Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Si upate napovedat kaksna bo letosnja jesen?

Si upate napovedat kaksna bo letosnja jesen?

Odgovor na objavo uporabnika
Enako, 04.08.2021 ob 10:53

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 04.08.2021 ob 10:41

Odgovor na objavo uporabnika
Enako, 04.08.2021 ob 10:15

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 04.08.2021 ob 10:11

Saj je jasno, da necepljeni zbolevajo. Vprašati se je potrebno zakaj zbolevajo. Kaj bo pa čez 5 let kdo bo takrat zboleval. A bodo kazni za cepljene. Pravijo zbolevajo tudi cepljeni, katerim ne deluje imunski sistem a imajo vseeno prost prehod povsod. Takih je v RS že 900 oseb.

Prosila bi verodostojen vir za zadnjo trditev  – 900 cepljenih zbolelih v SLO.

Hvala.

Sam Gospod Fafangel je dal ta podatek katerega vsi skrivajo že to je žalostno. Je bila uradna predstavitev podatkov. Me čudi, da tega ne veste.

SEm šla zdajle to brat. V SLO je zbolelo samo 842 ljudi cepljeno z dvema odmerkoma. Fafangel omenja, da je velika večina prebolela v marcu in aprilu, kar je razveseljiv podatek, ker pomeni, da cepivo dobro deluje.

Zelo zanimivo, kako beremo in različno razumemo in se odzovemo na  isto novico🙂

Uživajte poletje, pa kakršenkoli status imate.

 

    Se ti ne zdi, da so to stari podatki, saj okužbe naraščajo vsak dan. Beremo vsi enako, samo nekateri slepo sledite nekaterim. On upa, da so podatki iz marca, aprila a njegovo delo je in bi lahko točno povedal za vseh 842 kdaj so bili cepljeni in kdaj so se okužili. Tu pa res beremo drugače. Jaz sem bil v stiku s tremi osebami, pa npr. Nisem dobil obvestila Fafangla, da moram v karanteno, kljub obvestilu zbolelega, toliko o verodostojnosti.

Jeseni bo cepljenje postalo obvezno in verjetno tudi plačljivo. Še do 15. septembra imate možnost, da se cepite brezplačno.

… da na luksuznih jahtah nimajo problemov zaradi otroških senčnikov na obali ….

Zna se zgoditi, da bodo za  normalno delovanje šol, zahtevali cepljenje otrok.Zanima me ali bodo starši odreagirali, ali pa se sprijaznili z šolo na daljavo. Najverjetneje prvo tiste nad 12 let, kasneje pa ostale.Glede na izkušnje iz preteklosti, predvidevam uklonitev, ali pa v najboljši varianti šola na daljavo. Enostavno premalo jih je z hrbtenico, da bi preprečili ta scenarij. Za najmlajše in najranjivejše gre, ali vam je jasno?


@Enako

1. zakaj so naredili primerjavo okuženih od samega začetka pandemije in okuženih-cepljenih, ko pa vemo, da so začeli cepiti šele decembra 2020?

2. kako so sploh prišli do tega podatka, glede na to, da cepljenih ne testirajo??

 

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 04.08.2021 ob 09:47

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 04.08.2021 ob 09:40

To kar delite cepljene in necepljene je neumnost vas in stroke. Tisti, ki se ni okužil 18 mesecev je boljši v preventivi, kot pa vsako cepivo. Ne pozabite, da se držimo ukrepov stroke iz marca 2020 in deluje 100%.

Edina pravična rešitev pa bi bila pač za naslednjo dohodninsko obdobje obdavčiti vse okužene za nazaj in prihodnje okužene s 10 odstotnimi točkami. Pa bi ljudje spremenili svoje obnašanje. Ne pa neko nekontrolirano stanje.

Ko bo uveden višji davek na alkohol, džank food in sladkarijo se pa lahko naprej pogovarjamo.

Se strinjam.

Le debilni zagovorniki fašizma se ne strinjajo s tem. Ravno zato ne, ker so bolj ali manj vsi neodgovorni.

Odgovor na objavo uporabnika
Tajanstveni decko, 04.08.2021 ob 10:56

Jaz si zelim, da bi bila obarvana z ljubeznijo.

Naj bo tako.

A.

– ker je veliko ljudi cepljenih, veliko prebolelih, delta pa ne povzroča takih težav kot alfa

Po moje strašije brezveze, samo da bi porabili cepivo.

