Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seks v Ljubljani

Seks v Ljubljani

Sicer imam sam svoje težave z ženskami, tako da ne morem drugim soliti pameti, vendar pa se mi zdi, da do neke mere tudi zaradi tega, ker vas je preveč žensk kakršna si sama. Namesto, da bi se malo potrudle, raje vihate nos. In ne vem kaj se imaš glede na primitivno pasivnost do moških, tako za cenit. Današnja komunikacija, vsaka ženska svoje emaile, in druga socialna mreženja, zasebni telefoni, ne vem če dobro vpliva na zakonski stan. Zaradi neumnega in ignorantskega obnašanja žensk preko le-teh, če je moški normalen, ni kaj dosti koristi pri spoznavanju, ko bi sicer bili lahko v veliko pomoč. Še slabše pa potem za vezo. Ko je bil le stacionarni telefon, in običajna pošta, je le bilo nekaj kontrole in ženska ni mogla početi kar se ji zljubi. Pač vse v nekem smislu emancipacije, kar pa mislim, da za moške ni nič dobrega. Nekatere ženske, so znane po tem, da se ne znajo kontrolirati glede pogovorov, da so zapravljive, in jih je moški, če je pameten primoran zaradi tega pustiti, če se nočejo spreobrniti in urediti.

Dolžnost ženske je, da pusti moškega, oz. ga ne sprejme, če je pijan, neurejen, trati čas v gostilnah in se nesmiselno druži. Ter ne kaže najmanjše volje, da bi se spreobrnil, kljub temu, da ga ženska jasno o tem opozori in mu da možnost urejenja.

Pri ženskah se mi zdi bistven element, kar se ne da veliko narediti, če moškega telesno ne privlači. In če ti je nekdo telesno privlačen, kakor sama omenjaš, seksi in ne vem kaj še vse, zakaj tak odpor, da bi se obojestransko skušala kaj potruditi in se z veliko truda skušala urediti. In ne da vse kar znaš je, da na najbolj primitiven in lagoden način vse odpišeš, z bedastim izgovorom, da se pač preveč ceniš.

Lahko pregledaš temo Kako privlačiti žensko in jo dobiti in oddaš svoj komentar. Kakor tudi kdo drug, če to prebira. Kajti če hoče moški izoblikovat svojo osebnost je sila pomembno, da dobi za to neka navodila, kaj si ženska želi, kakšen naj bo. Nekaj odgovorov sicer že je, vseeno mislim, da bi se dalo glede tega veliko napisati.

Ti boš mene zmerjal s primitivno in bedasto in kaj še vse….samo zato, ker maš probleme
z ženskami?
Kaj pa veš o meni? Nič. Iz tvojega posta je med drugim tudi več kot razvidno, zakaj imaš
probleme – pa ti jih ne grem naštevat, ker se brigam zase.
Ok, samo en namig – rojen si v napačnem stoletju, ali pa v napačnem delu sveta – za pokorne
ženske si vsaj 50 let prepozen, ali pa se obrni malo bolj na vzhod. Iran recimo.
In da odgovorim na edini argument, ki sem ga zasledila v tvojem klobasanju: ne, ne zdi se
mi smiselno prevzgajat (ali kot ti pišeš “urejat”) moškega, ki je pol stoletja star. Če ni do
zdaj dozorel in si uredil življenja, mu ga tudi jaz ne bom.

Zakaj jih pa raje nimaš 10, pa takih, da nobeden ni tvoj. Za začetek. Morda te pa enajsti vzame?

[/quote]

Zakaj jih pa raje nimaš 10, pa takih, da nobeden ni tvoj. Za začetek. Morda te pa enajsti vzame?[/quote

Viš ideja :-)))
Sam čaki – kako da nobeden ni moj ….misliš, da so od drugih? Poročeni? Ne, teh se tud s
palco ne dotaknem.
Pa da bi me enajsti vzel? Ne rabim tacga, ki bi me vzel. Tacga sem že mela.
Zdej bi tacga, da me ne bi vzel :-))


Nekaj mora biti hudo narobe s teboj ali s kriteriji!
Moški smo hudo učljivi, in se nas da dobro vzgojiti!
Ko takole prebiram tvoje poste, tudi v zadnjem času mi postaja jasneje!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Skela, še ena, ki se ji vrv počasi zatika za lastni vrat.

O fino, mi boš ti lahko povedal kako je, ko že dolgo časa visiš….

Skela, pusti mail.

ima nas polno 40+ v LJ, lahko ji najdeš v klube ko Franci na balanci i podobne night club-e…
no pa večinoma so tujci ki pridejo le za SEX , a manj za resno zvezo…

kdaj prideš v franci na balanci ????????????

