ko začnejo jamrat o menstruaciji hkrati pa niso ženske

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8771, 29.03.2024 ob 20:05

A se ni to začel nek v Ameriki? Da bo prišlo do nas, bo treba še ene 10 let. Pomoje zaenkrat pri nas še ni tok zblojenih. Čez 10 let pa pričakujte, da vam bo nekdo na cesti rekel: jaz nisem on/a. Jaz sem oni. Nisem gospa/gospod. Sem nebinaren. Hahaha. Kako bo to izgledalo v slovenščini? Namesto: gospod Janez Novak naj se zglasi pri okencu 5 bodo rekli kako? Si sploh ne prestavljam. Nebinarni Janez Novak naj se zglasijo pri okencu 5? 🤭🤣🤣🤣🤣 V slovenščini je to še bolj neumno. A ni to že onikanje. Ups. Sploh si ne predstavljam.

Če je to nekdo nedolgo nazaj začel v Ameriki, kaj pa je potem to?

.https://www.youtube.com/watch?v=jZkzmfUjpwA

Kaj pa je potem to?

 

Odgovor na objavo uporabnika
kura je avtor, 29.03.2024 ob 11:15

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9774, 29.03.2024 ob 06:12

Koja nedojebana budala si, avtor(ali pa sploh nisi avtor, saj še samo ne veš :)):):)

Tak  fuknjen  drek je v normalnem času končal v norišnici. Upam, da se bo zgodovina ponovila.

To so kurje teme.

Torej jaz naj bi bil avtor, zato ker sem gej?

To je torej logika debilnega zaostalega avtista CAVE CANEMA.

Torej ženska je ali svetnica ali kurba. Ali si vernik ali ateist. Torej če si gej pomeni, da podpiraš te nebinarne 70 novih spolov neumnosti. Če si tradicionalist, potem si proti in tudi gej ne moreš biti.

Če ni nekaj bele barve, potem mora biti črno.

A tako defekti avtistični razmišljate?

In zakaj tak defekt nima nekega nadzora in prosto hodi naokoli, da moramo vsi njegovo vsiljivo debilnost trpeti?

Če je to nekdo nedolgo nazaj začel v Ameriki, kaj pa je potem to?

.https://www.youtube.com/watch?v=jZkzmfUjpwA

Kaj pa je potem to?

 

Zmesalo se jim je, ker so predolgo smrti zrli v oci.

Odgovor na objavo uporabnika
odgovor845, 29.03.2024 ob 10:43

.Potem bi morali tudi tebe poslati na prisilno delo, saj zagovarjaš enake izmišljotine kot oni.  Ta njihova nebinarna ideologija temelji na družbenem spolu, družbeni spol ste pa ravno vi tradicionalni heteronormativci ustvarili. Oni le nadaljujejo vaše delo. Vaše izmišljotine, da imajo barve spole, da je roza ženska, da je modra moška. Da je biološko, da je je ženska klovn, kot da so visoke petke, ličila idt, povezani z biologijo. Pa da je moški provider, ženska za štedilnik…

 

Ne seri. Teorijo spola je razvil Money na primeru dveh fantkov dvojckov, potem ko so enemu po nesreci v bolnici delno odrezali penis. Temu revezu so “spremenili spol” s predelavo njegovih moskih spolnih organov v “zenske”, njegovega brata dvojcka je Money imel za kontrolno skupino.  Oba predmeta Moneyeve “studije”, dvojcka Reimer,  sta svoje zivljenje zakljucila s samomorom, Money pa s kopico denarja in slavo. In ta njegov propadli in kriminalni poskus zdaj vi, mavricni bolniki, izkoriscate za sirjenje vasega kulta, krivdo pa obesate na druge.

Pa kaj ti je defekt zaostali od CAVE CANEMA?

