Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Si tisti varnostnik iz Mercatorja res zasluži pohvalo?

Si tisti varnostnik iz Mercatorja res zasluži pohvalo?

Odgovor na objavo uporabnika
Hif, 25.01.2022 ob 07:50

To si taki varnostniki, ki so izgubili službe v nočnih lokalih in so vajeni izgredov in težkih prijemov. Zdaj pa pred trgovino igra zaščitnika mafijcev- pred starejšo ženičko. Ponižujoče in sramotno obnašanje, direkt za odpoved. Popolnoma neprimerno, sploh pa ob zavedanju, da počne kaznivo dejanje, ker je vse skupaj nezakonito. Ženska bi ga morala tožiti in obrati do kosti.

Ponižujoče je, da žensko ki zavestno provocira nazivaš s starejšo ženičko. Nehite se že sprenevedat, k mate anticepilci iste fore kot politiki, ki jih tako sovražite, najdete luknjo, ki vas “ščiti” in delate zgago.

Odgovor na objavo uporabnika
Zgage, 25.01.2022 ob 08:15

Ponižujoče je, da žensko ki zavestno provocira nazivaš s starejšo ženičko. Nehite se že sprenevedat, k mate anticepilci iste fore kot politiki, ki jih tako sovražite, najdete luknjo, ki vas “ščiti” in delate zgago.

Politiki so to zakuhali in so edini, ki si zaslužijo, da se jih maltretira. Ljudje se pa izživljajo nad drugimi, sploh taki, ki niso imeli priložnosti do sedaj in so komaj dočakali, da lahko. Do včeraj nihče ni smel dostopati do nobenih podatkov, danes pa malodane hoče en varnostnik z oš pregledati če imam hemoroide v riti in mi zato preprečiti vstop v trgovino. Mrš s takimi fašisti, ki se odločijo sprejeti tako službo. Raje umrem od lakote kot da nekomu vzamem pravico do štruce kruha. Vsi, ki to zagovarjate namesto da stopite skupaj z ljudstvom ste pa enaki prodani fašisti kot tak varnostnik. Ena mrga se spravi na žensko..nižje kot tako ne gre. Ne kot človek sploh pa ne kot moški. Jajca si lahko kar odreže.

Odgovor na objavo uporabnika
Hif, 25.01.2022 ob 08:21

Politiki so to zakuhali in so edini, ki si zaslužijo, da se jih maltretira. Ljudje se pa izživljajo nad drugimi, sploh taki, ki niso imeli priložnosti do sedaj in so komaj dočakali, da lahko. Do včeraj nihče ni smel dostopati do nobenih podatkov, danes pa malodane hoče en varnostnik z oš pregledati če imam hemoroide v riti in mi zato preprečiti vstop v trgovino. Mrš s takimi fašisti, ki se odločijo sprejeti tako službo. Raje umrem od lakote kot da nekomu vzamem pravico do štruce kruha. Vsi, ki to zagovarjate namesto da stopite skupaj z ljudstvom ste pa enaki prodani fašisti kot tak varnostnik. Ena mrga se spravi na žensko..nižje kot tako ne gre. Ne kot človek sploh pa ne kot moški. Jajca si lahko kar odreže.

Navadna zgaga si.

Odgovor na objavo uporabnika
Zgage, 25.01.2022 ob 08:22

Navadna zgaga si.

Ti pa navaden fašist. Pojdi po učbenik zgodovine, očitno si šprical oš

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj vse hodi po tem svetu, 24.01.2022 ob 15:45

Ne znam prilepiti linka, ampak v današnjih Slovenskih novicah spet posnet spor med varnostnikom in t.i. “zanikovalko virusa”. Baje, da folk na spletu ful hvali varnostnika, ki, mimogrede, ne zna slovensko, kako na najbolj primitiven način zmerja žensko!

1. A res želimo take varnostnike v trgovinah? Saj bi žensko še prebutal, če ga ne bi drugi mirili!

2. Bo varnostna služba takega agresivnega kreetena odpustila ali ne?

3. Bi varnostnik upal takole gpvoriti s kakšnim nabildanim 2-metrskim tipom ali je tako “pogumen” samo z babami?

Če kdo zna prilepit link, prosim, če ga prilepi.