Hm, vprašanje in problem čisto na mestu. Sam sem 47 pa po pravici povedano se bi težko odločil za 40+ žensko. Tudi zdaj mam mlajšo in se mi še vedno zdi, da me ne dohaja. V čem vidim problem. Če bi se jaz odločil za resno vezo z neko žensko, bi si želel z njo imeti otroke. Redke pri 40 + so na to pripravljene(ali zmorejo). Torej, to odpade. Mnoge živijo v neki coni ugodja, ki se ji niso pripravljene odreči in potem se čudijo, ko pride nekdo in to poruši. Lahko tudi na pozitiven način. Konec koncev je pa sex tudi sestavni del spoznavanja in če se pri tej dejavnosti ne spoznata(ki je potem v zakonu še kako pomembna), pomeni, da se pač ne poznata dobro in potem če kaj ne štima gresta narazen. Seveda potem ženske ali pa moški rečejo “ah samo sex je bil”. Ni res, to je bila tudi ena faza pred resnim skupnim življenjem.
Kolikor spoznavam ženske in poslušam zgodbe mojih prijateljic je velik problem tudi to, da navalite z resnimi temami, z odgovornostjo, z doslednostjo in ne vem še kaj vse kar si želite na dolgi rok. Vse to na prvem ali drugem zmenku…pa sej se človek prestraši. Pri dedcih, ki so desperate ni nič boljše, da ne bo pomote. Pri teh letih gre žal vse premalo stvari spontano in vse preveč na silo. Pa pustite enkrat moškim, da so moški. V vseh pogledih, ne samo pri dvorjenju in plačevanju, ve pa bodite ženske. To je moj osebni moški vidik!

P.S.
Ste pa v osnovni zelo različne!

Drage moje 40+
Slučajno sem tudi sam 40+ in kar nekaj časa sem bil samski. Iskal sem žensko družbo in to 40+. Nisem se želel ukvarjati z najstnicami temveč z ženskami, ki vedo kaj hočejo in nimajo problemov same s sabo ( pa še, po pravici povedano, sex z ženskami 40+ je lepši 🙂 ). Problem pa je bil, ker ženske 40+ ni bilo nikjer! Ne za sex, ne za pogovor….Če pa sem kakšno kje ogovoril ( prijazno in vljudno.. ), sem bil deležen tako očitajočih pogledov češ; kaj pa hočeš?
Skratka, drage moje ženske 40+. Ne pritožujte se temveč raje same navežite stike. Povejte to moškemu, ki vam je všeč. Povabite ga na kavo. Vprašajte ga, če bi šel z vami na sprehod. Nobeno vprašanje nič ne stane, prinese pa lahko marsikaj lepega….

EJ, FANTJE, TO JE AVTORICA PISALA PRED 10 LETI.
Itak pa o sebi misli, da je taglavna bejba na svetu, upam, da se je v teh letih prizemljila.

drage ženske takole je. moškega obdržite z rednim sexom. brez sexa ni veze in odnosa. pri meni je bilo tako najprej zaupanje spoštovanje odgovornost zaupanje in še marsikaj,čisto na koncu je bil sex. a kaj se je zgodilo LOČIL SEM SE SAMO ZARADI SEXA. sedaj sem sam in ne najdem ženske kateri je sex ogromnega pomena.

Skela 10 let nazaj 40+??? No way!!!

Dej klofni se!

boga boga boga.

Vprašaj na kakšni posredovalnici za stike, pa ne na virtualni tipa ona-on.

Na takšni posredovalnici, kjer posredovalka (ne pa robot) kaj ve o strankah, ker dela strokovno, ker jih podrobno izpraša o njihovih željah in pričakovanjih…

Ja, velika večina kvalitetnih moških je žal že oddana.
Ker so kvalitetni, ker je povpraševanje žensk za kvalitetnimi moškimi dosti večje od ponudbe.

In ker ne gre za ona-on sistem: 50.000 moških fuckfehtarjev in le 3000 žensk.

Na omenjenih “klasičnih” agencijah je včlanjenih recimo 3000 žensk in le 800 moških.
Kar podpira zgoraj omenjena dejstva (pomanjkanje kvalitetnih moških)…

Ce se je kera za seks iz Lj naj mi pise privat in si tam izmenjava kontakt, sem 25 letnik


bi te zanimal par javi se na zs

Sem samski in sem resen! Je pa tako osebi si morata biti privlačni. Kar se pa sexa tice. Ja vcasih je treba tudi izjasnit to stališce dobolj hitro. Sploh ce ti je všeč. Vec na [email protected]. Pa lep pozdrav in brez zamere.

Ako isces jak seks oglasi mi dae stevilka

Rad bi se včlanil v kako posredovalnica za zasebne stike. Sem malo čez 40 let in ne morem najti resne ženske od 40 do 50 let. Ni važno za resno vezo ali pa občasna srečanja. Ti spletni forumi ona on in podobni niso kaj prida. Pozna kdo zaupanja vredno posredovalnico ki ji ni mar samo za kasiranje članarine in dejansko dela v korist strank.

Drage moje dame,

vem, da je tema že zelo stara in, da marsikatera uporabnica več ni “on” (ali se pač motim). Torej, sem 30 letni fant, s svojim stanovanjem, službo, avtom,…in samski. Inženir po poklicu, tehnik po duši, sovražim pa nakupe :). Torej, če je res tako težko dobiti moškega, ki bi vas vsaj 1krat peljal na večerjo, izlet, brez namigovanja za seks, ali vam skuhal večerjo, ko bi se bolje spoznala mi lahko pišete, pa se dogovorimo. Upam, da vsaj malo popravim vtis “izumrlih kavalirjev”. Glede na starostno razliko, razumem, da je moje pisanje za marsikatero žensko “živa bedarija”, ampak, če želite malo družbe in veselja pa le ON toppic 🙂

Lep dan vsem

New Report

Close