Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slaba kakovost dragih pajkic

Slaba kakovost dragih pajkic

Da napišem še epilog,
Dobila sem še dva odgovora v smislu da imam premajhne pajkice, in so zato popokale, pa da je to ze prevec casa minilo itd…in spet ponudba da kupim nove za pol cene.
Ko se po dveh mailih še vedno nisem strinjala, in jim predlagala da oblečem te pajkice in se pridem pokazat, da bo ona ocenila, koliko so mi premajhne, pa so le popustili.
Tako da, točno vejo, da ena serija pajkic razpada, ampak vseeno probajo okrivit kupca.
Mislim, da sem se uspela dogovorit tudi zato, ker vem še za dve kupki, ki sta reklamacijo uveljavljali istočasno, in mislim da tudi oni vejo, da se mi tri poznamo med sabo.
Tako da, tista ki ima za reklamirat, je to popolnom upravičeno, in samo ne odnehat.

Aja pa preberi si…ti VIHARNIK Z MOLJI in TEKAČICA IZ PST, ki me na prvo žogo obtožujeta da sem sama kriva in da nisem sposobna skrbet za svoje cunje!!!

Ta lelosi kar naprej tera reklame in sili človeka v nakup. Zadnjič pa jih na neki ženski vidim v živo, pa me je kar kozlat prijelo. Tako tanke so,da se vsa rit skozi vidi in če so malo raztegnjene izgleda kot da so povsem sprane.
Kdor to prodaja za 35€, je velik nategun.

Sem nabavila stiri te pajkice, pred pol leta, za vse stiri sem dala ca.115€. Za oblecti so fajn, material deluje res mehek udoben, ampak kvaliteta je pa porazna. Model Barcelona se mi je razparal med nogami, potem black mamba so se zacele pojavljat luknjice v materialu, potem pa da ne omenjam, da po petih pranjih niso bile vec za nikamor – napis lelosi(svetlec na pasu) popokan/zluscen, model barcelona popolnoma spran, pa sem prala na obcutljivem programu in jih nisem dajala v susilca. Pa so mi bile tako vsec, da sem se hotela nabavit, ampak kvaliteta je za ta denar porazna. Potem pa vidim, da imajo zdaj se pizame po isto zasoljenih cenah. Nevem, za ta denar dobim 2 res kvalitetne pizame. Jaz jih ne priporocam v glavnem, prevec dnarja za mal muske.

vse te oglasevane zadeve kjer so tiste znane frcafele neke nike pa ajde muratovic al kaj je pa te sam stran od tega 🙂 to so punce placane za to oglasevanje kao koook je dobr a use sra*** 🙂 ne ozirajte se na komentarje pod temi zadevami k majo to med sabo use da nj pise cimvec komentarjev njihovih kolegic da vas cimvec nasede
a za to je treba bit pametn da ves kaj je z vami zenske

Prosim ne kupujte Lelosi pajkic. Slabe komentarje na fb strani takoj izbršejo. Nakup Lelosi pajkic močno odsvetujem. Slaba kakovost. Za takšno ceno najdete v znanih športnih trgovinah precej boljšo kakovost.

Ali se je v zadnjem letu kakovost kaj popravila?

Jaz sem jih kupila poleti, torej pred 4 meseci, pa imam enake težave kot avtorica teme. Na materialu se pojavljajo luknjice, napis Lelosi je popokan,… Ne vem koliko časa bodo še zdržale. Res niso vredne svoje pretirano visoke cene.

meni so pa te zlajnane Lelosi pajkice tako ciganske. Kdo bo sploh nosil tak vzorec.  Ne bi dala 1 € za njih

Jaz pa sem zadovoljna z njimi. Kupila sem dovolj velike in so tako udobne, kot, da ne nosim ničesar. Po pol leta so kot nove, pa jih nosim in perem non stop.

Kitajski klump.

Kolegica dela pri njih preko študenta, mi je povedala kaj in kako se dela. Trenutno zmanjkuje robe in prodajajo kar blago z napako ki je bilo najprej mišljeno da se proda v 3. države.

Iste imaš na Aliexpressu za 1/5 cene.

Pikaluna je recimo produkt iste tovarne (so pa cenejše).

 

Skratka, nategunstvo ….

 

    Dejstvo je, da gre za pajkice povprečne kvalitete (ki variira od slabše do boljše) za mnogo previsoko ceno. Enako kvalitetne dobiš v h&m za 10 eur, sicer res ne tako pisanih (kar meni osebno itak ni všeč, sem si pri njih enobarvne naročila), pa vseeno.

Ma katastrofa od kvalitete.pa kdo pri zdravi pameti se placa tolk za ene pajkice ki niso vredne 5 evro. A dejansko je folk tolk neumen ( vkljucno z mano) da pade na ene reklame na fbju. Komentarje negativne pa kar hitro zbrisejo so kar pregnani konkretno. Sam stran od njih ce hocte kaksen evro privarcevat. Boljs kupit bilo kaj drugega razen ce imate prevec denarja.

