Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še vedno sem brezposlena… in se mi že počasi meša

Še vedno sem brezposlena… in se mi že počasi meša

Pejt delat izpit za šleparja…

Mene so klicali iz Mservisa, da sem v bazi iskalcev in če me zanima delo v Krki… Sm rekla da ne ker imam službo pa so prav fehtali naj pridem… Za Eldorado sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da rabijo kej je kolegica šefica… V Revozu isto iščejo, kličejo delavce ki so prej delali tam… Vse kar sem napisala so preverjene informacije

Mservis? A ni to za študente? To zame tako odpade, ker kje so že moja študentska leta, niti nimam statusa. V Krki je kar nekaj dela za študente, to je res ampak to meni nič ne pomaga.

Če bi delala v kuhinji iščejo zelo zavzeto v gimnaziji šiška v lj. ni važna starost ali izobrazba

Znas nemsko ali anglesko? Drugje po eu se dobi z lahkoto sluzbe

Avtorica in za vse ostale, ki ste brezposelni in ne najdete šihtov …

Da še enkrat napišem, kar sem že dolgo nazaj pisal …

Jaz sem v svojih 10ih letih delovne dobe zamenjal že verjetno 10 šihtov … ogromno 😛

Prva služba je bila takoj naslednji mesec po končani srednji šoli, ki mi jo je zrihtal en šef velike proizvodnje, saj ga je mama lepo prosila, če me vzame, ker brezposlenih osebkov doma ni hotela gledati …
Potem sem čez eno leto menjal službo … potem bil parkrat brezposeln po kakšen mesec ali dva … in se spraševal zakaj pri p.m. ne najdem službe, če pa tako na veliko iščejo, vzamejo pa me ne?

In potem sem za foro začel malo nakladati v prošnjah. Nakladal, da sem to že delal ipd. Itak, da če rečeš, da si to delo že opravljal, za kar pač imajo razpis, si taglavnim takoj bolj zanimiv in te bolj poslušajo.

Ko sem še bil na borzi prijavljen, me je svetovalec napotil na razgovor za trgovca .. itak, da sem mogel iti, če sem hotel ostati notri … sem šel, tam rekel, da me trgovec ne zanima itd … so se oni spogledali med sabo pa vprašali zakaj sem tu pol? Zato, ker mi je svetovalec tako rekel, da morem sem priti …

Jaz sem si vedno iskal službo, za katero sem vedel, da nekaj izkušenj imam na področju tega, kar pač iščejo, zraven pa sem še nakladal pa lagal, da sem to že delal pri eni prejšnji firmi.

A sem se kaj sekiral, če so me preverjali pri tisti firmi? Niti slučajno … če te misljo vzeti, te bodo vzeli, tudi če ne pokličejo, če te ne mislijo vzeti, pa če kličejo ali ne, ti je lahko vseeno.

Moj nasvet vsem … Ne pišite prošenj ampak ponudbe … zraven prvo vedno napišite kje ste že delali, če ne pa se zlažite, da ste to že delali in da zadevo obvladate zelo dobro … pri takih komentarjih bodite vsaj malo fer do delodajalcev in res rečite, da kakšno delo obvladate zelo dobro, če jo dejansko znate oz. veste vsaj kako se kaj malega naredi itd. Ne, da bi rekel na razgovoru, da si mehanik, razstavil in sestavil nazaj sam par avtov … a ko bi tam začel delati, pa ne bi vedel niti, kje je motr … na primer.

V naši firmi, kjer sem zdaj, iščejo delavce, predvsem ženske, ampak mogoče eno, ker je ena šla na porodniško, ena pa … bi po našem mnenju že zdavnaj mogla dobiti odpoved, ker vse zajebe stalno, kar dela in ne posluša kar ji rečeš, da bi zadeva lepše in lažje laufala, potem pa jo ščiti en šef, ker so si v sorodu …..

