Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek “šnela”, kako neumen nadimek. Verjetno tudi nosilec nadimka nima pameti?

“šnela”, kako neumen nadimek. Verjetno tudi nosilec nadimka nima pameti?

mislimo tako

Odgovor na objavo uporabnika
a spet nooooo, 27.05.2022 ob 09:36

mislimo tako

Ti si še vedno lh Langza😉

A ti si pa neki razgledan biser?

Snelca oz Neli se je klicala moja psicka, od tu ime.😃

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 09:40

Snelca oz Neli se je klicala moja psicka, od tu ime.😃

Js sm pa misla, da mogoč, ker velik hodiš si Šnelca = schnell = hitro.. kontra je pa počasno an langsam = “Langza” ta počasna😄

Bolje dest Šnel na forumu, kot eno obsedeno multinično, ki se ne pomiri za nič na svetu, da je dano na ignor.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 09:43

Js sm pa misla, da mogoč, ker velik hodiš si Šnelca = schnell = hitro.. kontra je pa počasno an langsam = “Langza” ta počasna😄

Ne, ne. Je kar moja skotka tako ime dobila. Sprva mi ni bilo vsecno, potem pa kako se je s forami odzvala na ime, pa mi je postalo simpaticno.😄

Tudi mene sili na bruhanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 09:45

Ne, ne. Je kar moja skotka tako ime dobila. Sprva mi ni bilo vsecno, potem pa kako se je s forami odzvala na ime, pa mi je postalo simpaticno.😄

Aha.. čist fletno😉

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 09:47

Aha.. čist fletno😉

Ti si isto prizadeta in modrivrag tudi. Gliha vkup štriha.

Ja, sej je bla fletna kosmatinka.

V zacetku ko sem jo na sprehodu hecala z imenom Snelca, me je zadaj za peto zacela grist, oz stisnila( saj ves kako skoti cuvajo ovce in usmerjajo). Samo ona je to naredila igrivo.😅

Šnelo, ti vidiš kako multinicno blesavo obsedeno trpi? Kaj se ne raztrga od jeze in kar menjava nike. Ne bo prislo k sebi, ni šans.😁

 

Odgovor na objavo uporabnika
No saj, 27.05.2022 ob 09:57

Ti si isto prizadeta in modrivrag tudi. Gliha vkup štriha.

Zanj se strinjam jp, mem še ni tk hudo😉 don’t worry..

@šnelca lepo, kok je bla stara?

a to mona spet odpira temo o sebi? Prfuknjeni monovci pa nasedate na moderatorske fore.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 10:02

Zanj se strinjam jp, mem še ni tk hudo😉 don’t worry..

@šnelca lepo, kok je bla stara?

Smrduhinja tupa lena, nesposobna za karkoli koristnega, če si jih upravičeno dobilo po piskru, to ne pomeni da je potem z drugimi kaj narobe, veš.☝️😁

Odgovor na objavo uporabnika
sam vprašam, 27.05.2022 ob 10:02

a to mona spet odpira temo o sebi? Prfuknjeni monovci pa nasedate na moderatorske fore.

Kaj zdaj mona odpira teme o sebi ali so to moderatorske fore? Ne more bit hkrati belo in črno.

Frogica…dobila sem jo za bozic, oz 23.dec

Mala cupavka snelca

20220527-100304

Pol, pa saj sem ti ze napisala, da je pred par leti za kp noc zginila iz dvorisca za vedno. Nikoli nisla, nihce je ni videl. Iskala sem vse eno leto, vse kamne, vsako zemljo obrnila. Pomoje jo je kdo v avto pobasal. Zivela je pa pri starsih od pokojne prijateljice. Ker tukaj pri meni ni prenesla sosedovega ropota in je reva skozi pri vhodnih vratih ustrasena stala za it ven. Pol sem jo k njimi dala in hodila vsak dan zj in zv jo sprehajat, hranit.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.05.2022 ob 10:08

Smrduhinja tupa lena, nesposobna za karkoli koristnega, če si jih upravičeno dobilo po piskru, to ne pomeni da je potem z drugimi kaj narobe, veš.☝️😁

O ti gobec lažnivi zapacan. V kot in tišina😉 ne skači za mano, nimaš osnov tud z multiničnostjo ne, lh noriš dneve in noči.. 😂🤦

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.05.2022 ob 10:00

Šnelo, ti vidiš kako multinicno blesavo obsedeno trpi? Kaj se ne raztrga od jeze in kar menjava nike. Ne bo prislo k sebi, ni šans.😁

 

Kaj cmo, ce drugega trpljenja ne pozna.😁😃

Dokler je sito, in ne lacno, ma polno rit vsega.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 10:10

Frogica…dobila sem jo za bozic, oz 23.dec

Mala cupavka snelca

20220527-100304

Pol, pa saj sem ti ze napisala, da je pred par leti za kp noc zginila iz dvorisca za vedno. Nikoli nisla, nihce je ni videl. Iskala sem vse eno leto, vse kamne, vsako zemljo obrnila. Pomoje jo je kdo v avto pobasal. Zivela je pa pri starsih od pokojne prijateljice. Ker tukaj pri meni ni prenesla sosedovega ropota in je reva skozi pri vhodnih vratih ustrasena stala za it ven. Pol sem jo k njimi dala in hodila vsak dan zj in zv jo sprehajat, hranit.

