Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spoznavanje na internetu

spoznavanje na internetu

[/quote][/quote]

Seveda je intelektualno ujemanje zelo pomembno. Težava pa je, kadar imaš na eni strani človeka, ki ves čas potrebuje tako stimulacijo, na drugi pa koga, ki mu je to prav tako pomembno, a ne išče/raziskuje (sebe in sveta) v nedogled oz. se na neki točki ustavi, poleni … Kaj pa vem. Še vedno se moškim dobro zdi, če vsaj “malo nadvladujejo” žensko in imajo občutek, da je krmilo odnosa v njihovih rokah. Tudi zaradi (imaginarnega) občutka varnosti. Bolj varni so, kadar imajo ob sebi osebo, ki je do določene mere vodljiva, popustljiva, klasična. S tako si lahko predstavljajo dolgotrajno zvezo.

http://micna.slovenskenovice.si/o-fant/zenske-ki-v-moskih-zbujajo-strah/

Takih člankov je na spletu kar nekaj. 🙂 Pa se ne prištevam med strašno uspešne ali inteligentne ženske, živim povprečno življenje (na zunaj :-D). Vendar so moje izkušnje točno take … No, kakor koli, jaz sem se sprijaznila z ednino, ker me nenehno iskanje partnerja ni pripeljalo nikamor.

Meni so všeč pametne, inteligentne in razgledane ženske… Vsekakor take ki mislijo, da so pametne ker rade pametujejo in jih fura ego praviloma težko prenašam.

Kako ločiš med enimi in drugimi? A lahko za žensko, ki o sebi pravi, da je pametna, brezkompromisno trdiš, da jo “fura” ego?

Kako ločiš med enimi in drugimi? A lahko za žensko, ki o sebi pravi, da je pametna, brezkompromisno trdiš, da jo “fura” ego?[/quote]

Zelo hitro ločim pametno, inteligentno in razgledano žensko od take, ki misli da je pametna. Ločim po načinu komunikacije, po tem ali razume, ali poskuša razumeti in ima vprašanja…

A lahko za žensko, ki o sebi pravi, da je pametna, brezkompromisno trdiš, da jo “fura” ego?

Ne tega ne morem trditi. Ženska, ki o sebi pravi, da je pametna, lahko pomeni da ima zdravo samopodobo in je res pametna kar je dobro ali pa je lahko samo ego tako močan, da ne zmore razumeti realnosti in živi v prepričanju, da je pametna. Tudi te dve varianti hitro razberem.

Kako ločiš med enimi in drugimi? A lahko za žensko, ki o sebi pravi, da je pametna, brezkompromisno trdiš, da jo “fura” ego?[/quote]

Zelo hitro ločim pametno, inteligentno in razgledano žensko od take, ki misli da je pametna. Ločim po načinu komunikacije, po tem ali razume, ali poskuša razumeti in ima vprašanja…

A lahko za žensko, ki o sebi pravi, da je pametna, brezkompromisno trdiš, da jo “fura” ego?

Ne tega ne morem trditi. Ženska, ki o sebi pravi, da je pametna, lahko pomeni da ima zdravo samopodobo in je res pametna kar je dobro ali pa je lahko samo ego tako močan, da ne zmore razumeti realnosti in živi v prepričanju, da je pametna. Tudi te dve varianti hitro razberem.[/quote]

Fajn odgovora. Nimam več vprašanj. 🙂 Sledi sveta tišina.

Ne zapravite življenja v iskanju prave ljubezni!!!

Pozdravljena,
Se popolnoma strinjam s tabo. Res je težko danes nekje na internetu nekoga normalnega spoznati. Tudi sam imam na nek način iste težave. Predvsem je težava v tem, da te vržejo vse v isti koš z ostalimi moškimi.