Pri prvih treh službah sem medvmes stalno bil na borzi … potem pa več nikoli, ker sem si stalno poiskal prej službo, potem dal odpoved, se probal zmeniti, če lahko dobim takoj odpoved itd. Jaz se nikoli ne sekiram glede službe, ker stalno iščejo kje, če ne pa se še včasih kar zlažeš malo …

Jaz sem te pripravljen zaposliti za polni delovni cas. Ce si zaintetesirana? Nic tezkega ne bos delala. Pa se lustno ti bo.

To lahko naredi v majhnih podjetjih, ki nimajo vratarja. V velika podjetja kot so Krka ipd bo prišla samo do vrat. Kam bi pa prišli, če vse ljudi, ki iščejo službo spuščali noter? Saj bi bili kadroviki kot poštni uslužbenci in bi cel božji dan samo prošnje sprejemali in ne bi delali nič drugega. Dejstvo pa je; da imajo kadrovske službe ogromno dela in taksni padalci motijo delovni proces. Zato je smešno dajati takšne nasvete, ker s tem si k večjemu vrata prej zapreš, kot pa odpreš.

Haha, kakšen neumen odgovor. Vse je v glavi. Očitno ti nisi v življenju okusila, kaj pomeni to iskati službo, zato stresaš taje puhle odgovore.

Kje je razpis? Me zanima!

Mservis? A ni to za študente? To zame tako odpade, ker kje so že moja študentska leta, niti nimam statusa. V Krki je kar nekaj dela za študente, to je res ampak to meni nič ne pomaga.
[/quote]

Ni čudno da ne dobiš službe, očiotno je ne iščeš ravno intezivno, če ne veš da M servis ni samo za študente!!! Je zaposlitvena agencija, kot Addeco, Kariera… Samo izgovori

Nisi ti nič dojela, samo v določenem času sta se poklopila tvoja vztrajnost in firma, ki je iskala tvoj profil. Verjetnostni račun, več kot oddaš prošenj, večja je verjetnost.

Nisi ti nič dojela, samo v določenem času sta se poklopila tvoja vztrajnost in firma, ki je iskala tvoj profil. Verjetnostni račun, več kot oddaš prošenj, večja je verjetnost.
[/quote]

Ne pametuj. Če nimaš službe, se ti vprašaj česa ti nisi dojela. Zato pa si tam kjer si. Od vseh najbolj pametna, samo nič ti v življenju ne laufa.

Ne pametuj. Če nimaš službe, se ti vprašaj česa ti nisi dojela. Zato pa si tam kjer si. Od vseh najbolj pametna, samo nič ti v življenju ne laufa.
[/quote]

Prvič, imam službo
Drugič, ne pametuj z new age forami
Tretjič, v službah delamo, ne visimo na monu

Prvič, imam službo
Drugič, ne pametuj z new age forami
Tretjič, v službah delamo, ne visimo na monu
[/quote]

Lol! A si prebrala za sabo?!

Lol! A si prebrala za sabo?!
[/quote]

Jaz sem za ta teden končala, ker sem delala nepretrgoma od sobote. Tako da ja, obstajamo taki, ki v službah delamo in nimamo časa prodajat buč.
Bo šlo? Zaključujem debato s tabo.

Prvič, imam službo
Drugič, ne pametuj z new age forami
Tretjič, v službah delamo, ne visimo na monu
[/quote]

Ti mešaš psihologijo in new age kot lubenico in salamo. Ajej.

Jaz sem za ta teden končala, ker sem delala nepretrgoma od sobote. Tako da ja, obstajamo taki, ki v službah delamo in nimamo časa prodajat buč.
Bo šlo? Zaključujem debato s tabo.
[/quote]

Boljše zate, ker ser ješ neumnosti.

