Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Si tisti varnostnik iz Mercatorja res zasluži pohvalo?

Si tisti varnostnik iz Mercatorja res zasluži pohvalo?

Ne znam prilepiti linka, ampak v današnjih Slovenskih novicah spet posnet spor med varnostnikom in t.i. “zanikovalko virusa”. Baje, da folk na spletu ful hvali varnostnika, ki, mimogrede, ne zna slovensko, kako na najbolj primitiven način zmerja žensko!

1. A res želimo take varnostnike v trgovinah? Saj bi žensko še prebutal, če ga ne bi drugi mirili!

2. Bo varnostna služba takega agresivnega kreetena odpustila ali ne?

3. Bi varnostnik upal takole gpvoriti s kakšnim nabildanim 2-metrskim tipom ali je tako “pogumen” samo z babami?

Če kdo zna prilepit link, prosim, če ga prilepi.

Meni sta bila oba skrajno primitivna. Res, isti kaliber.

Debila primitivnega hvalijo samo janšistični debili. Ta cajtung je pa itak znano janšistično fašistično lažnivo trobilo.

Koga ali kaj je sploh predstavljal tisti tip v rumenem brezrokavniku?

Ni za hvalit takšnih slabih živcev. Snemalka se pač ne bi smela silit kjer ni zaželjena, zakaj bi takšnim želel nositi svoj denar?! Nima nobenega samospoštovanja. Na videu je moteča tudi starka, ki tišči svoj nos zraven in meša drisko.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj vse hodi po tem svetu, 24.01.2022 ob 15:45

Ne znam prilepiti linka, ampak v današnjih Slovenskih novicah spet posnet spor med varnostnikom in t.i. “zanikovalko virusa”. Baje, da folk na spletu ful hvali varnostnika, ki, mimogrede, ne zna slovensko, kako na najbolj primitiven način zmerja žensko!

1. A res želimo take varnostnike v trgovinah? Saj bi žensko še prebutal, če ga ne bi drugi mirili!

2. Bo varnostna služba takega agresivnega kreetena odpustila ali ne?

3. Bi varnostnik upal takole gpvoriti s kakšnim nabildanim 2-metrskim tipom ali je tako “pogumen” samo z babami?

Če kdo zna prilepit link, prosim, če ga prilepi.

Veš kaj, to se dogaja vsakodnevno, da se mora en varnostnik pričkati in prepirati z ljudmi, ki hočejo not brez PTC. Enkrat ti pač poči film in poveš nazaj. A ste gledali un film, ko je ena krula napadla enega študenta, un revež pa tiho, nič ni upal odgovoriti nazaj. Jah, pač enkrat ne moreš več.

Ne govori slovensko? In? Kdo pa misliš, da bo sprejel to delo preverjanja PCT in prepiranja s strankami? Izvoli, pa poskusi. Jaz vse te ljudi globoko cenim, ker namesto da doma pobirajo socialko, raje delajo, pa čeprav za minimalca. In se dnevno ukvarjajo s kreteni kot je ta baba. To so navadni ljudje, nimajo visokih šol in niso plačani za to, da histerikom preusmerjajo pozornost, jih mirijo in imajo z njimi psihoterapevtske seanse. Pojdi poskusit za dva tedna, potem pa tukaj čvekaj.

Edino to, da je ni notri spustil. Ostalo ni niti za v svinjak pri obnašanju. Bi ilo potrebno tudi tovrstne poklice dati malo na psihofizične kondicijske teste. V takem primeru se pokliče policijo. Ona bo tako dobila morda globo zgolj za nedovoljeno snemanje, on pa za nedostojno vedenje.

Avtorica, link je v temi Packa pokvarjena prrovokatorska.

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 24.01.2022 ob 16:17

Ni za hvalit takšnih slabih živcev. Snemalka se pač ne bi smela silit kjer ni zaželjena, zakaj bi takšnim želel nositi svoj denar?! Nima nobenega samospoštovanja. Na videu je moteča tudi starka, ki tišči svoj nos zraven in meša drisko.

Snemalka je slovenska “Karen” – namerno je prišla pred vhod, vklopila snemanje in pričela s sovjim psiho monologom…..šla provocirat že tako napsihirane ljudi, ki z minimalca na vhhodu morajo požirat izpade takih psishičev. Naj si prvo ta ženska pomoč poišče – jo je nujno potrebna, ker se ji je že ornk skisalo v tintari.