Ce sem jaz delodajalec tisti moment varnostnik leti iz sluzbe. Upam da tak varnostnik najde nekoga, ki ga bo fanj nabil na gobac.

Točno tako. Za “Hif”.

Narod bi moral stopiti skupaj, ne pa zagovarjat fašiste.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 25.01.2022 ob 08:59

Točno tako. Za “Hif”.

Narod bi moral stopiti skupaj, ne pa zagovarjat fašiste.

Narod nikoli nebo stopil skupaj, in to vedo, zato tudi lahko delajo kar želijo.

Ne moreš nobenemu  dopovedat na lep in na grd način. Obsojeni smo na to da se zgodovina ponavlja, čeprav je enima nemogoče dojeti kaj se dogaja.

QR kode so bile teorije zarote, pa so vsi to sprejeli in pozabili kako su se smejali ko smo delili te zadeve. Isto velja za cepljenje. Folk je butast vse kaj mamo si zaslužimo.

Oni pa lahko vladajo…ebeni neumni  sužnji.

Tisti, ki v 2 letih ni spregledal natega je bodisi res omejen v možganih ali ima prste v marmeladi. Lahko pa je samo fašist in ob vsem tem neznansko uživa.

Odgovor na objavo uporabnika
Hif, 25.01.2022 ob 09:05

Tisti, ki v 2 letih ni spregledal natega je bodisi res omejen v možganih ali ima prste v marmeladi. Lahko pa je samo fašist in ob vsem tem neznansko uživa.

V kolikor začnete omenjati fašiste, hitlerja in holokavst itd. je vse kar rečeš naprej nerelevantno.

Odgovor na objavo uporabnika
Ludi D LEGENDA, 25.01.2022 ob 09:04

Narod nikoli nebo stopil skupaj, in to vedo, zato tudi lahko delajo kar želijo.

Ne moreš nobenemu  dopovedat na lep in na grd način. Obsojeni smo na to da se zgodovina ponavlja, čeprav je enima nemogoče dojeti kaj se dogaja.

QR kode so bile teorije zarote, pa so vsi to sprejeli in pozabili kako su se smejali ko smo delili te zadeve. Isto velja za cepljenje. Folk je butast vse kaj mamo si zaslužimo.

Oni pa lahko vladajo…ebeni neumni  sužnji.

Tako je, narod bi moral stopiti skupaj in tisto starko, ki je provocirala varnostnika in se delala norca iz ljudi, ki upoštevamo predpise, zabrisati ven in povaljat po umazanem ljubljanskem snegu, da bi se temeljito ohladila.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne maram butlov, 25.01.2022 ob 09:23

Tako je, narod bi moral stopiti skupaj in tisto starko, ki je provocirala varnostnika in se delala norca iz ljudi, ki upoštevamo predpise, zabrisati ven in povaljat po umazanem ljubljanskem snegu, da bi se temeljito ohladila.

Pred kakšnimi desetimi leti sem pisal, da bo vojna takrat, ko bo v ljudeh dovolj nakopičenega sovraštva. Zgleda, da je zdaj prišel pravi čas.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 25.01.2022 ob 09:33

Pred kakšnimi desetimi leti sem pisal, da bo vojna takrat, ko bo v ljudeh dovolj nakopičenega sovraštva. Zgleda, da je zdaj prišel pravi čas.

 

Sej to delajo, deli in vladaj, pač klasičen zgodovinski primer, ponavljanje zgodovine, dosadno. Pa spet vsi nasedejo.

Meni je ta kontrola brezvezna . Moralo bi biti isto kot na avtobusu revizorji . Pač kontrola po trgovinah , seveda nenapovedana , kazni pa velike , da si ne bi noben upal brez potrdila kamorkoli .Ta varnostna služba pa žal tudi stane .

Odgovor na objavo uporabnika
Ludi D LEGENDA, 25.01.2022 ob 09:37

Sej to delajo, deli in vladaj, pač klasičen zgodovinski primer, ponavljanje zgodovine, dosadno. Pa spet vsi nasedejo.

 

Vidva pa res širita toliko sovraštva, da ne bo prav nič čudnega, če bo enkrat zaropotalo.

Odgovor na objavo uporabnika
Zgage, 25.01.2022 ob 09:15

V kolikor začnete omenjati fašiste, hitlerja in holokavst itd. je vse kar rečeš naprej nerelevantno.

