Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet bi rad bil njen prijatelj

Spet bi rad bil njen prijatelj

Me ne more kontaktirat, ker verjetno je tudi ona zbrisala mojo cifro, na fb me pa tudi ni. In tudi zaradi tega bom spet prišel na fb, ker druge šanse da jo kontaktiram ni.
Verjamem v prijateljstvo med moškim in žensko, samo ne takrat ko ženski izpoveš svoja čustva, to pomen ne funkcionira. Pa itak je od tega že minilo dovolj, da se pozabi…

ne.

ne.
[/quote]

Si mogoče P.M.? 🙂

Odrasti že enkrat.
Sicer si povedal, da ne verjameš v prijateljstvo s punco. Kaj potem še težiš?
Če je punca količkaj pametna, potem s tabo kaj več itak ne bo imela, ker si nedozorel, samosvoj, izsiljevalski, razvajen produkt permisivne vzgoje… ki misli da mora bit vse po njegovo, pa da morajo drugi plesat tako kot boš ti hotel.

Oseb ki jih imaš rad se ne briše iz FB, se ne briše njihovih telefonskih… tu si naredil nepopravljivo napako. Pa drugje več sreče.

******Da bi jo pustil pri miru, pa saj ji nič nočem, samo po dolgem času bi se spet rad slišal oziroma videl z njo. Ko nekoga poznaš toliko časa kot v tem primeru jaz, več kot 10 let, se ti ta oseba nekako zasidra v srce in ne moreš nekoga pozabiti, ki ga poznaš toliko časa…********
Kot pravim, oseb, ki jih imaš rad, ki so se ti zasidrale v srce se iz FB ne briše, se jih ne izsiljuje, se ne briše telefonskih….. In s tem, ko si to naredil si si sam zaprl vrata za sabo.

ne.

Vem sem zaj*** pri njej ampak ni taka da bi zamerla to. Itak pa tud sam vem da kaj več od prijateljstva z njo nimam za pričakovat. In pa zdaj če mi drugi pravite da nimam več šans kaj bluzim, naj grem naprej, ne mislim kar rečt okej to je bilo to grem naprej. Nisem tak tip človeka da punco izkoristim pa zavržem…pa tudi nikol je nisem izkoristil, vedno sva mela fer odnos. Sem že povedu da ima ta punca določeno mesto v mojem srcu in pač mi fali njena družba…itak mi bo pa že sama povedala, če ne bo hotela več imeti z mano stika.

Vem sem zaj*** pri njej ampak ni taka da bi zamerla to. Itak pa tud sam vem da kaj več od prijateljstva z njo nimam za pričakovat. In pa zdaj če mi drugi pravite da nimam več šans kaj bluzim, naj grem naprej, ne mislim kar rečt okej to je bilo to grem naprej. Nisem tak tip človeka da punco izkoristim pa zavržem…pa tudi nikol je nisem izkoristil, vedno sva mela fer odnos. Sem že povedu da ima ta punca določeno mesto v mojem srcu in pač mi fali njena družba…itak mi bo pa že sama povedala, če ne bo hotela več imeti z mano stika.
[/quote]

kaj boš zdaj naredil? Lahko zvemo scenarij? 🙂

Kakšna je situacija?

Vidim da tuki folk poleg napadanja namesto pametnih nasvetov tud krade ime.
Njo bom pelju na večerjo, njenmu tipu pa lepo povedu naj se umakne ker nima pravice bit z njo, ker sem jo jaz prvi spoznal.


Ona se te je (že zdavnaj) losala. Priznaj, da nimaš šans in jajčnikov. 🙂


Ona se te je (že zdavnaj) losala. Priznaj, da nimaš šans in jajčnikov. 🙂
[/quote]

Po čem sklepaš da se me je losala, če pa niti v tem času nisva mela stika? Taki komentarji so brezpredmetni, jaz pa še vedno upam da bova prijatelja. Bom vidu njeno reakcijo ko jo kontaktiram.


Ona se te je (že zdavnaj) losala. Priznaj, da nimaš šans in jajčnikov. 🙂
[/quote]

Po čem sklepaš da se me je losala, če pa niti v tem času nisva mela stika? Taki komentarji so brezpredmetni, jaz pa še vedno upam da bova prijatelja. Bom vidu njeno reakcijo ko jo kontaktiram.
[/quote]

Kdaj jo boš pa kontaktiral?

Po čem sklepaš da se me je losala, če pa niti v tem času nisva mela stika? Taki komentarji so brezpredmetni, jaz pa še vedno upam da bova prijatelja. Bom vidu njeno reakcijo ko jo kontaktiram.
[/quote]

Kdaj jo boš pa kontaktiral?
[/quote]

Če te zanima, fental jo bom. Če ona to bere, naj vzame zares.

To seveda nisem napisal jaz tako da upam da se tega psihota odstrani. Jaz se pa zahvaljejem vsem ki ste mi dali nasvete. In seveda upam na najbolš.
Hvala vsem.

Lp

Jst te zastopm k sm se tut sam zalubu u frendico, sam žal nimava stikov. Tut men manjka njena družba.
Dej jo kontaktiraj pa boš vidu kva bo. Velik sreče!