 

ji je na njenem nivoju dobro povedala una ljubljančanka “poln K mamo mi vi takih”…  In ta Karen še ni nehala, je dobila pingpong odboj: poniževalno se je še naprej spravljala na varnostnika: z “gospodič” varnostnik, kak vam je ime.   Mrš tikva neumna štajerska.

 

Ma naj se doma na svoj “hajzl na štrbunk” vsede pa se malo sama s seboj pogovori ta štajerska Karen….

 

Ja, varnostnik ne bi smel, je debilno dreagiral – samo kdo pa bi še dandanes ob taki klienteli sploh želel biti varnostnik na vratih nekega centra, kjer moraš take debile gledat in poslušat kot je bila štajerka “Karen”?

Odgovor na objavo uporabnika
Sploh ne rišem tu, 24.01.2022 ob 16:22

Edino to, da je ni notri spustil. Ostalo ni niti za v svinjak pri obnašanju. Bi ilo potrebno tudi tovrstne poklice dati malo na psihofizične kondicijske teste. V takem primeru se pokliče policijo. Ona bo tako dobila morda globo zgolj za nedovoljeno snemanje, on pa za nedostojno vedenje.

Avtorica, link je v temi Packa pokvarjena prrovokatorska.

Bi ilo potrebno tudi tovrstne poklice dati malo na psihofizične kondicijske teste.

Aha.:)) Za 500 € plače bi ti imela nekoga, ki do popolnosti obvlada vse psihofizične pritiske.

Še Janša in ostali politiki se ne morejo zadržati in po twitu zmerjajo in norijo drug na drugega, nemalokrat s takimi vulgarizmi, da dol padeš, pa so na vrhu države. Zdaj bi pa en varnostnik moral vse to obvladat, hahaha.

Po moje ni varnostnik, ampak reditelj. Nič na ebo odpuščen. Folk, ki s ebo za minimalca hvaležno kregal z vami id.ioti, ne raste na drevesu.

Žal, delo varnostnika/reditelja je tako slabo plačano, da s etakih ljudi ne odpušča.

Tistim, ki namenoma provocirajo (kot ta antivakserka), prav privoščim take brezkompromisne varnostnike! Ali kakšne druge brezkompromisne ljudi, ki se zmorejo postaviti po robu.

In ja, tudi to je kapitalizem. Za varnostnike/reditelje bodo šli samo še napsihirani čefurji, ki vam bodo j.ebali mater, če ne bo po njihovo.

Varnostnik je bil tisti drugi v uniformi. Tale ubogi otrok, ki ga je napadala obiskovalka in ga spravljala v stisko, ni imel predpisane uniforme, priponke, sploh pa ne pristopa, ki ga zapoveduje kodeks.

Koliko je on plačan, je problem njega in njegovega delodajalca. V neki normalni družbi se človek na takem mestu pač ne sme obnašat. Če je ženska provocirala, se pokliče policijo, ne pa ji jeb.. mater. Pismo, kot da je v trgovini kaj njegovega, no. Kot pravite, 500 evrov dobi? Da se mu ljubi, no. Kot da mu bo delodajalec hvaležen. In kaj je tista kokoš, ki je ves čas skakala v besedo? Kaj je imela ona za iskat zraven? Dost vas imamo. Kdo? A je lastnica trgovine? Kaj je kdo njej hotel?

Skratka – za te zadeve je pristojna policija, ne kurčenje podplačanega primitivca. Iskreno, jaz bi ga še tožila za duševne bolečine – ne mestu te ženske bi me bilo strah za mojo varnost.

Če česa ne prenesem, je pa to primitivzem. Ampak očitno smo se ga vsi nalezli od te vlade.

Saj ga je tako dolgo provocirala, da je dobila sebi enakega.

Če hodi od vrat do vrat, trgovin in se pregovarja in provocira, je verjetno varnostniku prekipelo. Večkrat so jo lepo opozorili, a ona še kar s tistim svojih kruhom.

Toliko je trgovin, kamor greš lahko brez PCT po kruh, samo ona mora vreščat in delat kraval.

Nisem za tak način pogovora, samo ženska je res prav prosila za to, da ji en pove nazaj na njenem nivoju.

No, prvo lahko on njo toži, ker ga je nepooblaščeno snemala.

