Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek “šnela”, kako neumen nadimek. Verjetno tudi nosilec nadimka nima pameti?

“šnela”, kako neumen nadimek. Verjetno tudi nosilec nadimka nima pameti?

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 10:19

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 10:13

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 10:10

Frogica…dobila sem jo za bozic, oz 23.dec

Mala cupavka snelca

20220527-100304

Pol, pa saj sem ti ze napisala, da je pred par leti za kp noc zginila iz dvorisca za vedno. Nikoli nisla, nihce je ni videl. Iskala sem vse eno leto, vse kamne, vsako zemljo obrnila. Pomoje jo je kdo v avto pobasal. Zivela je pa pri starsih od pokojne prijateljice. Ker tukaj pri meni ni prenesla sosedovega ropota in je reva skozi pri vhodnih vratih ustrasena stala za it ven. Pol sem jo k njimi dala in hodila vsak dan zj in zv jo sprehajat, hranit.

Lepa psička. Nwem točno zgodbe, je pa žalostno to💔..

A se ne spomnes, ko sem ti eno leto nazaj pisala. Al sem grenivki??🤔

Zal ne vem kako je koncala. Me je to bremenilo in me se ko ne vem.

Pomoje, je bila kp noc. Oni so sli stran. Je bila sama doma. In bucka kot je je bil ognjemet je sla ven na travnik gledat, kot ponavadi. In poleti se tam italijani po krajsnici vozijo, pa jo je kdo v avto vzel.

Ceprav so jo vsako leto so dali notri v hiso in v 2 nadstr.na balkon, da je na zraku, ter gleda travnik pod hiso. Takrat pa zgleda ne. Saj pes nikoli ni sel od hise, tako jo je kdo v avto pobasal.

Si pa res našla zelo odgovorno varstvo zanjo, če se očitno niti tega ne spomnejo ali so jo pospravili v hišo ali ne. No ja, mogoče so jo pa samo pred norostjo umaknili.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 10:22

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.05.2022 ob 10:18

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 10:12

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.05.2022 ob 10:08

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 10:02

Odgovor na objavo uporabnika
No saj, 27.05.2022 ob 09:57

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 09:47

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 09:45

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 09:43

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 09:40

Snelca oz Neli se je klicala moja psicka, od tu ime.😃

Js sm pa misla, da mogoč, ker velik hodiš si Šnelca = schnell = hitro.. kontra je pa počasno an langsam = “Langza” ta počasna😄

Ne, ne. Je kar moja skotka tako ime dobila. Sprva mi ni bilo vsecno, potem pa kako se je s forami odzvala na ime, pa mi je postalo simpaticno.😄

Aha.. čist fletno😉

Ti si isto prizadeta in modrivrag tudi. Gliha vkup štriha.

Zanj se strinjam jp, mem še ni tk hudo😉 don’t worry..

@šnelca lepo, kok je bla stara?

Smrduhinja tupa lena, nesposobna za karkoli koristnega, če si jih upravičeno dobilo po piskru, to ne pomeni da je potem z drugimi kaj narobe, veš.☝️😁

O ti gobec lažnivi zapacan. V kot in tišina😉 ne skači za mano, nimaš osnov tud z multiničnostjo ne, lh noriš dneve in noči.. 😂🤦

Obvoz lena smrdulja, pa ti ne bo hudega. Kaj me pa omenjaš šus balkanski klošarski leni, nepismeni? Pol si pa ubogo, ko jih dobiš po pokrovki, pod katero je zgolj gnila brozga.

Lol, pejt en “novozelandski” film pogledat pa pravo “svetilnost” si naštimaj. Se bo vsj neki zasvetlo v bližini tebe.☝️☝️☝️☝️☝️☝️ Nism ti js kriva, da si grd, strošen, str in prmakjen😉 sj bo! No.. bl težko😝 byby🙋

Raje bi se v tečaj pisanja vpisala, kot da noriš po monu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Daj južna nehaj, 27.05.2022 ob 11:15

Raje bi se v tečaj pisanja vpisala, kot da noriš po monu.

 

Patetični otrok. In ne nism js južna..  v tvoji glavi pa obstaja marsikaj verjamem, luzer😉

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 10:37

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.05.2022 ob 10:25

Pomoje si si z njo pisala.. no, nima veze. Žalostna zgodba. Človek lh zlo vzljubi ta bitjeca. Zgleda tut lepo negovana.. ja tumasto je, ko človek ne ve zaključka. Pa tud ni lih normalno, da se kdo okol fijaka in baše v avtu kr se mu zazdi..

Ja, poleti se kar vozijo in zalutajo, pa tudi vzamejo z dvorisca kar jim pase.

