Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Siljenje v cepljenje

Siljenje v cepljenje


Lepo in resnično povedano.
Korona fašizem je zlobam dal krila.

Če greš na kak adrialab.
[/quote]
Ja sej, to ne dela prav (jaz sem bila že pred neki casa… ker je imela tašča korono lani… na protitelesa testirana, pa jih ni bilo) zdaj ti domači pa kažejo da so. Ker neki no. Sej sploh bolna nisem bila, mal prehlajena to je pa vse.

Jap se strinjam….TAKOJ naj se ukine osnovno in dodatno zdravstveno zavarovanje, ker…sedaj cepljen ali ne…zavarovani smo VS…do zdravnika pa…prideš zelo težko.

Drugo pa…kako bo nekdo vedel da so zapleti pri bolezni posledica korone…če bodo delali tako…potem bodo ljudje še naprej umirali zaradi drugih bolezni, kriva bo pa korona tako kot sedaj.

Poznam kar predej ljudi ki smo preboleli to ˝smrtnonosno˝ virozo in NIHČE od nas ni potreboval zdravniške oskrbe…poznam pa kar nekaj primerov ko so iskali korono pa ta ni bila in je človek nato umrl, ker…ga niso ustrezno zdravili…eden mlad ati s tremi nedoraslimi otroci.

Če pa pomislimo koliko ljudi ima stranske učinke po cepivu pa…človek ki pomisli na cepljenje…rabi psihiatrično obravnavo, ker ima samomorilna nagnjenja.
[/quote]

Točno tako. Ljudje so prihajali v težkem stanju zaradi drugih bolezni in ker se je v eni točki pač poklopilo s korono – korona! Poznam primer, ko so hoteli težko pljučno bolnico dati na korona oddelek. Gospa, pa vi imate vse simptome korone. Če je pa pljučni bolnik! In se je niso hoteli dotaknit brez testa, čeprav ji je voda zalivala pljuča. Gremo na covid oddelek. Komaj, komaj so jih prepričali. Bogve, kaj bi bilo, če se svojci ne bi zavzeli za njo.
Katastrofa, kaj nam delajo v imenu korone. In to ni nobena teorija zarote, ampak kar kruta resničnost. Pa koliko ostarelih je šlo v bolnišnico zaradi drugih stvari, nazaj v dom pa s korono.

Sem slišala, da v Nemčiji, če si cepljen ti zavarovalnica ne krije zdravljen niti ne dobijo po tvoji smrti svojci zavarovalnine saj si se prostovoljno cepil s terapijo, ki je še v fazi testiranja… pa to je le ena izmed posledic nespametne odločitve oz klonitve pod pritiskom
[/quote]

Kaj imaš od tega, da lažeš?
Zanimivo, da tisti, ki živimo v D pa znamo nemško pa nismo kaj takega slišali. To imaš ti posebne slovenske vire?

Kaj imaš od tega, da lažeš?
Zanimivo, da tisti, ki živimo v D pa znamo nemško pa nismo kaj takega slišali. To imaš ti posebne slovenske vire?
[/quote]
Bolj primerno vprašanje je kaj imaš TI od tega, da braniš fašizem?

Dokazno gradivo je odločba, ki jo je družina objavila in se vztrajno briše s spleta, ker je vse glede kronskega natega cenzurirano


Sram je lahko samo tiste, ki namerno z namenom oškodovanja zdravja ljudi promovirajo ta strup. Pa ne le sram, tudi kazensko vas bo treba začeti preganjati. Enega po enega. Seznam je že precej dolg
[/quote]

Laganje in podpihovanje nestrpnosti je kaznivo dejanje. Svetujem ti, da tega ne počneš.


Bolj primerno vprašanje je kaj imaš TI od tega, da braniš fašizem?

Dokazno gradivo je odločba, ki jo je družina objavila in se vztrajno briše s spleta, ker je vse glede kronskega natega cenzurirano
[/quote]

Lažeš kot si dolga in široka.
Čudno, da mi v D nič o tem ne vemo, ti pa veš to? Pa kdo ti bo verjel?
O kakem fašizmu blebečeš?
Aja, sem cepljena, Pfizer – 1x. Na svojo željo. Nihče me ni silil. Pa pri nas ne zganjajo takega cirkusa kot ga eni v Sloveniji. Posledično imamo boljše stanje kot pri vas.
Pač nimamo toliko ljudi, ki sanjajo o čipih v cepivu, ravni zemlji pa kaj vem kaj še vse si boste namislili.