Te popolnoma razumem! Sem na istem.
Tisti, ki imate službe se vam tudi sanja ne. Dobim za leto , nadomeščanje porodniške, pa pol spet zavod, pa spet nadomeščanje…to je že tretjič
Pred krizo, ko so v gospodarstvu firme cepale sem imela dobro službo in sem si rekla pa kaj, imam pridne roke, brihtna sem pa tud diplomo imam…pa sem bila 4 leta na zavodu. So me v proizvodno poklicali na razgovor iz firbca, in spraševali zakaj sem se tako nizko prijavila na razpis saj imam vendar diplomo…
po treh nadomeščanj porodniške sem že 45+ pa nič, …
me je prijel da bi s.p. odprla, pa so subvencije ukinili…z minimalcem pač ne moreš dat kaj na stran, da bi kar začela posel…
iščejo mlade…pa kar naprej iščejo, ker jim uidejo. Milenijci so pač specifični…
Tisti, ki imate službo ne komentirajte z neumnimi izjavami

Ja, tud meni športanje pomaga…


Napisi, kaj je tvoja izobrazba.
Mogoce ti lahko dam nasvet.

Imam 402 socialne in ne bom šel delati za 650, kar mi ponujajo. Raje do smrti smrdim doma za 402. Streho nad glavo imam, ker živim z mamo.

Jaz sem začela s čiščenjem na črno v LJ (živim stran), potem sem se tega garanja naveličala in sem naredila NPK za varnostnico, ki ga je plačal zavod. Zdaj delam na recepciji, tidi b Lj, delo super, samo plača majhna. Letos sem napisala veliko prošenj in tudi bila na par razgovorih. Še vedno sem varnostnica, ampak je lažje, ker neko službo vseeno imam. Mož je zaposlen, zato ne morem dobiti socialne. Ene službe sem pa sama odbila, ker za 700 eur raje berem knjigo, kot da me neka trgovina izčrpa. Tako je, tistih par km bližje domu ni vredno da se izčrpam. Tukaj ni idealno, a služba je. Trenutno čakam še na nekaj odgovorov, upam da boljšo službo.

Točno vem, kako se počutiš in kako težko je brez denarja. Želim ti, da čimprej prideš do službe. Pomagati ti pa žal ne morem nič.
[/quote]

Hej
pri kateri firmi si varnostnica, če lahko vprasam? Tud jaz bom delala NPK za to. Pa se bojim naporov , ker se varnostniki fu¹l pritožujejo zaradi izkoriščanja!
Sem že srednjih let.

Hej
pri kateri firmi si varnostnica, če lahko vprasam? Tud jaz bom delala NPK za to. Pa se bojim naporov , ker se varnostniki fu¹l pritožujejo zaradi izkoriščanja!
Sem že srednjih let.
[/quote]

Zdaj sem pri Sintalu. Sem se bala na začetku, ampak očitno imam srečo. Dobila sem recepcijo, oddelam svoje ure in ostalo sem frej. Sem v dobri ekipi, niso pa vse take. Pazi pri varnostnih službah, vse sorte obljubljajo. Tukaj imam vsakega 15- tega plačo, še ni zamudila. Imam sodelavca, je bil pri Galekomu, pa je vsak mesec imel borbo za izplačilo, vedno je bilo premalo kaj nakazano. Leta niso toliko pomembna, bolj urejenost. Bolj si urejena, lase, zobje, higiena, boljše delovno mesto dobiš.


ej obupanaaaaaaa33 če bi rada delala za 800 eur + prevoz na delo na tri izmene in si pripravljena se vozit v Kranj mi sporoči mail in ti posredujem delodajalca.
Glede na to da bi delala fizično moraš imeti temu primerno kondicijo.
Ni slabo pa biti na socialki in lepo fušaš na črno tako kot nekateri drugi znajo to dobro izkoriščati.

A pa je nujno omenit 7 stopnjo?
Mislim, res me zanima, ali je človek v prekršku, če za nižje delovno mesto napiše samo srednjo recimo? Ker če nisi v prekršku, napišeš samo tisto, kar delodajalca zanima z vidika izpolnjevanja pogojev.
[/quote]

Pa ti slučajno veš, da moraš dodati vlogi tudi CV in da te bodo vprašali zakaj imaš praznih kar nekaj let, če slučajno izpiustiš študij? In da jim je jasno, če imaš slučajno gimnazijo, da si potem tudi kaj študiral? Eni pa res nimate pojma.
AJa, v delovni knjižici je tudi zapisana izobrazba. Včasih so to imeli delodajalci na vpogled, zdaj ne vem, če še vidijo.

New Report

Close