Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se kdo od vas indetificira kot non binary ?

Se kdo od vas indetificira kot non binary ?

Odgovor na objavo uporabnika
terapija889, 29.03.2024 ob 22:51

Ne tetoviraj se po čelu. A boš zgledal kog gangsta Mara Salvatrucha MS13?

Drži se terapije.

Osebno poznam nekoga, ki se je tetroviral po obrazu. Ne brez vzroka.

Policisti od mene nikdar in nikoli niso zahtevali osebnih dokumentov. Kadarkoli grem od doma imam osebno izkaznico praviloma vedno pri sebi. Nisem izdajatelj osebne izkaznice, identity card.

images

 

A se lahko po obrazu namažem s črnim tušem, pa se tak slikam pri fotografu za osebno izkaznico, da bom izgledal kot temnopolti afričan.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj ljudje ne morete biti inteligentni, 29.03.2024 ob 21:36

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3578, 29.03.2024 ob 21:15

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj ljudje ne morete biti inteligentni, 29.03.2024 ob 20:59

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3578, 29.03.2024 ob 20:44

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj ljudje ne morete biti inteligentni, 29.03.2024 ob 20:16

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8771, 29.03.2024 ob 20:05

A se ni to začel nek v Ameriki? Da bo prišlo do nas, bo treba še ene 10 let. Pomoje zaenkrat pri nas še ni tok zblojenih. Čez 10 let pa pričakujte, da vam bo nekdo na cesti rekel: jaz nisem on/a. Jaz sem oni. Nisem gospa/gospod. Sem nebinaren. Hahaha. Kako bo to izgledalo v slovenščini? Namesto: gospod Janez Novak naj se zglasi pri okencu 5 bodo rekli kako? Si sploh ne prestavljam. Nebinarni Janez Novak naj se zglasijo pri okencu 5? 🤭🤣🤣🤣🤣 V slovenščini je to še bolj neumno. A ni to že onikanje. Ups. Sploh si ne predstavljam.

Če je to nekdo nedolgo nazaj začel v Ameriki, kaj pa je potem to?

.https://www.youtube.com/watch?v=jZkzmfUjpwA

Kaj pa je potem to?

 

Se mi ne da gledat. Vprašanje je, a so se identificiral za nebinarne?

Poznam par decu k se med sabo zajebavajo in govorijo na babo. Ampak se nimajo za nebinarne. To je neka nova pogruntavščina.

Pa okol Koroške bele babe govorijo na deca pa se nimajo za nebinarne. Definitivno je to novo.

Tako kot so “meteroseksualci” nova pogruntavščina, pa so navkljub temu tudi vedno prej obstajali tipi, ki so se nadvpovprečno urejali.

Tako da nova je samo beseda. Torej nima nobene veze, če so se identificirali ali ne, ker v njihovi glavi so bile iste težave.

Waaaat?

Daj kaj ti bluziš. Pejt spat.

Bluziš ker to kar naj bi bil metroseksualec ne hodi okoli in ne govori drugim. Ej, od zdaj naprej me kliči metroseksualec.

Pa tile ki se šemijo v ženske tud ne hodijo okol in govorijo od zdaj naprej me kliči tako in tako.

To je novo, da hodijo zdaj okol in govorijo jaz nisem on/a ampak oni ali karkoli drugega ali brezspolnega. Definitivno je novo.

Nič netipičnega in novega ni v njihovem obnašanju, česar ne bi mogli najti tudi v prejšnjih obdobjih.

Če poznaš človeško psihologijo te te bedarije ne morejo presenetiti.

Poleg tega, pa je to tudi vedenje, ki je značilno za našo družbo predalčkanja. Konzervativna družba je dopuščala ozko število vlog. Ženska, je kurba, svetnica, mama…pedri poženščeni…moški taki in taki…. Pač to je samo nadaljevanje take družbe.

Te novi debili pa poznajo samo te vzorce, pa se zdaj zmišljujejo nekaj naprej.

Pač oboje je zelo povezano. Vzrok in posledica. Pa naj bo to tradicionalna družba ali pa današnja sfuzlana z 70 novimi spoli. Ista bedarija.

 

Normalni ljudje pa se pač teh bedarij ne grejo, in so pač to in to. Lohka so moški in imajo radi roza barvo in jih to ne bo napeljalo na misel, da so nebinarni ali celo ženske. Ženska bo hotela igrati fuzbal, pa ji zaradi tega ne bo padlo na pamet, da je nebinarna ali celo moški….

