Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sovraštvo na tem forumu PETICIJA

Sovraštvo na tem forumu PETICIJA

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 04.05.2024 ob 10:48

Dovolj nam je sovraštva in nadlegovanja, negativnih komentarjev ob nesrečah, stiskah, bolezni, smrti sodržavljanov na tem forumu. To se mora nehati ZDAJ! Zahtevamo ažurirano moderiranje tega foruma in takojšenj izbris vseh neprimernih, sovražnih komentarjev, ter trajno blokiranje uporabnikov, ki namerno PROVOCIRAJO, izzivajo, žalijo in zalezujejo stalne uporabnike. Ne morete pustiti, da se ljudje izživljajo nad žalujočimi svojci, nad družinami v stiski, nad ljudmi z imenom in priimkom objavljenimi na tem forumu, ki so že tako v stiski, tudi če so javne osebe. Dovolj je tudi psihopatov, ki zalezujejo in provocirajo, žalijo in nadlegujejo uporabnike, jim odpirajo teme z namenom poniževanja in diskriminacije. Zahtevamo spremembo TAKOJ in zagotovilo urednikov tega foruma ter takojšnje ukrepanje zoper vse provokatorje in hejterje.

Vsi normalni forumaši

 

LEj baba…ce ti nisi spos9bna akceptirat vse nivoje komunikacije to pomeni da si zapstala v razvoju…tako pac je….sovrastvo je del cloveka….se ti sovrazis pa to skiz zanikas…zdaj pa piss off terba

Ob pregledu teme, se mi je zapelo:

“Ajajaj, ajajaj, Matjažek je gujdeka kla”

Like wtf. Pa ta žanr sploh ni v mojem repertoarju🤦🤣

 

SOFT poglej, vprašajmo iz česa izvira moja grobost. Točno zaradi tega kar opisuješ.

Zato ker staalno vame rine par teh trolov, ki obsedeno leta zalezujejo uporabnike. Od nekaterih uporabnikov je znano ime in priimek in te so zalezovani tudi osebno in na drugih družbenih omrežjih.

In ja nekateri troli se izživljajo tudi nad smrtmi ljudi in pišejo svinjarije, ki jih lahko preberejo tudi svojci. O umrlem otroku v zgodnjih najstniških letih so pisali, da je umrl, ker je peder. O 20-letniku, ki je imel problem z drogami in so ga našli mrtvega so pisali, da se je predoziral s spermo.

Moderator foruma, je pisal ženskam naj se pofukajo z vibratorjem. (vem da je bil moderator, ker je spremenil vzdevek PRI ŽE OBJAVLJENEM KOMENTARJU in popravil slovnično napako).

 

Če so moderatorji taki in sodelujejo pri takem nasilju, ali potem lahko pričakuješ, da bo sploh kdo ukrepal?

 

Edino kar lahko jaz naredim, da jih napadam enako agresivno in jim delam probleme. Da sem jim stopil na živec so mi že večkrat pokazali.

 

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 04.05.2024 ob 12:05

Ob pregledu teme, se mi je zapelo:

“Ajajaj, ajajaj, Matjažek je gujdeka kla”

Like wtf. Pa ta žanr sploh ni v mojem repertoarju🤦🤣

 

On je eden tistih, ki se izživlja pod mnogimi vzdevki. Se je že velikokrat izdal. Tudi MODREMU VRAGU je ukradel vzdevek JAZ VEM, a potem se je enkrat pozabil odjaviti in napisal komentar kot MATIAS, čeprav ga je hotel napisati kot JAZ VEM. Do popolnosti je tudi skopiral VRAGOV način pisanja.

 

A da je on moderator še nisi pomislila?

No no vedno ropotaš kako so vsi moški same pošasti in narcisi.

Ženski narcisizem:

1.) Izločanje drugih iz skupin (tvoji pozivi).

2.) Zahrbtno/prikrito uničevanje imena, statusa, ugleda v družbi (ti boš prijavila druge).

3.) Grandioznost (ti boš postavljala pravila, ki jim morajo ostali slediti).

4.) Sem center vsega (samo jaz imam prav, vse se vrti okoli mene).

5.) Občutljivost na kritiko/kritiziranje (vsak, ki misli drugače se moti).

6.) Nezmožnost priznati, da kdaj storiš/rečeš kaj narobe (samo drugi grešijo).

………. Ne bom več našteval. Vem, da ti kognitivna disonanca ne bo dopustila, da se ozreš k sebi.