Tudi tale delta ni tako nedolzna. Cista loterija. Plus se cepiva so se pokazala kot slabo ali celo sploh neucinkovita. Pol se pa pejd…

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 04.08.2021 ob 12:24

Tudi tale delta ni tako nedolzna. Cista loterija. Plus se cepiva so se pokazala kot slabo ali celo sploh neucinkovita. Pol se pa pejd…

Marsikaj glede virusa se prikriva. Še vedno pa je bolje, da gledamo norijo anticepilcev kot kaos, ki bi nastal, če bi ljudje začeli razmišljati v smeri, da virus postaja vedno bolj agresiven z vedno več dolgoročnimi in vseživljenjskimi posledicami.  Cepiva na svetu še vedno ni dovolj, če bi prišlo do panike.

pozor- pozor!!

isteka se rok 500.000 odmerkov cepiva, ki jih je NUJNO TREBA PORABITI DO 15. AVGUSTA!!!

Prosimo prostovoljce, lahko ste tudi že 2 krat cepljeni, ali pa tudi 3 krat, pridite za dobro države in našega uspešnega tima ala Poklukar, Krer, Logarca. Beovička, Kacin, Štruklej, Jerala….v imenu teh ljudi, ki se borijo noč in dan za vas, PRIDITE IN SE CEPITE – BREZPLAČNO (za stranske učinke ne odgovarjamo)

prosim vas Slovenci pridite se cepit, a ni škoda da bi 500.000 pretečenega cepiva podarili Bosni, ali Afganistanu?? Pridite in rešite Janeza Janšo, da ga ne bodo opravljali mediji, da je nabavil in ne porabil tega strupa!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 04.08.2021 ob 12:35

pozor- pozor!!

isteka se rok 500.000 odmerkov cepiva, ki jih je NUJNO TREBA PORABITI DO 15. AVGUSTA!!!

Prosimo prostovoljce, lahko ste tudi že 2 krat cepljeni, ali pa tudi 3 krat, pridite za dobro države in našega uspešnega tima ala Poklukar, Krer, Logarca. Beovička, Kacin, Štruklej, Jerala….v imenu teh ljudi, ki se borijo noč in dan za vas, PRIDITE IN SE CEPITE – BREZPLAČNO (za stranske učinke ne odgovarjamo)

prosim vas Slovenci pridite se cepit, a ni škoda da bi 500.000 pretečenega cepiva podarili Bosni, ali Afganistanu?? Pridite in rešite Janeza Janšo, da ga ne bodo opravljali mediji, da je nabavil in ne porabil tega strupa!

blablabla.  Nazi budalo.

V Angliji se že morajo testirati tudi cepljeni, vsi dobivajo karantene zaradi rizičnih stikov, premankuje povsod kadra in police trgovin so prazne, ker ni dovolj trgovcev da bi polnili police…nekaj takega bo pri nas, bolnice pa ne bodo preobremenjene.

Odgovor na objavo uporabnika
marsikaj232, 04.08.2021 ob 12:32

Marsikaj glede virusa se prikriva. Še vedno pa je bolje, da gledamo norijo anticepilcev kot kaos, ki bi nastal, če bi ljudje začeli razmišljati v smeri, da virus postaja vedno bolj agresiven z vedno več dolgoročnimi in vseživljenjskimi posledicami.  Cepiva na svetu še vedno ni dovolj, če bi prišlo do panike.

Mislim da bo treba kar novo cepivo naredit.  Bog ve kaksna je ta bolezen ( itak da se informacije skrivajo), v bistvu sploh ni vec vazno je umetno narejena ( jaz osebno mislim, da je umetna ) ali je delo narave, cepiva zal niso zanesljiva. Vse kar je garant v tej zgodbi so miljardni zasluzki. :))

Digitalni evro prihaja in s tem še manj svobode za nekatere. Skorajšnja opustitev gotovine in večji nadzor.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljenje bo plačljivo, 04.08.2021 ob 11:22

Jeseni bo cepljenje postalo obvezno in verjetno tudi plačljivo. Še do 15. septembra imate možnost, da se cepite brezplačno.

Ve se, da je to cepivo (vsa ta cepiva) v preizkusni dobi. Kolikor vem do konca leta 2023. Do takrat ne more biti obvezno cepljenje. Mi smo poskusni zajčki ( tisti,ki se prostovoljno cepijo). Tudi sme ne biti, saj bi bil to hud poseg  v osnovne človeške pravice. Zato ne tega govorit. Sigurno pa bodo vse bolj nasilni s propagiranjem cepljenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Markop, 04.08.2021 ob 09:20

To pa res ni težko predvidet. Neceplejni boste sedeli doma, ali pa testiranje na 12 ur, cepljeni pa normalno dalje.

