Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še vedno sem brezposlena… in se mi že počasi meša

Še vedno sem brezposlena… in se mi že počasi meša

…ali pa bedaka. Ženska ne sme bit finančno odvisna od moža.
[/quote]

Vem.
Dobiti moraš bogatega, pametnega in dobrega.
Ker če bo dober, ti bo dal tudi svojo pamet in denar.

Domovi za starejse iscejo. Pri nas zdaj res nujno. Ce premores empatijo, si ISKANA. Po vseh domovih!

Jaz sem že dolgo brez šihta,zadne cajte razmišlam,ce bi sexala za denar in še dodatno kej zaslužila…

Domovi za starejse iscejo. Pri nas zdaj res nujno. Ce premores empatijo, si ISKANA. Po vseh domovih!

Jaz sem že dolgo brez šihta,zadne cajte razmišlam,ce bi sexala za denar in še dodatno kej zaslužila…
[/quote]

Dej mir, ženska, se ti bo mešalo od stalnih orgazmov …

Vem.
Dobiti moraš bogatega, pametnega in dobrega.
Ker če bo dober, ti bo dal tudi svojo pamet in denar.
[/quote]

Prej ali slej lahko vsakemu poteče rok trajanja. 🙂

Kake veze ima stopnja izobrazbe?

Prej ali slej lahko vsakemu poteče rok trajanja. :)
[/quote]

Res je.Dobrine pa ostanejo tebi…

Ob oddaji prošnje (KRKA) zahtevajo vpis zadnje pridobljene izobrazbe. Tu se pa ne moreš več lagati.
[/quote]

Ja, tako pa res ne gre potem.

Hmmm, ma težko je predlagati kaj, ker ne vemo nič o tebi. Morda, da ti še prijave kdo pregleda. Pa rdečo nit prijave same. Saj veš, delodajalca zanima samo rešitev njegovega problema in skozi prijavo naj bi dobil občutek, da si ti ta, ki ga boš rešila (reševala).

Če iščeš v proizvodnji ali ostalih delovnih mestih, kjer se zahteva nižja izobrazba, poskusi v spremnem pismu morda eliminirat delodajalčevo skrb (da boš takoj ob boljši priliki ušla) ali da si nesposobna najti delo v svoji kategoriji (kruto, vem, ampak delodajalci pac pomislijo na kaj takega), skratka smiselno utemeljiti razlog, zakaj se s 7 stopnjo prijavljaš v proizvodnjo.

Morda kaj v smislu, da ti ni težko začeti na začetku in se razvijati s podjetjem (torej napredovati z leti znotraj podjetja). Morda tudi specifično – zakaj ti je neko podjetje všeč in se tam vidiš dolgoročno (izhajaš iz vizije podjetja).

Itd 🙂

Mislim, da moraš imeti za delo v domu za ostarele določeno vrsto izobrazbe. Ne gre kar tako, ali pač? Če kdo ve?

lp

Mislim, da moraš imeti za delo v domu za ostarele določeno vrsto izobrazbe. Ne gre kar tako, ali pač? Če kdo ve?

lp
[/quote]

Morda le kak šnelkurs, glede na to da nihče noče več tega delat. Če ne izboljšajo razmer so ga ljudje v domovih opleli, mlade delo v tkaih pogojih ne zanima

Tujina?

Ob oddaji prošnje (KRKA) zahtevajo vpis zadnje pridobljene izobrazbe. Tu se pa ne moreš več lagati.
[/quote]

Komot lahko zamolcis vse nad srednjo solo. Ampak ce se hoces ze vnaprej diskvalificirati, bos seveda napisala vse nad srednjo solo. Tako imas zagotovljeno, da te ne bodo vzeli.

Komot lahko zamolcis vse nad srednjo solo. Ampak ce se hoces ze vnaprej diskvalificirati, bos seveda napisala vse nad srednjo solo. Tako imas zagotovljeno, da te ne bodo vzeli.
[/quote]

To je to. Ja.

Komot lahko zamolcis vse nad srednjo solo. Ampak ce se hoces ze vnaprej diskvalificirati, bos seveda napisala vse nad srednjo solo. Tako imas zagotovljeno, da te ne bodo vzeli.
[/quote]

Ti si itak debil, če vpišejo v google njeno ime in priimek in se pojavi njena diploma gor bo pa kaj

Ti si itak debil, če vpišejo v google njeno ime in priimek in se pojavi njena diploma gor bo pa kaj
[/quote]

Sama sem to naredila v nekem drugem podjetju in dobila sluzbo. Ko so kasneje zvedeli, a ne od mene, o moji izobrazbi, niso delali nobenih problemov.

Službe so, ampak za tiste najbolj vztrajne, samozavestne, pozitivne energije in iznadljive. Ko sem to dojela, sem takij dobila človeka vredno službo.

McDonald’s v Novem mestu je idealen ker te takoj vzamejo (tudi za redno), Prodajalka v trgovini Mercator, Tuš, Špar/Interšpar, Adria (proizvodnja), strežba, …itd služb, kjer se zahteva manjša stopnja izobrazbe jih je kar nekaj.

Če ne pa na javnih razpisih na Ministrstvu za javno upravo.

Tocno tako. Delo se išče osebno. Napišeš cv in ga osebno nesrš. Pa energično z voljo prinest ne kot megla😀

Jaz sem že dolgo brez šihta,zadne cajte razmišlam,ce bi sexala za denar in še dodatno kej zaslužila…
[/quote]

Garantiran dobicek😀

A pa je nujno omenit 7 stopnjo?
Mislim, res me zanima, ali je človek v prekršku, če za nižje delovno mesto napiše samo srednjo recimo? Ker če nisi v prekršku, napišeš samo tisto, kar delodajalca zanima z vidika izpolnjevanja pogojev.
[/quote]

Full resna bo, ce je stara okol 25let, pa nima dne delovne dobe s srednjosolsko izobrazbo.Ce napise da ima VII. je normalno ker je vec tisoc ljudi, ki niso se imeli prilike delati nikjer.

Ptički na vejici že lep čas žvrgolijo: “Kadrovska na Krki je precej prizadeta čiv čiv”.

Glede na zmazke s katerimi se velika vecina ljudi prijavlja na razpisana delovna mesta, je cudo, da kogarkoli sploh zaposlijo, lol.

Si na primer 59 let in po vaših nasvetih lahko to zamolčiš.
Ampak potem je težko sestaviti CV. A boš 10 let kar izpustil? A boš zs 10 let prestavil rok šolanja.

Meni je ena prijazna na FURSu (sem tja klicala zaradi plačevanja prispevkov za delovno dobo) po telefonu pred leti svetovala, pa zamolcite starost. Mi je hotela pomagati, ko ji je bilo težko slišati, da ne najdem službe, ker sem bila blizu 55+. Sem po čudežu potem dobila solidno službo, a sem par let trkala na številna vrata. Nič prijetno.

Navajanje neresnic je razlog za takojšnjo odpoved.


A mi prideš pucat stanovanje? Res samo za eno uro na mesec, ampak ti plačam.

New Report

Close