Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sovraštvo na tem forumu PETICIJA

Sovraštvo na tem forumu PETICIJA

Dovolj nam je sovraštva in nadlegovanja, negativnih komentarjev ob nesrečah, stiskah, bolezni, smrti sodržavljanov na tem forumu. To se mora nehati ZDAJ! Zahtevamo ažurirano moderiranje tega foruma in takojšenj izbris vseh neprimernih, sovražnih komentarjev, ter trajno blokiranje uporabnikov, ki namerno PROVOCIRAJO, izzivajo, žalijo in zalezujejo stalne uporabnike. Ne morete pustiti, da se ljudje izživljajo nad žalujočimi svojci, nad družinami v stiski, nad ljudmi z imenom in priimkom objavljenimi na tem forumu, ki so že tako v stiski, tudi če so javne osebe. Dovolj je tudi psihopatov, ki zalezujejo in provocirajo, žalijo in nadlegujejo uporabnike, jim odpirajo teme z namenom poniževanja in diskriminacije. Zahtevamo spremembo TAKOJ in zagotovilo urednikov tega foruma ter takojšnje ukrepanje zoper vse provokatorje in hejterje.

Vsi normalni forumaši

 

Prispevam podpis.

Zdaj in takoj 👍

Temo bom skupaj s screen shoti poslala na uredništvo in vse novinarske hiše pa na družabna omrežja in pod vse komentarje in objave na fb strani MONa. Označila bom tudi predsednika vlade, Tino in vplivneže, policijo, društva za varnost na spletu, inform.pooblaščenko, varuha, itd itd.

Lepe želje.

Vendar… a veš da je hitreje s tem opraviti pri sebi, kot se truditi urejati druge. Priporočam da se omenjenih pisanj in avtorjev enostavno ne bere, ne komentira in ne omenja. Tak problem se razreši sam.

Tudi moj podpis! Proč z zastrupljevalci že tako skrhanih odnosov med ljudmi.

@ rok

Naj se ti besede pozlatijo!
Naravna selekcija bi morala delovati. Nič pa ne škodi, če pri tem naravi malo pomagamo.

Svoboda govora je ali pa je ni !

Ko začneš s cenzuro, tudi ti ne boš imela svobode izraziti svojega mnenja. Sovraštvo je nasprotje ljubezni, čustvo, noben zakon ne prepoveduje čustev.

To je edini forum, kjer lahko poveš to, kar misliš. Če te moti, da nekdo ne misli, kot ti, imaš problem. Glede bedakov in prostakov pa preskoči, tako kot v življenju.

Otroci, brez obvezne registracije ne bo nič. Le tako se lahko vzpostavi red. Sicer pa naj mi nekdo pokaže še kakšen forum, kjer lahko neregistriran pišeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 04.05.2024 ob 11:09

@ rok

Naj se ti besede pozlatijo!
Naravna selekcija bi morala delovati. Nič pa ne škodi, če pri tem naravi malo pomagamo.

PUPA Rok ima prav, naj vsak sam prebere kar ga zanima, ostalo pa ignorira, kdo bo odločal o tem, kdo ima pravzaprav prav? Moderator?

Odgovor na objavo uporabnika
Xyz623, 04.05.2024 ob 11:10

Svoboda govora je ali pa je ni !

Ko začneš s cenzuro, tudi ti ne boš imela svobode izraziti svojega mnenja. Sovraštvo je nasprotje ljubezni, čustvo, noben zakon ne prepoveduje čustev.

To je edini forum, kjer lahko poveš to, kar misliš. Če te moti, da nekdo ne misli, kot ti, imaš problem. Glede bedakov in prostakov pa preskoči, tako kot v življenju.

Eno je cenzura in svoboda govora, drugo pa hujskaštvo in namensko širjenje sovraštva, ki družbo zastruplja in ji znižuje kvaliteto.

Ignoriraš ali ne, anonimno ali ne, odgovornost člana vsake družbe je skrbeti za temeljni red in pojem svobode govora ne pomeni, da smeš zavestno in namerno škoditi družbi. Tako si to po domače razlaga zgolj SDS. Pa vam je potrebno povedati, da vaš hišni odvetnik ni preveč brihten.
Osnovne norme civilizirane družbe so minimalni standard, ki ga ni potrebno posebej zapisovati. Enako, kot v matematiki aksiom ne potrebuje dokaza, ker je splošno sprejeto dejstvo. Dokazovati je potrebno izreke.

