Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu šepet imen

šepet imen

Takrat nič ne mislim!

Lahko, sam jaz hočem bit na prvem mestu, torej Kirmedy? Bom vsaj meden!

Zdaj mi je padlo nekaj v noro glavo: ti jo je že kdaj namazal z medom in lizal? Mojo to strahotno vznemirja

OOOO, ti medo…..

kren…………. ok….. zdaj se pogovarjamo o ženskah… mi deci mamo seks za sprostitev in ne tuhtamo nič, ženske pa šele takrat začnejo razmišljat :))))

LP

Remedy

hahahaha……..

KIR:

ok…… moja napaka….. sori, se mi je zdelo, da je pisalo: en frišen tip, je pa pisalo samo: frišno ime…. :))) očitno so ji penzionisti dovolj….. Lunca, ko se boš pa naveličala, prit pa h men :))))

LP

Remedy

glih tle bo, ja

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ne, napaka! Šele po sexu, Remedy!

uf!!!!!! ja………… očitno smo odkrili še en način, kako delit ženske:

a) tiste, ki tuhtajo MED seksom (potem so pa tiho in zaspijo – po mojih izkušnjah jih je zelo malo:)))))

b) tiste, ki tuhtajo PO seksu (in ti utrujajo še pol noči, namesto da bi ti dale mir in zaspale :))))

c) tiste, ki tuhtajo PRED, MED in PO seksu (najslabša verzija……. :)))))

LP

Remedy

….aja…. pa zakaj sem dal besedi: “tuhtati” in “mir” v isti sklop…….

Zato, ker ženske enostavno ne znajo tuhtat potiho…….. :)))

LP

šovinist Remedy

To pa je že prava filozofija….haha

pr men je isto, ne bi blo fajn se doma zmotit;(((
da bi se pri njem, tega se pa res ne bojim;)))

Jaz od tebe sploh nikamor nisem šla!!!!!!!!!!!!!!!!!
Penzioniste mi ponujaš, mater………………..

ok, ok…. sori….. sej ne bi, ampak se KIR neprestano rine med naju, pol sem mu pa moral saj kost za glodat vrzt :)))

sej ti veš, da jst tebe ne bi nikoli dal….. niti za gajbo pira…. :))))

LP

Remedy

Jaz vedno lepo pridno zaspim po seksu… (saj veš)……….razen če je to zjutraj in moram potem kam it…

Psssst, da naju kdo ne sliši…………. pogrešam tvoj objem……………

brrrrrr :)) jst pa poglešam moje ogledalo :))))) …….pa tebe tudi :))

LP

Remedy

A za gajbo in še eno kriglo zraven pa? Mal premisli, lunca!

Remedy, kar se tiče tuhtanja, poglej na primer takole….

Prvič sva skupaj in prvič te čutim čisto blizu, prvič vonjam tvoj moški vonj. Tuhtam, kako naj se ti približam, da bo ravno prav obema, da ti bo všeč, tuhtam kaj naj naredim naprej, božam ti stegno (razmišljam zraven kako mišičasto je, kako prijetno na otip, zraven pa: mu je všeč, uživa, bi rad kako drugače????), potem začutim tvoje roke na sebi in naenkrat me vsrka tvoja strast vase, ni več premišljevanja, je razdajanje, dajanje in prjemanje, vrtinec tvoje želje me posrka vase….

Uf, no takole recimo, Remedy…kaj praviš?

Remedy, pozabljaš na dejstvo, da ženske seks napolni, moške pa sprazni. Tudi jaz čutim nepotešljivo željo po seksu, da bi še malo poklepetala. Ja moški pa res takrat omahnete. V vsej svoji “karieri” sem imela samo enega, ki je še bolj klepetal, kot jaz. Ne gre za tuhtanje, gre za pomenkovanje, ki je nekoliko bolj odprto, kot sicer.

Katalina

kolk pred sexom pa? če je med predigro, pol nič ne tuhtam, med sexom sploh ne, nimam časa, po sexu pa se stisnem k njem in prijetno utrujena zaspim

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

ok….. ne rečem prvič, pa drugič, pa dvajsetič…….. ampak da je pa non-stop tako!!!!! to je pa tu mač!!! :))))

sem slišal na tem forumu enkrat eno foro, ki se mi je zelo dopadla:

kaj si moški želi po seksu? …….da bi se ženska spremenila v gajbo pira :))))) ……..po eni taki kruti strani je žal to tudi res…… mogoče ne ravno v gajbo pira, ampak da bi bila pa tiho in zaspala, pa vsekakor…. :)))))

LP

šovinist Remedy

Ta z gajbo pira je pa kruta……………….

AAAAA!!!!!!!……. ok…… še slabše :)))))

vam ni do tuhtanja, ampak samo do lapanja……. :)))) kakšne cunjice si je kupila ta soseda, pa kako neumno frizuro ma tista prjatlca, pa kako un tip zafrkava svojo punco, pa take……… JAO!!!!!!! ubi bože…… se sam spomnem, pa me mine, da bi mel še kdaj kako punco….. :)))))))

ajde, narod! 🙂

Remedy

P.S.: upam, da se razumemo, da je moj šovinizem samo produkt debate, ne pa moje resno razmišljanje 🙂

no, vidiš! ti si idealna!!! :))))

…..ampak že tukaj vidim en problem…….. deci ponavadi po seksu radi zaspimo SAMI, ne pa da se še nekdo vlači po nas….. :)))

LP

Remedy

P.S.: Fantje, pomagajte!!!!! sem sam med ženskami, pa se bojim, da me bodo pohodile!!! :)) povejte, da mam prav!

New Report

Close