Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet bi rad bil njen prijatelj

Spet bi rad bil njen prijatelj


Ni pa nujno, da je treba vedno rinit v nekoga, ne glede na posledice….sploh če ni namiga iz nasprotne strani….komot zajebeš frendovstvo in potencialno partnerstvo naenkrat…
Če se nekdo ni sposoben sprijaznit in se zadržat oz racionalno pretehtat eventuelne posledice itd, potem je navaden bedak…mogoče se redkim posreči, veliki večini pač ne…
[/quote]

Me prov zanima kako doug boš ti s frendicami sam frend? Ko boste zuni, alko,itd.boš hitr prestopu mejo.
Ženska sem se strinjam, zmer so pričakovanja.
[/quote]
Skoraj 15 let že hodim z njimi ven žurat, na koncerte, festivale, klube itd, kjer je blo vedno dost alkota, plesa itd, ampak vse to ni nikakršen razlog da bi zajebal vse skup…za razliko od velike večine tipov mam že dolg cajta pospravljeno podstrešje in si ga ne pustim razmetat…

Sej bi ji povedu sam lohk pol ostanem brez nje tko kokr si ti. A tvoja je teb dala kašn namig da si ji všeč? K men ni in me skrbi kva bo pol, če me vid sam kot frenda.
[/quote]

Men moja frendica nikol ni dala namiga. Sm ji pa mogu povedat k sm zmer upal da bo kdaj med nama kej več.
[/quote]

Ni ti dala namiga in ti si rinil u njo?!? Wtffff dec kaj ti ni jasn?

Sej bi ji povedu sam lohk pol ostanem brez nje tko kokr si ti. A tvoja je teb dala kašn namig da si ji všeč? K men ni in me skrbi kva bo pol, če me vid sam kot frenda.
[/quote]

Men moja frendica nikol ni dala namiga. Sm ji pa mogu povedat k sm zmer upal da bo kdaj med nama kej več.
[/quote]

Hahaha, bedak…iz enostranskega zanimanja še nikol ni ratalo nobeno partnerstvo, ne FF, ne nič….


Ni pa nujno, da je treba vedno rinit v nekoga, ne glede na posledice….sploh če ni namiga iz nasprotne strani….komot zajebeš frendovstvo in potencialno partnerstvo naenkrat…
Če se nekdo ni sposoben sprijaznit in se zadržat oz racionalno pretehtat eventuelne posledice itd, potem je navaden bedak…mogoče se redkim posreči, veliki večini pač ne…
[/quote]

Me prov zanima kako doug boš ti s frendicami sam frend? Ko boste zuni, alko,itd.boš hitr prestopu mejo.
Ženska sem se strinjam, zmer so pričakovanja.
[/quote]

So pričakovanja, sam taprav dec/bejba to pove takoj brez kšnih prikrivanj in nč ne čaka na prav trenutk, alko..

Frendica, ki si najde tipa, bo SAMA OD SEBE klicala frenda za na drink/debato. Samo v tem primeru frend ne izpade bedak…vse ostalo je posiljevanje, tekmovanje za pomembnost itd…
Skoraj vsak , pa nima veze , ženska ali moški, se načeloma umakne iz konvencionalnih odnosov, ko se zaljubi. Taprav frend bo to upošteval, butl se bo pa počutil odrinjenega, užaljenega, izkoriščenega itd…
Tipčki, ki rinete v frendice brez takta , imate resne probleme z odnosi…
[/quote]

Bravo!!! Tole bi si mogli prebrat vsi moški in ženske, ki ne razumejo kaj pomeni biti prijatelj!

A na drinku ji nj zaupam kva čutm?
[/quote]

To absolutno ne…če nisi dobil konkretnega namiga, pol pozab na kaj več ….če boš zinil oslarijo, boš izgubil še to kar maš zdaj…
[/quote]

Nism dobu namiga pa tut nč ne pokliče zdele k ma deca. Ji že un več pomen kokr jst, name je pozabila:(

To absolutno ne…če nisi dobil konkretnega namiga, pol pozab na kaj več ….če boš zinil oslarijo, boš izgubil še to kar maš zdaj…
[/quote]

Nism dobu namiga pa tut nč ne pokliče zdele k ma deca. Ji že un več pomen kokr jst, name je pozabila:(
[/quote]

star?

Nism dobu namiga pa tut nč ne pokliče zdele k ma deca. Ji že un več pomen kokr jst, name je pozabila:(
[/quote]

star?
[/quote]

34, zakaj?

