Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek spet nadlegujejo mojega Ljubljenega Vodjo

spet nadlegujejo mojega Ljubljenega Vodjo

Le berte poniglavosti in zmerjanja ter odgovore politika, ki ga zmerja avtor citiranega posta:
http://www.vinkogorenak.net/2017/01/22/hans-iz-berlina-je-strahopetni-bivsi-policist/

Ti revček, a si ti res tako kratke pameti in tako veliko Teslo, da se sploh ne zavedaš da streljaš sam sebe in v tvojo čredo?! A se res nisi sposoben naučiti toliko kulture in človečnosti in ti enkrat postane jasno, da si tiho, če te nihče nič ne vpraša!!! A se res tega ne moreš naučiti? Ti bo potrebno pomagat?!
In si res tako zabit, da ne vidiš, ali ne smeš videti, da je Gorenak prekršil celo vrsto pravnih in drugih norm? Ali res mislite, da lahko delate kar hočete! Naj vam bo jasno, da se pošteno motite in zlasti poslanec, ki je odgovoren ljudstvu in od njega plačan, ne pa obratno bi se moral še bolj tega držati in se primerno obnašati. V nasprotnem primeru ne more in ne sme biti poslanec! Na njegov odgovor o stalnih lažeh, tudi na račun padlih Slovencev v osamosvojitveni vojni še vedno čakamo! Kaj se je zgodilo tujim predstavnikomm, ki so karkoli zlagali o svojem privatnem življenju, ne pa na račun države ne bom ponavljal! Pri nas pa še to nadaljuje v škodo ljudstva! Tinnimas pojma zakaj je to napisano in poskusi še enkrat prebrati, mogoče boš dojel kako se motiš čeprav ti kaj drugega kot to prazno žaljivo kokodakanje v tvoji pozorni hlapčevski drži ne ostane. Ti in vsi ostali še zavedanje, da so drugi velikokrat reševali vaše prazne glave, obratno pa se ni in se ne bo zgodilo nikdar!!! Še enkrat, ne oglašajo se, ko te nihče nič ne vpraša in ne smeši se s tvojimi komentarji in ne misli, da si dobro skrit, ko si pišeš sam sebi! To lahko deluje le pri vas, pri ostalih nikdar in nikoli!

O kulturi in človečnosti – in to nedvoumno tvoji – piše Vinko Gorenak na svojem blogu.
http://www.vinkogorenak.net/2017/01/22/hans-iz-berlina-je-strahopetni-bivsi-policist/
No, tudi Vinko Gorenak tebe ni nič vprašal, pa ga grobo zmerjaš. In to tako, da te bo tožil.
Pa srečno, @HANS IZ BERLINA!
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=186&t=11059323&p=11592284&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p11592284

Kako zanimivo postane, ko naš deževnik začne razlagati o kulturi, človečnosti, omiki, žalitvah… 🙂

Še bolj zanimivo je, da moramo po njegovem biti tiho, če nas on nič ne vpraša. Najbolj zanimivo pa se sliši njegova ponudba, da bi nam pri utišanju pomagal on. Zveni znano? Jaz sicer čisto verjamem, da ima na zalogi nemalo tovrstnih izkušenj. Imam prav?

Če ti pred poroko kupijo tiguana, je to povsem v redu, ker če je poroka cerkvena, moraš se prej k spovedi in potem imaš še belo obleko, znak nedolžnosti. potem greš še v Avstrijo v apartma in čez en mesec spet k spovedi, vmes se vprašaš Marijo, če je to dovolj. Marija reče, seveda je.

“Ti revček, a si ti res tako kratke pameti in tako veliko Teslo,…”

Nekoč je naš HANS nekaj slišal o Tesli. Kaj je bil, kaj je naredil, kdo je bil – zanj ni važno. Ampak! Ker se je v nedokončani osnovni šoli naučil, da se priimke piše z veliko, misli, da je tudi Teslo nekakšna izpeljanka iz priimka Tesla. In da bi pokazal, da se je v predčasno končani osnovni šoli le nekaj naučil, napiše teslo z veliko začetnico.
No, sicer pa je tako blagozveneče stavke kot je zgoraj citirani, pisal tudi Vinku Gorenaku.
In po tem blagozvenečem stavku naš HANS nadaljuje z lamentacijami o kulturi in človečnosti. Neprecenljivo! Levosučno!


Res pokvarjena do nezavesti.


Res pokvarjena do nezavesti.[/quote]

Bl pokvarjene od Katarine Kresal v Sloveniji ni.

Ne laži!