 

Lp

Simona

Sama ne padam na te reklame, mi je pa noro da nekdo da toliko za pajkice . Danes je res enostavno obnoreti potrošnika, zakupis Facebook, bombandiraž plačane objave in že so vsi mehki

Tudi jaz nisem zadovoljna z njimi! Tako so tanke ,da sploh niso same za nosit, razen namesto žab. Drage in nikakve!

Zakaj dajete tok keša za ničvredne pajkice? Res lepe pajkice se dobi že za 7 €.

Te pajke ti trgovci kupujejo pri Alibabi ali na Ebayu za 2 €, prodajajo za 30€. Če je dovolj bedastih ljudi, ki to kupuje, zakaj ne.

 

Ne razumem res ne kako je folk tolk blesav res. Pa od kdaj je lelosi en brand kao hud.ma dobis za isti denar varhunske pajkice oni pa fore drug izdelek -30% se pravi da te ze pri prvem nategnejo ko strela.folk je res ma prevec dnarja pa se kricece so. A res je folku tolk tezko 3 tedne do 4 pocakat pa nabavi sam 10 istih pajkic za denar enih v lelosiju res . Ocitno so vsi z danes na jutri da rabi to takoj imeti.noro

Poznam enga ki dela tam … pajkice za 5 € se pobrendirajo in prodajo za najmanj x5 .. Sama za ta dnar dobim najmanj 5 kosov pajkic, identičnih sam pač brez tega napisa :))

Si jih prala na 30 stopinj, kot piše?

So pajke super

Nimam nič z Lelosi pajkami, imam doma ene 4 (črne, tigraste, dalmacija in portorose model), sem zadovoljna, je pa res da jih nimam 24ur dnevno na riti, perem jih na občutljivo in okrog obrnjene, še raje jih pa ročno operem ker itak niso umazane, dejansko samo za preprat.

Sem pa pred časom kupila Lanuma pajkice, o bože dragi, prav plastika in še pas ful preveč stisne, blago pa tako čudno, neraztegljivo, sploh ne znam opisat. Če že, potem raje kupim pri Lelosi ker je vsaj material bolj “bombažen” občutek, drugih si niti ne upam več kupovat.

 

meni pa nikoli ni bilo jasno zakaj se temu oblačilu reče pajkice

to je roba iz aliexpresa – kupujejo na aliexpress in prodajajo naprej z 80%  -90% marzo. Krasen biznis. Ve pa glupe

Kupila njihove pajkice in airmesh hlače, ki pa so zanič. Pajkice so se po parih pranjih naluknjale, hlače pa so se grdo raztegnile. Sem šla pa za hec malo pobrskat po Ajpesu, kjer se da ugotoviti, da vso robo prodajajo z 80-90 % maržo.

Odgovor na objavo uporabnika
Seena nezadovoljna, 22.12.2020 ob 09:07

Sem nabavila stiri te pajkice, pred pol leta, za vse stiri sem dala ca.115€. Za oblecti so fajn, material deluje res mehek udoben, ampak kvaliteta je pa porazna. Model Barcelona se mi je razparal med nogami, potem black mamba so se zacele pojavljat luknjice v materialu, potem pa da ne omenjam, da po petih pranjih niso bile vec za nikamor – napis lelosi(svetlec na pasu) popokan/zluscen, model barcelona popolnoma spran, pa sem prala na obcutljivem programu in jih nisem dajala v susilca. Pa so mi bile tako vsec, da sem se hotela nabavit, ampak kvaliteta je za ta denar porazna. Potem pa vidim, da imajo zdaj se pizame po isto zasoljenih cenah. Nevem, za ta denar dobim 2 res kvalitetne pizame. Jaz jih ne priporocam v glavnem, prevec dnarja za mal muske.

Jaz non stop na Fbju vidim njihove objave oziroma reklame in večkrat jih grem pogledati kakšne so te pajkice…. Ampak na koncu se mi vedno zdi preveč dat za ene pajkice 35 eur ali še več. Sploh, ker jih ne morem probat, da vidim kako izgledajo v živo in na meni! Še dobro, da jih nisem naročila.

Doma imam ene Nike pajkice že 20 let in so še vedno čist lepe, nič sprane, nič raztegnjene, logo je še vedno gor. Kupljene so bile v ameriki in so res kvalitetne! Če pa jih kupim pri nas sedaj, pa niso več tako dobra kvaliteta, so pa drage. Tako, da sedaj sploh ne kupujem več nobenih znamk. Še vedno nosim tiste 20 let stare nike, kupujem pa ta pocen robo v dechatlonu in sem čist zadovoljna.

 

New Report

Close