Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seks v Ljubljani

Seks v Ljubljani

ne znam pojasniti ker jaz ne spadam ne v prvi ne drugi ne tretji krog teh opisov !
sem čisto nekaj drugerga.
na seks pomislim takoj:) mene zmrazi če ugotovim da me hoče punca ženska spraviti v posteljo za oploditev in pol spizdim !
jaz si pa hočem najti le sproščenega seksa in pozitivnega druženja.
hm hm.
kdo bi si mislil da je toliko seksa željnih ženks tukaj gor ki imajo problem najti normalne dedce !

ne vse nas v en koš metat!

hotla je verjetno samo povedati, da ko maš 20 let ni problem dedca dobiti pri 50 ih pa je logično da je kriza halooo!

Grem stavit, da delaš ali pa boš delal zjutraj kolone v Ljubljano ! 🙂

Jah če hodiš po ulici in v obupu iščeš partnerja, potem ti gotovo ne bo uspelo. Nauči se živeti sama, biti odvisna le od sebe in zaživeti tako, da boš sama sebi dajala polnost življenju, ukvarjaj se s stvarmi, ki te veselijo in lepšajo življenje… potem bo prišel partner iz podobnih logov sam od sebe.

Kaj pa še četrti tip… ločen, samski pri 40 (mogoče z enim otrokom), – skratka za razplod je poskrbel, ponovno jebač, odlično situiran, z dovolj denarja, svojim moškim brlogom in super avtom, super službo, ki z mladostnim videzom (šport, gosti lasje in solarij naredijo svoje) peca vse… kar je pod 30…. 😀

No, če pa ni takih, bom pa jest tak, k bom velik… :))))

KAj pa je narobe s kolonami?Dej punce pejte mal na deželo razvijat svoje hormone.Tuki v LJ je res sam za v službo hodit.Pri nas na vas je pa to čist bolj preprost k ni tistga tempa in se človk velik bolj en za druzga vzame…

fantje jaz sem frej.stara sem pa 39!

No, resno.
Vidim, da se vecina strinja z mano, pogresam malo odziva moskih, ki
bio pojasnili, kako gledajo pravzaprav na to rec.
Res me zanima, v cem je problem…

ne vem zakaj…se mi ne sliši dobro…me ne privalči…ostareli jebač z barvo iz solarija…

kok maš pa ti let?

Vprašanje za “kaj” si frej? 😉

koga in zakaj to zanima…vsaj spol definiraj

zanima enga fanta .
fant sem .
zanima me iz več razlogov

Pri 42-tih bi do 50-letno z velikim veseljem do obcasnega veselja,rad imam zrelo sadje in obcasne izlete iz toplega doma,potem pa nazaj v varno in umirjeno zavetje.
Skoki

No fantek nisem več, verjemi, sem kar 40+, kje pa spoznavamo deklice prelesne, pa verjemi, da povsod.Samo nekaterim je ful nerodno, pa delajo se dame, pa tudi za kaj resnega ne bi bile, ker imajo ali:
– slabe izkušnje iz prejšnjega zakona
– ne morejo pozabiti na moža(mladostne vdove)
– ne morejo prenesti moškega, ki kaj zna, kuhati ali podobno…
– ne prenesejo več moških, tud če ga ne fašejo nikoli več
– imajo domačo žival, s katero se pogovarjajo in jim nadomešča pogovorno moškega, pa še kaj bi lahko naštel.

Kje jih jaz spoznavam.
HAHAHAHAHA, ne boš verjela.
Po forumih 🙂 🙂 🙂
Res sem včasih razoračan, včasih pa prijetno presenečen.

Nasmehni se, nekdo te ima rad................

O.K.
Izmed večih razlogov, ki jih navajaš, izberi tebi najljubšega, ga tle gor natipkaj, in potem mogoče zveš kar te zanima.

Lp, stara.
Sam jamraš pa jamraš…..

Takrat, ko ni EMŠO nagajal, te je pa najbrž vse motilo na moških:
čevlji niso po zadnji modi, kavbojke niso Levis, bla, bla, bla….

Mladih moških je veliko več kot žensk, starih žensk pa veliko več kot moških (statistika, kaj čmo).
Saj vem, da se je luštno blo gont vsak dan z drugim, samo jebiga, Emšo te jebe, prej bi na to pomislila.
No, zdej vsaj razumeš zakaj je veliko mladih moških samskih.
Ne zato, ker bi bili čudni, ampak zato, ker enostavno NI dovolj žensk.
Pa še te katere so, so zafnane K****, ki hočjo samo denar….

