Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet bi rad bil njen prijatelj

Spet bi rad bil njen prijatelj

A si zdele k maš bejbo žuru s frendicami sam? Si meu čs za njih? Zdele se bo vidl kva frendice čutjo k neboš več tok z njimi. Zna bit da bodo hitr napalile nate. Verjem, tko je.
[/quote]
Noben se ne bo na nobenga napalil, ker je že 15 let isto in ni nobenga razloga da bi blo v bodoče drugač…


Noben se ne bo na nobenga napalil, ker je že 15 let isto in ni nobenga razloga da bi blo v bodoče drugač…
[/quote]

A si biu zdele na kašnem žuru z njimi, brez bejbe? Pejt in pol napiš kva bo:-) Velik je primerov dse frendice napalijo k ne dobijo tok pozornosti, itd.

A si biu zdele na kašnem žuru z njimi, brez bejbe? Pejt in pol napiš kva bo:-) Velik je primerov dse frendice napalijo k ne dobijo tok pozornosti, itd.
[/quote]
Seveda sm bil…večkrat…nazadnje na arch enemy in jinjer v cvetki pred dvema tednoma

Nabavi si psa je najboljsi prijatelj.


Seveda sm bil…večkrat…nazadnje na arch enemy in jinjer v cvetki pred dvema tednoma
[/quote]
Vse povem po resnici…ne znam lagat…ona vse ve…kje sem bil, kdaj sem bil, kaj sem delal, kdaj sem prišel domov itd…čista vest je zlata vredna….ampak večina tipov itak nima pojma o tem in dela čist kontra…posledice so jasne…

A si biu zdele na kašnem žuru z njimi, brez bejbe? Pejt in pol napiš kva bo:-) Velik je primerov dse frendice napalijo k ne dobijo tok pozornosti, itd.
[/quote]

Kolko let mas ti?

Kolko let mas ti?
[/quote]
~20 😉


Vse povem po resnici…ne znam lagat…ona vse ve…kje sem bil, kdaj sem bil, kaj sem delal, kdaj sem prišel domov itd…čista vest je zlata vredna….ampak večina tipov itak nima pojma o tem in dela čist kontra…posledice so jasne…
[/quote]

Tebe bi imela za partnerja, ker si iskren. Iskrenosti moškim in ženskam dandanes zelo primanjkuje.

star si kao 34 pa nimaš osnovnih stvari razčiščenih v glavi? Boga tvoja ženska (bodoča)..😂

Meni je pa ušeč bivša prjatlca zdj se več ne druživa ampak jo redno videvam in se pozdraviva. Nehala sva se družiti pred 8 leti ona je mela že več resnih vez, jaz pa od takrat vedno mislim nanjo in usako punco s katero bi lahko kej mel sem skenslu zaradi te bivše kolegice. Ko sem mel šanso biti z njo sem zaj**** zdj se mi pa vrača. Sem reku da bom cel lajf sam zarad tega ker je moram pozabit, da bi pa prizadel katero drugo punco ki bi me mela rada pa nisem tak. Žal nesojena ljubezen. A sem zarad tega čuden?

Popravek: Sem reku da bom cel lajf sam zarad tega ker je NE moram pozabit, da bi pa prizadel katero drugo punco ki bi me mela rada pa nisem tak.

Fajn čudn….tud če si misliš , da jo poznaš u nulo in misliš da bi se ful štekala, je v partnerskem odnosu slika čist drugačna. Kva pa ti veš kakšna bi bla v vezi s tabo. Lahko bi ti pa živce požrla…
Poleg tega mi ni jasno, da te privlači ženska, ki jo poznaš u piko…tle ni drila v raziskovanju…ženska mora bit mal skrivnostna, da je zanimiva….če veš vse o njej, še preden postaneta par, je monotono…to pa ubija vezo…
Sploh pa mora bit obojestranska kemija, kar očitno v tvojem primeru ni šlo skoz…

Za druge si vedno lahko cuden, tudi ce si v skladu z vsemi normami, se bodo vedno nasli ljudje katerim bos cuden. Bolj pomembno je, ce si zadovoljen. To pa ves le sam.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vidim, da si prav nesrecno zaljubljen. Samo med ljudi pojdi (fitnes, knjiznica, tecaji …), samo tako bos nasel sorodno duso in pozabil misliti na to sosolko …
[/quote]

Joj, ne ga napačno zavajat – v fitnes ne hodimo ženske zato, da bi nas osvajali. V fitnes hodimo delat. A n zadost moj poročni prstan na prstu? Nisem take sorte, ne rabim tega, da me še v fitnesu osvajajo.Slušalke gor, pa imam mir.


Vse povem po resnici…ne znam lagat…ona vse ve…kje sem bil, kdaj sem bil, kaj sem delal, kdaj sem prišel domov itd…čista vest je zlata vredna….ampak večina tipov itak nima pojma o tem in dela čist kontra…posledice so jasne…
[/quote]

Bejbi use poveš? Ma kva je s tabo? Neki lohk zase obdržiš, jst bejbma ne povem usega, je boljš prikrit kokr povedat k pol je štala.

