Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu SE SME ALI NE?

SE SME ALI NE?

Ne zarad sexa z mano, Rubyfruit? Enkrat si napisala, da se mora resnico pisat..
Torej:?

Ne tega nisem napisala zarad sexa.Sam tko zanima me pac..in nc mi ne pomeni ce pa zdj ti reces da sm jaz edina da se bom jaz kao boljs pocutila.Sploh ni tle to..samo pac firbec sem.In sm firbcna se naprej..ce sm res edina ..zakaj glih jaz..ne gre mi tole skupi. 😉

www.studentarija.net

Zakaj ti? Ker si moja rjavolaska z dolgimi lasmi in ker sem te sanjal kako se lepo muckava, čist gola…

Madona no, kako grobo posloševanje na moško in žensko dojemanje seksa. Čisto biološko gledano je za moške ugodneje, če so nekoliko bolj promiskuitetni, zato smo (po evolucijski teoriji) tudi dejansko bolj taki. Ampak ne glede je tudi za ženske (spet biološko gledano) ogodneje, če imajo potomstvo z več (bolj skrbno izbranimi) partnerji. Moški se tega seseda zavedamo, zato želimo ženske z družbenimi normami prisiliti, da so samo naše, a nam to nikakor ne uspeva prav zares.

Vsa ta kolobocija ima dve poanti
– moški in ženske nismo tako drugačni, pod kožo smo krvavi eni in drugi (seveda se pa ponavadi hudič skriva v detajlih)
– nismo vsi moški enaki; jaz si o svojih bivših (ki jih je vsaj dvometna številka) spomnim še veliko večje podrobnosti kot je omenjena dolžina, ki naj bi se jo ženske zapomnile

kren napisal:

> Moški razumemo seks drugače kot ženske in ženske bi morale to
> že enkrat doumet! Moškemu se ne zdi čisto nič narobe, če
> “skoči”, ker bo v naslednjih 5 minutah na “skok” že popolnoma
> pozabil! Ženske pa ne pozabijo niti tega koliko dolgega tiča so
> imeli tipi pred sedanjim!
>

VEŠ DA!
Pa ni nič pomagalo, preveč na vas (dečke z neta) mislim………..
V petek sem bila kregana, seveda od možička, ker sem čist zblojena. Sva se zmenila, da uredim 4 stvari, pa sem na tri pozabla…………..
Kako pa naj to komentiram?

Pol si sam sex porihtala, ostale tri reči pa pustila?

Približno tako, ja………….
Kriza, mater!

A zdej si pa čist zaspančkala?

Se strinjam, da se avanture in partnerska zveza lahko istočasno “dogajajo”. Sicer pa bi rekla, da avanture postanejo aktualne kasneje, ko prva strast nekoliko pojenja (ko sta dva še sveže in love sta tako ali tako samo še drug na drugem in ni ne časa ne prostora za tretjega) in ko partnerja ugotovita, da ni več tistih iskric…se verjetno kar naenkrat zgodi, da enega malo odnese, mogoče se potem ponovno vžge stara strast,…

Ah dragi moji, ste se razpisal. Še enkrat jaz. Ja, varanje je varanje. Ampak jaz govorim o dolžnosti partnerja. In dolžnost partnerja je tudi spolnost in ne mi rečt, da ni žensk ali moških, ki po poroki (pa ne samo takrat) zanemarjajo to dolžnost, jo odklanjajo, ali se zanemarijo. In kaj preostane drugemu partnerju? Suša, trpljenje, in a ni to tudi na nek način varanje parnerja? In kaj se zgodi, če se to vleče??? PREVARA nepotešenega partnerja. In s prevaro jok in stok, kreganje, bolečina, pa zakaj, pa zato,… A ni torej bolje preprečit kot pa zdravit? Torej, pljunit v roke in se partnerju posvetit, če si pa tolk gnil, da tega nisi sposoben ali nočeš, potem pa odpri partnerju vrata, daj zeleno luč in naj se poteši zunaj. A to ni pošten? O tem in samo o tem govorim. Tudi jaz imam zvestega fanta in sem sama njemu zvesta, pa čeprav sva ločena tudi po 4 mesece, a sva se o tem pogovarjala in se strinja z mano. Seveda, se najprej vprašaš, kolikšen je moj delež, moja krivda, da me je partner prevaral, če je pa zato, ker je jebi veter, ker mu doma ni dost, pol je lahko kaj narobe, ja. Poznam tak par, oba nekaj nad 40 let, on jo je nagovarjal k še enemu paru, ona ni bla zato, pa si je sam omislil zabavo. Češ, saj ona ni hotela. Ja, sori, na tak način se pa ne dela s partnerjem. In mi je sama rekla, da jim vse štima, da večkrat na teden in to mi reče ženska, ki je bla moja bivša tašča, ki je po izgledu bolj skromna, konzervativna, ko me je na rit vrglo, da mi ONA to razlaga, take intimnosti. Je precej shujšala, se ful rihta, da je njen mož postal kar pazljiv, ampak – jebi veter – še kar se goni okrog. Pezde, ni mu dosti. To pa ni fer in je grdo varanje.
Načeloma sem tudi sama proti varanju, sem za zvezo in intimnost dveh in po pravici povedano, se mi zdi nepošteno do mojega fanta že to, da se do neke mere razkrivam tu na forumu, pa čeprav smo anonimni. In verjamem, da se čara in iskric in erotičnega naboja ne da ohranit do penzije, ampak se je treba trudit in pogovarjat. Če pa še to odpove, ja, kaj ti pa še ostane? Rugelj je dejal nekoč (pustimo ob starni ali je krivično ali ne), da bi morale Slovenke ob poroki podpisat pogodbo, da bodo seksale s svojim možom, ker – nihče se ne ženi, da bi fuka stradal. V tem je poanta mojega pisanja. Moja tri leta z bivšim so se na koncu obrnila tako, v postelji sem ležala s polomljenim hrbtom, niti čaja mi ni uspel prinesti, TV in nogomet, to pa ja. Zrihtala sem se kot največja kurba, rinila v njega, tud takrat me ni povohal; ko sem mu pa nasadila roge z enim Paragvajcem, je pa razbil mojo sliko, ki sem mu jo dala. A bedak, kaj si pa čakal? Da bom tvoja večno in nepotešena ležala ob tebi. Pa je blo pogovorov, poskusov, pa nič. Prav sem se odločila.

Ja zaspala sem 😉

www.studentarija.net

Te pridem mal pocrkljat, ti moj zlati otrok!

Ja no, ampak to je že vprašanje a sta za skupaj ali ne.

Sicer ne poznam vajine zgodbe z bivšim, vendar se mi res zdi zlo čuden, da ni bil bolj zainteresiran vate v seksualnem smislu. Razlogov je seveda malo morje. Če poslušam samo tebe, potem ti itak dam prav, zanimivo bi bilo slišati še bivšega, zakaj ni bil pripravljen več vlagati v spolnost s tabo, res čudno.

SME SE NE (NAS UČIJO), AMPAK FAJN PA JE ;-))))
ok, sem se nehal dret ;-))))

Draga kolegica vpraša si me če bi prišel plesat s steboj .
Seveda bi samo če se boš lepo napravlja .
Drugače te pa vprašam če mi dovoliš da te poljubim na ustnice sreče .

New Report

Close