Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slaba kakovost dragih pajkic

Slaba kakovost dragih pajkic

Oh dragi viharnik..ne trati časa, ne bos me sprovociral…nisva na istem nivoju;)

Očitno mi zakon to vračilo dopušča:)
Dej no res…odpri google (to je ta ikonica zeleno rdece rumena) in poglej kaj molji jedo:) pa ne delaj več budale iz sebe…
In ne moljev nikoli nisem imela, tudi sedaj ne.
Poleg tega pa imam v omari toliko oblačil iz naravnih vlaken, da se teh umetnih pajkic tudi dotaknili ne bi, tudi če bi imela polno omaro moljev.
Tako da začepi in ne utrujaj…

Ja ja, ne ne ni možno, mojli jedo samo tisto, kar jim boš ti predpisala, saj se ravnajo po tebi, molji pri tebi v omari so “ekološko ozaveščeni”.😁 In nekaj povsem običajnega je, da gate neseš po petih mesecih nošenja nazaj v trgovino, to čisto vsi vsakodnevno počnemo, veš?😁

Tako tiho ti prišepnem, ti res nisi normalna.
Vračati pajkice po več mesecih glancanja na riti je trčenost brez primere.
Po moje kuješ zaroto proti lastniku firme iz neznanih nam razlogov.

Ne niso glancane na riti 5 mesecev, so popolnoma nesprane, ostalo razen lukenj je kot novo.
In ne ne kujem zarote:) samo ne maram zavajanja kupcev. Nisem prva ki pisem o slabi kakovosti lelosi, samo vse ostalo je sproti brisano.
Se enkrat, ce bi jih kupila v kiku za 3eur mi niti pod razno ne bi padlo na pamet nosit nazaj. Tole je pa oprosti, malo drugace.

Nisem tip cloveka ki bi zapenjala in tezila po trgovinah z reklamacijami, v raznih kikih, HM, new yorker itd… me ne zavajajo pri nakupu v smislu da kupujem “svilnate IZREDNO TRPEZNE pajkice, in da so izumili ” najmehkejsa in NAJMOCNEJSA vlakna, iz katerih so pajkice narejene. In se veliko bla bla bla o kakovosti materiala je napisanega, vecinoma z uporabljenemi izrazi “IZJEMNA VZDRZLJIVOST”….
Tako da, ne ni isto sori, to je zavajanje kupcev. Pa tudi ce bi joh prala 5 mesecev non stop, se te izjemno vzdrzljive pajkice ne bi smele trgat. Ampak ce bi jih prala non stop, se niti podrazno ne bi spuscala v tole reklamacijo. Samo kupila jih vec ne bi.
Ker mi vsake pajkice iz lidla hofta ali zblj firme zdrzijo mnogo vec kot tele…ker to je pa prov smesno.

Sicer pa nima veze. Ce se vrnemo na prvi post, sem napisala samo opozorilo, da se naj bodo kupke pazljive pri nakupu. Nic o prijavi, vracanju….:)
Potem so prisli predlogi o prijavah in reklamacijah iz strani drugih uporabnikov…tako da bolj kot ne tele zaljivke o trcenosti in norosti letijo na njih, ki so mo to predlagali.

Lepo glancajte svoje pajkice, tebi viharnik pa zelim malo osnovne izobrazbe o prehranjevanju moljev:)))))

Na njihovi spletni strani lepo piše
Vračilo in reklamacije. Pod tem so točke kako poteka in vračilo in reklamacije.
V vsaki postavki je vračilo kupnine, zato tej tvoji zgodbi ne verjamem.
Spletna stran ne sme vsebovati nekaj, česar nimajo v pogodbi poslovanja.

Sem jih šla gledat, danes drugič oprane. Tudi moje imajo ob šivu majhne luknjice. Res škoda, ker tako prijetnih pajkic še nisem imela. 😢

Res? Mi prosim prilepis tule obrazec iz njihove strani, s katerim lahko uveljavim reklamacijo za pajkice, ki so brez etikete in ze nosene?
Ker za moj primer je na voljo samo tole:
“V kolikor gre za napako/poškodbo, vas prosimo, da na [email protected] posredujete fotografijo napake s kratkim opisom. *”

Na to pa ne odgovorijo nic, razen ponudbe da kupis nove hlace:)

Prav…pa naj bo izmisljena…kar kupi jih ce ne verjames, zelim ti da naletis na serijo, ki ni iz prezvecenega prelezanega starega “inovativno kitajskega” materiala…ker vcasih imas sreco pa dobis take ki so dejansko ok. Imam tudi ene take doma:)

Se enkrat, napisala sem zgolj opozorilo, ker sem tudi sama pred nakupom iskala mnenja, in glej ga zlomka…razen hvalospevov ne najdes drugega….se ti ne zdi malo cudno, da v poplavi nadrkanih, provokatorskih in nesrece zeljnih slovenskih potrosnikov naletis samo na hvalospeve?:)) daj no…se name ste se usuli z molji in nekimi zaljivkami na nivoju vrtca, pa nic ne prodajam:)))

A veš zakaj so luknjice?
Ker ses tlaćite v premajhne pajkice.

