Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Spolne bolezni

Spolne bolezni

Ne bi več o mojem triangelu. Pa naj si vsak misli,kar hoče. Konec koncev bom jaz gorela (po flašu), sem jaz prikrajšana (po nevem kateri), triangel pa kar drži. Dokler bo, bo. ko pa ne bo bo pa hudo. Matr sem pametna za navsezgodaj. Še dobr da mam kafe, pa prihajam k sebi. Pa kaj te tako moti ta triangel, saj ni tvoj. Živi in pusti živeti.Love is all around.

jutro…piješ sama?

leta letijo - iščem stevardeso


zna biti zanimivo , ko ti bojo žgali loj dol z riti

Pijem sama, saj veš triangel, pa tip je na dopustu. Pa ravno prej me zvrcne in stvar deluje tudi na dopustu. Ha,ha,ha, tralala.Flaš ti pa posluš Wet Wet Wet:Love is all around, medtem ko bo men loj dol tekel.Jaz sem jo prej, da sem se lepo skulirala.

o pahorka! Včeraj sem se že bal da te ne bo več nazaj. Saj veš – vsake ovčice je škoda če zapusti ogrado. Pa naj bo še tako drugačna od nas, ki sam varamo:-))))

Jaz sem trmasta ovca.

predobro poznam ta komad, upešnica iz leta 94, prijetni spomini naj, sva ga skupaj pela z eno prijetno punco-sva bila tud midva wet,wet,wet

Se ne boš dala nič udomačit? :-)))
Po navadi velja za take trmaste ovčke sam en dobr sex, pa so čist krotke:-)))

Pa, pa vsem , grem delat. Če pa ne bo dela, pridem pa v vašo ogrado. Lepo se imejte vsi.Lp (flaš: jaz bi tebe poročila, ker moraš biti bogat, z vsemi temi evri, ki si jih zaslužil z jezo na mene, bi prav lepo živela do konca oz. dokler po tvoje ni čas za umret. Jaz te gotovo preživim, ker mam rada lajf, pa naj bo še tolk zajeban.)

ma ti si mi kot herpes, ko ga enkrat dobiš, se ga ne rešiš več- bi bila smrt res odrešitev

flash, lubčka za tole:))

ma, sem pozabla povedat, da mam ravno herpes, kapazdaj

---------- le vent nous portera...

a vaginalnega-več sreče prihodnjič, drugače lahko greš na terapijo z laserjem, men ful pomaga ena maža, ko se spomnim kako se ji reče ti javim

probaj si dati gor virolex, sam si ga moraš dati gor takoj ko začutiš da se ti začne delat

jao, na ustih, zato pa lubčka, no, a ga ne maraš?

---------- le vent nous portera...

aclovir tudi pomaga, mogoče je celo ista zadeva.

sicer ga pa nimam, herpesa, “samo smo se malo zezali”

---------- le vent nous portera...

jao, na ustih, zato pa lubčka, no, a ga ne maraš?[/quote]
hvala, ga že imam, ga še ne bi rad enkrat dobil, tako kot je blondinka med seksom vprašala tipa- ti, a imaš slučajno AIDS, pa ji tip reče ne, zakaj vprašaš, pa mu reče ona, uf, še sreča, ga ne bi rada še enkrat fasala

Maža je ACIKLOVIR,laser ti pomaga, sam da ti ne skuri še možgane, ko maš tko velikega (herpes).Jaz pa nisem ko herpes, jaz sem kot HIV okuženi, za tebe, samo še čaka al ga bo doletelo ali ne, AIDS namreč.In v tem strahu (ti pa pričakovanju) čaka, kdaj bo če bo, izbruhnil. Doba je pa itak dolga.

dobrodošla nazaj, vidim da si spet v svoji najboljši izdaji

komu ti zdaj to?

saj ga nimam, preberi malo nazaj.

aclovir tudi obstaja drugač, od leka se mi zdi.

---------- le vent nous portera...

A te moti, če te kar povej, pa grem. Ti prepuščam punce, ki ti pošiljajo lubčke, pa prav ti dajo, evo saj veš koga mislim. So pa že mal smešne, take najdeš kjer češ,take kot jaz pa so izjeme.Pa reč če ni res.U dobru i zlu, u javi i snu….

fleeeeee eeeee eš.

Ne ne obstaja, se motiš.To ni blo tebi namenjen.Pa ne jokat, k te ne šlivim. Evo tle jih maš.

Fleeš back.


spet se malo hecaš

če češ ti ga zapakiram in pošljem, ga mam doma. aja, saj me ne šliviš. kul.

ma jao, še dobro, da si samo pahorka, ka bi šele bilo, če bi bila janševka…

---------- le vent nous portera...

New Report

Close