 

Normalni ljudje se s temi stvarmi ne obremenjujejo!!! Ne puščajo družbi da jih določa in si ne lepijo oznak.

Tisti poškodovani z frustracijami, ki jim jih je povzročila družba pa lahko zapadejo v take bedarije, če niso najbolj pametni.

Ja, seveda da poznam človeško psihologijo, vsaj delno. Mene ta tema ne zanima, zanimaš me ti. Vtikam se v folk, ki mi je neznan po karakterju in ga skušam razumet.

Torej kako se opredeljuješ. Kot nonbinary?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3578, 29.03.2024 ob 23:13

Ja, seveda da poznam človeško psihologijo, vsaj delno. Mene ta tema ne zanima, zanimaš me ti. Vtikam se v folk, ki mi je neznan po karakterju in ga skušam razumet.

Torej kako se opredeljuješ. Kot nonbinary?

Dvomim, da poznaš človeško psihologijo. Raje opusti svoje zanimanje za psihologijo in ljudi. Ker če bi imel vsaj malo občutka za psihologijo in ljudi, bi opazil, da sem proti tem nebinarnim, 70 novih spolov bedarijam.

Odgovor na objavo uporabnika
ena zenska, 29.03.2024 ob 21:51

Normalni ljudje pa se pač teh bedarij ne grejo, in so pač to in to. Lohka so moški in imajo radi roza barvo in jih to ne bo napeljalo na misel, da so nebinarni ali celo ženske. Ženska bo hotela igrati fuzbal, pa ji zaradi tega ne bo padlo na pamet, da je nebinarna ali celo moški….

 

Res je. Mama me je kot majhnega otroka oblacila izkljucno v modro in mi je se danes ta barva najbolj vsec.  Ze kot otroka me niso zanimale puncke, ampak gradnja mest, Mehanotehnika, lego kocke in miniaturna zeleznica. Kot najstnica sem prebrala vse ocetove tehnicne revije, kasneje polagala ploscice in talne obloge, naredila regale, menjala kuhinjska korita in WC skoljke, itd., ampak sem zenska 1000%. Tam nekje pri 7 letih sem celo trudila lulat po fantovsko. To je povsem normalno, ker pri 5 ali 6ih letih starosti otroci zacnejo odkrivate se svet izven sebe.   Vendar nikoli nisem niti za sekundo podvomila o svojem spolu. Ce bi odrascala danes v Ameriki, bi me ze v otrostvu razglasili za rojeno v napacnem telesu, me dali na zaviralce pubertete in me odvlekli na operacijo.

“ena ženska”,

Lepo si napisala.

Ja točno tako, kot pišeš, družba je tista, ki daje otrokom vedeti, da je nekaj narobe z njimi, namesto, da bi jih sprejemala takšne kot so!

Družba je tista, ki daje deklicam kot si ti vedeti, da deklice pa menda niso takšne.

In katera družba je to? TRADICIONALNA DRUŽBA je to, ki oblači fantke v MODRO, deklice pa v ROZA.

Ker treba se je zavedati, da sta ta stara tradicionalna družba in ta liberalna družba 70 novih spolov in nebinarnih bedarij ENO IN ISTO SRANJE!

In ne bi se ti godilo tako le v Ameriki, v kakšnih tradicionalnih družbah, kot so Irani, Tajske, Tajvani, Indonezije, Bocvane, Indije…bi ti še prej dali vedeti, da je nekaj s teboj narobe in da se punčke ne obnašajo tako.

Zato pa tudi tam (ne le v Ameriki), na polno izvajajo operacije za spremembe spola.

Je bila pa le bolna tradicija tista, ki je PREDALČKALA ljudi in rodila to bolano ideologijo.

 

Toda probaj to pojasniti nekemu defektu, kot je CAVE CANEM(tu piše kot “tudi k nam pridejo”).

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj ljudje ne morete biti inteligentni ali Kokoši anonimno, 29.03.2024 ob 23:41

Dvomim, da poznaš človeško psihologijo. Raje opusti svoje zanimanje za psihologijo in ljudi. Ker če bi imel vsaj malo občutka za psihologijo in ljudi, bi opazil, da sem proti tem nebinarnim, 70 novih spolov bedarijam.

