Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek “šnela”, kako neumen nadimek. Verjetno tudi nosilec nadimka nima pameti?

“šnela”, kako neumen nadimek. Verjetno tudi nosilec nadimka nima pameti?

Odgovor na objavo uporabnika
drmet, 27.05.2022 ob 15:13

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 15:03

Odgovor na objavo uporabnika
se eno multinicno, 27.05.2022 ob 14:55

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.05.2022 ob 14:50

Odgovor na objavo uporabnika
momčilo, 27.05.2022 ob 14:44

Šnelca_ in Crazy Frog sta še najbolj prizemljeni osebi na temu forumu. Zato predvidevam, da sta zaposleni na za odu med.over.net kot moderatorki.

Ja frog – ena južna je izpolnila življenjsko poslanstvo. Končala je 4 razrede osnovne šole, nastavila pizdo, rodila in to je to. Zdaj ji do konca življenja ni treba več nič koristnega počet, je komot dan in noč na monu. Še otrok je dolžan sam zase skrbet, menda ja ne misli kdo, da je to njena dolžnost?☝️

Paranoja te spet lovi. Južna ni nikoli bila in nikoli ne bo CF, vsak drugi dan pametuješ kako je kdo kdo in noriš. Smo se te že najedli. CF ima visoko izobrazbo in dva otroka, veliko piše v narečju, nikakor ni ta ljubljanjski ali južni. Vsaj malo pameti v roke.

Šnelca zakaj nimaš druge kužike? Jaz sem pred leti izgubila svojo, povozil mi jo je pijani sosed. Kako sem jokala… Zdaj imam dveleti staro kraljevo špinjelko. Odlično se imava.

Nimam ker nimam pogojev za imet psa. V bloku kjer sem se je moja skotka bala ropotanja sosedov in skoz stala pred vrati za it ven, zato sem jo bila primorana pustit pri drugih.

Zdaj kamor se “avgusta” selim je sicer hisa, ampak okoli hise ni nic moje, ne parking, ne vrt, nic. Tako da spet odpade.

Ce bi jo pa imela pri starsih, pa bi se mogla z njimi zmenit.

Najraje, iskreno bi zivela v hisi od te pokojne prijateljice. Ta okolica mi je tako blizu, vsecna, 3km iz mesta, ogromno njiv. Samo ko vidim vso zelenjavo, sadje ko raste in sadno drevje mene od srece hoce raznest. :))

Samo kaj ko hise ne prodajo 😉

Pa tak mir, zelenje. Hkrati blizu mesta. Pogled na morje.

Če ti je zbežala za koprsko noč, ti je verjetno zaradi ognjemeta in pokanja, če se že itak boji ropota. Lahko tako zbezlja, da potem več ne ve, kje je. Ne glede na Lassie se vrača, veliko jih izgubi orientacijo, če prestrašeni nekam zbežijo. Potem pa v nasprotno stran hodi bogve koliko časa in bogve kje se potem prikaže, lahko na Hrvaškem.:) Prijateljico so klicali z veterine v Italiji (ona je iz Sežane) po mesecu dni, da je pri njih čipirana psička, lastniki so pa menda oni. Snidenje je bilo ganljivo.  Nam je tako mucek zbežal za novo leto. Šel ven na wc, v tem je pa začelo pokanje, videli smo ga še, kako je ponorelo nekam zdirjal, potem smo ga iskali cel mesec, lepili plakate, nič…

Ne, ona se ni bala ognjemeta. Skotka je se na vrh ceste hodila gledat al z balkona ognjemet. Pa ko je dez padal, zacelo rosit je tudi ven hodila gledat v nebo kaj to pada.

Grmenja pa se je bala. To pa ja.

Pred hiso ko so jo pustili je bila na dvoriscu, vedno po 1 uro ali dve. Edino kar se je sprehodila po zelenici. Al po njivi. Delala obhod in metuljcke lovila ali sla gledat kje imajo pticke gnezdo ali ce je krap v vodnjaku. Ali ce je kje srnica.