Absolutno se strinjam.

Že po prvem stavku v postu prepoznaš… ko uporablja enak besednjak, kot žnjtič pred njim.

Neizobraženi, z nizko inteligenco. Ponavljajo kot papige v istem žargonu.

A za takšne traparije je treba policijo klicat? Kako da se še kakšnemu policaju ne sfuzla ko ga 100x pokličejo da bi nekdo na vsak način rad v trgovino pa mu ne pustijo? Tale varnostnik je naredil kar bi pred 20+ leti naredil vsak, pa še kaj hujšega. Samo takšno izzivanje bi se potem hitro ustavilo, bi 2x premislila preden bi šla na novo turo. S takšnimi ljudmi z lepimi besedami ne prideš nikamor, saj ste videli. To, da prideš z namenom izzivat ljudi, potem pa, kako bi se moral on obnašat je meni sprevrženo.

V kolikor zagovarjaš ta fašizem, ki ni nič drugega kot to, je tvoje mnenje nerelevantno. Vem, da kasiraš na račun zavedenih ljudi in te je potemtakem lahko v dušo sram, da sploh živiš. Nisi vreden niti kisika, ki ga porabiš.

Svoje mnenje o meni si lahko komot zataknes veš kam.

Odgovor na objavo uporabnika
nič ni bila na javnem mestu, 25.01.2022 ob 05:38

Odgovor na objavo uporabnika
Razčistimo nekaj, 25.01.2022 ob 03:06

Na javnem kraju nihče ne posega v tvojo zasebnost ko te posname, ker si pač viden vsem. Ne vem od kje nekaterim ideja, da ne bi smela snemati, ne glede na to kako glupa je. Pokažite zakon, ko ste tako pametni. Kot drugo, varnostnik je bil povsem miren, razburjal se je tisti v jopiču.

Ma joj si glupo, očitno nisi bralo že odgvorov, kjer so prej razložili – zemljišče nakupovalnega centra pred vhodom, kjer je stala ta štajerska Karen je zasebno zemljišče, noben javni prostor to ni; snemala je torej na zasebnem zemljišču. Ni oseb, ki jih je snemala tudi prej vprašala za dovoljenjem če jih lahko snema. In še večji feler štajerske Karen – javno je objavila posnetek z zasebnega zemljišča, na katerem so razločno razvidni obrazi vseh , ki jih je snemala in teh potem na objavljenem posnetku ni prikrila, zameglila – tudi priimek zaposlenega varnostnika naprimer. Ona pa se je skrivala za kamero.

 

Če so pametni ti, ki jih je tako snemala in zmerjala, naj jo stožijo do zadnjega glivičnega nohta na nogah.

Tudi zemljišče v zasebni lasti je lahko javni kraj. A trgovina ni javni kraj? Pošta? Zavarovalnica?

Odgovor na objavo uporabnika
Yeahyeah, 25.01.2022 ob 09:44

A za takšne traparije je treba policijo klicat? Kako da se še kakšnemu policaju ne sfuzla ko ga 100x pokličejo da bi nekdo na vsak način rad v trgovino pa mu ne pustijo? Tale varnostnik je naredil kar bi pred 20+ leti naredil vsak, pa še kaj hujšega. Samo takšno izzivanje bi se potem hitro ustavilo, bi 2x premislila preden bi šla na novo turo. S takšnimi ljudmi z lepimi besedami ne prideš nikamor, saj ste videli. To, da prideš z namenom izzivat ljudi, potem pa, kako bi se moral on obnašat je meni sprevrženo.

možakar se je res obnašal neprimerno, ampak komu se ne bi utrgalo, če bi ga ena koka tako nesramno napadala!!!

upam, da gospoda ne bodo doletele kakšne sankcije …

Odgovor na objavo uporabnika
Hif, 25.01.2022 ob 09:50

V kolikor zagovarjaš ta fašizem, ki ni nič drugega kot to, je tvoje mnenje nerelevantno. Vem, da kasiraš na račun zavedenih ljudi in te je potemtakem lahko v dušo sram, da sploh živiš. Nisi vreden niti kisika, ki ga porabiš.

Svoje mnenje o meni si lahko komot zataknes veš kam.

