Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu šepet imen

šepet imen

Remedy napisal:

> ok….. ne rečem prvič, pa drugič, pa dvajsetič…….. ampak
> da je pa non-stop tako!!!!! to je pa tu mač!!! :))))
>
> sem slišal na tem forumu enkrat eno foro, ki se mi je zelo
> dopadla:
>
> kaj si moški želi po seksu? …….da bi se ženska spremenila v
> gajbo pira :))))) ……..po eni taki kruti strani je žal to
> tudi res…… mogoče ne ravno v gajbo pira, ampak da bi bila
> pa tiho in zaspala, pa vsekakor…. :)))))
>
> LP
>
> šovinist Remedy

Okej, to bo res držalo, kar praviš; na začetku zadeva laufa….verjemi, da je tako,kot praviš potem,malo kasneje ampak mine. Ko začneš ljubiti (saj smo že o tem…) se preprosto odklopiš (pa kaj bi razpravljala v pojstli z možem o ne vem čem, sva čez dan dovolj skupej…in si poveva če ne pa greva na kakšno pico in se tam zapričava. Probleme pa itak rešujeva sproti) AMPAK (saj si me bral) So pa bili časi, ko sem kuhala mulo, jasno, saj veš, da brez sexa mi živeti ni- le da moj dragi tega ni hotu opazit, dokler ga nisem postavila pred dejstvo, da ga rabim , celga, živga, tukej in zdej. In je pomagal.

Lunčica, mucica!!! :)))

……..sej sem že povedal, da jst tebe ne bi nikoli menjal za gajbo pira!! :))

LP

Remedy

Lupčka……ne, dva lupčka!
Enega zgoraj na sočna usta, drugega spodaj, na sočnega korenjaka…

jaz in moj heneral Ortega se ti zahvaljujeva in pošiljava pozdrave in lupčke nazaj! :))

LP

Remedy

ajde, preden grem nazaj delat, ti še razmršim dlake na močnih prsih, pa nad ORTEGO ti zmešam frizuro….
Drži se, naj te damice ne povozijo….
Pa naj te že veliko zame ostane…..
Za ponoči, ker te bom spet sanjala…..

Sama nerada zaspim, maš prov, ampak, moj stalno hodi na mojo stran pojstle, jaz pa rabim veliiiiiikooo placa da razmečem moje dolge ude na vse strani. Inm ne maram, da sem utesnjena. In to ve, pa se včasih mal jezi. Pa taka sem že iz maldih dni, Remedy, veš..

Uff!…

KIR, bi morala biti midva sedaj ljubosumna?

Pol me pa pač preč zvališ, pa je.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

-mm napisal:

> kaj? posipanega s pepelom?? ;-)))))

Ja, seveda. Z in brez, saj veš, -mm.

Mah, dej Remedy, da me ne boš razočaral. Ne gre za lupanje ke v tri krasne. Govorim o skesu, ki je v sveži vezi in pogovorih o različnem (osebnem) dojemanju sveta. Gre za spoznavanje partnerja… Se pa strinjam s teboj, da bi je grozno, če se to kar naprej dogaja. Ko se zveze malo ustalijo tudi pogovori po seksu usahnejo.

Katalina

hmm, tistih nekaj sekund ko mi prihaja sem čisto tiho, isti trenutek ko mi “neha prihajat” izustim..nevem krik..ali dva, pred orgazmom sem pa zelo do zmerno glasna od fu*kaj me…močneje, hitreje(navodila:)), do kako mi paše..to ja…do njegovega imena-absolutno:)

Seveda, vidiš da se vpričo naju dajeta dol!

aja, posipanega in neposipanega…. Eh, meni je bolj všeč neposipano ;-)))

Hvala bogu..ne prenesem ce se nekdo non-stop obesa po men..pa vroce mi je pol pa ..skratka jaz k bom porocena bom mela zloooo veliko postlo. 🙂

www.studentarija.net

Sam jst se te bom vedno tišču, zato da se ne prehladiš

-mm napisal:

> aja, posipanega in neposipanega…. Eh, meni je bolj všeč
> neposipano ;-)))

Se zmeniva, kako bo obema všeč, ja?

Saj nisem vidu, aha

KIR napisal:

> Saj nisem vidu, aha

Jest tud ne, aha!

A si mal paci, ljubči?

KIR napisal:

> A si mal paci, ljubči?

Dej razlož ti to mal men…

V mojo konkurenco skačeš, muci! Jaz naj pa na roko

Ne, ne..ce se me kdo prevec tisci pobegnem 😉

www.studentarija.net

KIR napisal:

> V mojo konkurenco skačeš, muci! Jaz naj pa na roko

KIR, sladki moj princ, ti kr dej mal na rokico, mal za vmes….pa sej te tolažijo spredej pa zadej (tam pa le malo pazi, ljubi), vmes si že pozabu, da sem kje, ha ha!

Nč me ne tolažja, če me ti ne, sem neutolažljiv, moje roke so pa tud zanič

New Report

Close