Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So/ ste res vsi moški nori na seks?

So/ ste res vsi moški nori na seks?

Res me zanima, če so/ ste vsi moški nori na seks in vas vsaka vzburi vse živo? Moj mene strada po par mesecev. Enostavno mu ni do tega. Že od samega začetka najine vezeni bil ravno najbolj zagret, sedaj po letih skupnega življenja pa se mi zdi, da to naredi samo da meni ustreže, da ima potem spet nekaj mesecev mir. Poskušala sem in še vedno poskušam v njem vzbuditi zanimanje. Enkrat je utrujen, drugič se mu ne da, tretjič naju lahko slišita otroka, četrtič ne more, ker sva bila ravno skregana in tako naprej. Tretja osebe sigurno ni v igri. Drugačem imava lep odnos, precej dobro se razumeva, soglasna sva pri večini odločitev. Ima kdo zaredi enakega problema izkušnjo s terapevtom? Kako pogosto seksate vsi, ki ste v resnih vezah? Je normalno, da mož zavrača ženo?

 

 

Začni malo s prijateljicami ven hodit, se bo takoj začel zanimat zate. Če ne, boš pa že zunaj katerega spoznala za občasno potešitev. Če mu ni, nekak nima pravice potem jezen bit, če malo zunaj doma poiščeš akcijo.

Po 30 letih samo še 1x dnevno.

Odgovor na objavo uporabnika
Nepotešena žena, 19.04.2022 ob 23:50

Res me zanima, če so/ ste vsi moški nori na seks in vas vsaka vzburi vse živo? Moj mene strada po par mesecev. Enostavno mu ni do tega. Že od samega začetka najine vezeni bil ravno najbolj zagret, sedaj po letih skupnega življenja pa se mi zdi, da to naredi samo da meni ustreže, da ima potem spet nekaj mesecev mir. Poskušala sem in še vedno poskušam v njem vzbuditi zanimanje. Enkrat je utrujen, drugič se mu ne da, tretjič naju lahko slišita otroka, četrtič ne more, ker sva bila ravno skregana in tako naprej. Tretja osebe sigurno ni v igri. Drugačem imava lep odnos, precej dobro se razumeva, soglasna sva pri večini odločitev. Ima kdo zaredi enakega problema izkušnjo s terapevtom? Kako pogosto seksate vsi, ki ste v resnih vezah? Je normalno, da mož zavrača ženo?

 

 

Ker pač žena, ki se doma redi in nabira kile ni privlačna. Žal, viseč špeh in mlahav celulit ni apetitlih.

Mah, to so obdobja. Recimo še leto dni nazaj me je ful metalo non stop, zdaj imam pa tolk dela, da se mi skoraj ne da. Pa ni prvič tako. Mora pa drugi prevzet pobudo, če vidi, da s partnerjem ni nič. Midva sva se včasih kar odločila, da greva seksat, ker sva pristala že skor samo 1x na mesec.

Ah joj pri moji je tud tako nikol ni pravi trenutek bova zvecer jaz bi pa dvakrat ba dan ona pa komaj 1 krat na mesec bi skoda da se ne dobimo isti skup🙂🤔

Povsem normalno.

Naj ti bo v olajsanje misel na to, da nisi edina in da nas kar nekaj zensk trpi s takimi partnerji. 🙂

Za moje pojme to kar dela on do žene ni normalno niti etično.

Tak odnos drvi v propad,ter povzroča hudo bolečino..p

Bravo

Takih je malo..

Ne razumem samo ene stvari… “Od samega začetka ni bil preveč zagret”?! Zakaj si izbirate takšne partnerje? Ni čudno, da je toliko ločitev, če ste od začetka zveze nesrečne in nepotešene. Ne bi niti pomislil na resno zvezo z osebo, katera ni kompatibilna z menoj v postelji. Po 15 letnih zakona, treh otrocih je še vedno vsak prost trenutek namenjen za naju…

Se strinjam z Borisom. Če moj partner že na začetku ne bi bil preveč zagret, bi se mi prižgal rdeč alarm. Zlasti, ker se mi zdi to zelo pomembna dimenzija partnerskega odnosa, poleg tega je kemija, strast, ki jo čutita partnerja, eden izmed kriterijev intenzitete ljubezni, vsaj za moje pojme.

Uh, če se spomnim svojih začetkov z zdaj možem, se nisva mogla nasititi eden drugega. Po 3x dnevno je bilo, sredi noči sva se zbudila, ko sva se stiskala eden k drugemu in sva si zaželela ljubljenja… Noro, res. Sčasoma se, logično, zadeve umirijo, in zdaj, po 20+ skupnih letih in 3 otrocih je “normalnih” 3x do 4x tedensko. Nisva več kot zajčka, nama je pa še vedno lepo. Glede na to, da mi povezovanje na spolni ravni veliko pomeni, si drugače niti ne predstavljam. S tem se ohranja bližina, oksitocin (hormon ljubezni in sreče) se sprošča, skratka bolj rada se imata partnerja. Čeprav dopuščam možnost, da so spolne potrebe pri različnih ljudeh različne, se mi vseeno dozdeva, da so zveze, kjer že na začetku ni strasti in norega poželenja, bolj razumske, preračunljive, kar pa ne vem, če je dolgoročno dobro.