Jst te zastopm k sm se tut sam zalubu u frendico, sam žal nimava stikov. Tut men manjka njena družba.
Dej jo kontaktiraj pa boš vidu kva bo. Velik sreče!
[/quote]

Ti dejansko vzpodbujaš druge, da naredijo enako oslarijo kot si jo ti? Normalni tipi se nikoli ne silijo/mo frendicam s tipom…to je tipično tekmovanje po pomebnosti…

Jst te zastopm k sm se tut sam zalubu u frendico, sam žal nimava stikov. Tut men manjka njena družba.
Dej jo kontaktiraj pa boš vidu kva bo. Velik sreče!
[/quote]

Ti dejansko vzpodbujaš druge, da naredijo enako oslarijo kot si jo ti? Normalni tipi se nikoli ne silijo/mo frendicam s tipom…to je tipično tekmovanje po pomebnosti…
[/quote]

Ne nooooooo, a spet ti!?! A nisi ti šu, kaj je, ti je una trapasta štajerka že zbezlala?? In zdej bomo prsiljeni spet prenašat tvoje bedne umotvore tukej???????????
Ma dej spokej nekam.

Ti dejansko vzpodbujaš druge, da naredijo enako oslarijo kot si jo ti? Normalni tipi se nikoli ne silijo/mo frendicam s tipom…to je tipično tekmovanje po pomebnosti…
[/quote]

Ne nooooooo, a spet ti!?! A nisi ti šu, kaj je, ti je una trapasta štajerka že zbezlala?? In zdej bomo prsiljeni spet prenašat tvoje bedne umotvore tukej???????????
Ma dej spokej nekam.
[/quote]
Dal je prav primeren nasvet/komentar.

Jst te zastopm k sm se tut sam zalubu u frendico, sam žal nimava stikov. Tut men manjka njena družba.
Dej jo kontaktiraj pa boš vidu kva bo. Velik sreče!
[/quote]

Ti dejansko vzpodbujaš druge, da naredijo enako oslarijo kot si jo ti? Normalni tipi se nikoli ne silijo/mo frendicam s tipom…to je tipično tekmovanje po pomebnosti…
[/quote]

Podpis!

Jst te zastopm k sm se tut sam zalubu u frendico, sam žal nimava stikov. Tut men manjka njena družba.
Dej jo kontaktiraj pa boš vidu kva bo. Velik sreče!
[/quote]

V frendico si se zaljubil pa ni bilo nič? Kako si ji povedal? Sem na enakem in se sprašujem kako naj ji razkrijem svoja čustva? Frenda sva tri leta.

Jst te zastopm k sm se tut sam zalubu u frendico, sam žal nimava stikov. Tut men manjka njena družba.
Dej jo kontaktiraj pa boš vidu kva bo. Velik sreče!
[/quote]

V frendico si se zaljubil pa ni bilo nič? Kako si ji povedal? Sem na enakem in se sprašujem kako naj ji razkrijem svoja čustva? Frenda sva tri leta.
[/quote]
Ona zelo verjetno to že lepo ve in ‘izkorišča’ (pozornost, usluge, za samozavest..)
Ker si očitno v friend zoni, bo vse, kar se bo zgodilo samo to, da se te bo začela izogibat.
Preštudiraj na netu najprej friend zone, da boš bolje razumel, pri čem si.

Jst te zastopm k sm se tut sam zalubu u frendico, sam žal nimava stikov. Tut men manjka njena družba.
Dej jo kontaktiraj pa boš vidu kva bo. Velik sreče!
[/quote]

V frendico si se zaljubil pa ni bilo nič? Kako si ji povedal? Sem na enakem in se sprašujem kako naj ji razkrijem svoja čustva? Frenda sva tri leta.
[/quote]

Ne samo da ni blo nič…zajebal je vse kar se je dalo, ker ga je odjebala…
Ti kar probaj…boš samo enkrat in nikol več…

Jst te zastopm k sm se tut sam zalubu u frendico, sam žal nimava stikov. Tut men manjka njena družba.
Dej jo kontaktiraj pa boš vidu kva bo. Velik sreče!
[/quote]

Ti dejansko vzpodbujaš druge, da naredijo enako oslarijo kot si jo ti? Normalni tipi se nikoli ne silijo/mo frendicam s tipom…to je tipično tekmovanje po pomebnosti…
[/quote]

Frendica mu je ušeč pa kva če ma tipa. Men je čist useen če ma bejba tipa. Tipa lohk še zmeri pusti.

Jst te zastopm k sm se tut sam zalubu u frendico, sam žal nimava stikov. Tut men manjka njena družba.
Dej jo kontaktiraj pa boš vidu kva bo. Velik sreče!
[/quote]

V frendico si se zaljubil pa ni bilo nič? Kako si ji povedal? Sem na enakem in se sprašujem kako naj ji razkrijem svoja čustva? Frenda sva tri leta.
[/quote]

Men je bla ta frendica zmeri ušeč. Čustva sm ji razkril na enmu žuru, sam mi je takrt jasn dala vedet da nebo nč. Tko da med nama žal nikol nč ni blo, lohk pa pr teb bo.

New Report

Close