Ne obešajte se na definicije, ki jih ne razumete.

Odgovor na objavo uporabnika
ALTERNATIV0, 04.05.2024 ob 11:22

PUPA Rok ima prav, naj vsak sam prebere kar ga zanima, ostalo pa ignorira, kdo bo odločal o tem, kdo ima pravzaprav prav? Moderator?

Žaljive, zalezovalske, neprimerne komentarje vidimo vsi, nismo neumni in nismo otroci, da ne bi razumeli kaj je prav in kaj narobe. Da se žali žalujoče, mrtve, izživlja nad ljudmi v stiski, nesreči, ni prav, pa če cel svet propade, ker bi brisali tak komentar. Jaz menim, da bi več ljudi sodelovalo na forumu, če bi se ga moderiralo. Svoboda govora da, svoboda žaljenja, zmerjanja in zaničevanja, napadanja uporabnikov, izkoriščanje tragičnih zgodb za izživljanje lastnih frustracij NE. Smo zreli, odrasli ljudje, ki bi morali biti zgled mlajšim generacijam. Pa kaj bodo brali?! Česa se bodo naučili?! Da je to vse prav, ker smo bili tudi tisti, ki se ne strinjamo tiho? Da se ne da nič narediti? Ne verjamem! Jaz sem se večkrat ponudila, da moderiram, pa verjamem da bi še kak drug uporabnik z veseljem pomagal tudi brezplačno, da se uredi in pelje dalje tako kot je treba. Da ni interesa tudi dvomim. Zdaj so na potezi tisti, ki imajo forum čez, naj nekaj ukrenejo, preden nas še par, ki vztrajamo, mrkne za vedno kot so ostali.

Jaz sem še feddno idealistični optimist in skušam verjeti, da se Tukaj koncentrira cvet slovenskega primitivizma in da jih v RL ne srečujem…

Je pa poučno. Meni so se odstrli svetovi podzemlja, za katere mi je sicer zdaj žal da jih poznam…pa vseeno koristno, da sem opozorjena, da so med nami take spake…

Na Agencijo za elektronske medije ne pozabite poslat dopis.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 04.05.2024 ob 11:29

Žaljive, zalezovalske, neprimerne komentarje vidimo vsi, nismo neumni in nismo otroci, da ne bi razumeli kaj je prav in kaj narobe. Da se žali žalujoče, mrtve, izživlja nad ljudmi v stiski, nesreči, ni prav, pa če cel svet propade, ker bi brisali tak komentar. Jaz menim, da bi več ljudi sodelovalo na forumu, če bi se ga moderiralo. Svoboda govora da, svoboda žaljenja, zmerjanja in zaničevanja, napadanja uporabnikov, izkoriščanje tragičnih zgodb za izživljanje lastnih frustracij NE. Smo zreli, odrasli ljudje, ki bi morali biti zgled mlajšim generacijam. Pa kaj bodo brali?! Česa se bodo naučili?! Da je to vse prav, ker smo bili tudi tisti, ki se ne strinjamo tiho? Da se ne da nič narediti? Ne verjamem! Jaz sem se večkrat ponudila, da moderiram, pa verjamem da bi še kak drug uporabnik z veseljem pomagal tudi brezplačno, da se uredi in pelje dalje tako kot je treba. Da ni interesa tudi dvomim. Zdaj so na potezi tisti, ki imajo forum čez, naj nekaj ukrenejo, preden nas še par, ki vztrajamo, mrkne za vedno kot so ostali.

Soft se strinjam, ampak moje mnenje je to, da je to namerno. S strani lastnikov. Ker je to “tržna niša”. Ker to nese denar. Če pogledaš najuspešnejše serije zadnjih let, je recept skrajno nasilje+sex, dodaš samo poljubno okolje.

Če bi hoteli moderirat, bi že zdavnaj.

Hm… če te nekaj žali še ne pomeni da imaš prav. In ni vse sovraštvo kar te žali.