Ti boš določala svobodo govora drugim hahaha. Ti boš določala kaj je sovražni govor. Ah dej Karen mal se zber. Dej se vsaj malo kdaj vase zazri. Ti boš popravljala svet, da bo po tvojem okusu. Če ni po tvoje boš pa tožarila kot 4 letna deklica (oh to in to mi je nekdo rekel)…

Ne obremenjuj se z negativnimi komentarji. Enostavno jih ignoriraj. Sicer pa vsak zaradi mene lahko pove svoje mnenje, tudi, če mi n všeč.

Za tiste, ki ne vedo kaj je svoboda govora;

Svoboda govora pomeni, da lahko svobodno izraziš svoje mnenje – ne pa da lahko žališ druge osebe.

Izražanje sovraštva je v svobodi govora omejeno s stisko oz občutki skupine ali osebe proti kateri se izraža sovraštvo.

Toliko o tem, da lahko svobodno pljuvate zaradi teoretične svobode govora.

No evo tole spodaj je TROL !!! Eden tistih obsedenih, ki zalezujejo ljudi.

Največkrat se ne poslužuje nasilja, ampak se poslužuje LEPOREČNIŠTVA.

In naj tukaj opozorim na to, da znajo biti ravno takšni manipulatorji najslabši. Slabši od tistih, ki izvajajo agresijo in zmerjajo!!!

Saj ves namen jim je le to, da se izživljajo in uničijo samozavest ljudem, ki jih dolgotrajno nadlegujejo pod veliko vzdevki. Kdo je ta IZMEČEK zaključite sami.

Bi bilo pa pametno SOFT, da mu ne odgovoriš.

Pa ne misli, da hinavim. Saj sama veš, da me nekaj stvari moti pri tebi. Samo če moram razkriti delovanje tega človeka in ti svetovati, da mu ne odgovoriš bom to tudi naredil.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Navajo, 04.05.2024 ob 12:12

No no vedno ropotaš kako so vsi moški same pošasti in narcisi.

Ženski narcisizem:

1.) Izločanje drugih iz skupin (tvoji pozivi).

2.) Zahrbtno/prikrito uničevanje imena, statusa, ugleda v družbi (ti boš prijavila druge).

3.) Grandioznost (ti boš postavljala pravila, ki jim morajo ostali slediti).

4.) Sem center vsega (samo jaz imam prav, vse se vrti okoli mene).

5.) Občutljivost na kritiko/kritiziranje (vsak, ki misli drugače se moti).

6.) Nezmožnost priznati, da kdaj storiš/rečeš kaj narobe (samo drugi grešijo).

………. Ne bom več našteval. Vem, da ti kognitivna disonanca ne bo dopustila, da se ozreš k sebi.

Ti boš določala svobodo govora drugim hahaha. Ti boš določala kaj je sovražni govor. Ah dej Karen mal se zber. Dej se vsaj malo kdaj vase zazri. Ti boš popravljala svet, da bo po tvojem okusu. Če ni po tvoje boš pa tožarila kot 4 letna deklica (oh to in to mi je nekdo rekel)…

Pupa Glupa naj kar začne brat, kar je napisala meni: PIZDA TI MATERINA,…šla bom na Kurešček in te stisnila ob zid, primazala klofuto itd. in to ne samo enkrat….

 

Pa da ne bo vse samo negativno v tej temi. ROK-1 tebi, ki si eden redkih poštenih formašev in tvoji Brini želim lep spomladanski dan.

Odgovor na objavo uporabnika
Koki iz ilegale, 04.05.2024 ob 12:10

On je eden tistih, ki se izživlja pod mnogimi vzdevki. Se je že velikokrat izdal. Tudi MODREMU VRAGU je ukradel vzdevek JAZ VEM, a potem se je enkrat pozabil odjaviti in napisal komentar kot MATIAS, čeprav ga je hotel napisati kot JAZ VEM. Do popolnosti je tudi skopiral VRAGOV način pisanja.

 

A da je on moderator še nisi pomislila?

No js sm misla na on domač komad a veš, brez zveze, da ti ga delim, ker nimaš zvočnikov. Tam je pač o matjažeku, videt so ti matjažeki res poredni 🙂

Briga mene kdo je moderator in kdo ne..

Ti pa spet sebe daješ v večno žrtev: “js sm lah tak, ker so drugi blabla, js lh grem do skrajnosti, ker js mislim, da drugi blabla, js sm to tk dojel in zato sm lah devil neodgovorn”

Dalje ti ne bom odpisovala 😉

V kolikor vam svobodno izrazanje na tem forumu ne odgovarja predlagam, da ga zapustite in se prijavite na forumu, ki zahteva registracijo.

