Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slaba kakovost dragih pajkic

Slaba kakovost dragih pajkic

Jaz sem jih prala na 30 stopinj, program občutljivo, centrifuga 1000.

Pajkice so iz poliestra, oprala sem jih 3x na roke, in 2x v stroju na programu za občutljivo, na 30 stopinj in centrifugo 800…

Mlečna svila naj ne bi bila zahtevna za pranje.

Zgolj v vednost: akrilonitrili, ki se primešajo kazeinom, so zdravku nevarni in celo eakotvorni. Da ne boste rekle, da niste vedele. 🤓

https://www.cdc.gov/niosh/npg/npgd0014.html

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Edit: … zdravju nevarni in celo rakotvorni…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zdravju nevarno in rakotvorno je predvsem tako nategovanje potrosnikov kot je lelosi….

V bistvu mi je vseeno kako se rece, veganska mlecna svila, zaradi mene bi lahko bila tudi mesojeda svila…ali pa krompirjeva….pajkice so iz poliestra, perem jih tako skrbno kot ostala oblacila in to je to. Nisem neumna, da bi si unicevala cunje s pranjem, ker se mi ne da hodit nonstop po trgovinah po nove…


Seveda, kaj boš pa prala gate, važno da celulit prikrivajo, tudi če smrdijo kot pok.😁

Jaz te povsem razumem in podpiram. Kaj se to pravi, zgoraj opisano je zavajanje.
Vloži stvarno napako, če ne bo nič pa jih prijavi. Tudi če denarja ne boš dobila, vsaj da se to nategunstvo neha. Oni živijo od tega, da se nam ne ljubi prerekati in vsak požre teh 35 € raje kot pa da bi jih zahteval nazaj.

Jaz te povsem razumem in podpiram. Kaj se to pravi, zgoraj opisano je zavajanje.
Vloži stvarno napako, če ne bo nič pa jih prijavi. Tudi če denarja ne boš dobila, vsaj da se to nategunstvo neha. Oni živijo od tega, da se nam ne ljubi prerekati in vsak požre teh 35 € raje kot pa da bi jih zahteval nazaj.
[/quote]
Res je vsake gate po pol leta smrdenja v njih, dat nazaj v trgovino, saj ste ja zmešane babje riti, za vas veljajo ekstra pravice…..jaooooo😁😁😁

Dokler bomo zadovoljni s slabo kvaliteto dragih stvari, in se pustili na hitro odpravit, se bo pac nategovalo…
Naj se odloci vsak po svoje, meni pa ni vseeno kam in zakaj gre moj denar.

Aja jezdec, zdej sele vidim da je prislo do nesporazuma. Pogovarjamo se o pajkicah, ne gatah;) zdaj pa ti bodo stvari bolj razumljive ane?

Aja, kar se pa prikrivanja celulita tiče….ne skrijejo ne vem kako dobro tele lelosi…napisem ce bo katero zanimalo realno, koliko skrijejo:)

Sicer pa moja rit kljub temu se vedno izgleda dovolj okusno za v pajkice:) brez skrbi, nisem celulitasta zavaljenka ki se tlaci v pajkice;)))) imam pa ga nekaj malega ja 😛

Upam,da si moja ni kupila tu pajkice,ki si jih je naročila pred dvema mesecema. Si je našla neko spletno trgovino,ki jo je nekdo oglaševal preko FB-ka…Bolj jo sprašujem,kako se imenuje trgovina,sploh ne ve…pa komu je sploh donirala denar,torej bančno plačilo,samo pravi,da ji bodo preko e pošte poslali,kdaj bo izdelek odposlan. Aha…sanja svija o kukuruz…denar je romal v tri…krasne…toliko o teh oglaševanih butikov na FB-ju…


Res je, saj pravim, zelo fajn morajo dišat, če jih sploh ne pereš, “ker bi se uničile”. Že pri uni, ki jih je prala enkrat na mesec morajo bit od vraga dišeče. Zanemarjene smrdljive prasi-ce ste, miljokrat videno, na tist masten fris namečete kilo kemije, to je pa tudi vse.

Viharček, tudi tebi niso hoteli zamenjati tvojih dolgih zimskih gat, da si se tako vpletlo v to žensko temo. 😂

NEKDO TAM, glede pošiljanja so zelo korektni in fleksibilni. Pošljejo takoj, tako da dvomim da jih je naročila pri lelosi.