Pa kje omenjam teorijo spola. Napisal sem: “Ta njihova nebinarna ideologija temelji na družbenem spolu, družbeni spol ste pa ravno vi tradicionalni heteronormativci ustvarili. Oni le nadaljujejo vaše delo.”.

A ti res budalo neznansko zabito ne štekaš, da so te ideje, da je spol občutek STOLETJA STARE, da so ene barve za en spol, druge za drug, da so ena razmišljanja za en spol, druga za drug, da so ena ravnanja za en spol, druga za drug. Da so enemu spolu ene stvari všeč, drugemu spolu pa druge. itd….

A res ti budalo neznansko neumno in avtistično res tega ne veš?????

Te stvari, pač nimajo več z biologijo in ponavadi jih označujemo pod oznako družbeni spol. Kako pa bi jih ti defekt avtistični označeval? Kot BIOLOŠKI SPOL?

 

A je to moj problem, da si ti defekt? Ali nimaš koga, da se s takim kot si ti ukvarja? (Ti si isti kot LGBTQ ideologi, samo da braniš svojo ideologijo in to sta tradicionalizem, religija. Daj budalo pusti normalne ljudi pri miru pa sebi podobnim debilom reklamiraj svoje ideološko sranje. LGBTQ ideologom pa priporočam isto kot tebi.)

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj ljudje ne morete biti inteligentni, 29.03.2024 ob 20:16

Če je to nekdo nedolgo nazaj začel v Ameriki, kaj pa je potem to?

.https://www.youtube.com/watch?v=jZkzmfUjpwA

Kaj pa je potem to?

 

Se mi ne da gledat. Vprašanje je, a so se identificiral za nebinarne?

Poznam par decu k se med sabo zajebavajo in govorijo na babo. Ampak se nimajo za nebinarne. To je neka nova pogruntavščina.

Pa okol Koroške bele babe govorijo na deca pa se nimajo za nebinarne. Definitivno je to novo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3578, 29.03.2024 ob 20:44

Se mi ne da gledat. Vprašanje je, a so se identificiral za nebinarne?

Poznam par decu k se med sabo zajebavajo in govorijo na babo. Ampak se nimajo za nebinarne. To je neka nova pogruntavščina.

Pa okol Koroške bele babe govorijo na deca pa se nimajo za nebinarne. Definitivno je to novo.

Tako kot so “meteroseksualci” nova pogruntavščina, pa so navkljub temu tudi vedno prej obstajali tipi, ki so se nadvpovprečno urejali.

Tako da nova je samo beseda. Torej nima nobene veze, če so se identificirali ali ne, ker v njihovi glavi so bile iste težave.

Moški je 1

Ženska je 0

To je binarno. Lahko bi napisal tudi obratno, da je moški 0 in ženska 1. Stari Rimljani so poznali enko, nule niso poznali. Zaradi mene ste lahko poljubno po želji, karkoli vam paše. Zame ste absolutno nevidni.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj ljudje ne morete biti inteligentni, 29.03.2024 ob 20:59

Tako kot so “meteroseksualci” nova pogruntavščina, pa so navkljub temu tudi vedno prej obstajali tipi, ki so se nadvpovprečno urejali.

Tako da nova je samo beseda. Torej nima nobene veze, če so se identificirali ali ne, ker v njihovi glavi so bile iste težave.

Waaaat?

Daj kaj ti bluziš. Pejt spat.

Bluziš ker to kar naj bi bil metroseksualec ne hodi okoli in ne govori drugim. Ej, od zdaj naprej me kliči metroseksualec.

Pa tile ki se šemijo v ženske tud ne hodijo okol in govorijo od zdaj naprej me kliči tako in tako.

To je novo, da hodijo zdaj okol in govorijo jaz nisem on/a ampak oni ali karkoli drugega ali brezspolnega. Definitivno je novo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3578, 29.03.2024 ob 21:15

Waaaat?

Daj kaj ti bluziš. Pejt spat.

