Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin mladoletni prestopnik

Sin mladoletni prestopnik

trava vodi v hude substance…

alkohol pa ne… alkohol je super…

HALO

Star sem 25let kadil travo od 9 razreda osnovne…kadil sem kdaj tudi do 5g na dan sedaj jo vendar se obcasno (5 jointou na mesc). Koncal sem faks, na gimnaziji vsa 4leta bil odličen..

Potolazim vas lahko samo da vsaj 80% mladih (15,16,17letniki) kadijo travo. Tako da vas sin ni kriminalec, tudi nebo.. mislim odvisno od njega s katero druzbo se druzi al je bol umirjena v kateri kadijo al je taka “mafijska”… Nevem, svetujem samo pogovor to je pri meni pomagalo in vsake tolko poglej po kaksnih torbah da ne naletis se na kaksno drugo drogo… Tako da srečno..

glede alkohola.. to ti defenitiuno bol skuri mozgane..  po alkoholu si agresivn, fizicna odvisnot, agresija… se hujse posledice (moj oce.. tezki alkoholik)

pr travi pa nc.. po jointu si umirjen, lahkk dobis motivacijo za neke nove ideje, se smejis… dejansko nic.. se pa vzpostavi zelo rahla psihicna odvisnost kot npr. od kokakole.. pri travi je problem samo da ce jo res prevec uzivas je velika moznost za razvoj psihoze.. to pa edino priznam,ker poznam take ljudi

 

Odgovor na objavo uporabnika
Otilija725, 27.11.2021 ob 08:51

A ima oceta ? Rabi trdo roko, sicer bo zrasel v pravega kriminalca.  Trava je sele zacetek, ko bo presel na kaj drugega mu ne bo vec pomoci.

In kaj narediš kot mama. če je fotr za en drek,

ki ga baš boli za froca, ker je skrb zanj preložil lepo na mamo?

 

Če je problem samo v travi naj vas potolazim. Večina ljudi, ki jih jaz poznam kadi travo in ima normalno zivljenje. Sama kadim ze dolgo, sem naredila fax in sem sedaj ze zaposlena. Kadim pa skoraj vsak dan za sprostitev  vendar imam urejeno zivljenje.

Krivi ste sami. Malo pomislite in analizirajte kaki odnos je nasplosno v druzini. Kaki odnos imate s partnerjem itd. Otroci, ki bezijo pred realnostjo v druzbo v kateri se pocutijo sprejete, ker doma niso slisani, bezijo v droge ali alkohol, izvajajo nasilje, ker so tega pac vajeni in ker v druzini to vidijo. Prvo resite svoje probleme in poglejte pri sebi. Otroci ponavadi izrazajo oz opozarjajo na napake starsev. Tako, da ce vas zanima kaj se dogaja z vasim sinom, raje poglejte pri sebi in zakaj je do tega prislo. Otroci, ki imajo dobre odnose v druzini nebodo imeli potrebe po begu iz realnosti, te pa ne glede na druzbo. Vedno je razlog zakaj otroci padejo v droge, alkohol ali prestopnistvo, v odnosu doma.

New Report

Close