Ne bom pozabila, tisto soboto se vozim domov, mene je 20.45 tako stisnilo pri srcu in obcutek da je ne bo vec. Pridem domov in jih klicem vprasam al je s psom vse ok, da me prav srce fizicno boli in trga. Pa mi recejo gremo zdaj kmalu na kp noc, je pojedla, je igriva, vse ok. Jst pa dajte jo na balkon. Ona pa meni “al jo bomo dali not v klimo bo na hodniku na teh hladnih ploscicah( slika) al bo sla v dnevno, al pa morda res na balkon. Tista stran balkona po 21h ni topla ampak pride svez zrak z gozda in pihlja. Pa saj ob 02 pridemo nazaj.

Mene je pri srcu trgalo.

Mi je zal da nisem sla gor pa bila z njo( sprehod, pa pred hiso) do ognjemeta in domov.

Zjutraj 8.30 dobim sms od mame( od pokojne prijateljice), da ko so prisli ob pol treh ponoci je pred hiso ni bilo, da sta z mozem jo iskala do 4h. Je bilo ogromno avtov ki so falili pot in 100m izven ceste vozili na njihovo dvorisce ter obracali.

Jst sem pa ravno zjutraj bila stusirana, pojedla in bila namenjena vzet mamino psicko staffordko pa it z njo na sprehod v gozd in da mal zaplava v reki.

Evo, sem jo popakirala v avto in do 13h sva vse pregledale. Je bilo ze prevroce in sva sle domov pa spet 19h do 23h iskat in sprasevat. Tako 1 teden s psom, potem pa sama.

Nikoli ne bom zvedela kako je koncala.

Jah bedno res.. kk dougo je že od tega? Škoda, da si se mogla na druge zanašat..

Ja, mene so takrat res razocarali. Jst sem zelo skrben clovek in gledam kaj je najbolje in sem res skrbela za psa. Gor pri njih ji je bilo lepo, imela je hiso, teraso, verando, zelenico, njive, gozd, srnice, mucke, metuljcke, pticke, zajcke. Vse zivali kot na preferiji.

Tisto soboto sem pobirala ves dan krompir na maminem vikendu in ko sem se vozila domov, sem obcutila bolecino v srcu. Pa kar med voznjo me je povleklo da bi sla gor. Samo mama mi je dala nalogo da naredim vecerjo in se ene stvari tako da potem nisem sla. Bla sem tudi zmatrana, ma me ni bremzalo to. Bolj me je, da bi jo mogla klicat, pa motit ko so zunaj in recet da bom sla gor. Saj se nikoli nisem okrog njih klatila brez da ne bi prej poklicala in vprasala al lahko pridem.

Sosed je tisto soboto videl da so sli po 21h uri stran. On je se kasneje 22.30 peljal psa okrog njihove hise in je rekel da je sedela pred hiso na vrtu. Pa se spredaj z mucko igrala ki je po oljki plezala. Potem da je sla na to zelenico standardno se sprehajat in kukat srnice ob hisi. Vse standardno. On ji je se okrog 23h rekel “neli pojdi domov spat in cuvat hiso”. Ta se je takoj z zelenice odpravila na prag hise. In ko so oni prisli s koprske noci je ni bilo nikjer.

Jst sem v ned zjutraj vse pregledala, vse sledi dlake, krvi, ce bi bila poskodovana. Popakirala sem maminega psa v avto, ki sem ga k njimi sla iskat. Potem je oce kar zajtrk spustil ko je slisal da snelce ni in sel z mano iskat ter sprasevat ce je kdo psa videl. Lepit oglase po vasi. Takoj v pond vprasala postarja ki raznasa posto po tej vasi, ce bi jo kje videl da jo je kdo ukradel, kam zaprl al kake sledi. Ta postar je bil vec kot 6 mes pozoren ce bi kaj opazil.

Pa nic. Jst sem toliko prejokala. Ker sem bila skrbna in hodila vsak dan jo sprehajat, hranit.

Ko so oni sli 14 dni na dopust veckrat v  letu sem sla gor, skrbela za njihove zivali( prasicki, koze, goske, zajce, purane, macke…), zalivala vrt, naredila sokove in marmelade. Cistila vsa okna, verando, dnevno. Na roke postrigla zivo mejo, pokosila. Pomolzla koze, naredila skuto, sir jim. Domaco pašto ker je bilo kokosjih jajc extra dosti. Fuze, njoke z marelicami in slivami. Vse jim dala v skrinjo.

Populila jagode, njivo vso.

Skrbno res. Tako zmatrana in od mojih bolezni pa naredila extra vse. Nisem pavze imela razen za pojest si skuhano.

Da ko so prisli domov z dopusta je oce od pokojne prijateljice bil ganjen do solz, ko jih je pricakalo urejeno, polna skrinja in spajza nakuhanih stvari.

