Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet bi rad bil njen prijatelj

Spet bi rad bil njen prijatelj

Ti dejansko vzpodbujaš druge, da naredijo enako oslarijo kot si jo ti? Normalni tipi se nikoli ne silijo/mo frendicam s tipom…to je tipično tekmovanje po pomebnosti…
[/quote]

Frendica mu je ušeč pa kva če ma tipa. Men je čist useen če ma bejba tipa. Tipa lohk še zmeri pusti.
[/quote]

Ah dej, počak taprav trenutk pa boš tut ti hotu neki več ne sam friend zone. Men verjem tko je.

Komot jo kontaktiraj, predpogoj je, da ji poveš, da si jo skenslal oziroma se umaknil zaradi tega in tega, kot si zgoraj zapisal. Le tako si mogoče lahko pridobiš nazaj neko zaupanje. Ne vem, če ga ona sploh želi od tebe. Ne pričakuj pa, da se bo sploh želela s teboj dobiti. Pojdi brez pričakovanj oziroma v kolikor te zavrne, ne stresaj spet jeze nanjo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Frendica mu je ušeč pa kva če ma tipa. Men je čist useen če ma bejba tipa. Tipa lohk še zmeri pusti.
[/quote]

Ah dej, počak taprav trenutk pa boš tut ti hotu neki več ne sam friend zone. Men verjem tko je.
[/quote]
Zdi se mi, da ti ne veš, kaj to pomeni “friend zone”. Ko te ženska da v frendzono, iz nje ni več izhoda/prehoda v “lover zono”. Ponavadi.

Ah dej, počak taprav trenutk pa boš tut ti hotu neki več ne sam friend zone. Men verjem tko je.
[/quote]
Zdi se mi, da ti ne veš, kaj to pomeni “friend zone”. Ko te ženska da v frendzono, iz nje ni več izhoda/prehoda v “lover zono”. Ponavadi.
[/quote]

Ma vem kva pomn friend zone. Sam thorrr zmeri nabija da ma frendice k bojo sam frendice. Ko bo taprav trenutk bo hotu neki več. Pr M/Ž frendovstvu en pričakuje zmeri neki več. Tko je.

Ah dej, počak taprav trenutk pa boš tut ti hotu neki več ne sam friend zone. Men verjem tko je.
[/quote]
Zdi se mi, da ti ne veš, kaj to pomeni “friend zone”. Ko te ženska da v frendzono, iz nje ni več izhoda/prehoda v “lover zono”. Ponavadi.
[/quote]

Kaj ti izda kako pisno potrdilo, da zagotovo veš, da si v FZ? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dejte tipi spelte se. Jaz sem punca in ni hujšga, kot stalno siljenje enga tipa, ki bi hotel biti kaj več kot frend. Na koncu ga tudi za frenda več nočeš, ker ti gre enostavno na k. A bi ti hotel biti v stiku z žensko, do katere ti ne bi bilo nič, ona bi pa skoz najedala za pijačko, pa dejva skup narest to pa uno pa imela skoz puppy eyes? Ne ne bi. Torej spoki se in pust žensko pri miru. Dej si dopovedat.

A je ona edina baba na vsem svetu? Če je, potem vedi, da boš umrl brez babe. Če pa ni, si najdi eno, ki bo hotela bit s tabo.

Ti dejansko vzpodbujaš druge, da naredijo enako oslarijo kot si jo ti? Normalni tipi se nikoli ne silijo/mo frendicam s tipom…to je tipično tekmovanje po pomebnosti…
[/quote]

Frendica mu je ušeč pa kva če ma tipa. Men je čist useen če ma bejba tipa. Tipa lohk še zmeri pusti.
[/quote]
Tole je egoistično in nespoštljivo do frendice in njenega tipa…čist pravilno da si odjebal ko knof od gat….


Zdi se mi, da ti ne veš, kaj to pomeni “friend zone”. Ko te ženska da v frendzono, iz nje ni več izhoda/prehoda v “lover zono”. Ponavadi.
[/quote]

Kaj ti izda kako pisno potrdilo, da zagotovo veš, da si v FZ? 🙂
[/quote]
Če se sliniš okrog nje, ona pa se ukvarja z drugimi tipi, si v FZ.