Mislim taka je bila povezana z naravo.

Lovce sem takrat obvestila in so se med seboj.

Nobene sledi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
a spet nooooo, 27.05.2022 ob 09:36

mislimo tako

Pritlehno, primitivno, zaljivo, privoscljivo…zakaj nosis v sebi toliko nenaslovljene bede, da imas potrebo druge raniti? Delaj na sebi aber schnell! Sej bo.

Pa v LJ sta bile velikokrat z mano, vcasih ena, al obe.

Komaj sta cakale sprehode po Vicu, okrog BF, pa od Viske ceste zadaj za unim barom en velik travnik do vode.

Ena bolj nora od druge, to sta dirkali po travi, se valjali.

Po snegu da ne govorim. Skotko sem vzela v Kr.Goro na tekasko progo, jst tek na smuceh cez Tamar ona poleg mene. Ko jo je prijela igrivost pa me je spotikala s tekaske proge al pa scipala za noge, je mislila da sem zgubljena ovca sredi zasnezenega gozda.🤣😅

 

To res ne moreš da verjameš. En (kr neki) glup post ima takšen množičen odziv monovcev. Kdo dejansko so ti stalni komentatorji?

pa kak ne veš. To je družinski forum. Samo za ožji krog žabarjev.

Koga briga njena crkjena psica.

Ja, bolje, da nimaš psa. Pa ne zaradi prostora, pač pa zaradi norosti in neodgovornosti. Lastnik mora psu nudit varno okolje (nikakor to ni puščanje v neodgovornem varstvu, še manj brez kontrole med ognjemetom na KP noč). Ne rabi pes srnic in metuljčkov. V bistvu sploh ne razumem, kakšna lastnica si bila, če je pes itak živel drugje. Me pa čudi, da se nikoli ni nikjer pojavila, če si jo res tako iskala. Je bila čipirana?

Najden oglas na spletu

Pomoč za izgubljene in najdene živali Slovenija

Na območju Kopra (Grinjan) pogrešamo 13-letno škotsko ovčarko.

Prosim za vsako informacijo na 0590×××
Odšla je od doma okrog 23h v soboto.

(Slika je simbolična)

Ka si ja nor. Jaz ne hodim v službo in nimam časa cel dan viset na temu forumu. Kdo so ti monovci, ki ves dan visijo tukaj gor.

Frogica,

Danes sem s to temo prav ves dan padla v obujanje spominov na skotko.

Recimo. Sem jedla pri njih kosilo oz vecerjo, njej sem dala v posodico njeno kuhano npr jetrca pa rizeke, korencek…mene ni fehtarila za jest. Lepo kulturno.

Ko sem pa smorn, skutin zavitek, marmorni kolac, pizzo naredila…me je prisla z nosom rukat in dvigovat gor roko da nisem mogla jest, kot ces ne me ignorirat daj mi koscek za jest.

Ali pa je tocno vedla kdaj bo prijateljicina mama pekla palacinke, ko je sla iskat h kakuskam jajca in jih odlozila nekam je ta vedela da bodo na vrsti palacinke. In je sibala po mini sito za moko.

Ko je pa videla da je vzela gosja jajca, je vedela da je na vrsti pan di spagna, puhast biskvit.

Ko so jo vzeli s sabo v stalo zivali nahranit, je tudi ona dobila pest otrobov.

Ko je od prijateljice oce ob hisi kjer je imel kantino in notri prsut, klobase…jst sem jo pred hiso npr cesala…on je pa dol vzel noz in ga na mizo odlozil. Je pobegnila kot strela k njemu. Tocno je vedela s katerim nozem bo rezal panceto al sir, da dobi kos. To je slisala na dalec.

Najraje je z mano in njim( tem ocetom) hodila po gobe v gozd.