Mogoče je problem samo v tvojem dometu.  Zdaj me pa lahko mirno daš na ignore, kot predlaga rok. Ali pa pošlješ miličarjem. Nobene spremembe ne bo. Še vedno bo tvoj ego tvoj največji problem.

Ravno ti bi gotovo želel popolno anarhijo, verjamem.
Nekateri pa ne potrebujemo usmerjevalcev in omejevalcev, da bi nam korigirali funkcioniranje, ker ga imamo prirojenega, privzgojenega in sprejetega civilizirani družbi primerno.

Zna biti, da marginalci včasih pospešijo razvoj družbe, a še nikoli z negativnimi vzgibi in sebičnimi interesi. Rabiš primer? Hipiji v 60-ih.
Prav ti si zagovornik tega. Razmisli o svoji kontradiktornosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 04.05.2024 ob 11:36

Ravno ti bi gotovo želel popolno anarhijo, verjamem.
Nekateri pa ne potrebujemo usmerjevalcev in omejevalcev, da bi nam korigirali funkcioniranje, ker ga imamo prirojenega, privzgojenega in sprejetega civilizirani družbi primerno.

Zna biti, da marginalci včasih pospešijo razvoj družbe, a še nikoli z negativnimi vzgibi in sebičnimi interesi. Rabiš primer? Hipiji v 60-ih.
Prav ti si zagovornik tega. Razmisli o svoji kontradiktornosti.

Ne citira – za Alternativo

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 04.05.2024 ob 11:33

Soft se strinjam, ampak moje mnenje je to, da je to namerno. S strani lastnikov. Ker je to “tržna niša”. Ker to nese denar. Če pogledaš najuspešnejše serije zadnjih let, je recept skrajno nasilje+sex, dodaš samo poljubno okolje.

Če bi hoteli moderirat, bi že zdavnaj.

Če je namerno, potem pa jaz grem. Če bo kdo imel kdaj željo in voljo odpret kakšen normalen forum, ki bo moderiran in kjer bomo lahko pisali, ne da bi se počutili posiljene s strani bolnikov, [email protected]

 

Sporočite. Do takrat pa..

Podpišem

.https://youtu.be/QBhv7PKJTgs?si=z8an_7iNKJK4QG0z

Tisti najbolj deviantni osebki neskončno uživajo, ko se na njihov neprimeren komentar vsuje množica postov. To je hrana za njihov ego.

Ergo, če jim nihče, ampak res nihče, ne bi odgovarjal, bi se iztrošili. Nekaj časa bi še odgovarjali sami sebi, potem bi pa izdihnili.

Pustimo jih brez odgovorov. Le tako se bi forum počasi začel popravljati.

Odgovor na objavo uporabnika
edina rešitev, 04.05.2024 ob 11:48

Tisti najbolj deviantni osebki neskončno uživajo, ko se na njihov neprimeren komentar vsuje množica postov. To je hrana za njihov ego.

Ergo, če jim nihče, ampak res nihče, ne bi odgovarjal, bi se iztrošili. Nekaj časa bi še odgovarjali sami sebi, potem bi pa izdihnili.

Pustimo jih brez odgovorov. Le tako se bi forum počasi začel popravljati.

To ni rešitev, saj se vedno najdejo takšni, ki se spuščajo v razprave z njimi.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 04.05.2024 ob 11:43

Če je namerno, potem pa jaz grem. Če bo kdo imel kdaj željo in voljo odpret kakšen normalen forum, ki bo moderiran in kjer bomo lahko pisali, ne da bi se počutili posiljene s strani bolnikov, [email protected]

 

Sporočite. Do takrat pa..

Včasih sem pisala vsak dan…ves čas upaš…

Zdaj pridem enkrat na teden..no, čez praznike sem bila večkrat. Pogledam, vidim da je isto in grem. Škoda, ker dejansko – 90% ljudi je normalnih, še 8% je zmerno motenih, 2% je pa popolnih spak….in na žalost ta dva procenta zagnojita vse…za vse ostale.

Za ene je to “svoboda govora”. Zame je to nasilje dveh norcev nad par sto normalnimi ljudmi.

Ni realno tole, res ne.

Malega človeka se zastruplja, psihično in fizično uničuje. In to že stoletja.

New Report

Close