Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sovraštvo na tem forumu PETICIJA

Sovraštvo na tem forumu PETICIJA

Odgovor na objavo uporabnika
Koki iz ilegale, 04.05.2024 ob 16:12

Odgovor na objavo uporabnika
Xyz623, 04.05.2024 ob 14:05

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 04.05.2024 ob 11:28

Odgovor na objavo uporabnika
Xyz623, 04.05.2024 ob 11:10

Svoboda govora je ali pa je ni !

Ko začneš s cenzuro, tudi ti ne boš imela svobode izraziti svojega mnenja. Sovraštvo je nasprotje ljubezni, čustvo, noben zakon ne prepoveduje čustev.

To je edini forum, kjer lahko poveš to, kar misliš. Če te moti, da nekdo ne misli, kot ti, imaš problem. Glede bedakov in prostakov pa preskoči, tako kot v življenju.

Eno je cenzura in svoboda govora, drugo pa hujskaštvo in namensko širjenje sovraštva, ki družbo zastruplja in ji znižuje kvaliteto.

Ignoriraš ali ne, anonimno ali ne, odgovornost člana vsake družbe je skrbeti za temeljni red in pojem svobode govora ne pomeni, da smeš zavestno in namerno škoditi družbi. Tako si to po domače razlaga zgolj SDS. Pa vam je potrebno povedati, da vaš hišni odvetnik ni preveč brihten.
Osnovne norme civilizirane družbe so minimalni standard, ki ga ni potrebno posebej zapisovati. Enako, kot v matematiki aksiom ne potrebuje dokaza, ker je splošno sprejeto dejstvo. Dokazovati je potrebno izreke.

Ne obešajte se na definicije, ki jih ne razumete.

Neverjetno ! Sem se morala uščipnit, da sem imela dokaz, da sem to res prebrala. Sploh zadnji stavek 🤣🤣🤣 Glavno, da cenzuraši niste sovražno nastrojeni in žaljivi LOL A ti pupa sploh prebereš, kaj pišeš ?

Seveda ne prebere, PUPA GLUPA je oseba, ki je predvsem izrazito PRISTRANSKA. Ona bo z veseljem stopila v bran osebam, ki bojo pisale, da je treba posiljevati ženske, da je treba črnce iztrebiti, da so homoseksualci pedofilčine, če ji bojo te osebe simpatične.

Z “stopila v bran” mislim na to, da bo obsojala tiste, ki se zoprstavijo sovražnemu govoru!

Ker pač ona dela drugo kot govori, je izrazito dvolična.

Ko pa bo dobila dejstva, ki jim ne more oporekati, se bo pa skrila in bila tiho. Če jaz zdaj pobrskam po starih temah in najdem te svinjarije o katerih govorim in jih ji pokažem, bo seveda bila tiho in ignorirala.

Je oseba, ki lahkomiselno in nepremišljeno sodi druge in jim pametuje, a tega kar sama počne ne opazi. Je izrazito egoistično naravnana oseba.

To je problem PUPE GLUPE.

Ni edina. Še ena ji je podobna.

No, ko si že pri tem, da rad odpiraš teme “kaj si mislite o…”, pa zberi vse te njene zapise in bomo naredili še njen psiho profil. Škoda, da bi izginilo vso tvoje raziskovalno delo v nekih razmetanih temah.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 04.05.2024 ob 15:58

Popej tukej in zdej hehe, tumast kot kic in iber primitiven, pa itak mora sportski lagano pristavit svoj piskerčk. Potem je pa žrtev.☝️😁

Aaaa, Kura pijana., buzurant sluzast, tukej registriran pišeš…, dej pejt tiste tvoje ribe drgnt ob jajca, če jih sploh kej maš….

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 04.05.2024 ob 11:29

Jaz sem še feddno idealistični optimist in skušam verjeti, da se Tukaj koncentrira cvet slovenskega primitivizma in da jih v RL ne srečujem…

Je pa poučno. Meni so se odstrli svetovi podzemlja, za katere mi je sicer zdaj žal da jih poznam…pa vseeno koristno, da sem opozorjena, da so med nami take spake…

In kaj ti, bodeča Neža delaš med vsemi temi cvetovi ?

Sami pametnjakoviči, eksperti v kritiziranju in poveličevanju lastnega ega.

Pametni, zreli, odrasli, kulturni ljudje že razumejo kaj je svoboda govora, kaj je hejt, ostali se delajo neumne, ker vedo da imajo prste v marmeladi in če se jim onemogoči bljuvanje žolča po forumu, je konec za njih.