In, ne, nisem pristas napadalnih komentarjev. Sprejemam forum tak kot je, bizarne komentarje preskocim/ignoriram.

Tudi dolocenih komentatorjev ne berem, sploh tiste, ki s hinavskim leporecenjem skrivajo svoj obraz.
Problem resen in se v naprej bom na tem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 04.05.2024 ob 12:22

Pupa Glupa naj kar začne brat, kar je napisala meni: PIZDA TI MATERINA,…šla bom na Kurešček in te stisnila ob zid, primazala klofuto itd. in to ne samo enkrat….

 

Dobro da si to omenil. Ker ta oseba ima izrazito dvojno moralo in je popolnoma neiskrena in narejena. Laže na polno, je že zelo dolgo časa tukaj, čeprav se pretvarja, da je nova in je izrazito manipulativna. Nikoli ji nisem naredil nič žalega, ji napisal nič žalega, ona pa se je vtikala vame, mi pripisovala stvari, ki so jih pisali drugi in me potem celo zmerjala, naj O.D.J.E.B.E.M in podobno. Blodila, da ji kradem vzdevek in podobno.

To je počela kljub temu, da sem bil jaz žrtev najhujšega “buliyinga”. Ko sem imel dovolj tega, sem pač naredil točno to česar me je obtoževala. Napadel sem jo in ji kradel vzdevek.

Če že pričakuješ, da sem tak, potem bom do tebe točno tak. In ti bom zadal vse to, česar sem bil obtožen. Ker po krivici pa se ne bom pustil obtoževati. Pa ni bilo nobene potrebe, da jo napadem, ker je nisem nikoli hotel nič slabega, dokler me ni sama izvala.

Kaj pa ti jokaš, kar seješ to žanješ, s svojimi neumnostmi, ki jih iztisneš na tipkovnco marsikomu pritisk dvigneš. Si pč bebec, zato žanješ bebaste feedbacke.. Moli, da te sreča pamet kdaj 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Koki iz ilegale, 04.05.2024 ob 12:21

No evo tole spodaj je TROL !!! Eden tistih obsedenih, ki zalezujejo ljudi.

Največkrat se ne poslužuje nasilja, ampak se poslužuje LEPOREČNIŠTVA.

In naj tukaj opozorim na to, da znajo biti ravno takšni manipulatorji najslabši. Slabši od tistih, ki izvajajo agresijo in zmerjajo!!!

Saj ves namen jim je le to, da se izživljajo in uničijo samozavest ljudem, ki jih dolgotrajno nadlegujejo pod veliko vzdevki. Kdo je ta IZMEČEK zaključite sami.

Bi bilo pa pametno SOFT, da mu ne odgovoriš.

Pa ne misli, da hinavim. Saj sama veš, da me nekaj stvari moti pri tebi. Samo če moram razkriti delovanje tega človeka in ti svetovati, da mu ne odgovoriš bom to tudi naredil.

 

Koki ti pišče malo, če bi te vsaj redili na GMO bi mogoče malo zrasel in ne imel kompleks malega človeka, ki se boji svoje sence. To kar si spisal je tvoja projekcija in to kar sam počneš. Vem, da si prestrašen, ko me zagledaš ampak se ne boj, ker si ti zame popolnoma nepomemben pa ti vseeno namenim malo pozornosti, da ti polepšam kak dan tvojega krutega življenja. Moram pa priznati, da je prav prijetno, ko si tako frustriran in šibak. Si pač soy boy in boš vedno le kanček pravega moškega. Ah kruta je ta usoda.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 04.05.2024 ob 12:32

Kaj pa ti jokaš, kar seješ to žanješ, s svojimi neumnostmi, ki jih iztisneš na tipkovnco marsikomu pritisk dvigneš. Si pč bebec, zato žanješ bebaste feedbacke.. Moli, da te sreča pamet kdaj 🙂

To je bilo za ponesrečenega fotra.

Gospa Soft opet trigirana, opet bi svoj naci-fašizem in vsiljevala SVOJO kulturo. Si odrasla oseba, delaj kar hočeš, drugi bomo delali kar hočemo. DAJ MIR. Da se lahko svobodno izražamo je OSNOVA. Se ne pogajamo. Sem proti SOFTIZMU.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 04.05.2024 ob 10:49

Prispevam podpis.

