Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Siljenje v cepljenje

Siljenje v cepljenje

Te slikce so narejene od ovc za ovce. Tudi vi ste ovce. Niti približno ne razmišljate z lastno glavo. Ste samo drug trop ovac. Resnični, ki razmišljajo, so nad enimi in drugimi. Že to, da najdeš skupino ljudi, s katero skupaj blejaš, je znak da si ovca.
[/quote]

A res al kaj? Gotovo ni človeka na celem svetu, ki se čisto z nobenim ne strinja in razmišlja čisto po svoje, tako da niti en sam človek od 7 milijard ali koliko nas je že, ne razmišlja podobno!
Ti pa si iddiot, preberi malo svoj odgovor. Najbrž zase misliš, da nisi ovca, a ne? Vsak človek najde lhzdi, ki razmišljajo podobno kot razmišlja sam. Tudi jaz. Tudi ti (da ne boš mislilo, kako si posebno).

S tako izjavo se vidi, da živiš popolnoma za luno. Sta svoboda in svoboda. Po svetu si že kaj potoval/a? Izgleda da nič. Kar se tiče svobode smo Eu, Avstralija in Amerika res središče izobilja. Ko bi le veljalo to kar pišeš za cel svet, pa še zdaleč ne, žal. Niso to nobena fašistoidna nagnjenja. Kje ste bili takšni loleki pred covidom? Sedeli na očeh in ušesih, očitno. Šele zdaj vas je začelo to motiti, ko se je dotaknilo vas, prej vam je pa za druge dol viselo. Vsi ste isti, vsak samo na svojo rit gleda.

Torej v Nemčiji cepijo z poskusnimi cepivi…kaj takega ne bi pričakoval od Mercklove!

Hoče MOJA MISEL reči da tudi v Sloveniji cepijo s poskusnimi cepivi ali zakaj se oglaša tam kjer je prav nič ne briga?

Jaz nisem iz tvoje ograde, ne ubogam na ukaz. To mi je tuje.

Vseeno mi je, kaj si misliš o meni. Čas bo za kosilo, naj se ti sendvič ne zatakne. Pa uspešno promocijo pogojno odobrenih cepiv želim.

Glede IQ ni sigurno, narejeni testi so mi pokazali različne rezultate, tako da povem samo to kar je preverjeno. To ni nobena fake news. In ne trollaj več, pojd raje zalivat vrt.
[/quote]

Če imaš fetiš na vrtove, se ukvarjaj s svojim.

Saj verjetno nista edini, ki sta videli fake news, samo večina ga zna umestiti tja, kamor spada – v mentalni koš za smeti iziroma spam.
Me pa res zanima, katero bi bilo to eksperimentalno cepivo, ki nima dovoljenja za prodajo, pa ga ljudje vseeno dobivajo. 🙂

Če imaš fetiš na vrtove, se ukvarjaj s svojim.
[/quote]

Moj je lepo urejen in nima odvečnega plevela. Daj spelji se že.

podpis

Baje je umrl en starček, star nekaj manj kot 57 let, zaradi covida. Brez znanih pridruženih bolezni.
[/quote]

In ena pubertetnica, stara 32 let…

Glej pri nas v službi je pravi teror glede cepljenja…covid primerjajo z davico, otroško paralizo…haloooo…prav ponižujoče, zastrašujoče je da…se napihnjena viroza primerja s pomorom otrok, ki so umrli zaradi davice, otroške paralize….
Moja pokojna babica se je spominjala kako grozno je bilo, ko so v marsikateri družini zaradi davice umrli VSI otroci…


Baje je tam tako, ker si ti slišala….
No comment, kaki pacienti ste tuki gor.
[/quote]

Tole je potrjeno. Zdravstvene zavarovalnice ne plačajo ne odškodnine, ne zavarovalnine za tiste, ki so se cepili (in so samostojni podjetniki).


Ukrepi se bodo zategnili in razni glupi boste lahko samo še doma, niti v Bife ne boste več smeli.

Glej pri nas v službi je pravi teror glede cepljenja…covid primerjajo z davico, otroško paralizo…haloooo…prav ponižujoče, zastrašujoče je da…se napihnjena viroza primerja s pomorom otrok, ki so umrli zaradi davice, otroške paralize….
Moja pokojna babica se je spominjala kako grozno je bilo, ko so v marsikateri družini zaradi davice umrli VSI otroci…
[/quote]
Virus zadnji mesec dela celo štalo v dobi pod 50, ljudje najebejo kot nori, pred pol leta sem mislil kako hudo je bilo ko me je tedanji virus kuhal pri 39,5 do 40 skoraj 3 tedne, dsnes pa končajo na intenzivni , rehabilitacija pa traja tudi več mesecev, vsi tisti frajerji kateri bi pa podpisali odpoved zdravljenju naj pa kar podpišejo , bo prostor za bolj prisebne.