Pa sem dvigovala tezke posode in zajemala vodo za zalivat, cetudi imam po operaciji omejitve dvigovanja.

Vse sem naredila skrbno, s srcem.

Zjokala sem se, lahko bi jo dala v hiso notri na balkon, kjer bi imela zrak in pogled na zelenico, srnice, ognjemet.

Sej ne rabi klimo trosit zanjo.

Eno leto mi jo je zapirala v verando, se je pes skoraj skuhal notri. Cetudi je malo pustila okno odprto. Pes se je znasel in si odprl tezko aluminjasto okno da je sla ven, skoraj je zdahnila.

No tu mi ni bilo prav.

Ampak it tako stran in jo zunaj pustit ponoci. Je pa no go.

Saj ko sem jst spala pri njih v dnevni sem imela na stezaj odprto. Ona je pa spala na drugi strani zunaj ob oknu dnevne se je parkirala ali na vrt pod oljko.

In ko sem sred noci slisala da je pripeljal kdo z avtom in posvetil v dnevno pa obracal sem sla takoj pogledat, kaj pocenja in kje je pes.

 

Zelo mi je žal za tvojo izgubo, draga “Šnelca”! Upam, da so zanjo vsaj kolikor toliko lepo skrbeli in jo imeli radi, kdorkoli si jo je drznil vzet!

Pa ti si v redu, še preveč se razdajaš za druge… Vse dobro ti želim v življenju!

Hočem reči, ti si super in upam, da si v redu…

Šnelca_ in Crazy Frog sta še najbolj prizemljeni osebi na temu forumu. Zato predvidevam, da sta zaposleni na za odu med.over.net kot moderatorki.

Žal mi je za tvojo kužiko. Dober človek si in upam, da se ti bo to dobro začelo končno vračati.

Odgovor na objavo uporabnika
momčilo, 27.05.2022 ob 14:44

Šnelca_ in Crazy Frog sta še najbolj prizemljeni osebi na temu forumu. Zato predvidevam, da sta zaposleni na za odu med.over.net kot moderatorki.

Ja frog – ena južna je izpolnila življenjsko poslanstvo. Končala je 4 razrede osnovne šole, nastavila pizdo, rodila in to je to. Zdaj ji do konca življenja ni treba več nič koristnega počet, je komot dan in noč na monu. Še otrok je dolžan sam zase skrbet, menda ja ne misli kdo, da je to njena dolžnost?☝️

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.05.2022 ob 14:50

Ja frog – ena južna je izpolnila življenjsko poslanstvo. Končala je 4 razrede osnovne šole, nastavila pizdo, rodila in to je to. Zdaj ji do konca življenja ni treba več nič koristnega počet, je komot dan in noč na monu. Še otrok je dolžan sam zase skrbet, menda ja ne misli kdo, da je to njena dolžnost?☝️

Paranoja te spet lovi. Južna ni nikoli bila in nikoli ne bo CF, vsak drugi dan pametuješ kako je kdo kdo in noriš. Smo se te že najedli. CF ima visoko izobrazbo in dva otroka, veliko piše v narečju, nikakor ni ta ljubljanjski ali južni. Vsaj malo pameti v roke.

Šnelca zakaj nimaš druge kužike? Jaz sem pred leti izgubila svojo, povozil mi jo je pijani sosed. Kako sem jokala… Zdaj imam dveleti staro kraljevo špinjelko. Odlično se imava.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.05.2022 ob 09:44

Bolje dest Šnel na forumu, kot eno obsedeno multinično, ki se ne pomiri za nič na svetu, da je dano na ignor.

Saj je bilo veliko ljudi s stalnim nickom pred leti, pa so jih ves čas zezali, se spravljali nanje, tako da jih je očitno minilo. Bolje imet 10 nickov, pa nihče ne ve, kdo odgovarja, kot en nick, pa si ves čas nekomu v zobeh. Tukaj, kjer ni nobene cenzure, nobenega normalnega moderatorja, nima smisla bit registriran ali imet vedno isti nick. Te požrejo.

Odgovor na objavo uporabnika
se eno multinicno, 27.05.2022 ob 14:55

Paranoja te spet lovi. Južna ni nikoli bila in nikoli ne bo CF, vsak drugi dan pametuješ kako je kdo kdo in noriš. Smo se te že najedli. CF ima visoko izobrazbo in dva otroka, veliko piše v narečju, nikakor ni ta ljubljanjski ali južni. Vsaj malo pameti v roke.

Šnelca zakaj nimaš druge kužike? Jaz sem pred leti izgubila svojo, povozil mi jo je pijani sosed. Kako sem jokala… Zdaj imam dveleti staro kraljevo špinjelko. Odlično se imava.

Bo držalo. Beri jo in ti bo jasno, da je Crazy Frog par lestvic višje, sorry južna:)

lepo ime za psička!  🙂

sram naj te bo.