Mavricni mafiozo te je zacahnal kot primernega kandidata za tranzicijo.

Ja, ja. To smo že 100x slišali. O tej brezvezni temi čisto preveč veš in te preveč zanima, da bi bil kao proti.

Torej, si latentni nonbinary?

Tale emšo je zanimiv. Tam v linku piše, da če je rojenih na isti dan več kot sto moških je oznaka 501, če je pa rojenih več kot sto žensk je oznaka 506. Država novorojenčku ne določi spola. Kdo te podatke sporoči državi. Ne vem.

Kompjuter deluje na osnovi binarne logike. 1,0…vklop, izklop… signal je, signala ni…svetloba je, svetlobe ni… elektrika je, elektrike ni. To je en bit, ki ima lahko vrednost 1, ali pa vrednost 0. Vse je utemeljeno na elektronskem elementu, tranzistorju, ki deluje kot stikalo. To je hardware. Računalničar, ki dela nek program mora poznati to osnovno logiko tranzistorja kot stikala. Kaj bi bilo pa nebinarno, nedigitalno mogoče analogno. Oziroma, če nadaljujem, človek je nevidno bitje v materialnem telesu. Spol določamo po izgledu materialnega telesa, prebivalca v tem materialnem telesu ne vidimo.

Debeli kurji pedofl, ti si si določilo spol? Na podlagi česa?

Kokoši retardiranega pedofla sicer ne berem. Vendar skače ven vedno isto z velikimi krepkimi črkami CAVE CANEM. Kaj to pomeni? Je to sploh kaka beseda ali debeli defektni pedofl to kr neki?

Milan Brglez se je indetificira kot pan seksual.

Non binary so bili evnuhi oziroma beseda evnuh se je uporabljala za non binary ljudi v Egiptu.

Bugizi v Indonexiji prepoznavajo 5 spolov.

Zdaj me zanima, ali je to mnogoštevilo spolov res prišlo iz Zahoda ali iz Vzhoda oziroma 3. sveta?

Ma pejte v …

https://9gag.com/gag/a34ved1

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 30.03.2024 ob 09:19

Ma pejte v …

https://9gag.com/gag/a34ved1

To je to. Z ljudmi se lahko pogovarjam samo v tekstovni obliki. Hvalabogu za ta prekrasen forum. 🙂

Kjerkoli se sprehajam najraje opazujem ljudi. Nikjer nobenega princa ni. Ko bom kje opazila kakšnega princa vam bom to tudi zaupala.

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje615, 30.03.2024 ob 08:39

Non binary so bili evnuhi oziroma beseda evnuh se je uporabljala za non binary ljudi v Egiptu.

Bugizi v Indonexiji prepoznavajo 5 spolov.

Zdaj me zanima, ali je to mnogoštevilo spolov res prišlo iz Zahoda ali iz Vzhoda oziroma 3. sveta?

Vprašanje615“,

Itak, da je sfuzlanost, ki jo vidiš v tej LGBTQ ideolgiji s tem nebinarnim sranjem in novimi spoli kot nekaj kar se zdi, da je prišlo iz tretjega sveta.

Pametno ugotavljaš za Indonezijo glede 5 spolov. Povem ti da to ni redkost, tega je ogromno v vzhodnih kot zahodnih(naprimer plemena Ameriških celin). To še lahko spoštujem, kot del njihove kulturno zgodovinske dediščine. Da pa je ta stvar prešla v današnjo zahodno družbo pa je bolano.

Samo to razloži največjemu debilu tega foruma “CAVE CANEMU(woke-destrukcija…)”, ker zaostali čudaški incel bi rad to vse pripisal zahodni družbi, kao, da je to pred kratkim izumila.

Samo to je preveč neinteligenten človek+močan avtizem, da bi lahko kaj razumel.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ej debeli kurji pedofl, 30.03.2024 ob 03:08

Kokoši retardiranega pedofla sicer ne berem. Vendar skače ven vedno isto z velikimi krepkimi črkami CAVE CANEM. Kaj to pomeni? Je to sploh kaka beseda ali debeli defektni pedofl to kr neki?