Bluziš ker to kar naj bi bil metroseksualec ne hodi okoli in ne govori drugim. Ej, od zdaj naprej me kliči metroseksualec.

Pa tile ki se šemijo v ženske tud ne hodijo okol in govorijo od zdaj naprej me kliči tako in tako.

To je novo, da hodijo zdaj okol in govorijo jaz nisem on/a ampak oni ali karkoli drugega ali brezspolnega. Definitivno je novo.

Nič netipičnega in novega ni v njihovem obnašanju, česar ne bi mogli najti tudi v prejšnjih obdobjih.

Če poznaš človeško psihologijo te te bedarije ne morejo presenetiti.

Poleg tega, pa je to tudi vedenje, ki je značilno za našo družbo predalčkanja. Konzervativna družba je dopuščala ozko število vlog. Ženska, je kurba, svetnica, mama…pedri poženščeni…moški taki in taki…. Pač to je samo nadaljevanje take družbe.

Te novi debili pa poznajo samo te vzorce, pa se zdaj zmišljujejo nekaj naprej.

Pač oboje je zelo povezano. Vzrok in posledica. Pa naj bo to tradicionalna družba ali pa današnja sfuzlana z 70 novimi spoli. Ista bedarija.

 

Normalni ljudje pa se pač teh bedarij ne grejo, in so pač to in to. Lohka so moški in imajo radi roza barvo in jih to ne bo napeljalo na misel, da so nebinarni ali celo ženske. Ženska bo hotela igrati fuzbal, pa ji zaradi tega ne bo padlo na pamet, da je nebinarna ali celo moški….

 

Normalni ljudje se s temi stvarmi ne obremenjujejo!!! Ne puščajo družbi da jih določa in si ne lepijo oznak.

Tisti poškodovani z frustracijami, ki jim jih je povzročila družba pa lahko zapadejo v take bedarije, če niso najbolj pametni.

Nič netipičnega in novega ni v njihovem obnašanju, česar ne bi mogli najti tudi v prejšnjih obdobjih.

Če poznaš človeško psihologijo te te bedarije ne morejo presenetiti.

Poleg tega, pa je to tudi vedenje, ki je značilno za našo družbo predalčkanja. Konzervativna družba je dopuščala ozko število vlog. Ženska, je kurba, svetnica, mama…pedri poženščeni…moški taki in taki…. Pač to je samo nadaljevanje take družbe.

Te novi debili pa poznajo samo te vzorce, pa se zdaj zmišljujejo nekaj naprej.

Pač oboje je zelo povezano. Vzrok in posledica. Pa naj bo to tradicionalna družba ali pa današnja sfuzlana z 70 novimi spoli. Ista bedarija.

 

Normalni ljudje pa se pač teh bedarij ne grejo, in so pač to kar so. Lohka so moški in imajo radi roza barvo in jih to ne bo napeljalo na misel, da so nebinarni ali celo ženske. Ženska bo hotela igrati fuzbal, pa ji zaradi tega ne bo padlo na pamet, da je nebinarna ali celo moški….

 

Normalni ljudje se s temi stvarmi ne obremenjujejo!!! Ne puščajo družbi da jih določa in si ne lepijo oznak.

Tisti poškodovani z frustracijami, ki jim jih je povzročila družba pa lahko zapadejo v take bedarije, če niso najbolj pametni.

Avtorji, da vas nekaj vprašam.  Identificirate se z they/ them? In koliko vas je? 5? 10?

Nedavni podatki o vpisu  Ministrstva za izobraževanje v New Jerseyju so  v zadnjih štirih letih pokazali več kot 4000-odstotno povečanje števila učencev javnih šol, ki se identificirajo kot “nebinarni”.