Edina razlika bo pri novih zaposlitvah. Neceplejni boste izviseli, ker ga ni delodajalca ki bi si prostovoljno nakopal stroške, če se lahko temu izogne in vzame cepljenega.

Si kdaj pomislil,da bo morda obratno,meni se zdi bolj verjetno,da boste cepljeni pod strožji nadzorom.

Odgovor na objavo uporabnika
Varčevanje, 04.08.2021 ob 10:59

Odgovor na objavo uporabnika
nic hudega, 04.08.2021 ob 10:42

Odgovor na objavo uporabnika
Enako, 04.08.2021 ob 09:48

Saj pa se že resno razpravlja v EU, kar pomeni, da bo kmalu pri nas, da ne bo več PCT ampak PC. Pomeni, da imajo prebolevniki enak status kot cepljeni. T kot testiranje, ki je bila edina resitev za necepljene se zmanjšuje ali celo ukinja…

Ja, žal, necepljene ( in neprebolele) je lahko upravičeno strah, da bodo zanje zaprte poti na prireditve, sportne, kulturne, gostišča ipd.

 

Bomo pa privarcevali!

Temu se reče varčevanje na sebi in na uživanju v kvalitetnem življenju. Človek je socialno bitje, ki se druži in sodeluje. Če praviš, da boš varceval, ker ne boš šel na koncert, tekmo ali na praznovanje, poveš vse o sebi.

 

Kdo pravi, da se ne bomo druzili?

Samo zapravljali bomo manj, ker nam bo vse nedostopno.

Zakaj pa potrebujem vsak dan kavo v lokalu, 1x na teden kosilo v restavraciji, 2x na mesec obisk sportne tekme ali kina/gledalisca in 1x na mesec koncert?

Brez vsega tega komot zivim, ceprav sem pred pLandemijo vse to redno pocela, mi to leto in pol ni kaj dosti hudega brez koncerta. Ce bo pa hudo, bom sla v tujino na tekmo ali koncert, kjer so bolj prijazni do ljudi in ne delajo razlik med celjenimi in necepljenimi.

Odgovor na objavo uporabnika
a nič ne sledite, 04.08.2021 ob 13:16

Ve se, da je to cepivo (vsa ta cepiva) v preizkusni dobi. Kolikor vem do konca leta 2023. Do takrat ne more biti obvezno cepljenje. Mi smo poskusni zajčki ( tisti,ki se prostovoljno cepijo). Tudi sme ne biti, saj bi bil to hud poseg  v osnovne človeške pravice. Zato ne tega govorit. Sigurno pa bodo vse bolj nasilni s propagiranjem cepljenja.

Boš videl, da bo tako – od 15. septembra dalje bo obvezno cepljenje. Se že pripravlja uredba!

Upam, da se zapre spet občine, da se ta golazen, ki sedaj lazi povsod zbaše domov in ostane tam.

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljenje plačljivo, 04.08.2021 ob 13:31

Boš videl, da bo tako – od 15. septembra dalje bo obvezno cepljenje. Se že pripravlja uredba!

A v Sloveniji;). No, tukaj je sicer marsikaj mogoče, a kaj takega si ne bi upali. To cepivo se testira še skoraj dve leti in to v svetovnem merilu.

Odgovor na objavo uporabnika
Si upate, 04.08.2021 ob 05:55

A. Nic posebnega, bolnisnice ne bodo preobremenjene

B. Katastrofa, veliko slabse kot lani

 

Prvi glas za A.

Korona bo čudežno izginila, ko bodo ugotovili, da se nihče noče več cepit, sploh pa s tretjim odmerkom. In bodo poskušali s čim drugim.

Pamet pa taka. A  v tujini nedelajo razlik med cepljenimi in necepljenimi?

No, povej v kateri tujini? Jaz namrec zivim v eni. Brihta…

A se ti hecas?

SAMO 842

Že 50 jih je preveč..

 

 

jaz si upam napovedati zelo točno…najprej bodo povsod po svetu objavili, da je cepljenjih premalo in da morajo tudi cepljeni nositi maske in se testirati….poglej tole:..https:          //www.youtube.com/watch?v=WmF3vbd5iUo

potem bo pa konec septembra povsod po svetu velik upor, sojenje tej bandi fašistični, ki bo končala v zaporih in zadeva bo končana

New Report

Close