Talevi ŠE NIKOLI niso govorl resnice.


Talevi ŠE NIKOLI niso govorl resnice.[/quote]
Samo da so jo mafiji!


Talevi ŠE NIKOLI niso govorl resnice.[/quote]
Samo da so jo mafiji![/quote]
To je vaše novo ime, ki se vam bolj prilega kot sveckarji.

Mene je v takšni državi, kjer takšne družine obstajajo, da ne rečem kaj, strah živeti! Tudi novinarje, tako kot Šurca, ki je prestrašen klical svoje novinarske kolege v Bosno. In naj se naša policija nekam da ne rečem goni.

Posrečena analiza. 🙂

Ne rabiš nas rdečuharjev nič spraševat. Nakaži ta drobiž kar ubogemu kalimerotu ali njegovi sestrični direktno, pa bo zadeva rešena in mu noben odvzem ne bo mogel škoditi. Samo ne mu pozabit povedat, da mora na davčno darilo prijavit, da ne bodo spet problemi potem. Mogoče še sestrično obvesti raje, ker kalimero rad pozabi kdaj. Lahko pa tudi kupiš vse zaprašene neprodane izvode noriškega kraljestva in okopov iz lagerja, mogoče bo ta prihodek lažje razložil davčni.

Ne rabiš nas rdečuharjev nič spraševat. Nakaži ta drobiž kar ubogemu kalimerotu ali njegovi sestrični direktno, pa bo zadeva rešena in mu noben odvzem ne bo mogel škoditi. Samo ne mu pozabit povedat, da mora na davčno darilo prijavit, da ne bodo spet problemi potem. Mogoče še sestrično obvesti raje, ker kalimero rad pozabi kdaj. Lahko pa tudi kupiš vse zaprašene neprodane izvode noriškega kraljestva in okopov iz lagerja, mogoče bo ta prihodek lažje razložil davčni.[/quote]

Pavel Koder se več ne boji Kučanove paradržave. “Kučan je od Elana prejel za več kot 400.000 DEM daril,” pravi.

Objavil Urednistvo 06. 02. 2015 pod kategorijo DRUŽBA, FEATURED, FOKUS, MEDIJI, POLITIKA, SLOVENIJA.

Včeraj je nekdanji Elanov finančnik Pavel Koder “praznoval” na Dobu 81. rojstni dan. Na ta dan je novinarka Demokracije Vida Kocjan naredila z njim ekskluzivni intervju. Zadnji del pogovora se je nanašal na Elan, njegovo poslovanje in darila ter gotovino, kar vse so prejemali takratni partijski funkcionarji nekdanje skupne države.

Pavel Koder se tokrat paradržave Milana Kučana ni ustrašil. Eksplicitno je dejal, da je Kučan v letih 1986 do 1989 dobil od Elana za več kot 400.000 tisoč nemških mark daril. Danes bi to (nominalno) pomenilo 200.000 evrov ali eno solidno hišo, dejansko pa nekajkrat več, vse tja do enega milijona evrov!

Koder v intervjuju pove, da je Kučanov kurir za ta darila bil Peter Mayer (visok uslužbenec takratne Ljubljanske banke in sodelavec SDV): “Potem pa mi je leta 200 gospod Peter Mayer, ki je vsa ta darila in denar prevzemal tudi za druge, ne samo za Kučana, ko me je srečal na Tromostovju, rekel: “Pavel, a veš, kako se Milan boji, če boš ti vse povedal?!””

Tudi drugi partijci, v bistvu Kučanovi mentorji, so se krepko omastili preko Elana. Koder razlaga: “Z Ivanom Mačkom Matijo sva se osebno srečala takrat v Celovcu, kot sem že dejal, ko je osebno prevzel 570.000 šilingov. Glede (Franceta) Popita pa lahko povem, da sem moral podpisati pogodbo z Beograjsko banko, po kateri je Popit prejel 50.000 nemških mark za graditev svoje počitniške hiše v Portorožu. Šlo je za posojilo v breme Elana, ne Popita.”

V isti številki Demokracije se je oglasila tudi Špela Furlan, dolgoletna piarovka v Kučanovem predsedniškem kabinetu in se odzvala na enega prejšnjih zapisov Kocjanove v zvezi s Kodrovimi najnovejšimi izjavami in panično zanikala, da bi Kučan kaj osebno in direktno dobil od Elana. Jasno, Kučan je vedno bil dovolj previden, da ni dovolil osebnega prevzema daril od Elana in njegovih uslužbencev, a zato so vedno bili pri roki kurirji kot je bil Mayer. A Koder je leta 2015 eksplicitno jasen: “Kot sem že leta 1993 dejal, je samo gospod Milan Kučan v letih 1986 do 1989 dobil od Elana za več kot 400.000 nemških mark daril.”