Med šolskim letom 2019 do 2020 se je le 16 učencev opredelilo kot nebinarni. Ta številka se je povečala na 675 za študijsko leto 2022 do 2023. To predstavlja več kot 4118-% rast. Od teh 675 učencev je 41 osnovnošolcev. (

Eksplozija v samoopredeljenih “nebinarnih” otrocih v javnih šolah New Jerseyja se zgodi, ko se liberalni voditelji zvezne države zavzemajo za to, da staršev ne obvestijo, če njihovi otroci izrazijo željo, da bi se identificirali kot različni spoli ali spolne identitete.

Ko se je šolski odbor mestne občine Hannover odločil sprejeti pravilnik o boljšem obveščanju staršev o vsem, kar bi lahko imelo “materialen vpliv na fizično in/ali duševno zdravje učencev”, je demokratski državni tožilec New Jerseyja Matthew Platkin tožil okrožje zaradi domnevnega diskriminiranje učencev LGBTQIA+, ker od učiteljev zahtevajo, da učence “oddajo” staršem brez njihovega soglasja. Demokratični guverner zvezne države Phil Murphy je podprl to tožbo.

“Nova politika odbora za izobraževanje občine Hannover, ki od osebja zahteva, da študente LGBTQ ‘oddaja’ njihovim staršem, krši pravice naših učencev – ogroža njihovo dobro počutje in duševno zdravje,” je trdil Murphy.

Tudi New Jersey ni edini, ki doživlja ta nenaden velik porast števila študentov, ki se identificirajo kot nebinarni ali kako drugače »spolno neskladni«. Največje javno šolsko okrožje v Marylandu, Montgomery County Schools (MCP), je nedavno poročalo o 592% povečanju števila učencev, ki se opredeljujejo kot spolno nekonformni v samo dveh letih – s 35 leta 2019 na 239 leta 2021, od tega 18 v osnovni šoli, 92 biti v srednji šoli in večina v srednji šoli.

 

Groomerji kot propagandni NVO LGBT jurišniki opravljajo odlično delo.

Normalni ljudje pa se pač teh bedarij ne grejo, in so pač to in to. Lohka so moški in imajo radi roza barvo in jih to ne bo napeljalo na misel, da so nebinarni ali celo ženske. Ženska bo hotela igrati fuzbal, pa ji zaradi tega ne bo padlo na pamet, da je nebinarna ali celo moški….

 

Res je. Mama me je kot majhnega otroka oblacila izkljucno v modro in mi je se danes ta barva najbolj vsec.  Ze kot otroka me niso zanimale puncke, ampak gradnja mest, Mehanotehnika, lego kocke in miniaturna zeleznica. Kot najstnica sem prebrala vse ocetove tehnicne revije, kasneje polagala ploscice in talne obloge, naredila regale, menjala kuhinjska korita in WC skoljke, itd., ampak sem zenska 1000%. Tam nekje pri 7 letih sem celo trudila lulat po fantovsko. To je povsem normalno, ker pri 5 ali 6ih letih starosti otroci zacnejo odkrivate se svet izven sebe.   Vendar nikoli nisem niti za sekundo podvomila o svojem spolu. Ce bi odrascala danes v Ameriki, bi me ze v otrostvu razglasili za rojeno v napacnem telesu, me dali na zaviralce pubertete in me odvlekli na operacijo.

Odgovor na objavo uporabnika
tudi k nam pridejo, 29.03.2024 ob 21:47

Nedavni podatki o vpisu  Ministrstva za izobraževanje v New Jerseyju so  v zadnjih štirih letih pokazali več kot 4000-odstotno povečanje števila učencev javnih šol, ki se identificirajo kot “nebinarni”.

Med šolskim letom 2019 do 2020 se je le 16 učencev opredelilo kot nebinarni. Ta številka se je povečala na 675 za študijsko leto 2022 do 2023. To predstavlja več kot 4118-% rast. Od teh 675 učencev je 41 osnovnošolcev. (

Eksplozija v samoopredeljenih “nebinarnih” otrocih v javnih šolah New Jerseyja se zgodi, ko se liberalni voditelji zvezne države zavzemajo za to, da staršev ne obvestijo, če njihovi otroci izrazijo željo, da bi se identificirali kot različni spoli ali spolne identitete.

