Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje druga gimnazija

Spolno nadlegovanje druga gimnazija

Tocno in verjetno ne bi bilo ne prvic, ne zadnjic..


Ja II. gimnazija…Sploh žena je simpatična, on pa glih malo manj:)))
[/quote]

Bi rekel Chandler Bing .-)

Prekmalu zaprla – menda je tudi zelo primerno, če tak človek dela v gimnaziji polni mladih punc?
[/quote]

Mislim, da ta učitelj uči celo športno vzgojo.

https://www.delo.si/novice/crna-kronika/profesorica-zgodovine-domnevna-tarca-spolnega-nadlegovanja-po-prijavi-izgubila-sluzbo-224462.html

Dobra je, da je dala v javnost. In mislim tudi, da ne laže. Ker kaj takega ne spravis kar tako ven. Reakcija žene pa je logična. Se boji za svoj ugled in svojo službo in seveda moževo. Ni hec to, pa oba na isti šoli. Ženske marsikaj spregledajo, samo da navzven izgleda OK.


Ja dobro da je dala v javnost. Da babe vidite, da lahko z nekim obtoževanjem brez dokazov , ki je lahko tudi izmišljeno, lahko tudi popušite.

Jaz pa mislim da laže, ali pa ima močno izkrivljen pogleda na to, kaj je spolno nadlegovanje.
Babo vprašaš kako je kaj, pa že misli da je spolno nadlegovanja ker si jo sigurno zato vprašal, ker če je vredu bi seksal z njo…… Nekatere, in ni jih malo pa to razberejo že iz pogleda. Bolano do konca.

Vsekakor zdraharki ni mesta v kolektivu, pravi naslov za spolno nadlegovanje pa je policija in ne mediji. Tja naj se obrne. In ko bo sodišče obsodilo tega spolnega napadalca, bo tudi lažje dokazala zakaj so jo odpustili. Ampak itak ne bo nič od tega, ker nobenega spolnega nadlegovanja ni bilo.


Ja dobro da je dala v javnost. Da babe vidite, da lahko z nekim obtoževanjem brez dokazov , ki je lahko tudi izmišljeno, lahko tudi popušite.

Jaz pa mislim da laže, ali pa ima močno izkrivljen pogleda na to, kaj je spolno nadlegovanje.
Babo vprašaš kako je kaj, pa že misli da je spolno nadlegovanja ker si jo sigurno zato vprašal, ker če je vredu bi seksal z njo…… Nekatere, in ni jih malo pa to razberejo že iz pogleda. Bolano do konca.

Vsekakor zdraharki ni mesta v kolektivu, pravi naslov za spolno nadlegovanje pa je policija in ne mediji. Tja naj se obrne. In ko bo sodišče obsodilo tega spolnega napadalca, bo tudi lažje dokazala zakaj so jo odpustili. Ampak itak ne bo nič od tega, ker nobenega spolnega nadlegovanja ni bilo.
[/quote]

Podpis pod tole. Upam, da bo epilog zgodbe v njeno škodo. Izrekam veliko podporo ravnatelju, učitelju in njegovi ženi. Ne klonite pod pritiskom medijev in pojdite do konca v iskanju resnice! Vas 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podpiram. Za to žensko pa nimam komentarja oz. ga raje ne bom zapisal, ker bi bil preveč brutalen!

Podpis pod tole. Upam, da bo epilog zgodbe v njeno škodo. Izrekam veliko podporo ravnatelju, učitelju in njegovi ženi. Ne klonite pod pritiskom medijev in pojdite do konca v iskanju resnice! Vas 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podpiram. Za to žensko pa nimam komentarja oz. ga raje ne bom zapisal, ker bi bil preveč brutalen!
[/quote]
Vidva, so posiljene zenske tudi same krive, da so ga fasale?
Ne moremo mi soditi, kdo se zmisljuje in kdo prireja resnico. So pa to zadeve o katerih je treba govorit. Zaradi potencialnih bodocih zrtev. Tako enih kot drugih.

Jaz bi kr verjel učiteljici. že 20+ let nazaj, ko sem se sam šolal tam, se je marsikaj dogajalo. Pa takrat ni bilo tega ravnatelja na šoli. To je začaran grad.

Lorenčič je ravnatelj že slabih 30 let, čekiraj osebno.