Ko smo pa prisli z riboloma se pa je parkirala mu pod noge in dala glavo na kolena ter prosila pecene ribe.

Res smesna.

Kot vsak pes za svojega lastnika oz druzino.

Psica je prosila pečene ribe?

Odgovor na objavo uporabnika
to je kar nekaj, 27.05.2022 ob 16:59

Ja, bolje, da nimaš psa. Pa ne zaradi prostora, pač pa zaradi norosti in neodgovornosti. Lastnik mora psu nudit varno okolje (nikakor to ni puščanje v neodgovornem varstvu, še manj brez kontrole med ognjemetom na KP noč). Ne rabi pes srnic in metuljčkov. V bistvu sploh ne razumem, kakšna lastnica si bila, če je pes itak živel drugje. Me pa čudi, da se nikoli ni nikjer pojavila, če si jo res tako iskala. Je bila čipirana?

Seveda je bila cipirana, tudi njeno knjizico imam se vedno za spomin

https://postimg.cc/dLnNPCTk

Daj ne bruhaj.  Dobro veš, da je Šnelca bolna in jasno je, da ti ljudje ne morejo skrbeti za živali, še zase ne morejo.  Kakšnega mačka bi še lahko imela, pa še to vprašanje, sploh ker je v slabšem stanju kot Redna, katera jemlje tablete in ji tudi pomagajo.

Odgovor na objavo uporabnika
daj mir, 27.05.2022 ob 20:48

Daj ne bruhaj.  Dobro veš, da je Šnelca bolna in jasno je, da ti ljudje ne morejo skrbeti za živali, še zase ne morejo.  Kakšnega mačka bi še lahko imela, pa še to vprašanje, sploh ker je v slabšem stanju kot Redna, katera jemlje tablete in ji tudi pomagajo.

Pa kaj je s tabo narobe? Kaksno bolezen mas ti da mene zalis? Saj me ne poznas, zalis pa 100/h. Sramota kam ste ljudje na Monu prisli. Zlobe od zlobe. Fuj.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj vse prebereš, 27.05.2022 ob 20:43

Psica je prosila pečene ribe?

Nisi se slisala da pes obozuje ribe??

Jao. Zajedate huje kot klopi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 21:08

Pa kaj je s tabo narobe? Kaksno bolezen mas ti da mene zalis? Saj me ne poznas, zalis pa 100/h. Sramota kam ste ljudje na Monu prisli. Zlobe od zlobe. Fuj.

Kdo te žali?  Pa jasno je, da si bolna, tega ne moreš skriti, niti ne vem zakaj napadaš, če nekdo to napiše.  Imaš izpade, ne moreš delati, ne moreš funkcionirati, in kaj zdaj?  Nihče te ne žali.

Odgovor na objavo uporabnika
daj mir, 27.05.2022 ob 21:14

Kdo te žali?  Pa jasno je, da si bolna, tega ne moreš skriti, niti ne vem zakaj napadaš, če nekdo to napiše.  Imaš izpade, ne moreš delati, ne moreš funkcionirati, in kaj zdaj?  Nihče te ne žali.

Zaustavi se z zalitvami in lazmi zoper mene.

Ker lahko podam prijavo, ter pridem do tvojega IP. Pa da mi poves v faco kaj te muci in jst kaj ti gre.

Tak nacin blatenja pove o tebi. To ti je verjetno v praksi.

Nisi anonimna oseba in mocna za tipkovnico. V fris pridi povedat, pa da te vidim.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 21:19

Zaustavi se z zalitvami in lazmi zoper mene.

Ker lahko podam prijavo, ter pridem do tvojega IP. Pa da mi poves v faco kaj te muci in jst kaj ti gre.

Tak nacin blatenja pove o tebi. To ti je verjetno v praksi.

Nisi anonimna oseba in mocna za tipkovnico. V fris pridi povedat, pa da te vidim.

 

Kar prijavi.  Ni problema.