Kolko let mas ti?
[/quote]

40. Te mot da sm napisal tko kokr je? 🙂

Bejbi use poveš? Ma kva je s tabo? Neki lohk zase obdržiš, jst bejbma ne povem usega, je boljš prikrit kokr povedat k pol je štala.
[/quote]

Če poveš vse al pa če se nekaj zlažeš, in te baba čez čas dobi na laži , je lahko v obeh primerih štala….zakaj pol lagat??? brezveze…
Men ni jasn da se vam da s tem ukvarjat….če se zlažeš npr 10x za manjše , nepomembne stvari, moraš imet teh 10 laži vedno v glavi in se ne smeš nikol zajebat/zagovorit…prikrivanje resnice pa ni dost drugačna stvar…men se niti slučajno ne da s tem ukvarjat in matrat možgane…
Poleg tega se držim pravila, da ne delam nikomur tistega, kar ne bi maral, da mi dela nekdo drug.
Ti si zadovoljen, če ti ženska laže oz prikriva? Bi rekel da ne…

Kar ne morem verjet da od 40 letnika berem take budalaštine….

40. Te mot da sm napisal tko kokr je? 🙂
[/quote]

O f.ak s tabo pa nekaj ni v redu. Tako nezrelo obnašanje pri teh letih, neverjetno kaj vse lazi na tem svetu …

Če poveš vse al pa če se nekaj zlažeš, in te baba čez čas dobi na laži , je lahko v obeh primerih štala….zakaj pol lagat??? brezveze…
Men ni jasn da se vam da s tem ukvarjat….če se zlažeš npr 10x za manjše , nepomembne stvari, moraš imet teh 10 laži vedno v glavi in se ne smeš nikol zajebat/zagovorit…prikrivanje resnice pa ni dost drugačna stvar…men se niti slučajno ne da s tem ukvarjat in matrat možgane…
Poleg tega se držim pravila, da ne delam nikomur tistega, kar ne bi maral, da mi dela nekdo drug.
Ti si zadovoljen, če ti ženska laže oz prikriva? Bi rekel da ne…

Kar ne morem verjet da od 40 letnika berem take budalaštine….
[/quote]

Aja pol ti uživaš v tem, da te zmerjajo z budalo, kmetavzarjem, id.iotom in vsem, kar si tukaj ti že zmerjal druge?
Zanimivo.

Na koncu se bo pokazalo, da si mazohist.


Seveda sm bil…večkrat…nazadnje na arch enemy in jinjer v cvetki pred dvema tednoma
[/quote]

a tvoja Loti bolj oberkrajnarje posluša?

Aja pol ti uživaš v tem, da te zmerjajo z budalo, kmetavzarjem, id.iotom in vsem, kar si tukaj ti že zmerjal druge?
Zanimivo.

Na koncu se bo pokazalo, da si mazohist.
[/quote]
Forum je virtuala in nič drugega…tistega, ki se zmerjanje vsaj malo dotakne, je revež…real lajf je popolnoma druga zgodba, zato ne mešaj in ne bluzi…


Forum je virtuala in nič drugega…tistega, ki se zmerjanje vsaj malo dotakne, je revež…real lajf je popolnoma druga zgodba, zato ne mešaj in ne bluzi…
[/quote]

Aha, in to dvoje je tako zelo ločeno, da se tukaj lahko pobijemo med sabo, glavno da smo v real life kot bubice nasmejani in prijazni?
Ti nisi isti človek tukaj in v reali, to si že dostikrat ponovil. Meni se pa to zdi sick. Imaš morda razcepljeno osebnost?

Če poveš vse al pa če se nekaj zlažeš, in te baba čez čas dobi na laži , je lahko v obeh primerih štala….zakaj pol lagat??? brezveze…
Men ni jasn da se vam da s tem ukvarjat….če se zlažeš npr 10x za manjše , nepomembne stvari, moraš imet teh 10 laži vedno v glavi in se ne smeš nikol zajebat/zagovorit…prikrivanje resnice pa ni dost drugačna stvar…men se niti slučajno ne da s tem ukvarjat in matrat možgane…
Poleg tega se držim pravila, da ne delam nikomur tistega, kar ne bi maral, da mi dela nekdo drug.
Ti si zadovoljen, če ti ženska laže oz prikriva? Bi rekel da ne…

Kar ne morem verjet da od 40 letnika berem take budalaštine….
[/quote]

Ah dej, usega bejbi ne mislm povedat. Kje sm, sm kom sm, tut ko sm s kašno frendico ji ne povem k ne rab vedet k pol so sam težave.
Men bejbe ne prikrivajo k use opazm.

a tvoja Loti bolj oberkrajnarje posluša?
[/quote]

ona posluša vse, tko kot jst…od oberkrajnarjev, jazza, elektro do death metala…

O f.ak s tabo pa nekaj ni v redu. Tako nezrelo obnašanje pri teh letih, neverjetno kaj vse lazi na tem svetu …
[/quote]

Ah dej napišm kokr je. A si ljubosumna frendica? Bi reku da si:-)

New Report

Close