To absolutno ne…če nisi dobil konkretnega namiga, pol pozab na kaj več ….če boš zinil oslarijo, boš izgubil še to kar maš zdaj…
[/quote]

Nism dobu namiga pa tut nč ne pokliče zdele k ma deca. Ji že un več pomen kokr jst, name je pozabila:(
[/quote]

Ni pozabila, samo trenutno ji je nekdo drug bolj pomemben…očitno veliko bolj pomemben, kar je čist normalno….
Kot frend se boš izkazal, če boš potrpežljiv in ji boš v oporo, če bo nehala s tipom ali če bo imela z njim probleme…mogoče se boš počutil v tem primeru izkoriščenega, ampak kakorkoli obrneš, ravno zato obstajajo frendi, da se lahko na njih zaneseš, nasloniš, se jim zaupaš itd…
Tisti , ki vam vse to ni jasno, ste reveži…ubogi…bo treba še ogromno delat na sebi…

Komot jo kontaktiraj, predpogoj je, da ji poveš, da si jo skenslal oziroma se umaknil zaradi tega in tega, kot si zgoraj zapisal. Le tako si mogoče lahko pridobiš nazaj neko zaupanje. Ne vem, če ga ona sploh želi od tebe. Ne pričakuj pa, da se bo sploh želela s teboj dobiti. Pojdi brez pričakovanj oziroma v kolikor te zavrne, ne stresaj spet jeze nanjo.
[/quote]
Mater si blesav če misliš da so babe tko glupe da bodo nasedle na take čip fore….
Mogoče že katera, velika večina pa ne…
[/quote]

Mater si blesav, če si razumel iz mojega posta, da bo ona karkoli nasedla. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

star?
[/quote]

34, zakaj?
[/quote]

se obnašaš kot najstnik. Groooooooza.. .

34, zakaj?
[/quote]

se obnašaš kot najstnik. Groooooooza.. .
[/quote]

Zalublen sm:)

Nism dobu namiga pa tut nč ne pokliče zdele k ma deca. Ji že un več pomen kokr jst, name je pozabila:(
[/quote]

Ni pozabila, samo trenutno ji je nekdo drug bolj pomemben…očitno veliko bolj pomemben, kar je čist normalno….
Kot frend se boš izkazal, če boš potrpežljiv in ji boš v oporo, če bo nehala s tipom ali če bo imela z njim probleme…mogoče se boš počutil v tem primeru izkoriščenega, ampak kakorkoli obrneš, ravno zato obstajajo frendi, da se lahko na njih zaneseš, nasloniš, se jim zaupaš itd…
Tisti , ki vam vse to ni jasno, ste reveži…ubogi…bo treba še ogromno delat na sebi…
[/quote]

Dobr si to napisal, sam tkole si lok frend sam če nis zalublen, jst sm pa u njo zalublen.

Ni pozabila, samo trenutno ji je nekdo drug bolj pomemben…očitno veliko bolj pomemben, kar je čist normalno….
Kot frend se boš izkazal, če boš potrpežljiv in ji boš v oporo, če bo nehala s tipom ali če bo imela z njim probleme…mogoče se boš počutil v tem primeru izkoriščenega, ampak kakorkoli obrneš, ravno zato obstajajo frendi, da se lahko na njih zaneseš, nasloniš, se jim zaupaš itd…
Tisti , ki vam vse to ni jasno, ste reveži…ubogi…bo treba še ogromno delat na sebi…
[/quote]

Dobr si to napisal, sam tkole si lok frend sam če nis zalublen, jst sm pa u njo zalublen.
[/quote]

In kaj boš zdaj?

Frendov se ne pozabi nikoli, tud če ma frendica tipa, se še useen pokliče. Če že ni časa za drink usaj kako je, kaj je novega itd…Če se ne spomni več na frenda že ni prava frendica tako loh pol samo skenslaš. Jaz vem zase če bi bil v zvezi, bi se spomnu kdaj poklicat koga iz družbe tko da to more bit pošlihtan.

Men moja frendica nikol ni dala namiga. Sm ji pa mogu povedat k sm zmer upal da bo kdaj med nama kej več.
[/quote]

Ni ti dala namiga in ti si rinil u njo?!? Wtffff dec kaj ti ni jasn?
[/quote]

Kva teb ni jasn? Sm rinil pa kva pol?