Komot jo kontaktiraj, predpogoj je, da ji poveš, da si jo skenslal oziroma se umaknil zaradi tega in tega, kot si zgoraj zapisal. Le tako si mogoče lahko pridobiš nazaj neko zaupanje. Ne vem, če ga ona sploh želi od tebe. Ne pričakuj pa, da se bo sploh želela s teboj dobiti. Pojdi brez pričakovanj oziroma v kolikor te zavrne, ne stresaj spet jeze nanjo.
[/quote]
Mater si blesav če misliš da so babe tko glupe da bodo nasedle na take čip fore….
Mogoče že katera, velika večina pa ne…


Nima smisla tega dopovedovat tipom , ki razmišljajo čist kontra…

Usak gleda drugač na to. Pa sj si lahko useen frend z njo tud če ma tipa, pač poznaš jo iz mladosti, hočeš se z njo kdaj pa kdaj dobit kakšno rečt to je pa to. Saj piše nobene resne zveze, če je to prjateljstvo iz mladosti. Poveš u štartu da hočeš biti samo prjatu spet in nič več, valda bo ženska razumela.

Ženska bo zastopla takrat, ko se bo on začel obnašat kot frend, drugač je vse skup samo gobcanje v prazno…verjem, babe niso glupe…tipom se pa v glavnem ne sanja kje je meja…

Pa strinjam se s komentarjem od prijateljj, tud če ma ženska tipa si loh useen z njo frend zakaj ne? Z njim konča njej si v tolažbo, navežejo se čustva in to je to. Loh ti reče samo frenda, loh pa čez neki časa pride do kaj resnega. Mam velik frendov ko majo frendice one pa tipe in se še useen razumejo zelo uredu. Vse je možno, sam ene ženske ste/so preveč na to foro če jo povabš na pijačo da kao takoj neki hočš. Zato pa se takoj pove greš ven z njo kot frend in pika.

V frendico si se zaljubil pa ni bilo nič? Kako si ji povedal? Sem na enakem in se sprašujem kako naj ji razkrijem svoja čustva? Frenda sva tri leta.
[/quote]

Men je bla ta frendica zmeri ušeč. Čustva sm ji razkril na enmu žuru, sam mi je takrt jasn dala vedet da nebo nč. Tko da med nama žal nikol nč ni blo, lohk pa pr teb bo.
[/quote]

Sej bi ji povedu sam lohk pol ostanem brez nje tko kokr si ti. A tvoja je teb dala kašn namig da si ji všeč? K men ni in me skrbi kva bo pol, če me vid sam kot frenda.

V frendico si se zaljubil pa ni bilo nič? Kako si ji povedal? Sem na enakem in se sprašujem kako naj ji razkrijem svoja čustva? Frenda sva tri leta.
[/quote]

Ne samo da ni blo nič…zajebal je vse kar se je dalo, ker ga je odjebala…
Ti kar probaj…boš samo enkrat in nikol več…
[/quote]

Sej to nočm zajebat vse, pa tut deca ma.

Frendica, ki si najde tipa, bo SAMA OD SEBE klicala frenda za na drink/debato. Samo v tem primeru frend ne izpade bedak…vse ostalo je posiljevanje, tekmovanje za pomembnost itd…
Skoraj vsak , pa nima veze , ženska ali moški, se načeloma umakne iz konvencionalnih odnosov, ko se zaljubi. Taprav frend bo to upošteval, butl se bo pa počutil odrinjenega, užaljenega, izkoriščenega itd…
Tipčki, ki rinete v frendice brez takta , imate resne probleme z odnosi…

Ne samo da ni blo nič…zajebal je vse kar se je dalo, ker ga je odjebala…
Ti kar probaj…boš samo enkrat in nikol več…
[/quote]

Sej to nočm zajebat vse, pa tut deca ma.
[/quote]
Potem daj prste stran…če ji je kaj do tebe kot frenda, te bo že poklicala za drink/debato…

Ja to je to in potem naj še kdo reče da moško ženska prijateljstva obstajajo brez kakršnikoli pričakovanj iz ene ali druge strani. Vedno si želi eden izmed vpletenih nekaj več. Vedno!