 

Odgovor na objavo uporabnika
začni malo, 20.04.2022 ob 00:10

Začni malo s prijateljicami ven hodit, se bo takoj začel zanimat zate. Če ne, boš pa že zunaj katerega spoznala za občasno potešitev. Če mu ni, nekak nima pravice potem jezen bit, če malo zunaj doma poiščeš akcijo.

Točno tako! Pa sej smo po svetu tudi drugi, npr. mi2 z odprtim zakonom pa po 35letih zakona seksava vsak dan pa bo lahko poskrbel tudi za vas ki vam manjka seksa doma! Če katero zanima pa niste bom lahko kasneje dal e-mail.

Kdaj si bila nazadnje v fitnesu ali športu?

Jasno da mu ni do tebe 😂

vidva sta zgolj v ekonomskem odnosu.. bila si pač pri roki, ko se je bilo treba ustalit, nardit otroke… in eto rezultata. Ni ženske in ni moškega, ki bi bili zares frigidni-so le če ni tistega pravega za njih. Ker pač ne funkcionirajo vsi na vibraciji mednožja ampak nekateri tudi na višjih.

lahko greš tudi k sexualnemu terapevtu, da te dobro obdela. samo prej povej tipu, da pač hočeš sex in da v vezi nimaš namena biti nuna! Fak kaj enim ni jasno, kar za nune vas delajo znotraj veze! A kot samske hočejo da se fukarite naokoli po možnosti poročenimi … hahahaha… zblojen svet!

Normalno, da mu ni, ker je utrujen. Namesto da samo ležiš doma in se pritožuješ, mu začni malo pomagat pri gospodinjskih opravilih, da ga razbremeniš.

No ja, ni vsak dec nujno tudi usekan na seks.

Je pa to, kar avtorica opisuješ v začetku teme, vseeno malo hudo oz pretirano nezanimanje. Samo… če je od vedno takšen, ne vem, če se lahko spremeni. Aseksualnost je včasih tudi pri moških.

Zadnjič je bila tema, kako so ženske, ki hodijo na fitnes butaste. Fitnes pa čisto odveč. Tule pa zdaj pišete, da zato od moškega ni nič, ker je vse dol visi in da naj gre v fitnes.

Jaz se nisem slišala za moškega, ki bi zelel/potreboval samo 1x na mesec. Ampak, mogoče pa le obstajajo aseksualni tipi.

Pomoje ni najbolj normalno,verjetno imata se kje kaksne tezave ki se skozi to kazejo ali kot par ali on sam. Vzemta si cas,pelji ga kam za cez vikend samo vidva v kaksen hotel.

Midva imava sex vsakic ko obema pase,preprosto lepo je to pocet skupaj z njo. Se preplest v klobcic strasti, kdaj parkrat na dan drugic kaksen dan pavze,kakor nanese.

 

Da ni tvoj kaj preobremenjen?

Odgovor na objavo uporabnika
primorc00, 20.04.2022 ob 02:31

Ah joj pri moji je tud tako nikol ni pravi trenutek bova zvecer jaz bi pa dvakrat ba dan ona pa komaj 1 krat na mesec bi skoda da se ne dobimo isti skup🙂🤔

Predoug ste skupi 🙂

 

Sem ločena nekje 3 leta; po skoraj 20ih letih zveze. Užitek, čisti.

 

In ja, mi paše seks, zelo tudi še v mojih letih – sedaj še bolj, nobene suše, libido še vedno in čedalje bolj; ker z leti se tudi orgazmi intenzivirajo – samo se pa sama odločam, kaj  in s kom. Lahko izbiram.  In ne več z enim in istim na dolgi rok, nikoli več ne bom.  To je suffer na dolgi rok. Nekje 2 na leto. Da nadoknadim vse za zadnja leta monotonosti zakona.

Odgovor na objavo uporabnika
načeloma ga rabimo, 20.04.2022 ob 16:48

Da ni tvoj kaj preobremenjen?

Ma kaki preobremenje – tak namaka že kar lepo v drugoi nekaj časa. 1x na mesec doma? Dejtno no dejte – pa če  bi ga v “jogij rinil”, ne bi seksal samo 1x doma 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Predsodki, 20.04.2022 ob 11:16

Zadnjič je bila tema, kako so ženske, ki hodijo na fitnes butaste. Fitnes pa čisto odveč. Tule pa zdaj pišete, da zato od moškega ni nič, ker je vse dol visi in da naj gre v fitnes.

Jaz se nisem slišala za moškega, ki bi zelel/potreboval samo 1x na mesec. Ampak, mogoče pa le obstajajo aseksualni tipi.