Lahko je bit brihten ko si samski…ko si zatrapan, vidiš samo njo oz njega….redkokdo je sposoben racionalno kontrolirat čustva in se še vedno dobivat na drinkih s frendi…frendovski odnos M/Ž je pa v takih primerih dost bolj kompliciran, ker marsikdo od novih partnerjev ne verjame da to sploh lahko funkcionira na prijateljskem nivoju….prej ko slej bi prišlo do ljubosumnih izpadov in posledično konfliktov…tega se pa vsak zalublenc izogiba…to bi se moral zavedat vsak udeleženec frendshipa med moškim in žensko…

Ni pozabila, samo trenutno ji je nekdo drug bolj pomemben…očitno veliko bolj pomemben, kar je čist normalno….
Kot frend se boš izkazal, če boš potrpežljiv in ji boš v oporo, če bo nehala s tipom ali če bo imela z njim probleme…mogoče se boš počutil v tem primeru izkoriščenega, ampak kakorkoli obrneš, ravno zato obstajajo frendi, da se lahko na njih zaneseš, nasloniš, se jim zaupaš itd…
Tisti , ki vam vse to ni jasno, ste reveži…ubogi…bo treba še ogromno delat na sebi…
[/quote]

Dobr si to napisal, sam tkole si lok frend sam če nis zalublen, jst sm pa u njo zalublen.
[/quote]

Če se nisi sposoben sprijaznit s tem oz vsaj kontrolirat, pol je boljše za oba, da se distancirata en od drugega in ostaneta vsaj kolega/znanca…

Ona ni zavračala tvoja povabila zato, ker je že spoznala nekoga drugega, dekleta gredo z veseljem ven s tipom ki jih vsaj rahlo vznemirja ali zanima, tudi če majo že katerega ogledanega. Zmenki so za dekleta velik plus, ker v najslabšem primeru bo tam nasproti nje nekdo, ki mu je všeč, kar zelo ustreza njenemu egu, tudi če se ne ujameta.

Ona te je enostavno zavračala, ker ji nisi všeč, ker sta bila vedno prijatelja in med vama ni bilo kemije. Če bi bila, oz. če bi nastala neka kemija v tem drugem obdobju vajinih pogovorov, potem bi ona to začutila in ti rekla ja, tako ti pa ni. Ne misli, da je bilo to zdaj zato, ker je spoznala drugega, ne ne, ti enostavno nikoli nisi imel možnosti pri njej.

Preboli in pojdi dalje.

Dobr si to napisal, sam tkole si lok frend sam če nis zalublen, jst sm pa u njo zalublen.
[/quote]

Če se nisi sposoben sprijaznit s tem oz vsaj kontrolirat, pol je boljše za oba, da se distancirata en od drugega in ostaneta vsaj kolega/znanca…
[/quote]

Se bom mogu distancirat:(

Keri luzerji ste eni moški. Ne moreš verjet. Bejz se na drevo zjokat ker ena bejba ne pali nate in je samo kao prijateljica. Big deal. Namesto da se cmeras ko polulan dojencek poišči tako ki bo palila.

mislim da je bolje da jo pustiš na miru..ker z tvojga vidika ne bo biti frend nikoli dovolj…ona pa sklepam noče imeti stikov z tabo


Lahko je bit brihten ko si samski…ko si zatrapan, vidiš samo njo oz njega….redkokdo je sposoben racionalno kontrolirat čustva in se še vedno dobivat na drinkih s frendi…frendovski odnos M/Ž je pa v takih primerih dost bolj kompliciran, ker marsikdo od novih partnerjev ne verjame da to sploh lahko funkcionira na prijateljskem nivoju….prej ko slej bi prišlo do ljubosumnih izpadov in posledično konfliktov…tega se pa vsak zalublenc izogiba…to bi se moral zavedat vsak udeleženec frendshipa med moškim in žensko…
[/quote]

A si zdele k maš bejbo žuru s frendicami sam? Si meu čs za njih? Zdele se bo vidl kva frendice čutjo k neboš več tok z njimi. Zna bit da bodo hitr napalile nate. Verjem, tko je.

A si zdele k maš bejbo žuru s frendicami sam? Si meu čs za njih? Zdele se bo vidl kva frendice čutjo k neboš več tok z njimi. Zna bit da bodo hitr napalile nate. Verjem, tko je.
[/quote]

sigurno nimaš vse ok v glavi. Huje kot 5-letni otrok, jao..

sigurno nimaš vse ok v glavi. Huje kot 5-letni otrok, jao..
[/quote]

Ah dej tole se je tut že zgodl. Moj frend je dobu bejbo, frendice so nanjo postale ljubosumne k ni meu tok časa za njih, pozornosti itd. pol se je use zapletel.
Sej niso use tašne, se pa tut lohk zgodi.

New Report

Close