Jaz vsekakor ne sodim mednje. 60+, izpostavljenost na delovnem mestu. Cepivo mi je bilo ponujeno med prvimi. Sem ga zavrnila v tvojo korist. 7. stopnja izobrazbe z biologijo na faksu. Samo toliko, da ne bo spet pripomb, da samo neizobraženi zavračajo cepljenje.

V Nemčiji RKI ne priporoča AstraZ mlajšim od 60 let.
Vse zasebne ordinacije pa trenutno cepijo le s tem cepivom. Tu se mnenja krešejo. Z eno gospo sem govorila, dobro ga je prenesla. Starost 64 let.
Junija naj bi bilo na razpolago tudi ostalo cepivo.


Virus zadnji mesec dela celo štalo v dobi pod 50, ljudje najebejo kot nori, pred pol leta sem mislil kako hudo je bilo ko me je tedanji virus kuhal pri 39,5 do 40 skoraj 3 tedne, dsnes pa končajo na intenzivni , rehabilitacija pa traja tudi več mesecev, vsi tisti frajerji kateri bi pa podpisali odpoved zdravljenju naj pa kar podpišejo , bo prostor za bolj prisebne.
[/quote]

Hahahaaaa…..se mal hecaš,a ne?


Virus zadnji mesec dela celo štalo v dobi pod 50, ljudje najebejo kot nori, pred pol leta sem mislil kako hudo je bilo ko me je tedanji virus kuhal pri 39,5 do 40 skoraj 3 tedne, dsnes pa končajo na intenzivni , rehabilitacija pa traja tudi več mesecev, vsi tisti frajerji kateri bi pa podpisali odpoved zdravljenju naj pa kar podpišejo , bo prostor za bolj prisebne.
[/quote]

pa kje si ti moj trolček, pridi ateku, da te nabije na tvoj usrani gobec SS-ovski
https://www.youtube.com/watch?v=G3m3xe2vO1Q

Cepi se. Potem ti bosta tekla med in mleko.

Edino prav bi bilo, da se tvoj oče, ali dedek, po cepljenju v roku nekaj mesecev – stegne.

Da boš sprevidel, bedak, kaj nam delajo.

Najbrž pa ne boš spregledal niti takrat, ker si en fijakarski konj s plašnicami, ki ti ne dovolijo gledat ne levo, ne desno. Vidiš samo direktno pred seboj.

Edino prav bi bilo, da se tvoj oče, ali dedek, po cepljenju v roku nekaj mesecev – stegne.

Da boš sprevidel, bedak, kaj nam delajo.

Najbrž pa ne boš spregledal niti takrat, ker si en fijakarski konj s plašnicami, ki ti ne dovolijo gledat ne levo, ne desno. Vidiš samo direktno pred seboj.
[/quote]

Eni ne bodo nikoli spregledali,kaj čmo.

ta video pove vse o tem nategu!!!!
kratko in jedrnato!!
https://dokumentarac.hr/covid-19/video-dr-bhakdi-kod-del-bigtree-na-the-highwire-s-prijevodom/

ZAKON! Video za pogledat. Hvala!

Edino prav bi bilo, da se tvoj oče, ali dedek, po cepljenju v roku nekaj mesecev – stegne.

Da boš sprevidel, bedak, kaj nam delajo.

Najbrž pa ne boš spregledal niti takrat, ker si en fijakarski konj s plašnicami, ki ti ne dovolijo gledat ne levo, ne desno. Vidiš samo direktno pred seboj.
[/quote]

Mentalno zdravo pa nisi, ka-li?

No, niti ni presenetljivo.


Ukrepi se bodo zategnili in razni glupi boste lahko samo še doma, niti v Bife ne boste več smeli.
[/quote]

že celo leto govorimo. Vi se, šele sedaj počasi prebujate

Beeee jaz sem ovca. Nič pri trenutni situaciji se mi ne zdi sumljivo, verjamem, da nas želijo s cepivom zaščititi in sem temu tudi hvaležen. Iz ljudi, ki se ne bodo cepili, ker so racionalni in jem je mar za svoje življenje si delam norca in pravim, da so teoretiki zarot. Vsak dan gledam TELEvizijo in nasedam obratno-psihološkim trikom, da cepiva ne b dovolj za vse, zaradi česar je moja želja po cepivu še večja! Vsi, ki ste v dvomih, če se je pametno cepiti- dajte se, se boste pač cepili vsake pol leta, če ne boste umrli že po prvih dveh odmerkih, boste pač izgubili vse pravice, boste pač utrpeli paralizo telesa… Ampak ne bodite sebični, za zdravje tako vas, kot zdravje drugih gre (čeprav “cepivo” ne zaščiti ne vas, niti ne prepreči širjenja, s slednjim se strinjajo še podkupljeni strokovnjaki in politiki). Beeee!

New Report

Close