Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Spolne bolezni

Spolne bolezni

Zapakiraj si ga kam hočeš, najboljše bi blo da zapakiraš sebe in se pošlješ na Havaje. Se vidi da se ti ponavlja herpes, ko pa vse v usta neseš, drugače ga ne bi imela doma.Če bi bla pa Janševka, pol bi bil pa hudič, sej je že zdej. Dej si no mal majčko odpet, da ti bo prepih od glave do pete, mal možgančke osvežil. Pa nogce dej narazen mala, da bo fejst “durhcuk.” Ima nade … P očala vzemi, pa prav preberi kaj piše na tubi.

pahorka, a nisi rekla, da me ne šljiviš? si pa dosledna…

---------- le vent nous portera...

no, če že hočeš…

prvo – raje na Kubo
drugo – je že pretekel rok uporabe
tretje – ja, je ja
četrto – sem v prosojni spalni srajčki, luštno piha
peto – nisem vanchyka (čeprav nimam nič proti njej)
šesto – http://www.jazmp.si/files/farmakoekonomika/Poizvedba2_Staro_novo_fin0402.pdf
dej si ti očala gor, no

aja, pa še kost: a ti tud doma tko lajaš?

---------- le vent nous portera...

Nisem dosledna, nimam karakterja, hov, hov, hov, na čivave in korejske pse zmeri lajam.Buldogov se pa bojim. Konec pravljice: in tako je živela srečna do konca svojih dni.

Jutro…hov hov hov….

razumen človek se prilagaja svetu, nerazumen vztrajno prilagaja svet sebi... zato je napredek celega sveta odvisen od nerazumnega človeka

Dobro jutro, a smo dobr spal,poje že kavica, pr men že in to že v službi. Matr mam jest ene zajebčkane urnike, pol se pa čudjo če lajam navsezgodaj. Hecam se hecam vse pod kontrolo,eni pa res vse jemljejo preveč resen in so takoj užaljen. A humorja pa ne prenesejo najboljš, al kaj.

ja, ja, ko vse ostalo propade, pol pa obrnimo ploščo na humor in zajebancijo- tata se samo šalio

Kaj propade, ne razumem, sem bolj ne-bistra.

zjutraj smo še vsi ne -bistri, glede na to da si v stroki, si pa ja lahko daš kakšno injekcijo za poživitev, tako da ti da malo pospeška, al ni koga v bližini da bi te piknil

Ok, si grem dat injekcijo,al pa enga fehtat da me pikne. A bi me mogoče ti?!Če pa ne boš, pa v jok, šmrc,šmrc,šmrc,pa vse igrače s sabo pa na luster,pa ne grem več dol.Že letim


, ko že letiš, a bi še odletela v trgovino po en sendvič za mene, sej, kaj se pa zamudiš

Kakšna?A bi mogoče burek in kislo mljeko,može i feferon, onaj ljuti, da se naljutiš,hit povej, sem že na vrsti.

samo sendvič prosim, al ga nimaš rada?

Ok, prošo voz, grem delat, da lahko plačam tist tvoj sendvič.

sendvič si bom sam plačal, ja pejd delat da boš lahk dala za večerjo

jutro pa jutro, saj to je raztegljiv pojem, evo mojo prvo kavo, drugače pa s psi nisem nič, z muckami pa nekoliko le v sorodu…

---------- le vent nous portera...

New Report

Close