“PUPA GLUPA”,

sem ti že napisal, da ti rabiš malo samorefleksije. (zakaj sem imel drug vzdevek, se mi ne da razlagati, sem imel razlog za to, vendar to ni povezano s teboj)

 

 

je pa MODERATOR napisal nekaj, kar leti nate:

 

bla bla bla

02.05.2024 ob 18:45

Evo, jaz sem tisti, ki “po tekočem traku ljudi obtožuje, da so kokoši”.

Pa ne zaradi slovnice, ampak zaradi vsebine. Tale ajej Pupa je definitivno Kokoši kot je kokoši tudi v tisti temi o kopalkah za 4-letnice. In tale “slepota” ravno tako.

Sem pa tudi Pupo Glupo obtožil, da je tukaj že bila in povedal, da je stara forumašica, zagotovo.

v kakšni situaciji sem ji rekel, da je ona že bila tu pod nekimi drugimi nicki. Pa vseeno, koga briga!! Ti imaš res ene fiksacije, ki ti ne dajo miru.

 

Ne vem, kaj vam ni jasno.

Forumi so namenjeni vprašanjem, diskusiji, do neke mere tudi prepirom če so ti v mejah normale –  npr. Slo Tech forum, Pod svojo streho, BMW forum, itd.  Tako je tudi bilo, ko je bil v lasti podjetja, ki sta ga ustanovila bivša Telekomovca  Primož in Tomaž (če se prav spomnim imena drugega lastnika).   Takrat je bil forum tudi moderiran, razdeljen na medicinske forume in nekaj čvekov.  Gonilo tistega foruma so bila vprašanja zdravnikom, reklame so se tržile tako na tistih forumih kot na Starševskem čveku in drugih čvekih.  Tega ni več, ostal je samo Starševski čvek z nekaj deset forumaši. Ta forum je izgubil poanto foruma že takrat, ko ga je Primož prodal.  Žurnal 24 ga ima z namenom trženja reklam in ničesar drugega, moderatorjev ne zanimajo svinjarije ki jih nekaj trolov pušča tukaj, ker se zavedajo, da so ravno te svinjarije gonilo tega foruma.  Če bi blokirali teh nekaj trolov, avtomatično izgine večina tem in bi forum zamrl.  Primož, ki je sicer dnevno brisal svinjarije, je pred leti poskušal reševati problem svinjanja z obvezno registracijo, pa se je na koncu izkazalo, da je bil tistih nekaj dni forum brez objav, zato so forum vrnili v stanje brez obvezne registracije.

Zdaj je lastnik drugi, moderirajo kvečjemu kakšni kvazi nepismeni novinarji Žurnala (ravno danes imajo objavljen članek “Najbolj znani kriminalec na Balkanu beži s slovenskim PASOŠOM” ki je srbska beseda oz. izraz za potni list) in mogoče kakšen študent…  Forum ni več namenjen ne bolnikom, ne ljudem, ki se znajo obnašati, ampak takim, ki s svojimi žaljivkami in grožnjami štepajo število ogledov. Šteje vsak klik, bolj ko se forumaši kregajo med sabo, več klikov nanese in ti kliki so edino merilo za podjetja, ki Žurnalu plačujejo reklame, ki nam skačejo iz ekrana.

Zato je brez veze pričakovati moderiranje.  Ker če bi začeli moderirati, bi jim forum prinesel eno samo izgubo.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 04.05.2024 ob 12:35

To je bilo za ponesrečenega fotra.

Ko pa jaz 3-KRATNO vrnem tistim, ki so mi brez razloga težili in uporabljali sovražni govor proti meni, sem pa samo jaz kriv. Oni pa so po tvoje nedolžni revčki, do katerih sem bil prekrut.

Popay, ki nas naziva: KRELE JAJOHOJSASTO bi verjetno drugače pisal, če bi mu una južnaška samomorilca iz Štepanca prej svojca povozila in bila s tem morilca….

 

 

Vesel oče, za resnico in pravico

Odgovor na objavo uporabnika
Koki iz ilegale, 04.05.2024 ob 12:40

“PUPA GLUPA”,

sem ti že napisal, da ti rabiš malo samorefleksije. (zakaj sem imel drug vzdevek, se mi ne da razlagati, sem imel razlog za to, vendar to ni povezano s teboj)

 

 

je pa MODERATOR napisal nekaj, kar leti nate:

 

bla bla bla

02.05.2024 ob 18:45

Evo, jaz sem tisti, ki “po tekočem traku ljudi obtožuje, da so kokoši”.

Pa ne zaradi slovnice, ampak zaradi vsebine. Tale ajej Pupa je definitivno Kokoši kot je kokoši tudi v tisti temi o kopalkah za 4-letnice. In tale “slepota” ravno tako.