Bolj primerno vprašanje je kaj imaš TI od tega, da braniš fašizem?

Dokazno gradivo je odločba, ki jo je družina objavila in se vztrajno briše s spleta, ker je vse glede kronskega natega cenzurirano
[/quote]

Seveda se briše, ker fake news!! Res nič ne vklopite možganov? Fašistična tžava bo naredila ravno obratno in se brez cepljenja nihče več ne bo mogel zavarovat – ne pa da ljudi na tak način odvračajo od cepljenja. Fake news anticepilcev. Zato se briše.


Nobene panike ni, bila pa je od prve omembe cepljenja, zganjali ste paniko zaradi ” pomanjkanja cepiv”, vlado obtoževali nevestnega dela ker ni pograbila takoj vseh cepiv, delali psihozo o strašnem manjku cepiv, sedaj ko pa je cepiv dovolj je pa to kot psihoza, vsiljevanje cepljenja, nobeden nam nič ne vsiljuje, ampak če bomo hoteli normalno živeti bomo morali biti cepljeni… jaz sem že od prejšnjega tedna.

Seveda se briše, ker fake news!! Res nič ne vklopite možganov? Fašistična tžava bo naredila ravno obratno in se brez cepljenja nihče več ne bo mogel zavarovat – ne pa da ljudi na tak način odvračajo od cepljenja. Fake news anticepilcev. Zato se briše.
[/quote]

To je tvoja beseda proti moji besedi. Jaz imam IQ večji kot 40 in ne boš ti meni pameti solil s fake news in podobnim.

Nisem mogla verjet, ko sem po radiu slišala, da bo s ponedeljkom cepljenje možno za VSE starosti. Hmmm … le kaj to pomeni. Najbrž to, da se stari nočejo tako masovno cepiti kot mediji lažejo.
Jaz imam 48 let. Mi na kraj pameti ne pade cepljenje, lahko pa takoj podpišem, da se nočem zdravit bolnišnično, če slučajno zbolim za kovidom.

Tisti, ki pravite, da vas silijo s cepljenjem, zakaj pa tisti, ki bi želeli biti cepljeni, ne dobimo terminov?
Zakaj je treba čakat, če pa trdite eni, da vas pa silijo in da je cepiva preveč?
Jaz ogromno ljudi poznam, ki si želijo cepit pa še nimajo termina.

Kacin je ravno včeraj govoril o tem, domnevam da spadaš pod Lblano, tam imate velik problem zaradi neorganiziranosti, drugje teče vse gladko.

Nisem pod LJ.
Pa pri nas še 60+, kronični bolniki pa še niso bili vsi cepljeni.
Tisti pod 60 pa itak tudi ne.
Tako, da kdaj bo vrsta na 35letnikih… še ne kmalu.

Laganje in podpihovanje nestrpnosti je kaznivo dejanje. Svetujem ti, da tega ne počneš.
[/quote]

Aha, torej izražanje mnenja, ki ni v skladu s tvojim je podpihovanje nestrpnosti? Torej svobode govora ni več. Ali smo že v diktaturi, konec demokracije, pa sem naznanilo zamudila ? Sam vprašam.

Vsak mora imeti pravico do izražanja svojega mnenja, pomislekov in zadržkov. To ni in nikoli ne bo kaznivo dejanje. Z razliko od drugih, moje mnenje ali odloćitve ne morejo nikogar prisiliti v kakršnokoli dejanje, obratno se pa že dogaja… in ta tvoj zapis je še eden izmed dokazov na kakšen način se izvaja represija nad ljudmi.

Odlična slikca!👍 In resnična! Ubogljive ovce brez lastnega razmišljanja so tiste, ki omogočajo to jebbanje ljudi v glavo, te iddiotizme in nebuloze oblasti ter teror pokvarjenih in podkupljenih oblastnikov!!!