Vir: p-o-l-i-t-i-k-i-s
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=forum&op=viewtopic&topic_id=44062&forum=113

Ne rabiš nas rdečuharjev nič spraševat. Nakaži ta drobiž kar ubogemu kalimerotu ali njegovi sestrični direktno, pa bo zadeva rešena in mu noben odvzem ne bo mogel škoditi. Samo ne mu pozabit povedat, da mora na davčno darilo prijavit, da ne bodo spet problemi potem. Mogoče še sestrično obvesti raje, ker kalimero rad pozabi kdaj. Lahko pa tudi kupiš vse zaprašene neprodane izvode noriškega kraljestva in okopov iz lagerja, mogoče bo ta prihodek lažje razložil davčni.[/quote]

Pavel Koder se več ne boji Kučanove paradržave. “Kučan je od Elana prejel za več kot 400.000 DEM daril,” pravi.

Objavil Urednistvo 06. 02. 2015 pod kategorijo DRUŽBA, FEATURED, FOKUS, MEDIJI, POLITIKA, SLOVENIJA.

Včeraj je nekdanji Elanov finančnik Pavel Koder “praznoval” na Dobu 81. rojstni dan. Na ta dan je novinarka Demokracije Vida Kocjan naredila z njim ekskluzivni intervju. Zadnji del pogovora se je nanašal na Elan, njegovo poslovanje in darila ter gotovino, kar vse so prejemali takratni partijski funkcionarji nekdanje skupne države.

Pavel Koder se tokrat paradržave Milana Kučana ni ustrašil. Eksplicitno je dejal, da je Kučan v letih 1986 do 1989 dobil od Elana za več kot 400.000 tisoč nemških mark daril. Danes bi to (nominalno) pomenilo 200.000 evrov ali eno solidno hišo, dejansko pa nekajkrat več, vse tja do enega milijona evrov!

Koder v intervjuju pove, da je Kučanov kurir za ta darila bil Peter Mayer (visok uslužbenec takratne Ljubljanske banke in sodelavec SDV): “Potem pa mi je leta 200 gospod Peter Mayer, ki je vsa ta darila in denar prevzemal tudi za druge, ne samo za Kučana, ko me je srečal na Tromostovju, rekel: “Pavel, a veš, kako se Milan boji, če boš ti vse povedal?!””

Tudi drugi partijci, v bistvu Kučanovi mentorji, so se krepko omastili preko Elana. Koder razlaga: “Z Ivanom Mačkom Matijo sva se osebno srečala takrat v Celovcu, kot sem že dejal, ko je osebno prevzel 570.000 šilingov. Glede (Franceta) Popita pa lahko povem, da sem moral podpisati pogodbo z Beograjsko banko, po kateri je Popit prejel 50.000 nemških mark za graditev svoje počitniške hiše v Portorožu. Šlo je za posojilo v breme Elana, ne Popita.”

V isti številki Demokracije se je oglasila tudi Špela Furlan, dolgoletna piarovka v Kučanovem predsedniškem kabinetu in se odzvala na enega prejšnjih zapisov Kocjanove v zvezi s Kodrovimi najnovejšimi izjavami in panično zanikala, da bi Kučan kaj osebno in direktno dobil od Elana. Jasno, Kučan je vedno bil dovolj previden, da ni dovolil osebnega prevzema daril od Elana in njegovih uslužbencev, a zato so vedno bili pri roki kurirji kot je bil Mayer. A Koder je leta 2015 eksplicitno jasen: “Kot sem že leta 1993 dejal, je samo gospod Milan Kučan v letih 1986 do 1989 dobil od Elana za več kot 400.000 nemških mark daril.”

Vir: p-o-l-i-t-i-k-i-s
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=forum&op=viewtopic&topic_id=44062&forum=113%5B/quote%5D

Pa še en link. Dokaznega materiala o neupravičenem bogatenju Kučana in ostale nomenklature je kar precej. So plačali davke? Bodo neke “komisije” tudi preiskovale izvor njihovega premoženja?
Halo, Kučan! Javi je!

https://drazbe.finance.si/8817035/Kolik{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1na-je-ste{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dajna-cena-skrivnosti-iz-sefa-Danila-Slivnika

https://youtu.be/vjuOCJKgnkY


[/quote]

očete kuglju ili s automat?

New Report

Close