Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu šepet imen

šepet imen

Ojla, zanima me, ali kdaj zašepetate, zakričite ime osebe, ki je ob, nad, pod vami, medtem, ko vam prihaja

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Men se je to zgodil včeraj z ljubimcem – prvič – in sem bla totalno prijetno šokirana. Prej mi je vedno šepetal muca, pikica, pičkica, vse ostalo, samo po imenu me ni še nikdar (v enem letu) poklical.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

ja…samo se bojim, da bom napačno ime zavpila….Sem raje tiho! :))

Skoraj vedno njegovo ime(zato imam zadnje čase včasih težave…ha ha – ne vzemi tegale resno).

Zašepetam večkrat nick iz tvojega področja, pa samo vpraša zakaj ji tako lepo rečem…….Bogi jaz, če bi vedela, mater

Pa reci namesto KIR: RIK haha

A tako? Men pa lažeš, da v blazino K..!

Si bom zapomnila! :))

KIR napisal:

> A tako? Men pa lažeš, da v blazino K..!

Nič ne lažem. Zaječim ali pa izdahnem njegovo ime in se potem obrnem v blazino in zašepetam: KIR, srečna sem, da si tu.

hi hi hibnhi hi
raje ne… Kaj pa če se zmotim?? (:-P)

Tudi ti???? Ha ha, -mm!

Srečen sem, da to berem

Ja, kaj pa pri ljubicah? Te še nobena ni tko zrajcala, da si pozabu, kje si, kaj govoriš? Če si na vrhuncu, nimaš ne časa, ne volje premišljevat, kaj rečeš – rečeš tist, kar maš v srcu, na kar večkrat na dan pomisliš in nato avtomatično zleti ven. Jaz o moja pikica ima ime in to ime se mi večkrat pojavi v mislih. Saj tud rečem pikica, daj me ….. ampak, ko lahko rečem pikica, to še ni to. Čist na konc pa pride njegovo ime.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pikica, saj vem, datole ni čist taprav odgovor ampak veš, kadar se sama, sem se naučila govort kar svoje ime, da ne bi slučajno kdaj rekla narobe, razumeš to? Nimam ljubčka s katerim bi delila rjuhe, imam ga le v domišljii in ker tam živi in dela ( ha ha) se moram dobr natrenirat…, da ne bi blo kdaj kaj čudnega. Čeprav…marsikaj sem že skoz dala pa bi mislim tud to sranje znala zrihtat.

se posipljem s pepelom ;-))))))

Pri ljubici bom šele videl, ker še ne vem imena, no mogoče

Pa saj ni mogoče, da si mislil mene? A še zdej ne veš? A jaz tvojega vem, ha ha?

Ne, no, -mm…, bi te rada vidla, ja. Lepo se mej!

P., kako naj vem in kako veš ti? A že dolgo?

Nikoli se še nisem zmotila…. ker se nisem imela zakaj……
Zdaj bom pa morala pazit, mam v glavi eno frišno ime….
Tako, ki se ga da fajn strastno zašepetat…….

……….REMEDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :)))))))))

LP

Remedy

…sam ni za javnost, a ne?

kaj? posipanega s pepelom?? ;-)))))

Napaka stari!
Nis videl: KIRČIIIIII!

Najbolje…Remedkir….!!!!!!!!

New Report

Close