“modri vrag” sram naj te bo

Nimam ker nimam pogojev za imet psa. V bloku kjer sem se je moja skotka bala ropotanja sosedov in skoz stala pred vrati za it ven, zato sem jo bila primorana pustit pri drugih.

Zdaj kamor se “avgusta” selim je sicer hisa, ampak okoli hise ni nic moje, ne parking, ne vrt, nic. Tako da spet odpade.

Ce bi jo pa imela pri starsih, pa bi se mogla z njimi zmenit.

Najraje, iskreno bi zivela v hisi od te pokojne prijateljice. Ta okolica mi je tako blizu, vsecna, 3km iz mesta, ogromno njiv. Samo ko vidim vso zelenjavo, sadje ko raste in sadno drevje mene od srece hoce raznest. :))

Samo kaj ko hise ne prodajo 😉

Pa tak mir, zelenje. Hkrati blizu mesta. Pogled na morje.

😂🤣😂🤣😂 kak totemu viharcu seka🤣😂🤣😂🤣na POLNO!

😂😂😂😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
pa saj, 27.05.2022 ob 15:00

Saj je bilo veliko ljudi s stalnim nickom pred leti, pa so jih ves čas zezali, se spravljali nanje, tako da jih je očitno minilo. Bolje imet 10 nickov, pa nihče ne ve, kdo odgovarja, kot en nick, pa si ves čas nekomu v zobeh. Tukaj, kjer ni nobene cenzure, nobenega normalnega moderatorja, nima smisla bit registriran ali imet vedno isti nick. Te požrejo.

Poleg tega vse te stalne nicke počasi razkrinkajo, zadaj so ljudje z imeni in priimki ali se vsaj ve, od kod so, kakšen je njihov status. Brez veze!

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 15:03

Nimam ker nimam pogojev za imet psa. V bloku kjer sem se je moja skotka bala ropotanja sosedov in skoz stala pred vrati za it ven, zato sem jo bila primorana pustit pri drugih.

Zdaj kamor se “avgusta” selim je sicer hisa, ampak okoli hise ni nic moje, ne parking, ne vrt, nic. Tako da spet odpade.

Ce bi jo pa imela pri starsih, pa bi se mogla z njimi zmenit.

Najraje, iskreno bi zivela v hisi od te pokojne prijateljice. Ta okolica mi je tako blizu, vsecna, 3km iz mesta, ogromno njiv. Samo ko vidim vso zelenjavo, sadje ko raste in sadno drevje mene od srece hoce raznest. :))

Samo kaj ko hise ne prodajo 😉

Pa tak mir, zelenje. Hkrati blizu mesta. Pogled na morje.

Aja, to pa je problem, da nimaš prostora. Ti ostaja praznina.

Vsi prisotni v tej temi so zaposleni na zavodu.med.over.net kot “komentatorji” moderatorji.

Če ti je zbežala za koprsko noč, ti je verjetno zaradi ognjemeta in pokanja, če se že itak boji ropota. Lahko tako zbezlja, da potem več ne ve, kje je. Ne glede na Lassie se vrača, veliko jih izgubi orientacijo, če prestrašeni nekam zbežijo. Potem pa v nasprotno stran hodi bogve koliko časa in bogve kje se potem prikaže, lahko na Hrvaškem.:) Prijateljico so klicali z veterine v Italiji (ona je iz Sežane) po mesecu dni, da je pri njih čipirana psička, lastniki so pa menda oni. Snidenje je bilo ganljivo.  Nam je tako mucek zbežal za novo leto. Šel ven na wc, v tem je pa začelo pokanje, videli smo ga še, kako je ponorelo nekam zdirjal, potem smo ga iskali cel mesec, lepili plakate, nič…

Poglej ga evnuhamodrega. Zdaj bo še eno boljših foruma žalil, spaka nesramna. Nobena ti ne da pičke vohat in noriš… Zartrose, Replika, Yram, Takle… Sramota kako se loviš in iščeš, ostajata ti dve z motnjama. Mizerno…

Odgovor na objavo uporabnika
se eno multinicno, 27.05.2022 ob 15:10

Aja, to pa je problem, da nimaš prostora. Ti ostaja praznina.

Nimam prostora, ne. Ceprav bom v hisi in pritlicju. Bi rada psu omogocila vrt, zelenico, senco pod drevesi ipd. Notri zaprtega imet ali na terasi mi ni. Cetudi bi ga peljala 2x na daljsi sprehod.

Tko velikega skotskega ovcarja notri mucit mi ni.

Ce bi pa zivela kot tile ljudje. Ja, pol pa ja, takoj.

Odkar je Eno južno njen električar načevljal ni več ista.

New Report

Close