Sem pa tudi Pupo Glupo obtožil, da je tukaj že bila in povedal, da je stara forumašica, zagotovo.

v kakšni situaciji sem ji rekel, da je ona že bila tu pod nekimi drugimi nicki. Pa vseeno, koga briga!! Ti imaš res ene fiksacije, ki ti ne dajo miru.

 

 

 

TOLIKO O PUPI GLUPI :

kopiram iz druge teme:

 

napisala je sledeče:

…………………………..

En sam osebek je doslej trdil, kar trdiš ti. Če se multipliciraš, je to tvoja stvar, ne moja. Če je ta analitik uporabljal naziv Kokoši ali kateri koli drug naziv, sploh ni pomembno, gre za isto osebo.

………………………………..

 

No zdaj pa se je pojavila oseba, ki je priznala, da je tudi ona pisala, da je Pupa glupa stara formašica.

Tako kot je enako napisalo že več oseb. Več oseb je že pogruntalo to manipulatorko.

Zdaj imamo tukaj dokaz o nesposobnosti Pupe glupe, da bi ločila med različnimi pisci.

Morda je ravno to razlog, da se je Kokoši znesel nad njo in jo napadal. Saj ga je obtoževala za stvari, ki jih ni napisal. Ker je pač nesposobna, da bi znala presoditi kaj nekdo piše.

Zato se je vdala svojim blodnjam, da vse to piše Kokoši. Zdaj pa je Bla bla bla priznal, da je tudi sam to pisal.

Odgovor na objavo uporabnika
Koki iz ilegale, 04.05.2024 ob 12:44

Ko pa jaz 3-KRATNO vrnem tistim, ki so mi brez razloga težili in uporabljali sovražni govor proti meni, sem pa samo jaz kriv. Oni pa so po tvoje nedolžni revčki, do katerih sem bil prekrut.

Do mene si bil prekrut, predrzn, krivičen in še kaj, briga me za druge. Sam si po že podanem mojem opravičilu,  kjer sva tk al tk oba prilivala na ogn, še kr lajal brezsramno, neumno in kruto. Milionkrat si se zaletel v to kk glupa sem, ker ne vidim skoz ekran in delal svoje zaključke. To kr počneš pupi si delal tut men. V vse si vrinil žide, črnce, ni da ni, sam da si norel. Zraven pa skovikal da do takrat dokler nism js ponorela nisi biu slab, PA TI SE NE ZAVEDAŠ, DA VSAK SVOJO GLAVO NOSI!! Tvoje tolmačenje je veees svet. Res imaš hude probleme z razumevanjem.. Kaj točno je s tabo narobe? Ni nekaj ok s povezavami ane. No saj.. kaj ti naj rečem.. zdrži v svoji tesni koži. Sam pluvanje, ki ga izvajaš pa ne toleriram in pika, ostani tam čez mejo. Aja in zdaj boš kaj vragu kaj to.. Vrag dost več sprejme to je za začetek velika razlika. Uživaj koki 😉

 

O MODERATORJU “BLA BLA BLA”, KI ZASLEDUJE “PUPO GLUPO” :

(kopiram komentar iz druge teme!)

 

 

MATIAS:

Kurjek ima vedno neke fiksacije, neumorno

 

bla bla bla:

Ti imaš res ene fiksacije, ki ti ne dajo miru.

 

Matias povej, kako je, ko moraš pod 1000 imeni pisati sem na forum in zalezovati ljudi? Ali ti sploh imaš življenje?

Si morda sam socialkar in brezdelnež? Ali pa je morda celo tvoje delo to, da si tu zaposlen kot animator, ker te je zaposlila neka usekanka z uredništva mona? V temu primeru bi si budala zaslužila kazenski pregon.

Žalostno v vsakem primeru.

dobra namera avtorice teme…, ki jo troli sesuvajo z njihovo jebeno …. svobodo govora…

matr vam pokvarjeno…, kako se bi vi počutili, ko vam bi norec na forumu napisal, da se bi vašemu otroku moral kotaliti glava v Ljubljanico..

aja…, jokali bi v kotu nekaj časa od nemoči in se vrgli s 100 kilskim železom okoli vrata v  najbližjo reko, ker ni načina, da se tega trola ki je to napisal ustrezno kaznuje….

in na takih forumih ne bi bil noben problem to uredit, samo en normalen moderator bi moral bit zaposlen pet dni v tednu po osem ur.. in bi ves šoder in ta vašo jebeno svobodo govora  brisal…

New Report

Close