Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sosed me izsiljuje

Sosed me izsiljuje

Mislim, da te je sosed lepo dvakrat nabil. In seveda ti mož ne bo verjel.

Možu povej takoj!

 

Hehe. Kera glupa zgodbica. Pa še par lukenj ima, to je možno po tem scenariju samo v najbolj glupih filmih, kjer so karakterji res idioti.

KAJ SEDAJ????? KJE JE KOSILO???

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5025, 09.05.2023 ob 09:32

Ja, prav ste prebrali. Dobesedno me izsiljuje in sicer, ker sem po pomoti par precej delikatnih fotk poslala njemu namesto možu, ki je na daljši službeni poti in to večkrat počneva. Čudno se mi je zdelo, ker mi ni odgovoril. No, lahko bi bil utrujen ali pa ravno ni mogel odgovarjati na sporočila. Zjutraj sem srečala soseda, ki se mi je zahvalil za fotke. Skoraj me je kap. Poskušala sem mu razložiti, da niso bile namenjene njemu.

Povabil me je na kavo in ker sem seveda odklonila, mi je rekel, da bolje zame da grem, ker ima zame poslovno ponudbo. Glede na to, da ima moje delikatne fotke, ki sem mu jih poslala sama, se je odločil za izsiljevanje. Vsak mesec želi 100 € in 3x na teden kosilo. Naj povem, da mi doma ne kuhamo. Med tednom jemo po službah in šolah, med vikendi nas ni doma.

Prosila sem ga, da fotografije izbriše, ker niso bile namenjene njemu. Noče! Možu ne upam povedati, ker imam občutek, da bo mislil, da ga varam. Na policijo mi je nerodno it in tudi nič oprijemljivega z njegove strani nimam za pokazati. Počutim se stisnjena v kot in loteva se me panika.

Ljubim svojega moža, ne bi rada da zaradi moje šlamparije pride do razdora zakona. Ne znam se spraviti iz nastale situacije. Mož se vrača konec meseca.

A samo za kosila te izsiljuje…in 100€…?!

Napij ga in ga spravi v posteljo seksat, pijanega ko mavro in preprosto fotografiraj njegove delikatne predele in naj se dvoboj začne.

Lp Kristina

Povej mozu in prijavi na policijo

Daj ne seri in ne klamfaj. Najboljse da film posnames

Od kje pa imaš sosedov naslov, da mu pošiljaš slike. Pojdi na policijo in ga prijavi.

Po pomotoma sosedu? 🤣🤣🤣

🤥

Sploh ne vem zakaj posiljas slike okoli pa ceprav svojemu mozu. Ce je to res, cimprej povej mozu, naj se on pogovori z njem in se ne pusti izsiljevati.

Gres na policijo, prijaviš in če se kje fotke pojavijo imajo na policiji zabeleženo. Ti mu pa preko neke druge osebe pošlješ priporočeno pismo,  kjer zahtevaš,  da izbriše fotografije in morda priložim prijavo na policijo. Drugače ga ignorirajo, ko ga srečaš.

Sedaj je situacija takšna in ostro in takoj ukrepaj. Fotke so pa zabeležene v računalniku, lahko jih tudi zbriše,  se vedno je sled notri.

Snemanje, brez privolitve druge osebe je kaznivo dejanje in ne velja, kot doka!

 

Na policijo.

Zeh… Kako trapasta zgodbica. Sosedu bi pošijala žgečkljive fotke, ja. In on bi v zahtevo za molk hotel kosilo 😁

 

Več sreče prihodnjič.

New Report

Close