Žal reala je kruta – sem ženska, pa gledam in vidim ženske v vsakdanjiku – nekatere se res grdo starajo, razvlečejo – OK, če je bolezen nimaš kaj, da se pa sama zažre, zakadi, zapije – ja, ni to morda njenemu več erotičnio privlačno in tič dvigajoče.; Sploh kadilke in tiste, ki se po 40em  zapustijo, prenajedajo. In ja, se mi smilijo določeni moški, ko morajo to doma rinit in gulit še naprej – da odmakne z obema rokama mišelinski obroč , da sploh pride zraven. Poroćil s eje pa z 20- 30kg lažjo in takrat privlačno 🙂

Današnji moški niso več narejeni za “do konca skupnih dni”. Ker moška glava razmišlja drugače od ženske in ga privlači vizuelnost, vonj – moška glava pohotno in potrebno, kar se seksa tiče – in lahko izbira, ponudbe je zadosti, to je skušnjava, na katero popadajo, ker v “sili hudič muhe žre nekje 1x mesečno” alias yesterday I FCUK my wife”….. In po mnogih letih neke dolgotrajne zveze jim jasno zadiši mlada napeta koža brez mišelinskih obročev. Z vso pravico.

Koliko sta stara?

 

Odgovor na objavo uporabnika
današnji moški in njihova pravica, 20.04.2022 ob 18:23

Žal reala je kruta – sem ženska, pa gledam in vidim ženske v vsakdanjiku – nekatere se res grdo starajo, razvlečejo – OK, če je bolezen nimaš kaj, da se pa sama zažre, zakadi, zapije – ja, ni to morda njenemu več erotičnio privlačno in tič dvigajoče.; Sploh kadilke in tiste, ki se po 40em  zapustijo, prenajedajo. In ja, se mi smilijo določeni moški, ko morajo to doma rinit in gulit še naprej – da odmakne z obema rokama mišelinski obroč , da sploh pride zraven. Poroćil s eje pa z 20- 30kg lažjo in takrat privlačno 🙂

Današnji moški niso več narejeni za “do konca skupnih dni”. Ker moška glava razmišlja drugače od ženske in ga privlači vizuelnost, vonj – moška glava pohotno in potrebno, kar se seksa tiče – in lahko izbira, ponudbe je zadosti, to je skušnjava, na katero popadajo, ker v “sili hudič muhe žre nekje 1x mesečno” alias yesterday I FCUK my wife”….. In po mnogih letih neke dolgotrajne zveze jim jasno zadiši mlada napeta koža brez mišelinskih obročev. Z vso pravico.

Kar si napisala je čisti egoizem, zadovoljevanje izključno svojih potreb ter pogledov na življenje… Ob takšnih osebah so ponavadi partnerju nesrečni, nezadovoljni, kar pripelje tudi do težav z kilogrami ali samopodobo. Žena ima 10 (+/-) kg več kot takrat ko sva se spoznala in vseeno jo ljubim, vsak del njenega telesa vključno z vsako strijo, ki je ostala kot znamenje in posledica rojstva treh čudovitih otrok. Ne strinjam se z tezo “nismo narejeni do konca svojih let”. Če sem lahko užival v njeni mladosti je moja dolžnost in obveza tudi uživati v njenih odraslih oz. zrelih letih…

Odgovor na objavo uporabnika
Boris03, 20.04.2022 ob 18:40

Kar si napisala je čisti egoizem, zadovoljevanje izključno svojih potreb ter pogledov na življenje… Ob takšnih osebah so ponavadi partnerju nesrečni, nezadovoljni, kar pripelje tudi do težav z kilogrami ali samopodobo. Žena ima 10 (+/-) kg več kot takrat ko sva se spoznala in vseeno jo ljubim, vsak del njenega telesa vključno z vsako strijo, ki je ostala kot znamenje in posledica rojstva treh čudovitih otrok. Ne strinjam se z tezo “nismo narejeni do konca svojih let”. Če sem lahko užival v njeni mladosti je moja dolžnost in obveza tudi uživati v njenih odraslih oz. zrelih letih…

Ja, si svetla izjema, ki si se pač ucopatano vdal v usodo. In ne piši ti meni “moralnih levit” 🙂  jih nimaš nobene pravice. Tvoja odločitev je takšna, kot je, moja pa odslej naprej takšđna, kot je. Po 20ih letih zakona. Zakaj bi doma vohala in gledala moža, ki se je raje zapijal na službenih zadevah, ker ga je to niot potegnilo?  Ker mu je bilo več do alkohola, kot do moje poštenosti, nežnosti, predanosti, dobrega seksa in izpolnitev vsake njegove sekusalne potrebe in zahteve, out of regular?

 

Za noben egoizem ne gre. Tvoji očitki, če jaz lahko ti pa še vedno en in isti šnicl papaš, ker si se v to pač vdal kot v svojo usodo, so torej neutemeljeni.

Niti ne gre za n oben razvrfat. Ja, sprejmi – tudi ženske lahko zadovoljimi svoje potrebe, pa tako nismo v zrelih letih nobene Qrbe ali razvratnice. Meni prija v mojih letih seksati več kot 1x na mesec; celo večkrat na teden – če tebi ne, je to popoln oma tvoja prilagodljiva odločitev.

New Report

Close