Lepa psička. Nwem točno zgodbe, je pa žalostno to💔..

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 10:12

O ti gobec lažnivi zapacan. V kot in tišina😉 ne skači za mano, nimaš osnov tud z multiničnostjo ne, lh noriš dneve in noči.. 😂🤦

Obvoz lena smrdulja, pa ti ne bo hudega. Kaj me pa omenjaš šus balkanski klošarski leni, nepismeni? Pol si pa ubogo, ko jih dobiš po pokrovki, pod katero je zgolj gnila brozga.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 10:13

Lepa psička. Nwem točno zgodbe, je pa žalostno to💔..

A se ne spomnes, ko sem ti eno leto nazaj pisala. Al sem grenivki??🤔

Zal ne vem kako je koncala. Me je to bremenilo in me se ko ne vem.

Pomoje, je bila kp noc. Oni so sli stran. Je bila sama doma. In bucka kot je je bil ognjemet je sla ven na travnik gledat, kot ponavadi. In poleti se tam italijani po krajsnici vozijo, pa jo je kdo v avto vzel.

Ceprav so jo vsako leto so dali notri v hiso in v 2 nadstr.na balkon, da je na zraku, ter gleda travnik pod hiso. Takrat pa zgleda ne. Saj pes nikoli ni sel od hise, tako jo je kdo v avto pobasal.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.05.2022 ob 10:18

Obvoz lena smrdulja, pa ti ne bo hudega. Kaj me pa omenjaš šus balkanski klošarski leni, nepismeni? Pol si pa ubogo, ko jih dobiš po pokrovki, pod katero je zgolj gnila brozga.

Lol, pejt en “novozelandski” film pogledat pa pravo “svetilnost” si naštimaj. Se bo vsj neki zasvetlo v bližini tebe.☝️☝️☝️☝️☝️☝️ Nism ti js kriva, da si grd, strošen, str in prmakjen😉 sj bo! No.. bl težko😝 byby🙋

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 10:19

A se ne spomnes, ko sem ti eno leto nazaj pisala. Al sem grenivki??🤔

Zal ne vem kako je koncala. Me je to bremenilo in me se ko ne vem.

Pomoje, je bila kp noc. Oni so sli stran. Je bila sama doma. In bucka kot je je bil ognjemet je sla ven na travnik gledat, kot ponavadi. In poleti se tam italijani po krajsnici vozijo, pa jo je kdo v avto vzel.

Ceprav so jo vsako leto so dali notri v hiso in v 2 nadstr.na balkon, da je na zraku, ter gleda travnik pod hiso. Takrat pa zgleda ne. Saj pes nikoli ni sel od hise, tako jo je kdo v avto pobasal.

Pomoje si si z njo pisala.. no, nima veze. Žalostna zgodba. Človek lh zlo vzljubi ta bitjeca. Zgleda tut lepo negovana.. ja tumasto je, ko človek ne ve zaključka. Pa tud ni lih normalno, da se kdo okol fijaka in baše v avtu kr se mu zazdi..

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 10:25

Pomoje si si z njo pisala.. no, nima veze. Žalostna zgodba. Človek lh zlo vzljubi ta bitjeca. Zgleda tut lepo negovana.. ja tumasto je, ko človek ne ve zaključka. Pa tud ni lih normalno, da se kdo okol fijaka in baše v avtu kr se mu zazdi..

Ja, poleti se kar vozijo in zalutajo, pa tudi vzamejo z dvorisca kar jim pase.

Ne bom pozabila, tisto soboto se vozim domov, mene je 20.45 tako stisnilo pri srcu in obcutek da je ne bo vec. Pridem domov in jih klicem vprasam al je s psom vse ok, da me prav srce fizicno boli in trga. Pa mi recejo gremo zdaj kmalu na kp noc, je pojedla, je igriva, vse ok. Jst pa dajte jo na balkon. Ona pa meni “al jo bomo dali not v klimo bo na hodniku na teh hladnih ploscicah( slika) al bo sla v dnevno, al pa morda res na balkon. Tista stran balkona po 21h ni topla ampak pride svez zrak z gozda in pihlja. Pa saj ob 02 pridemo nazaj.

Mene je pri srcu trgalo.

Mi je zal da nisem sla gor pa bila z njo( sprehod, pa pred hiso) do ognjemeta in domov.

Zjutraj 8.30 dobim sms od mame( od pokojne prijateljice), da ko so prisli ob pol treh ponoci je pred hiso ni bilo, da sta z mozem jo iskala do 4h. Je bilo ogromno avtov ki so falili pot in 100m izven ceste vozili na njihovo dvorisce ter obracali.

Jst sem pa ravno zjutraj bila stusirana, pojedla in bila namenjena vzet mamino psicko staffordko pa it z njo na sprehod v gozd in da mal zaplava v reki.

Evo, sem jo popakirala v avto in do 13h sva vse pregledale. Je bilo ze prevroce in sva sle domov pa spet 19h do 23h iskat in sprasevat. Tako 1 teden s psom, potem pa sama.

Nikoli ne bom zvedela kako je koncala.

New Report

Close