Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Si upate napovedat kaksna bo letosnja jesen?

Si upate napovedat kaksna bo letosnja jesen?

Sem Citirala pametno glavo ki odgovarja, Kamalu, da je* SAMO 842* cepljenih ponovno zbolelo za covidom.

In ona napiše /samo.

To je grozljivo in ne SAMO.

 

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 04.08.2021 ob 12:35

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 04.08.2021 ob 12:24

Tudi tale delta ni tako nedolzna. Cista loterija. Plus se cepiva so se pokazala kot slabo ali celo sploh neucinkovita. Pol se pa pejd…

pozor- pozor!!

isteka se rok 500.000 odmerkov cepiva, ki jih je NUJNO TREBA PORABITI DO 15. AVGUSTA!!!

Prosimo prostovoljce, lahko ste tudi že 2 krat cepljeni, ali pa tudi 3 krat, pridite za dobro države in našega uspešnega tima ala Poklukar, Krer, Logarca. Beovička, Kacin, Štruklej, Jerala….v imenu teh ljudi, ki se borijo noč in dan za vas, PRIDITE IN SE CEPITE – BREZPLAČNO (za stranske učinke ne odgovarjamo)

prosim vas Slovenci pridite se cepit, a ni škoda da bi 500.000 pretečenega cepiva podarili Bosni, ali Afganistanu?? Pridite in rešite Janeza Janšo, da ga ne bodo opravljali mediji, da je nabavil in ne porabil tega strupa!

A jih niso že donirali v Afriko?

Saj govoriš o tistih cepivih, ki so bila čisto pri koncu roka uporabnosti in smo si ji SPOSODILI od Madžarske?

Najboljše šele pride, cepiva je treba vrnit. Tako da Slovenski davkoplačevalci lepo financiramo Madžarsko.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 04.08.2021 ob 15:47

jaz si upam napovedati zelo točno…najprej bodo povsod po svetu objavili, da je cepljenjih premalo in da morajo tudi cepljeni nositi maske in se testirati….poglej tole:..https:          //www.youtube.com/watch?v=WmF3vbd5iUo

potem bo pa konec septembra povsod po svetu velik upor, sojenje tej bandi fašistični, ki bo končala v zaporih in zadeva bo končana

Dobro so jih nategnili in izkoristili za poskusne podgane. Zato pa so cepljeni debili tako nasilni in še bolj podpirajo fašizem ter bluzijo, da naj necepljene otroke in odrasle zaprejo.

Debili cepljeni naj raje prevzamejo odgovornost, saj so se prostovoljno pustili nategniti.

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljenje bo plačljivo, 04.08.2021 ob 11:22

Jeseni bo cepljenje postalo obvezno in verjetno tudi plačljivo. Še do 15. septembra imate možnost, da se cepite brezplačno.

Sem prebolela pred nekaj meseci. Sem zaščitena bolj kot s cepivom.

Odgovor na objavo uporabnika
sem zaščitena, 04.08.2021 ob 19:34

Sem prebolela pred nekaj meseci. Sem zaščitena bolj kot s cepivom.

Kmalu bodo P črtali iz PCT in bo ostalo le CT, s tem da bodo testi plačljivi.

Zgoraj je eden pisal o tem, da bodo cepiva šele 2023 uradno potrjena za uporabo – to ne drži, Pfeizer bo že 6. septembra dobil uradno dovoljenje za uporabo: https://slo-tech.com/novice/t788704#crta

Tako da bodo cepiva od 15. septembra kar lepo obvezna.

 

To pomeni kar lepo vojno napoved.

Odgovor na objavo uporabnika
V končni fazi, 04.08.2021 ob 08:32

V končni fazi je tako tudi prav, cepljeni načeloma ne moremo pristati v bolnici, torej smo svobodni, zdravstveni sistem z nami ne bo obremenjen, necepljeni pa naj bodo lepo doma, počasi bomo vsi  znali živeti z virusom, me pa preseneča Kitajska panika 9,2 miljonsko mesto so šli povsem izolirati ker so odkrili 45 okuženih z delto, morda pa kitajci res vedo kaj več o tem virusu  kot so bili pripravljeni povedati.

Tvoja trditev velja pod pogojem, da se vsakih 6 mesecev cepijo. Po 6 mesecih od cepljenja namreč tudi cepljeni ne uidejo hospitalizaciji. Sem ravno brala članek v Times of Israel, da je več kot pol okužb med cepljenimi, ki imajo iz dneva v dan težjo obliko covida.

New Report

Close