Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Seksava samo v temi

Seksava samo v temi

Mogoče ima tudi on kakšne take ta nesamozavestne da mu paše v temi.

Meni tudi niso bile všeč moje prsi in sem med spolnimi odnosi vedno nosila modrce, dokler nisem spoznala zdejšnjega fanta. Prve dvakrat sem imela še vedno modrc oblečen, nakar mi ga je med seksom slekel in še zdaj so prsi njegov najljubši del mojega telesa. Od takrat se zavedam, da imamo vsi določene nesigurnoste glede svojega telesa, ki jih naš partner sploh ne bo opazil, v najboljšem primeru jim bo pa še zelo všeč. Le pogumno 🙂

ce zenska nima mal strij & pa mejcken celulita sploh ni Ta prava :).. drugace pa ce se ni vidu strij je vidu zeeeelo malo zensk

Sam pžgi luč in uživaj.

Večina nas moških nismo tako obsojajoči-takšnih banalnosti sploh ne opazimo.

 

Moja ima tudi strije, mi ne da sexat že 4 leta pa vse bi dal da bi jo lahko videl in občutil kljub strijam

zdaj, ko je zaljubljen, te bo hitreje sprejel kot kasneje, ko se bodo pokazale še druge težavice v kompromisih

Ne pozab, ti nisi le telo, par ni le sex

Obleči samostoječe nogavice nad koleni, in lepo spalno srajčko (sexi). To moške privlači. Sigurno se boš bolje počutila. Pa vseeno malo prekrila. Počasi bosta skupaj odkrivala tvoje telo.

👍👍👍

Odgovor na objavo uporabnika
Sramežljiva punca, 04.08.2022 ob 23:43

Nerodno mi je seksati ob luči. Novi fant me še ni videl nage, ker mi je full nerodno. Pa ker imam deformirana stopala imam vedno na nogah nogavice, po prsih zaradi hujšanja in rejenja imam strije, pa sem še mlada. Bojim se, da me bo pustil, če vidi moje telo pri luči. Kako naj ga pripravim na šok, ki bo siguno enkrat prišel, saj ga le še  stežavo uspem prepričati, da spuščava rulete in ugašava luči?

 

eh…. spet… če se ne boš pri teh sedanjih letih nehala sramovati svojega telesa, se ne boš nikoli. Začni sedaj ali bodi v sramu do konca življenja

New Report

Close