Sem pogledala posnetek (prej sem samo prebrala prispevek). O, ja, babše provokatorsko ima pa očitno za sabo že dolgo zgodovino provociranja in zajebavanja. Se da ugotoviti iz njenega načina govora – v stilu “jaz nič kriva, samo po kruh sem šla”. Pa kao prijazen glasek. Ona nič kriva… Povsem prav, da ji ni uspelo. In da so se ji uprli tudi ostali kupci.

Tak btw, živilska trgovina Mercator zahteva pct? Gre za nakupovalni center?

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 24.01.2022 ob 16:46

Tak btw, živilska trgovina Mercator zahteva pct? Gre za nakupovalni center?

Da, to je bil nakupovalni center.

Odgovor na objavo uporabnika
vatikanske ječe, 24.01.2022 ob 16:44

No, prvo lahko on njo toži, ker ga je nepooblaščeno snemala.

Da si ne boš kaj naredil := Na javnem mestu lahko snemaš kogarkoli hočeš.

Pred enim mesecem sem naletela pred eno štacuno na čisto podoben scenarij. Ženska je snemala, tip je težil varnostniku. Samo da je tisti varnostnik odgovarjal umirjeno “žal mi je gospod, ne smem vas spustiti naprej”, uni začne žalit s čefurjem, on njemu ” oprostite, gospod, ali me žalite? Potem bo treba poklicat policijo, žal.” Uni začne kričat, da ga nič ne briga policija, da je vse skupaj protiustavno in protizakonito, bla bla bla. Vmešal se je nek tip in rekel temu debilu, naj spoka, da varnostnik ni nič kriv, med tem časom je varnostnik poklical policijo. Una dva sta pa zbežala. No, posnetek nista nikjer objavila, ker bi izpadla kretena. Bogve koliko provokatorjev to počenja vsakodnevno, pa se varnostniki oz. študentje ne odzovejo in potem posnetka ne posredujejo dalje. Vsake toliko pa komu poči film. Čisto človeško, sploh za tak denar.

Kot pravim – primitivizem in grožnja z nasiljem je očitno pod to vlado postal nova normalnost.

Odgovor na objavo uporabnika
niti ne, 24.01.2022 ob 16:30

Bi ilo potrebno tudi tovrstne poklice dati malo na psihofizične kondicijske teste.

Aha.:)) Za 500 € plače bi ti imela nekoga, ki do popolnosti obvlada vse psihofizične pritiske.

Še Janša in ostali politiki se ne morejo zadržati in po twitu zmerjajo in norijo drug na drugega, nemalokrat s takimi vulgarizmi, da dol padeš, pa so na vrhu države. Zdaj bi pa en varnostnik moral vse to obvladat, hahaha.

Če nekoga neko provocirati tako rže s tira, da vse psovke pobere iz ust ter bo morda še malo fizično obračunal, če ne bi vskočil, tak ni za delo z ljudmi. Kam pa pridemo. Prodajalci nimajo večjih pač kot arnostniki. Sedaj si pa predstavljal, da ko pridejo sitne stranke, da bi vsi prodajalci tako odreagirali. Če bi bika to ti in bi prodajalec nekako tako odreagiral kot ta varnostnik z rahlimi nervi, bi bila skratka sigurno odprta tema tu, češ groza, kaj si prodajalec dovoli.

Odgovor na objavo uporabnika
čdofh, 24.01.2022 ob 16:49

Da si ne boš kaj naredil := Na javnem mestu lahko snemaš kogarkoli hočeš.

Ne – ne sme tako kot je –  kršila je zelo , ker ni v  objavljenem posnetku zakrila/zameglila njegovega obraza! NJegov obraz se jasno vidi, ONA PA SE JE za kamero SKRIVALA!

Delo varnostnika je, da prepreči vstop v trgovino tistim brez PCT, če mu ne rata brez nasilja, pokliče policijo. Njegovo delo ni, da se spušča v ideološke razprave, da ljudem jebe mater, da jim uničuje lastnino in da jim grozi, da jim bo prišel na dom. Oba, in ženska in ta tip bi morala biti kaznovana. Tantrumi mimoidočih kupcev, kako imajo dovolj takih in drugačnih ljudi, so neumestni in prispevajo samo še k večjemu sranju, zato bi tudi njih popisal.

New Report

Close