Skratka, če povzamemo, le kdo bo pa jemal staro, zgonjeno K****, da se bo na stara leta na ulici znašel, da bo njegova ljubljena ženička 40+ enga mladga jebača si lahko v njegovo hišo ali stanovanje (katerega bi ji verjetno spet neka zgonjena sodnica dodelila) pripeljala..?

U glavnem na kratko: sprijazni se, tvoj cajt je minil, deci niso nič krivi, mlade punce pa tut ne (mogoče se spomniš kaj si sama počela v mladih letih)…
Nabavi si psa, al pa pejt v dobrodelno društvo, al pa rešuj romunske sirote, ali pa kite in delfine…..

To bi blo to zaenkrat…..Ja, ja, sej vem…polpismen proletarc, primitivc, kreten, sej ni čudn, da je sam, verjetn niti osnovne šole nima, pa bo men z 8 st. izobrazbe govoru……

Obdržati moškega ni enostavna naloga in obratno seveda. To je vendar evidentno v teh primerih. Vse je samo stvar odločitve. Odločit se je treba.
Ste pač mislile, kar ste si pač v tistih letih, zdaj je pa EMŠO problem ratal ……
V glavnem nehajte jamrat in v akcijo.

Lep pozdrav
Sem moški star nad 40 in manj kot 50, pa vem zagotovo, da je težko najti samsko gospo ali damo po 35 letom. V lokale ne zahajam, domov res ne pride nobena, zato vas sprašujem kje ste samske. kje se vas da kontaktirat.
Lep dan

Ni težko najti, le prava merila si je treba postaviti in jih tudi predstaviti!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

se najde , če hočeš in želiš…pa celo zbirčna si lahko…in prosim lepo…tudi če smo zamudile, oz.ko je bil naš EMŠO še mlad…še vedno nismo nič zamudile
bljak ??? o ne, kombinacija starejše in mlajšega je naravno čudovita! samo poskusit je treba 🙂

Mislim, da če malo pogledate, kam so se stvari obrnile pri ženskah, se lahko zamislite. Namreč imam sam zelo čudne izkušnje.
Če lahko povem, sem se poročil pri mojih 23 letih, moja prva punca, pa ne boste verjeli, bila je starejša od mene za kar 10 let. Mlajše se želijo samo sproščati, zato podpiram tistega, ki je napisal da punce sedaj matrajo EMŠO.

Sedaj imam žensko celo 15 let starejšo in se zelo lepo ujameva, vsaj normalno se lahko pogovarjam z njo o življenju in vsem. Mlajše bi bile pa samo zunaj, ko se te naveličajo, te kratkomalo odpišejo, češ, ker delaš v službi ki meni ne ugaja, ne morem biti s teboj… Mislim da marsikatera sploh ne ve kaj si želi. Jaz vem to, da si ženske želijo, da ima moški mišice, da je bolj temen, …, saj veste IDEAL, a dostikrat pozabijo pogledati na karakter ki ga ima oseba…

Se pa strinjam s teboj ONA55 sex je veliko lepši s starejšo osebo, ne vem zakaj, enostavno je bolje.

Puncam bi rekel samo to, ni važna karijera, ni važno koliko denarja imaš v žepu, važno je to, kakšno osebo sprejmeš za svojega partnerja, pa seveda ne prepozno, ko ti že kaka urca bije (biološka)

Je pa res tudi to, da so nekateri moški totalno zblojeni, kar nas, vse moške, spravljajo na slab glas.

No upam da sem kaj pametnega napisal ;P lep pozdrav vsem
bye, ON29

ne jamraj seks in dobri moški so vedno okrog tebe samo pobrati jih je treba

Ok tole temo sem začela pred šestimi leti – (in pozabila nanjo dokler je niste obudili od mrtvih)
– rezultati pa so: 2 (z besedo dva) moška v vsem tem času, še to za kratek čas ….eden sicer
luškan, ločen, seksi – ampak se je izkazalo da je čustveno in mentalno nezrel….sem se na
konc počutla, kot da imam 12-letnika, prsežem….

….eden pa na prvi uč tud ok, po tednu dveh je pa kar zahteval videt moje izpiske od telefona,
pa kontrolo mojih mailov, pa odrejat s kom se lahko družim….bolnik čisti….

In to je to. Priznam, da sem počasi obupala.
Kar tako enega “s ceste” se mi ne da pobirat, toliko se že cenim….iskat svetle izjeme z lučjo
pr belem dnevu se mi pa tudi čedalje manj ljubi.
Ja in imam domačo žival, s katero se pogovarjam :-)))))) začetek konca ;-))

Škoda, ne?

New Report

Close