Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sedanja mojega bivšega

Sedanja mojega bivšega

Odgovor na objavo uporabnika
Lidija146, 20.12.2022 ob 14:12

Nima ona meni za govorit a lahko pridem v njuno hišo moje otroke pozdravit.

4 otroke imam z njenim blesavim dedom in danes mi gospa prepove,da grem v hišo pogledat,kakšne sobe imajo.Ker sta se gospoda ravno vselila,me seveda zanima kakšne sobe imajo otroci.Glede na to,da sem mama imam to pravico.

Morala sem se spihat,ker mi baba gre na živce,da bi jo včasih najraje….

 

Kakšno budalo je ta tip, da gre nafukat 4 otroke. Čeprav poznam šoferja, ki ima 4 otroke s 3 različnimi ženskami.

Zasluži 1500-max 2500, ves denar gre za otroke, ki so si še v OŠ ali srednji. Njemu ne ostane z rundo, kot piše ena v drugi temi.

Kaj vam folku špila mi nikoli ne bo jasno.

Ali drugi primer, kjer ima prjatlca 3 otroke s poročenim, ki ima še dva od prej, kjer že tam ni bil kaj prida mož.

Ene ste pač mentalne sirote, kakor tudi moški. Nikomur ni oče, dober oče.

Mora bit za en kurc mama, da ni dobila otrok, zdaj bi pa igrala inšpektorico.

Kot prvo se nauči lepega izražanja. Kot drugo si pa za moje pojme samo ljubisumna. Imata 4 otroke in on je zdaj blesav. Blesava si ti, ce misliš da ti je vse dovoljeno. Njuna hiša, njuna pravila, njuno življenje. Od tu naprej se stvar zaključi.

Ne, nimaš pravice brez dovoljenja stikati po tujih hišah. Kako ti sploh pade na pamet kaj takšnega? Otroci so očitno dodeljeni očetu v skrb, ti jim pa v svoji hiši pripravi sobice in poskrbi, da bodo tako kot misliš, da je treba biti. Seveda, če te otroci sploh  lahko obiskujejo. Sicer pa jih prenehaj nadlegovati.

Sory,Ampak, ti si baba blesava…

Ti nimaš nobene pravice vstopat v dom bivšega partnerja.

Da si bivša od mojega te dobesedno zbrcam iz najinega stanovanja!

Edina pravica, ki jo imas ti pri vsem tem je, da mirno pocakas otroke na plocniku pred hiso….

Jaz pa ne razumem vas,ki dobesedno štepate otroke,potem se pa ločite.

Pri enem niste ugotovili,da razmerje ne gre?

New Report

Close