Tina T….ziher imas molje, ali pa sem te jaz nastimala da si tole napisala:))
Ker kujem zaroto, a ves….

Pa v bistvu tudi ce bi se tlacile v premajhne, bi te noro raztegljive pajkice, kot obljubljajo morale to zdrzat;)
No, šalo(ali resnico) na stran…jaz imam srednjo velikost pri svojih 57kg…ker res sovrazim da se mi vidi cez…tako da…nehajte iskat razloge no, pac so zanic:)

Moje še do omare niso prišle. Oprane, posušene, takoj na rit in spet oprane in posušene. 😀

Mi je res žal, ker so tako prijetne, pa res dihajo.

Pajkice poraz,mehke so res, o drugem ne bi, na maile neodzivni, ko sem komentirala na FB, so me blokirali, objava tu na tem forumu pa za opozorilo drugim ni bila mogoča, sporočilo se ni dalo objaviti. Drag nateg!
Firma ima naslov v okolici Kamnika. Pozna kdo to nategunko?

Ma kaj, a tudi tebi so jih molji pojedli???? oh…ti molji sintetike željni:)

Malo višje so podatki, firma je UVECTO, direktor pa Matjaž Slapnik.

Jap, za nosit so pa vrhunske…sem že zgoraj parkrat napisala, da glede nosljivosti lahko dam same pohvale. samo to ne pomaga, če razpadejo po par pranjih:)

Ja…tudi to sem že nekje zasledila, da celo na tem forumu brišejo?
ker meni je bilo čudno, da pri toliko prodanih pajkicah, tule ni pisalo popolnoma nič…
čudno, da mojega še niso izbrisali….

Glej, kaj nas brigajo tvoje pajkice in tvoj stran vržen denar.
Koliko družin je ostalo brez služb in prihodkov, ti se pa norčuješ iz enih pajkic?
Si slišala za zgrešen nakup?

Glej, kaj nas brigajo tvoje pajkice in tvoj stran vržen denar.
Koliko družin je ostalo brez služb in prihodkov, ti se pa norčuješ iz enih pajkic?
Si slišala za zgrešen nakup?
[/quote]Ja, če je pa zmešana polnorita kokoš kupila tako super pajkice iz veganske mlečne svile. Pa vsak mesec jih je celo enkrat oprala. Ona je ja pomembna, na njej svet stoji.

Ko tako ničvredno noro babje ničvredno seme gofljo odpre, samo v rit sunt, kamorkoli pride. Edino na tak način se lahko red začne nazaj vzpostavljat.

Polne riti vsega imajo tisti, ki se pri takem nategu zadovoljijo z bonom za nove pajkice, in ignoranco. in so pri tem še veseli, ker so jim nekaj dali.
Jaz pa za svoj denar delam. In ne mislim ga metat skozi okno, ker sem nekaj pošteno plačala s pošteno zasluženim denarjem.

Glej, kaj nas brigajo tvoje pajkice in tvoj stran vržen denar.

Očitno te brigajo, glede na to da si odprla to temo.

Koliko družin je ostalo brez služb in prihodkov, ti se pa norčuješ iz enih pajkic?

Za te problematike so na voljo drugi forumi…

Si slišala za zgrešen nakup?

Ja, to je tisto, ko kupiš nekaj vprašljive kvalitete, vprašljivega porekla, brez pomerjanja, in ti ni prav. Ali pa ti ni všeč…

Meni je prav in tudi všeč mi je:) samo zanič je…in drago. Je potem to zgrešen nakup?


Šus babji frdamani, če bi imelo eno samo delujočo možgansko celico ne bi “veganskih pajkic” kupovalo. In po petih mesecih, ko so ti usrane gate molji požrli bi jih ti vračalo….mislim, ne moreš verjet, ko misliš, da baba z zabitostjo in norostjo ne more več presenetit, ji vedno znova rata.

P kaj koji klinac stari se mešaš v debato o pajkicah??? Pederajsl en, nehaj smetit temo ker koga dejansko zanima kako do vračila denarja, pa ti mešaš drek tle.

Fak model, pa daj mej mal dostojanstva no, pa se umakni od tam, kjer te ljudje ne želijo brat. Kako te ni sram no??


Sj vas pohvalim vešakka brihtnost to mora bit, da babe serijsko kupujete “veganske pajkice”. Pa to ni res, to je res samo z zemljo še za zagrnit.

Ti povej še, v katerem programu si jih prala in na koliko stopinj! Sintetika? Bombaz? Rocno? Svila? Volna? Kratko pranje? Ali mix pranje? Koliko stopinj?

New Report

Close