Ne vem pa zakaj noriš?  Prej ko boš sprejela bolezen in se zdravila, bolje bo zate, tvoje starše pa tudi za okolico.  Punca, delaj na sebi, pozdravi se.

Nekateri ste res ogabni s tem blatenjem in žaljenjem Šnelce brez razloga. Psihiči.

A ker si ti tako rekla in noris zame? Kako naj po tvoje doktorja prepricam da se moram zdravit, za katero diagnozo me mora zdravit po tvojih ugotovitvah?

Kaksno imas izobrazbo, kje si zaposlena?

Pustis svoj email?

Ce stojis za vsem tem, ti ne bo tezko na vse to odgovorit bolj konkretno.

Za DAJ MIR

PRI TEBI SE GRE ZA VAGINALNO NORENJE, DESC TI NABIJA DRUGO IN TI NORIŠ. TI NITI 1/10 NE NAREDIŠ OPRAVIL NA DAN KOT ŠNELA. FOLŠ SI JI. VAGINALNO NORENJE IN RIT TE SRBI.

Zdaj je “miroljubnici -daj mir” mucka popapala jezicka.

Ko je treba konkretno in argumentirano odgovorit oseba vedno ponikne, pojavi se jutri z novim smetenjem in zaljenjem.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 27.05.2022 ob 22:10

Zdaj je “miroljubnici -daj mir” mucka popapala jezicka.

Ko je treba konkretno in argumentirano odgovorit oseba vedno ponikne, pojavi se jutri z novim smetenjem in zaljenjem.

Kaj imam jaz tebi za polagat račune in ti delati zanimiv petkov večer, no povej?

 

Zmešana si ko kurji šajs, kar se vidi.  Blebečeš same nebuloze, enkrat o agentih, drugič o kuhariji, tretjič o starših, četrtič o sostanovalki iz oddelka psihiatrije, petič o psu, katerega nisi bila zmožna imeti, šestič se spravljaš na forumaše in napletaš zgodbe o njih, sedmič sanjaš o zdravem načini življenja, osmič požreš plato svinjarije, devetič imaš nešteto diagnoz, desetič nobene potrjene…. .

Ma dej umiri se.  Pa tablete jemlji, bo bolje za vse.

 

Odgovor na objavo uporabnika
hahahaha634, 27.05.2022 ob 23:13

Kaj imam jaz tebi za polagat račune in ti delati zanimiv petkov večer, no povej?

 

Zmešana si ko kurji šajs, kar se vidi.  Blebečeš same nebuloze, enkrat o agentih, drugič o kuhariji, tretjič o starših, četrtič o sostanovalki iz oddelka psihiatrije, petič o psu, katerega nisi bila zmožna imeti, šestič se spravljaš na forumaše in napletaš zgodbe o njih, sedmič sanjaš o zdravem načini življenja, osmič požreš plato svinjarije, devetič imaš nešteto diagnoz, desetič nobene potrjene…. .

Ma dej umiri se.  Pa tablete jemlji, bo bolje za vse.

 

Zelo pomembno☝️

Samo modrivrag in se prej viharni je rad uporabljal besedo “purji drek” , “zmesan kot kurji drek”

Kopiram:

Odgovor na objavo uporabnika
Jaooooooooo, 28.03.2022. ob 17:39

Jaz začenjam verjet da je ta kokoši neka umetna intelegenca. Samo bolj umetna kot pa inteligentna. Vsak dan, v vsaki temi natolčuje o tej biseksualnosti. Groza

Pato je pritlikavi mariborski pacient, ki ga je mama zlorabljala. Že vsa leta tu,dmneve in noči. Prej je bil general glanzkopf, zdaj je pa kokoši. Saj si tudi vzdevka ni normalnega sposoben izmislit, če je zmešano kot purji drek.

Odgovor na objavo uporabnika
Rene588, 27.05.2022 ob 09:45

Tudi mene sili na bruhanje.

🙂

New Report

Close