Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seks v Ljubljani

Seks v Ljubljani

No ja, TV serije so serije, ena boljsa ena slabsa….ampak so mi pa dale
misliti, kako je res v bistvu tezko priti do moskega tudi v Ljubljani….
Saj…za en seks verjetno ni zime…ce ti pa to ne ustreza in bi razen
ustreznega priveska na moskem telesu rad dobil se kaj mozganov,
smisla za humor in prijaznosti…si pa mrzla.
Stara sem 40+…in srecujem dva glavna tipa neustreznih moskih…
– ali so poroceni (prevladujoci tip) in je bistveni del zveze njegovo jamranje
o grozni zeni in kako je bogi v zakonu, preostalo pa pomeni skrivanje po
zakotnih motelih in gledanje cez ramo….
– ali so pa prezaposleni …s svojim podjetjem (deloholiki) ali pa kar sami s
sabo (sportoholiki) in noc in dan kolesarijo na Vrsic in delajo sklece…

Ce je ze kaksna svetla izjema, mu pa jaz nisem vsec :-((

V bistvu ze pocasi obupujem….

Točno to!!!¨Prav lepo na kratko si jih okarakterizirala. Vsi pa v bistvu bežijo pred samim seboj.

Nimam drugih besed – točno tako kot si opisala. Pa saj ne želim nemogočega. Čeprav se včasih zdi tako.
Čeprav bi jaz dodala še tretji tip:
samski, ločen ali kaj podobnega, ki bi si rad delal novo družino in debatira o gospodinjstvu že na začetku. Na seks pa bi pristal šele v resnem razmerju (ne vem, po kolikšnem času).

Če je tukaj gor kakšen tip, a lahko prosim pojasni to?

Tudi jaz obupala…Pri teh letih popolnoma nemogoče najti partnerja za kaj več kot za sex…Za resno zvezo, nemogoče….Že več let sem sama, brez zveze, ki bi bila lahko kaj resnejšega.
Kje ste moški 40-let?

he he he … bravo, po mojem si ful trofla

eh, po mojem jih ni prav dosti… Jaz če bi se ločil, garant ne bi bil tak :))))

z najstnicami se preganjajo :))))

po mojem ni take sile, imam znanko, ki prav veselo funkcionira z novim partnerjem , oba teh let

Mislim, da je čas da spremeniš družbo! Jaz poznam poročene, ki ne jamrajo. Nekaj jih sicer išče ljubice ampak kaj, ko se vas večina potem tudi nanje čustveno naveže! Prepričan pa sem, da samskega moškega, ki je kolikortoliko normalen po obnašanju in samski neboš našla. Če slučajno sposoben dedec postane samski, je tak le za precej kratek trenutek. Si pa on zelo verjetno ne bo iskal kakšno “40+” žensko ampak kvečjemu mlajšo. Se mi zdi, da bo tudi tole kar držalo…

ja, to maš še kar prav… si bo pač naška kakega pri 50-ih.

Punce, mogoče ni problem v moških…

Slabe izkusnje iz preteklosti? Osel gre samo 1x na led.

Ja punce, kje ste pa ble ko sem jaz iskal 40+.
Pa z lakterno hodil okol……..
Pa nikjer nobene !!!!
Ampak jaz nisem hodil po lokalih, pa nobeni ne piše na čelu, kdo je kdo, če si pa prijazen in pohvalih njihovega psička, te imajo pa že za vsiljivca.
Za sex pa tko al tko pravite da redno dobite, a ne.
In kje je potem problem??? A bi rade spet kakšnega “kavčnega manipulanta” ali “nergačevega plutona”, potem bi pa spet bevskale in javskale.
To pa da nekaterim paše mlad meso, pa še ne pomeni, da so vsi taki.Smo tudi izjeme.
Se držim vedno pregovora, da je stara koka, dobra juha……….

Nasmehni se, nekdo te ima rad................

Fantki sam nakladate neki tuki.Kje moški pri 40+spoznavate ženske tud mene zanima

ja, ampak ti nisi osel…boš menda še šel na led, a ne….:))))

Kje so tiste izjeme? Jaz sem tudi dolgo iskala, lani sem pa končno vrgla puško v koruzo. Pa nisem kakšno zafrustrirano tečno ženšče, ki ne ve kaj hoče. Pa tud nikjer mi nič ne visi, sem urejena, mladostna (pravijo) – le EMŠO me tepe. Ugotovila sem, da moški, če le morejo, letajo za mladimi kiklami pa naj stane kar hoče. Kje so pa tisti resni, odgovorni, zreli gospodje pri 50-desetih? Ni jih . Izumrli so. ŽAL.

na balin placu jih videvam…

Aja, pozabila sem se eno podvrsto ‘zadetkov’…in sicer fantov med
22 in 28, ki si vsi neverjetno zelijo ‘izkusnje s starejso zensko’…bljak.

Enga solidnega tipa za ponucat…..pa nikjer.

Drage gospodične po mojem pa ste same krive. Če bi šle v akcijo prej ko še ni nič nagajal EMŠO bi bile lahko danes srečne oz. vsaj v kakšni tako željeni zvezi danes.

Ne biti tako pametna.
Zveze so bile…in sle….
Pa da ne bi zdaj razpredala o nasi krivdi, ker ‘ne znamo obdrzati moskega’
– vcasih pac ne gre, se ti ne zdi?

Vem ampak vseeno je nekaj narobe z nekom, da nikogar ne najdeš.

Nadja2, še sreča, da si ti tko fajn ženska, da imaš svojega dedca.

No, čez par let bom približno na istem, kot dekleta ki so pisala tule, pa bi vseeno še nekaj dodala: mnogo enostavneje je najti partnerja, ko si mlajši – tam 20 in nekaj. Ker zdaj v zrelejših letih si je vsakdo že ustvaril nek svoj življenjski slog, imamo bolj izdelana stališča kot v mlajših letih, manj smo se pripravljeni prilagajati, in seveda je tudi manj ljudi, ki so v resnici na voljo (ne štejem zdaj tu tistih ‘grozno nesrečno poročenih’ pa tistih ‘ki so mu všeč starejše ženske’ – seveda v množini, natančno tako, kot se je izrazil). Tako da odgovor, ‘zakaj ne najdem’, je meni jasen – ker je toliko težje najti. Rešitev je v tem, da razširiš krog znancev in ljudi, s katerimi se družiš, v naših letih pa se običajno dogaja ravno nasprotno- zapremo se v nek izdelan ozek krog. Če je verjetnost uspeha manjša, je pač treba povečati število vseh poskusov, a ne.

Nadja2, ti se pa le drži svojega, da ne boš kdaj na istem:) Če boš tako razmišljala, se boš potem le težko ven izkopala:)))

Samostojna popolnoma se strinjam s tabo. Ravno to sem mislilia kot si ti napisala vendar sem se narobe izrazila.
Hvala za dobre želje. Bom upoštevala nasvet. Nikoli ne veš, kdaj ti pride kaj prav.

Nadja

***Kje moški pri 40+spoznavate ženske tud mene zanima****

Jaz jih spoznavam na rave partyjih.

obstajam pa tudi jaz.
sam nisem ljubljančan-na srečo!

New Report

Close