Ja tukaj se pa strinjava, Viharnik….tudi meni se zdi veliko žensk zanemarjenih, zato pa jaz ne hodim okrog v spranih strganih pajkicah….
kemijo na faco dajat je pa itak že čist staromodno…

Sej valda nisi to zame mislil??zame zdej že veš da sem ekološko usmerjena, tako kot moje pajkice in molji?

hvala da si se oglasila ker sem mislil ravno te pajkice kupiti punci za rd avgusta to je navadna goljufija pa nč drugega
za takšen denar dobiš lahko dvoje črne pajkice malo poglej v ny beshka in podobno pa tud če so iz poliestra ker tudi to ni več navadna plastika neke punce jih imajo po cel dan oblečene skoraj več kot bombažne mislim da nebi smela imeti kako alergijo so pa tudi malo bolj elastične. p.s. pa ne pozabi na prijavo

čist premal si jih prala, pajke se po vsaki uporabi opere, kot spodnjice. Skup tih jih je držala umazanija, jao pa poliester, zdaj ko si jih pa petič oprala je šla ven umazanija in glej ga zlomka, pajkice so luknjičaste, jao, jao, pa ti najbrž sploh nimaš pralnega stroja, jaz imam 9 kg pa operem vsake pajke in pa top posebej, saj mi stroj tehta in prilagaja prašek in vodo………..in še nobene niso razpadle zaradi pranja, se jih prej naveličam in dobim druge.

Pa ti si čist huda:)))) prov 9kg pralni stroj imaš, in to še celo tak ki sam dozira prašek…noro…amerika a? Hahahaha dej nehi no, pa a ti mislis da mam res samo ene pajkice v omari al kaj? Pa da sem jih dejansko nosila veckrat in sele potem oprala?
Nekatere ne hodimo cele dneve okrog v pajkah, kor to pocnejo ravno tiste zavaljene celulitaste babe z mastnimi lasmi….verjetno si ti ena takih, in sklepas po sebi, da jaz tudi nosim pajkice za povsod….upam da si vsaj premajhnih ne tlacis gor, da ti slavfi ven strlijo….pa da mas vsaj malco cez rit, ce ze hodis povsod v pajkicah…
Punca…sej bo, malo bos odrastla in bos spregledala, pa tudi pralni stroj bos potem imela lahko tak, ki ne bo sam doziral praska…takrat bos to ze sama znala;)))

Jemljem nazaj to o podpori. Mnenja o prijavi sicer nisem spremenila, sem pa o tebi kot osebi po prebranem zgornjem tekstu.

Ja, avtor z nickom “pajkice”…ne priporocam jih…lahko naletis sicer na take ki ne razpadejo, ampak meni se zdi to predraga loterija, za cca 30e…
Ja ma vem, sem imela pajkice ze iz vsepovsod, v omari jih imam cca 20 parov:) od navadnih bombaznih, do poliestra-se kar nosljive iz NY, najboljse sem pa kupila enkrat v eurospinu, bile so po 5eur, imam jih ze cca 6 let, oprane verjetno ze miljonkrat, ker jih nosim veliko za doma….in vse kar je so se malo zmuckale. Material pa skoraj identicen lelosi….ce ni kar enak;)

Aja, pa ti z 9kg pralnim strojem…a potem ko kupim pajkice, jih moram nonstop nosit in prat, da ne razpadejo al kaj?
Se nisi slisala, da imamo nekateri tako sreco, da smo doma v vecjih hisah, kjer si lahko privosimo imet reeeeees velike omare?:) in da ne trajbamo kot klosarji skoz enake cunje? Ker pol bi men vse cunje razpadle, glede na to da si kaksno majcko ali hlace zazelim oblect samo parkrat na leto?

Zaradi mene tudi prav:) se pac odzovem na to, da me nekdo dela neumno, da si ne znam cunj prat in da sem ocitno brez pralnega stroja….
Najboljse da podpres njo;) jaz ne obtozujem, ce ne vem.

hihi, vidiš kako nas zabavaš s temi cenenimi pajkicami za 30 evrčkov.
Jaz imam take za 70 €, pa ne za valjanje po stanovanju.
Lahko me srečaš na PST……………

Če je kdo tu zabaven, je to viharnik, kar priznaj, da mu do kolen ne sežem:))

Super, kar kupuj jih, če še vedno verjameš, da za veliko denarja dobiš kaj boljša oblačila, kot za malo denarja:)
Ti jih privoščim, že tako si reva, da moraš po PST lavfat…tam se midve sigurno ne bova srečali, imam veliko lepši in mirnejši teren za tečt;)

Oprosti, ampak da mi pride nekdo na tak napadalen način zapametovat, da sem sama kriva ker TI veš da sem jih narobe in premalo prala, in da TI veš da jaz še pralnega stroja nimam?
Pa kaj TI veš kako jaz perem cunje in koliko in za kam jih nosim, da mi napišeš vse to kot trditev??
Nauči se najprej kulturno in normalno komunicitar.
Al pa pejt en krog po PST da se zluftaš malo…

Ne, pa sej, če napišeš da pajkice razpadejo ker jih je umazanija skupaj drzala, po pranju pa spustila….joj…s kom se sploh ukvarjam hahaha brezupno. Ti samo teci pa drzi se tam na PST:))))

New Report

Close