Mislim, da bi se marsikdo od starih forumašev vrnil, če bi bila vidna sprememba, pa red. Tako kot je na vseh ostalih forumih – z razlogom. Tudi novi ljudje bi se pridružili in čvekali, če jih ne bi bilo sram sodelovati na takem forumu kot je sedaj. Mislim, da je tu veliko dobrih uporabnikov, vsak zanimiv na svoj način, ki znajo svoje misli, tudi kritike vljudno in spoštljivo zapisati ter debatirati dostojno, kot se spodobi. Več takih, pa stavim kar hočete, da bi forum imel večjo branost in obisk, tudi registrirane uporabnike. Ampak najprej morate te iste zaščititi, ne da dovolite, da se en in isti anonimnež pod 10 nicki izživlja nad registriranim ali krade stalne neregistrirane nicke. Strike 1,2,3…in letiš. Ban za 24ur, potem za 1mesec…nekateri trajno. Na vseh normalnih aplikacijah je tako. Če hočete in si res želite ostati toksični, tudi prav. Jaz ne vsiljujem svojega mnenja, jaz se borim za tisto v kar verjamem. In verjamem, da nas je tu kar nekaj, ki mislimo in si želimo enako. Eno lušno okolje, varno pred takimi izpadi, ki ne pripomorejo k ničemer, razen odhodu uporabnikov, prekinitvi debat, povzročanju takšnih in drugačnih stisk, negativnih odzivov in mečejo slabo luč na forum. Mislim, da ne zahtevamo preveč, prav tako sem ponudila svojo pomoč in verjamem, da bi še kdo lahko dal eno roko, če bi bila res želja in volja. En sam seveda ne more vsega, skupina pa že. Pa to be pomeni cenzure, le da se dosledno vsak drži pravil tega foruma, ki so jasna in nedvoumna.

Soft, kupim ti karto samo da ODLETIŠ in daš MIR za večno. ✈️✈️✈️ in pozabi pisat in se vračat.

To da ni OMEJITEV tipo tvoj naci-fašizem je spodbuda za KREATIVNOST. svoj babičin kotiček imej kje drugje, tukaj je FILOZOFIJA Z KLADIVOM po Ničeju. Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
Ponudba, 04.05.2024 ob 19:36

Soft, kupim ti karto samo da ODLETIŠ in daš MIR za večno. ✈️✈️✈️ in pozabi pisat in se vračat.

To da ni OMEJITEV tipo tvoj naci-fašizem je spodbuda za KREATIVNOST. svoj babičin kotiček imej kje drugje, tukaj je FILOZOFIJA Z KLADIVOM po Ničeju. Hvala.

Jih boš moral kupit malo več. Ko bodo pa še ti stalni uporabniki zapustili forum, v kar ne dvomim, se boš lahko pogovarjal samo še sam s seboj.. meni je na tej točki že vseeno, ker ne mislim zabijat čas v taki negativni energiji, kjer vsak prishopat dela kar hoče, jaz tega brala ne bom več. Ostali se bodo odločili po svoji volji in vesti, ampak sem prepričana, da so dovolj pametni in dostojni, da ne bodo sodelovali pri tem, kar se dogaja trenutno.

Kje je peticija?

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 04.05.2024 ob 19:31

Pametni, zreli, odrasli, kulturni ljudje že razumejo kaj je svoboda govora, kaj je hejt, ostali se delajo neumne, ker vedo da imajo prste v marmeladi in če se jim onemogoči bljuvanje žolča po forumu, je konec za njih.

Mislim, da bi se marsikdo od starih forumašev vrnil, če bi bila vidna sprememba, pa red. Tako kot je na vseh ostalih forumih – z razlogom. Tudi novi ljudje bi se pridružili in čvekali, če jih ne bi bilo sram sodelovati na takem forumu kot je sedaj. Mislim, da je tu veliko dobrih uporabnikov, vsak zanimiv na svoj način, ki znajo svoje misli, tudi kritike vljudno in spoštljivo zapisati ter debatirati dostojno, kot se spodobi. Več takih, pa stavim kar hočete, da bi forum imel večjo branost in obisk, tudi registrirane uporabnike. Ampak najprej morate te iste zaščititi, ne da dovolite, da se en in isti anonimnež pod 10 nicki izživlja nad registriranim ali krade stalne neregistrirane nicke. Strike 1,2,3…in letiš. Ban za 24ur, potem za 1mesec…nekateri trajno. Na vseh normalnih aplikacijah je tako. Če hočete in si res želite ostati toksični, tudi prav. Jaz ne vsiljujem svojega mnenja, jaz se borim za tisto v kar verjamem. In verjamem, da nas je tu kar nekaj, ki mislimo in si želimo enako. Eno lušno okolje, varno pred takimi izpadi, ki ne pripomorejo k ničemer, razen odhodu uporabnikov, prekinitvi debat, povzročanju takšnih in drugačnih stisk, negativnih odzivov in mečejo slabo luč na forum. Mislim, da ne zahtevamo preveč, prav tako sem ponudila svojo pomoč in verjamem, da bi še kdo lahko dal eno roko, če bi bila res želja in volja. En sam seveda ne more vsega, skupina pa že. Pa to be pomeni cenzure, le da se dosledno vsak drži pravil tega foruma, ki so jasna in nedvoumna.