Men je bla ta frendica zmeri ušeč. Čustva sm ji razkril na enmu žuru, sam mi je takrt jasn dala vedet da nebo nč. Tko da med nama žal nikol nč ni blo, lohk pa pr teb bo.
[/quote]

Sej bi ji povedu sam lohk pol ostanem brez nje tko kokr si ti. A tvoja je teb dala kašn namig da si ji všeč? K men ni in me skrbi kva bo pol, če me vid sam kot frenda.
[/quote]

Kako hudiča si sploh predstavljate naredit korak, brez njenega namiga??? Al pa mogoče je namig, pa si ga večina čist napačno predstavlja…in potem jasno zajebejo vse skup

Ja to je to in potem naj še kdo reče da moško ženska prijateljstva obstajajo brez kakršnikoli pričakovanj iz ene ali druge strani. Vedno si želi eden izmed vpletenih nekaj več. Vedno!
[/quote]

WTF poudarjeno u tvojem postu use pove! ni mž prijateljst!

Sej to nočm zajebat vse, pa tut deca ma.
[/quote]
Potem daj prste stran…če ji je kaj do tebe kot frenda, te bo že poklicala za drink/debato…
[/quote]

A na drinku ji nj zaupam kva čutm?

Ja to je to in potem naj še kdo reče da moško ženska prijateljstva obstajajo brez kakršnikoli pričakovanj iz ene ali druge strani. Vedno si želi eden izmed vpletenih nekaj več. Vedno!
[/quote]
Ni pa nujno, da je treba vedno rinit v nekoga, ne glede na posledice….sploh če ni namiga iz nasprotne strani….komot zajebeš frendovstvo in potencialno partnerstvo naenkrat…
Če se nekdo ni sposoben sprijaznit in se zadržat oz racionalno pretehtat eventuelne posledice itd, potem je navaden bedak…mogoče se redkim posreči, veliki večini pač ne…


Potem daj prste stran…če ji je kaj do tebe kot frenda, te bo že poklicala za drink/debato…
[/quote]

A na drinku ji nj zaupam kva čutm?
[/quote]

To absolutno ne…če nisi dobil konkretnega namiga, pol pozab na kaj več ….če boš zinil oslarijo, boš izgubil še to kar maš zdaj…

Men je bla ta frendica zmeri ušeč. Čustva sm ji razkril na enmu žuru, sam mi je takrt jasn dala vedet da nebo nč. Tko da med nama žal nikol nč ni blo, lohk pa pr teb bo.
[/quote]

Sej bi ji povedu sam lohk pol ostanem brez nje tko kokr si ti. A tvoja je teb dala kašn namig da si ji všeč? K men ni in me skrbi kva bo pol, če me vid sam kot frenda.
[/quote]

Men moja frendica nikol ni dala namiga. Sm ji pa mogu povedat k sm zmer upal da bo kdaj med nama kej več.

Ja to je to in potem naj še kdo reče da moško ženska prijateljstva obstajajo brez kakršnikoli pričakovanj iz ene ali druge strani. Vedno si želi eden izmed vpletenih nekaj več. Vedno!
[/quote]
Ni pa nujno, da je treba vedno rinit v nekoga, ne glede na posledice….sploh če ni namiga iz nasprotne strani….komot zajebeš frendovstvo in potencialno partnerstvo naenkrat…
Če se nekdo ni sposoben sprijaznit in se zadržat oz racionalno pretehtat eventuelne posledice itd, potem je navaden bedak…mogoče se redkim posreči, veliki večini pač ne…
[/quote]

Me prov zanima kako doug boš ti s frendicami sam frend? Ko boste zuni, alko,itd.boš hitr prestopu mejo.
Ženska sem se strinjam, zmer so pričakovanja.

New Report

Close