Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu SE SME ALI NE?

SE SME ALI NE?

mnde ne:)))

Mater aviv, nekaj je v tebi (in na tebi, mislim)!
A veš, da imava neverjetno podobne misli glede skoka čez plot? Tudi jaz nimam to za varanje in da se to lahko stori čisto brez škode. No, čim pa se zaljubiš, pa je stvar bistveno drugačna in zveza s partnerjem gre lahko k hudiču.
Zelo zanimiva oseba si, zato si mi tudi tako všeč!

Kir, Aviv, kaj je potem za vaju varanje? Sklepam, da ta pojem ignorirata al kako?!
Čeprav, KIR, ne vem kako si to mislil, “čim se pa zaljubiš”. Itak, da je govora tukaj o resni zvezi (4 leta), o čem pa misliš?!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislm da je tukaj govora o “telesnem varanju” samo fizicno biti z nekom drugim..eno je pa potem “custveno varanje” ko se v nekoga drugega zaljubis ceproav si s svojim partnerjem, sanjas drugo osebo…itd.

www.studentarija.net

Mislil sem o skoku čez plot, ne o sexu v resni zvezi!

Točno to sem mislil, ti si to lepo napisala! Vedno sem govoril, da si pametna punca!
Kaj pa najin skok čez plot? Nič?

Jaz nimam komu cez plot skocit wes 😉

www.studentarija.net

A si nis našla fanta med prazniki?!? Pa tako lepo sem ti svetoval…

Pol se pa komot zmenva, ne?

Ne ga tudi iskala nisem..ker bi jaz rada enga tocno dolocenga.

www.studentarija.net

sem samo na hitro vse poste prebrala…, lahko da sem malo nazadnjaška al karkoli, po moje je varanje varanje, pa naj bo magari samo “telesno”, zame je varanje že kaj manj fizičnega. Da mi reče tip “ma je šlo samo za seks!!, sva bla tako dolgo narazen.., sem bil pijan..” ma te prosim.. “čao bello”

A mene?!?

Po pravici povedano..ne. Jaz zdj govorim o realnem zivljenju in tko naprej.

www.studentarija.net

Mislil sem v realnem življenju! Sam povej kam pridem, mal nakaž…

Mucek, ti se boš pa iztrošil………..
Tako pridno pomagaš vsem muckam, ki so osamljene………… to je pa vse hvale vredno……………

Je, a ne? Tako za te VAŠE MUCKE skrbim… Si se žez vikend lepo crkljala?

Aja bos prsu plesat z mano? 😉

www.studentarija.net

Moški razumemo seks drugače kot ženske in ženske bi morale to že enkrat doumet! Moškemu se ne zdi čisto nič narobe, če “skoči”, ker bo v naslednjih 5 minutah na “skok” že popolnoma pozabil! Ženske pa ne pozabijo niti tega koliko dolgega tiča so imeli tipi pred sedanjim!

Mislim, da bi morali tu imeti vsi malo več razumevanja. Če gre moški v kupleraj in pri tem njegova veza popolnoma nič ne trpi, celo obratno, zakaj mu tega nebi privoščili? Kajti po tej logiki, bodo tudi moški začeli iskati izključno samo device za svoje življenske družice. Po drugi strani pa je treba vedeti da, če gre kdo čez plot ponavadi ne počne to zaradi dolgočasja ampak so verjetno globlji razlogi.

Zgodba z erotično masažo se mi zdi čudna. Čudna ker masira “prijateljica”, ker se ve, da prijateljice tega ne počnejo oz. naredijo to z namenom, da bi postale ljubice. Kot, da si ga tip v teh letih nebi mogel vreč na roko…? Definitivno je ob taki masaži tudi orala, pa verjetno še kaj…

Seveda bom in med plesom ti bom na ušeska šepetal najbolj nežne besede…. Pol se boš odločila zame?

Ah pr men ne gre to tko hitr..pa kaj nej ce je srcek ze oddan.

www.studentarija.net

Ja, sem ti ga že zdavnaj ukradu! Zdej bi pa še tist v belih čipkastih hlačkah rad!

Ves kaj mene zanima..tko iskreno.S kolkimi bejbikami s tle gor se dobis potem v zivo?

www.studentarija.net

****Moški razumemo seks drugače kot ženske in ženske bi morale to že enkrat doumet! Moškemu se ne zdi čisto nič narobe, če “skoči”, ker bo v naslednjih 5 minutah na “skok” že popolnoma pozabil****

Ah daj, to je en tak najbolj površen izgovor, kar jih lahko najdeš. Če si v resni zvezi, tega skoka ne boš kar pozabil, ker moraš imet kar dober razlog, da si se sploh šel “odrivat”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vse ti povem, kar želiš: ti boš prva (in zgleda edina!)! Zadovoljna?

A si ti novinar? Sicer bi prebral do konca…

Logično je, da se je treba vprašat kaj je narobe. Ampak to ne spremeni dojemanja seksa med moškim in žensko!

Eh jaz sm pac firbcno dete in me je to pac tko zanimal.

www.studentarija.net

New Report

Close