Soft

Bravo, podpiram.

Ne, ne dovolim! Cel smisel tega foruma je nagajanje, podjebavanje, žaljenje, provociranje in kraja nickov. Tako dolgo, dokler ne odženemo še zadnjega bedaka, ki bi rad resno debato.
Tukaj smo zato, da delamo vse tisto, kar v živo ne moremo.
Jaz sem za hudobijo! Vse dobronamerne bom nagnal in osramotil.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 05.05.2024 ob 15:13

Ne, ne dovolim! Cel smisel tega foruma je nagajanje, podjebavanje, žaljenje, provociranje in kraja nickov. Tako dolgo, dokler ne odženemo še zadnjega bedaka, ki bi rad resno debato.
Tukaj smo zato, da delamo vse tisto, kar v živo ne moremo.
Jaz sem za hudobijo! Vse dobronamerne bom nagnal in osramotil.

Jah PUPA GLUPA bo verjetno res verjela, da sem tole zgoraj napisal jaz. No pa saj njen vzdevek pove vse o njej.

Odgovor na objavo uporabnika
Koki iz ilegale, 05.05.2024 ob 16:00

Jah PUPA GLUPA bo verjetno res verjela, da sem tole zgoraj napisal jaz. No pa saj njen vzdevek pove vse o njej.

Pa spet ti manjkata dve vejici. 🐓🐓🐓

Odgovor na objavo uporabnika
Preklicana slovnica, 05.05.2024 ob 16:09

Pa spet ti manjkata dve vejici. 🐓🐓🐓

Ja in? Misliš, da se sekiram? Kaj sploh želiš povedati? Doseči? Si nek incel z avtizmom in se zato z vejicami ukvarjaš?

Odgovor na objavo uporabnika
Koki iz ilegale, 05.05.2024 ob 16:16

Ja in? Misliš, da se sekiram? Kaj sploh želiš povedati? Doseči? Si nek incel z avtizmom in se zato z vejicami ukvarjaš?

Ti si tisti tukaj, ki obožuješ dramo, kritiziranje napak drugih, ocenjuješ uporabnike, delaš ekspertize o vseh in vsem… pa se mi je zdelo trendy tudi tebi izboljšati tisto malenkost, ki ti še manjka do popolnosti.

Kulturno prosim! In malo več vsebine! Malo manj čustvenih izpadov!

Saj bo šlo! Izpod 200 objav ta tema ne more biti! To bi bila blamaža za Soft. No dajmo! Več forzze!

Odgovor na objavo uporabnika
🐓🐓🐓🐓🐓🐓🐓, 05.05.2024 ob 17:38

Ti si tisti tukaj, ki obožuješ dramo, kritiziranje napak drugih, ocenjuješ uporabnike, delaš ekspertize o vseh in vsem… pa se mi je zdelo trendy tudi tebi izboljšati tisto malenkost, ki ti še manjka do popolnosti.

 

MOJ KOMENTAR:

 

……………………………..

Koki iz ilegale

05.05.2024 ob 16:00

Jah PUPA GLUPA bo verjetno res verjela, da sem tole zgoraj napisal jaz. No pa saj njen vzdevek pove vse o njej.

………………………….

 

 

Torej kje manjkata dve vejici?

Odgovor na objavo uporabnika
Koki iz ilegale, 05.05.2024 ob 22:22

 

MOJ KOMENTAR:

 

……………………………..

Koki iz ilegale

05.05.2024 ob 16:00

Jah PUPA GLUPA bo verjetno res verjela, da sem tole zgoraj napisal jaz. No pa saj njen vzdevek pove vse o njej.

………………………….

 

 

Torej kje manjkata dve vejici?

Takoj za Jah (ker Pupo vrineš v sporočilo stavka), in  enako za No (isti razlog).

Pa reče se HVALA za hitro brezplačno lekcijo.

Sicer pa kar pogumno, fant! Ta tvoja Pupa je gotovo opazila tvoje zanimanje zanjo in morda imaš kakšne možnosti pri njej. 😘

New Report

Close