Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Slovenija junaška, svobodna bodeš ti

Slovenija junaška, svobodna bodeš ti

TO je pa DANAŠNJA DEMOKRACIJA in DIVJI izkoriščevalski kapitalizem.

Kdo ugane avtorja?

Mitja Ribičič?

Janez Janša?

Če daš že link ni potrebno še prepisovati s te strani.

Kolikor je meni znano, je ta tvoj trditev navadna laž.

Po tvoji logiki v razvoju ne more priti oz. ne sme priti do odklona od smeri.Preživel smo že dosti sistemov in gospodarjev, ki se pač niso obnesli. Sedaj imamo novega, ali bo ta obstal ali pa bo zopet propadel ne veš.

Kolikor je meni znano, je ta tvoj trditev navadna laž.[/quote]
kolikor je meni znano pa ni, dejstvo je da ameriški državljani ne morejo tako kot mi imeti potne liste doma pri sebi, pa če jih potrebujejo ali pa ne- preverjeno

Če to leti name…

Seveda pride. Ampak, to je treba ugotoviti, potegniti črto in temu reči odklon. Baje se učimo na napakah.

Prvi del bi bil, da se napaki reče napaka. Nekateri tega ne zmorejo.
Baje, da gre osel le enkrat na led. Nekateri tule (pa i šire) pa so zgleda strastni drsalci.

Kolikor je meni znano, je ta tvoj trditev navadna laž.[/quote]
kolikor je meni znano pa ni, dejstvo je da ameriški državljani ne morejo tako kot mi imeti potne liste doma pri sebi, pa če jih potrebujejo ali pa ne- preverjeno[/quote]

Ne verjamem, dokler ne podaš verodostojnega linka. Moje izkušnje namreč pravijo drugače.

Ameriški državljanom, ki bi širili take ideje kot ti, se dejansko zna pripetiti, da jim potni list začasno shrani sodišče.

Res je teško reči da je storjena napaka, samo napadaš pa samo eno stran.

Kolikor je meni znano, je ta tvoj trditev navadna laž.[/quote]
kolikor je meni znano pa ni, dejstvo je da ameriški državljani ne morejo tako kot mi imeti potne liste doma pri sebi, pa če jih potrebujejo ali pa ne- preverjeno[/quote]

Ne verjamem, dokler ne podaš verodostojnega linka. Moje izkušnje namreč pravijo drugače.[/quote]
ne bom ti podajal linka,ker tega nisem pobral kje na internetu ti bom pa konkretno navedel da to drži

Kje pa ti vidiš še kakšno drugo stran?


a tako se to dela v demokracijah- če misliš s svojo glavo in če širiš ideji ki vladajoči stranki niso všeč ti sodišče shrani potni list-haha tega se še v rusiji niso spomnili

Kolikor je meni znano, je ta tvoj trditev navadna laž.[/quote]
kolikor je meni znano pa ni, dejstvo je da ameriški državljani ne morejo tako kot mi imeti potne liste doma pri sebi, pa če jih potrebujejo ali pa ne- preverjeno[/quote]

Ne verjamem, dokler ne podaš verodostojnega linka. Moje izkušnje namreč pravijo drugače.[/quote]
ne bom ti podajal linka,ker tega nisem pobral kje na internetu ti bom pa konkretno navedel da to drži[/quote]

Lahko mi podaš tudi pisni vir in ga bom sam poiskal. Imam dostop do marsičesa, zato samo navedi avtorja in datum, ali pa ameriško državno agencijo in njeno uredbo, kjer bi bilo zaslediti kaj podobnega. Še naprej trdim, da kotališ buče v svoji rdečkasti zaslepljenosti.

Ne… to se zgodi tistim, ki kršijo ustavo.
Eden od členov govori namreč tudi o pravici do zasebne lastnine.

Relacija med komunisti in zasebno lastnino je pa tudi znana.

Razumeš? Saj vem da ne.

ki kršijo ustavo- če kršiš ustavo greš verjetno v zapor, ne pa da ti potni list zaplenijo- a so se učili demokracije pri ameriških domorodcih ali kaj?

Ja, v ZDA je mal drugač, kot pri nas.

Tam najprej zberejo dokaze, te obtožijo, potem obsodijo in šele potem greš v zapor. V vmesnem času ti pa zaplenijo potni list, da ne bi tiček odfrčal v severno Korejo ali na Kubo, preden je postopek končan.

Saj vem… za komunista, kot si ti, trikrat preveč komplicirano a ne? Traja in traja, stane, pa še na koncu lahko pride do oprostilne sodbe.

No pa smo spet na istem oz. na izhodišču vseh debat. Kriv je samo eden ,napako je naredil samo eden , samo eden se mora opravičiti itd.Pa sem mislil da se je že kaj spremenilo v mišlenju.

Za začetek mi povej, kdo hudiča je bil drugi?

Le zakaj je potem v tej enkratni deželi toliko sodnih zmot.Pri sosedu je vedno boljše, a ne.

razpravljaš o zgodovini nastanka juge ali moram še kaj dodati?

Ja.
Recimo, katera je tista druga stran.

Koliko pa je sodnih zmot? Številka, odstotek, karkoli? V primerjavi z nami seveda, da bomo lahko razpravljali, ali je to veliko?

Mimogrede, sodna zmota je tako če nedolžnega obsodijo, kot če krivega oprostijo…

New Report

Close