Ko se je šolski odbor mestne občine Hannover odločil sprejeti pravilnik o boljšem obveščanju staršev o vsem, kar bi lahko imelo “materialen vpliv na fizično in/ali duševno zdravje učencev”, je demokratski državni tožilec New Jerseyja Matthew Platkin tožil okrožje zaradi domnevnega diskriminiranje učencev LGBTQIA+, ker od učiteljev zahtevajo, da učence “oddajo” staršem brez njihovega soglasja. Demokratični guverner zvezne države Phil Murphy je podprl to tožbo.

“Nova politika odbora za izobraževanje občine Hannover, ki od osebja zahteva, da študente LGBTQ ‘oddaja’ njihovim staršem, krši pravice naših učencev – ogroža njihovo dobro počutje in duševno zdravje,” je trdil Murphy.

Tudi New Jersey ni edini, ki doživlja ta nenaden velik porast števila študentov, ki se identificirajo kot nebinarni ali kako drugače »spolno neskladni«. Največje javno šolsko okrožje v Marylandu, Montgomery County Schools (MCP), je nedavno poročalo o 592% povečanju števila učencev, ki se opredeljujejo kot spolno nekonformni v samo dveh letih – s 35 leta 2019 na 239 leta 2021, od tega 18 v osnovni šoli, 92 biti v srednji šoli in večina v srednji šoli.

 

Groomerji kot propagandni NVO LGBT jurišniki opravljajo odlično delo.

Pa kaj ti je defekt zaostali od CAVE CANEMA?

Pa kje omenjam teorijo spola. Napisal sem: “Ta njihova nebinarna ideologija temelji na družbenem spolu, družbeni spol ste pa ravno vi tradicionalni heteronormativci ustvarili. Oni le nadaljujejo vaše delo.”.

A ti res budalo neznansko zabito ne štekaš, da so te ideje, da je spol občutek STOLETJA STARE, da so ene barve za en spol, druge za drug, da so ena razmišljanja za en spol, druga za drug, da so ena ravnanja za en spol, druga za drug. Da so enemu spolu ene stvari všeč, drugemu spolu pa druge. itd….

A res ti budalo neznansko neumno in avtistično res tega ne veš?????

Te stvari, pač nimajo več z biologijo in ponavadi jih označujemo pod oznako družbeni spol. Kako pa bi jih ti defekt avtistični označeval? Kot BIOLOŠKI SPOL?

 

A je to moj problem, da si ti defekt? Ali nimaš koga, da se s takim kot si ti ukvarja? (Ti si isti kot LGBTQ ideologi, samo da braniš svojo ideologijo in to sta tradicionalizem, religija. Daj budalo pusti normalne ljudi pri miru pa sebi podobnim debilom reklamiraj svoje ideološko sranje. LGBTQ ideologom pa priporočam isto kot tebi.)

Država vam je določila spol. Fantek je 500, deklica je 505. Kar preverite EMŠO.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 29.03.2024 ob 22:05

Država vam je določila spol. Fantek je 500, deklica je 505. Kar preverite EMŠO.

Ta je pa najboljša.

Pri meni je 501.

Kdo je tisti, ki določa spol? Ne vem točno. Ta podatek je za državo dragocen.

.https://www.zurnal24.si/slovenija/emso-500-za-moske-in-505-za-zenske-narobe-275099

V vaši državi imate ljudi, ki si lahko izdajo osebne dokumente z različnimi podatki. Tudi emšo si lahko spremenijo.

Sem nekje že napisal, da si bom na čelo vtetoviral naslednje črke, x, r, o, b, e. To je več kot nujno. Že vem zakaj.

Ne tetoviraj se po čelu. A boš zgledal kog gangsta Mara Salvatrucha MS13?

Drži se terapije.

New Report

Close