To je tvoja beseda proti moji besedi. Jaz imam IQ večji kot 40 in ne boš ti meni pameti solil s fake news in podobnim.
[/quote]

Trol. Nimaš pametnejšega dela danes? Pejd zalivat vrt 🌷

To je tvoja beseda proti moji besedi. Jaz imam IQ večji kot 40 in ne boš ti meni pameti solil s fake news in podobnim.
[/quote]

🙂 Samo da za tvojo besedo ni niti enega dokaza – je samo to – tvoja beseda oziroma blodnje. Še dobro, da si napisala, da imaš IQ večji od 40. 41 očitno. :)) Potem pa ni čudno, da nasedaš na take provokacije.

P.S. Ko je cepivo enkrat potrjeno s strani EME, ni več eksperimentalno. Kar bi nekdo z IQ-jem, večjim od 41, vedel. Ali vsaj znal preverit tak fake news.

Denar, denar in še enkrat denar.
[/quote]

Bistvo teh scen ni denar. Zakaj še kar naprej to ponavljate?

Poglejva:
Si prebral kaj je v cepivih itd?
Ok delno ziher si.
Če bi se šlo samo za zaslužek, kaj ne bi bilo dovolj, da nekaj namešajo, sploh ni važno kaj le toliko, da imajo kao rešitev in se ta proda?
Če pa se človekovega koda dotikajo in ga želijo spreminjati potem pa se kaže, da se ne gre samo za denar. Za denar se gre tistim, ki vse skupaj porivajo naprej. Ampak avtorjem scene pa ne. Oblast in denar sta dva različna pojma. Tisti, ki ima oblast mu tudi denarja ne manjka potem. Je pa denar seveda zelo veliko bistvo tu, ne bi pa dejal da glavno. Saj bi prodali cepiva lahko tudi brez takih tehnologij ki jih uvajajo v cepiva.

Se jim je že sesul portal zVem.

🙂 Samo da za tvojo besedo ni niti enega dokaza – je samo to – tvoja beseda oziroma blodnje. Še dobro, da si napisala, da imaš IQ večji od 40. 41 očitno. :)) Potem pa ni čudno, da nasedaš na take provokacije.

P.S. Ko je cepivo enkrat potrjeno s strani EME, ni več eksperimentalno. Kar bi nekdo z IQ-jem, večjim od 41, vedel. Ali vsaj znal preverit tak fake news.
[/quote]

Glede IQ ni sigurno, narejeni testi so mi pokazali različne rezultate, tako da povem samo to kar je preverjeno. To ni nobena fake news. In ne trollaj več, pojd raje zalivat vrt.

Odlična slikca!👍 In resnična! Ubogljive ovce brez lastnega razmišljanja so tiste, ki omogočajo to jebbanje ljudi v glavo, te iddiotizme in nebuloze oblasti ter teror pokvarjenih in podkupljenih oblastnikov!!!
[/quote]

Te slikce so narejene od ovc za ovce. Tudi vi ste ovce. Niti približno ne razmišljate z lastno glavo. Ste samo drug trop ovac. Resnični, ki razmišljajo, so nad enimi in drugimi. Že to, da najdeš skupino ljudi, s katero skupaj blejaš, je znak da si ovca.

Ne laže, Tisti dokument o tem, da zavarovalnica zavrača ta cepljene s poskusnim cepivom, ki niti polno odobreno ni, sem videla tudi jaz. Je šel v zbirko za tožbo za zločin proti človeštvu, ki bo jeseni.

Fašistoidna nagnjenja si počasi začni nadzirati. Vsak človek se rodi svoboden, se lahko svobodno giblje, gre, svobodno kamorkoli. Cepljen ali necepljen, nimaš ti ali tvoja oblast komu omejevati gibanja!

Spet ta bumbar s svojimi marksisti. Ma jebbali te marksisti, blesav butelj zmešani!

Tole, kar si napisala, prevedi v nemščino.
Da boš vsaj malenkost verodostojna. Ker drugače bo izpadlo, da si nekaj videla, razumela pa nisi.

Za Mojo misel itak že vemo, da ne zna nemško.
Zdaj pa da vidimo koliko ti obvladaš nemško. Svoj zapis prevedi v nemščino, drugače pa si tudi lažnivka kot Moja misel.

New Report

Close