Psihopatov ni sram, zato pa lahko izvajajo in podpirajo zločin.

Odgovor na objavo uporabnika
meni, 25.01.2022 ob 09:40

Absolutno se strinjam.

Že po prvem stavku v postu prepoznaš… ko uporablja enak besednjak, kot žnjtič pred njim.

Neizobraženi, z nizko inteligenco. Ponavljajo kot papige v istem žargonu.

Imam doktorat. Izobražena več kot dovolj.

Za razliko od takih kot si ti, znam razmišljati s svojo glavo in napisati dva stavka, ne da bi se morala šlepati na hrbtu drugega uporabnika. Znaš tudi kaj napisati ali se samo absolutno strinjaš? Ccc pejd kaj delat namesto da širiš fašistične ideje in propagando

Odgovor na objavo uporabnika
Hif, 25.01.2022 ob 10:01

Imam doktorat. Izobražena več kot dovolj.

Za razliko od takih kot si ti, znam razmišljati s svojo glavo in napisati dva stavka, ne da bi se morala šlepati na hrbtu drugega uporabnika. Znaš tudi kaj napisati ali se samo absolutno strinjaš? Ccc pejd kaj delat namesto da širiš fašistične ideje in propagando

Doktorat imaš, kaj? Iz katerega področja pa? Kurje fizike najbrž.

Pa dalje s fašisti nadaljuješ.

Res si izvirna, doktorica…LOL

Odgovor na objavo uporabnika
meni, 25.01.2022 ob 10:11

Doktorat imaš, kaj? Iz katerega področja pa? Kurje fizike najbrž.

Pa dalje s fašisti nadaljuješ.

Res si izvirna, doktorica…LOL

Z marsičem se lahko pohvalim, a se bojim da bi te od zavisti pobralo prej kot od cepiva, pa ti raje prišparam. Najbolj sem pa ponosna, da nisem fašistka in prodana rit.  To mi je res v ponos bolj kot vsi moji dosežki skupaj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Hif, 25.01.2022 ob 10:18

Z marsičem se lahko pohvalim, a se bojim da bi te od zavisti pobralo prej kot od cepiva, pa ti raje prišparam. Najbolj sem pa ponosna, da nisem fašistka in prodana rit.  To mi je res v ponos bolj kot vsi moji dosežki skupaj.

 

Draga dr., v svoji koži se zelo dobro počutim, tudi moja izobrazba ni od muh.

Pa se tudi jaz ne bom hvalila.

Ampak s fašistoidnostjo pa že enkrat nehaj, ker si s tem avtomatično nižaš svoj nivo , kljub samooklicanemu doktoratu.

In zakaj točno naj bi ti bila zavistna?

Ne najdem niti ene dodane vrednosti v tvojih zapisih.

Da bi me morda kateri tvoj stavek navdušil ali nečesa novega naučil…

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
meni, 25.01.2022 ob 10:50

Draga dr., v svoji koži se zelo dobro počutim, tudi moja izobrazba ni od muh.

Pa se tudi jaz ne bom hvalila.

Ampak s fašistoidnostjo pa že enkrat nehaj, ker si s tem avtomatično nižaš svoj nivo , kljub samooklicanemu doktoratu.

In zakaj točno naj bi ti bila zavistna?

Ne najdem niti ene dodane vrednosti v tvojih zapisih.

Da bi me morda kateri tvoj stavek navdušil ali nečesa novega naučil…

 

 

V trenutku ko moraš zmerjati in poniževati druge anonimne uporabnike na forumu takoj pokažeš svojo vrednost. Poskrbi raje zase in svoj mentalni razvoj, kritično razmišljanje in čustveno inteligenco in ne zmerjaj drugih, ki vidijo centimeter dlje od tebe v tem trenutku. To, da ne vidiš dodane vrednosti v mojih zapisih je tvoj osnovni problem, isti zaradi katerega ne spregledaš bolj pomembnih stvari. Odpri oči in um, pa ti bo mogoče ratalo en dan videti in razumeti.

 

Fašizmu je treba reči fašizem, ne bomo se prav nič sprenevedali. Ravno zato, ker se ga ne obsoja na glas s strani večine, smo tam kjer smo že 2 leti. Zbudi se princess

New Report

Close