Imam čast, da sem z boldano pisavo prisoten v vsakem drugem kurjem zapisu, saj že eno leto odmevam v prazni kurji glavi. Vzrok v obsedenosti z mano je v njegovi kognitivni disonanci, ki jo zelo močno doživi na vsak moj zapis in se mu posledično kar močno sfuza.

Nato običajno sledi klasično kurje spletkarjenje, kraja nickov, uporaba lažnih kurjih nickov z namenom podkrepitve njegovih blodenj, grožnje s smrtjo meni in mojim otrokom, na koncu pa jokanje moderatorju za izbris teme.

 

Vprašanje615 = Kokoši

Kura, sem ti že mnogokrat napisal, da sta spola samo dva; ženski in moški. Takšen je naravni ustroj in Božja voja kot je navedeno v Bibliji. Bog je ustvaril moškega in žensko, homoseksualizem pa je greh in se Bogu gabi, kot je navedeno v Svetem pismu.

Koliko spolov ima neka etnična skupnost v Indoneziji na podlagi njihove tradicije ali starem Egiptu je popolnoma nerelevantno. Edina nebinarnost, ki je posledica narave oz defekta narave je androginost ali dvospolnost kar je zelo velika redkost. Vse ostale variacije so posledica psihične bolezni, prav tako je homoseksualizem psihična bolezen, ki se uspešno zdravi.

Od kod je na Zahod prišlo kvirovstvo in ideološke teorije spolov pa sem obširno pisal v starejših temah.

Zahodna družba nima s 70-izmišljenimi spoli nič, saj je dva tisoč let temeljila na krščanstvu. Zdaj se razkraja v apostaziji in dekadenci ter blasfemiji, zato se seznam LGBT+ vsakih nekaj let razširi.

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 30.03.2024 ob 14:45

Vprašanje615 = Kokoši

Kura, sem ti že mnogokrat napisal, da sta spola samo dva; ženski in moški. Takšen je naravni ustroj in Božja voja kot je navedeno v Bibliji. Bog je ustvaril moškega in žensko, homoseksualizem pa je greh in se Bogu gabi, kot je navedeno v Svetem pismu.

Koliko spolov ima neka etnična skupnost v Indoneziji na podlagi njihove tradicije ali starem Egiptu je popolnoma nerelevantno. Edina nebinarnost, ki je posledica narave oz defekta narave je androginost ali dvospolnost kar je zelo velika redkost. Vse ostale variacije so posledica psihične bolezni, prav tako je homoseksualizem psihična bolezen, ki se uspešno zdravi.

Od kod je na Zahod prišlo kvirovstvo in ideološke teorije spolov pa sem obširno pisal v starejših temah.

Zahodna družba nima s 70-izmišljenimi spoli nič, saj je dva tisoč let temeljila na krščanstvu. Zdaj se razkraja v apostaziji in dekadenci ter blasfemiji, zato se seznam LGBT+ vsakih nekaj let razširi.

“CAVE CANEM”,

Ja bog je vse ustvaril in tam v nebesih sedi starec, ki se mu gnusijo pedri, tako kot pravijo v “westboro baptistični cerkvi”. 😀 😀 😀 Hahahaha ker zaostali avtist si ti. (Res je težko verjeti, da bi tak imel ženo in otroke, razen če ni našel si neko psihično bolno.)

Težko se je z tako neinteligentno osebo kot si ti pogovarjati, saj ničesar ne razumeš pravilno in stalno goniš svojo nelogiko.

Torej do te mere si defekten in neinteligenten, da niti tega nisi sposoben razbrati, da na temu forumu jaz najbolj odločno zagovarjam, da sta spola dva? Niti tega ne dojameš, da je vse moje pisanje nasprotovanju tej ideologiji, ki napada dejstva in biologijo, ki nam kaže, da sta spola le dva.

A to je zaradi tvojega avtizma, ki tvojim defektnim neprilagodljivim možganom ne dovoli dojeti, da “gej” in “podpiranje sfuzlane ideologije veliko spolov” ni gresta vedno skupaj. In da lahko tudi gej teh stvari ne podpira.

Ker za vas avtiste, je pač tako, da vse kar ni BELO je za vas ČRNO? In ničesar kar je bolj kompleksno defekti avtistični ne zmorete dojeti?

Meni so na inštitutu 8. marec pojasnili, da sem octosexualec. Torej sem 41. spol od 86.-ih., kolikor jih trenutno obstaja.

New Report

Close