Lorenčič je ravnatelj že slabih 30 let, čekiraj osebno.
[/quote]
Lorenčič ni 30 let neprekinjeno ravnatelj te šole.

Vse povedano s tem:

Ravnatelj očitke zavrača, je pa potrdil, da je drugim zaposlenim poslal obvestilo, naj o zadevi ne poizvedujejo, saj lahko sicer ostanejo brez službe.

https://www.delo.si/novice/crna-kronika/profesorica-zgodovine-domnevna-tarca-spolnega-nadlegovanja-po-prijavi-izgubila-sluzbo-224462.html

Zaradi takih izjav ravnatelja ji verjamem.

Lorenčič je ravnatelj že slabih 30 let, čekiraj osebno.
[/quote]

Zgodovina šole:
https://sl.wikipedia.org/wiki/II._gimnazija_Maribor

Pogledam sliko od te učiteljice in žene od učitelja in mi je vse jasno.

Zapletajo se. Ta ravnatelj, češ da ni dovolj interesa za njene predmete, a dali so ji urnik za naslednje leto.

Pa ta njegov mail, da on je za transparentnost, potem pa, da kdor bo poizvedoval, bo odpuščen.

Skratka, če bodo na sodišču tako neverodostojni, jih bo iztožila do gat. Ne vem, kaj se je dejansko dogjalo s spolnim nadlegovanjem, ampak ker se ravnatelj tako brezveze zapleta, se mi pa zdi, da je neupravičeno ostala brez dela.

Zgodovina šole:
https://sl.wikipedia.org/wiki/II._gimnazija_Maribor
[/quote]

Nisem napisala neprekinjeno, drugače pa imaš prav, od 1982 dalje več ali manj povezan z drugo.

Na sodišču ne bo nič dosegla. Saj jo niso odpustili, njena zaposlitev je prenehala po izteku pogodbe za določen čas.

In kakšen smisel ima potem pogodba za določen čas, če bi jo po uzteku MORALI ponovno zaposlit?

Nisem napisala neprekinjeno, drugače pa imaš prav, od 1982 dalje več ali manj povezan z drugo.
[/quote]

Glede na to, da ga v tem obdobju 5 generacij ni imelo za ravnatelja svoje celotno srednješolsko šolanje, torej

Vatikanske_ječe
zelo verjetno ne zavaja glede svojih navedb o starosti, kot mu očitaš.

Glede na to, da ga v tem obdobju 5 generacij ni imelo za ravnatelja svoje celotno srednješolsko šolanje, torej

Vatikanske_ječe
zelo verjetno ne zavaja glede svojih navedb o starosti, kot mu očitaš.
[/quote]

Wiki ima škrbine tudi veš 😉

https://www.dnevnik.si/1042760919

Glede na to, da ga v tem obdobju 5 generacij ni imelo za ravnatelja svoje celotno srednješolsko šolanje, torej

Vatikanske_ječe
zelo verjetno ne zavaja glede svojih navedb o starosti, kot mu očitaš.
[/quote]

Mea culpa, vsi se kdaj zmotimo…

Wiki ima škrbine tudi veš 😉

https://www.dnevnik.si/1042760919
[/quote]
Med letoma 1993 in 2001 ni bil ravnatelj 2. gimnazije.

http://www.xn--tajerci-pqb.si/osebe/loren{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Di{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8D-ivan/239/

hahaha, my thoughts exactly

absolutno nekaj mutijo..
ravnatelj se zapleta oziroma se je že zapletel, kot je dolg in širok, žena od domnevnega nadlegovalca je pa tudi kar na položaju na šoli..On pa uči tak predmet, da ima veliko časa tudi za nemnosti.
Seveda ni narobe nič s tem, da ti ne podaljšajo pogodbe za DČ, ampak ona je urnik že dobila, po pogovorih vpletenih z ravnateljem pa..hvala lepa in nasvidenje.

Tole so prave trape od žensk, da ko se jim moški “goni”, se sprenevedajo in avtomatično okrivijo druge ženske, samo zato ker imajo kiklo, pod katero bi rad zlezel njihov sluzasti možek. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Da ne podaljšaš, tudi moraš imeti utemeljen razlog, ampak glede na zapletanje pri navajanju razlogov, je videti, da kadrovanje ni bilo korektno. In v JS morajo seveda glede tega odgovarjati.

New Report

Close