Iskrena, …evo eno iskreno izpoved. Sicer sem o tem že pisal tukaj ampak mi ni težava še enkrat. Tam pri 32 sem se razšel iz dolgoletene zveze z mojo partnerico moje genracije. Kakšno leto proti koncu najine zveze se je čutilo, da ni več to to, večinoma zaradi moje neresnosti, preveč energije v šport in s tem brcanje v meglo, nobenega pravega efekta, razen lastnega adrenalina. Ženska hoče rešit zvezo, jst ne jebem pet posto, živim svoj način življenja. Mimogrede, nikoli nisem bil grebator za keš, men je bila tista plača, ki sem jo imel dost, saj bi lahko še koga z njo preživel ampak eni bi na mojem mestu dosti več naredili s tem znanjem, ki sem ga imel. In, ko sem bil v vezi, so se vsepovsod kamor sem prišel vrtele dost privlačne žensk okoli mene, tako sem dobil filing, da bo šala mala dobit novo bejbo, še boljš kot sem jo imel,….. ehhhhh, sanja svinja kukuruz.
Prvo mi je ta svoboda odgovarjala in menjava partneric, leta so minevala nezadovoljstvo je bilo pa čedalje večje z moje strani kar se tega tiče. Pa jst to malo bolj resno zastavim, zdej pa bi neki za žent,…..še večja štala. Osvajam eno odvetnico,mojih let, pa ona men, da imam prešvoh izobrazbo, samo sš in, da hoče ing. varianto……. ai mslim, noro. Amapk, ok., pač njena stvar, mi je bila pa zanimiva ta njena želja, ki je bila tako močna, da je med govorom skoraj jokala, zakaj ji ne rata enga z visoko izobrazbo najt. Mene je bila vse to komedija ampak to je bilo dejstvo, ki sem ga slišal in videl na lastne oči in ušesa, aja, pa še nakaj me je fascinirlo, ko je rekla sej poznam enga, samo on ima toliko ponudb od žensk, da je rekel, da naj mu neha težit, heh. Kot pravim, noro.
Rekel sem ji na koncu pogovora, veš kaj… jst komot tebe in tega tvojga inženerja v žep spravim, ker sem jih v praksi toliko videl, da so navadni vajenci izpadli za mene, posebej tisti brez prakse. No tud jst nism bil perla, nisem hotel pa ženske z otrokom in kup bremen iz preteklosti, pol pa še izgled, normalno, pa seveda, da je moja generacija ali mlajša od mene, itd. Enostavno, hotel sem skulirano žensko, tako kot sem bil sam s čisto preteklostjo, skratka, da štartava oba iz nule. Mimogrede, s pranjem, peglanjem in kuhanjem, vzdržavenjem higiene v stanovanju že zdavenj nisem imel nobenega problema, ker se ene tega zelo bojijo, ker pač rad živim v čistem tam kjer živim. Tako, da se vse zakomplicira po 30 letu.
Dejstvo pa je, tist, ki ni imel do teh let resno razmerje (taka je bila tud ta odvetnica, ki sem jo opisal), da je težek primer skupne variante za zvezo. So teoretiki, to je pa tudi vse od njih, tako, da oni razumejo neko zvezo s partnerejm samo v teoriji, praksa jim je fata morgana, to je to.[/quote]

Čo madona, si se res razpisal!

Jaz rečem tako. Videla svašta, doživela marsikaj! Me ne preseneti nič več, kaj vse hodi po tej naši zemlji. Bom mal bolj specifična od 10 moških jih je lahko tam 2-3 s katerimi lahko vodiš normalno komunikacijo in lahko rečeš, da je solidna. Verjamem, da je pri nasprotnem spolu podobna stvar.
To kak pogled imajo nekateri in kaj dajo vse v ospredje, se lahko samo čudiš.
Se pa popolnoma strinjam s tabo, glede te trditve, da, če človek do 30. leta ni imel resne zveze je nekaj na kar je potrebno bit pozoren.

Hecno mi je brat in poslušat, kao kako dajo nekateri na izobrazbo človeka in ne tolk na njegovo osebnost in karakter, ker še sedaj niso nekateri dojeli, da jim je v ospredju bolj pomemben kos papirja, kot vse drugo, kar lahko krasi eno osebo.

Meni je pa všeč, če je sogovornica brihtna, zgovorna, razgledana…tako na internetum kot potem v živo. Rad govorim, rad poslušam, rad kaj izvem…če je pa nekdo tiho, pa iz tega nič ne more biti…gospodična na začetku je imela ta problem…

Zelo hitro ločim pametno, inteligentno in razgledano žensko od take, ki misli da je pametna. Ločim po načinu komunikacije, po tem ali razume, ali poskuša razumeti in ima vprašanja…

A lahko za žensko, ki o sebi pravi, da je pametna, brezkompromisno trdiš, da jo “fura” ego?

Ne tega ne morem trditi. Ženska, ki o sebi pravi, da je pametna, lahko pomeni da ima zdravo samopodobo in je res pametna kar je dobro ali pa je lahko samo ego tako močan, da ne zmore razumeti realnosti in živi v prepričanju, da je pametna. Tudi te dve varianti hitro razberem.[/quote]

Fajn odgovora. Nimam več vprašanj. 🙂 Sledi sveta tišina.[/quote]

Vse ti je jasno? hehehe dobro to 😉

Men rečejo, da sem atraktivna. Spozmam res ogromno ljudi. Problem je, da so dobri vezani, ostalo so pa precej mlajši, če pa ne, pa alkoholiki ipd. Kemija se men ne zgodi kar tako. Ker se mi nima s kom.

Točno to. Res se je še vsaki, ki je napisala, da išče, javilo par moških, potem pa…tema. Kot da samo preizkušajo, koliko odzivov bo. Grdo :([/quote]

Pa si kdaj preverila kaki moški to pišejo?
Največ poročeni. Eni so mogoče tudi samski, ampak takoj začnejo o seksu, hočejo vedet tvoje mere, fotko vse.
Eni pa niti toliko niso previdni, da svojega kontakta ne bi objavljali po vseh f.fehtarskih temah.

Tudi meni je prav isto pomembno pri moškem. Ampak moram poudariti nekaj. Ni nepomembno tudi to, kdo je moj sogovornik. Sem že imela primere, ko sem prek interneta spoznala moške, kateri so bili brihtni, razgledani in (morda?) tudi zgovorni, ampak si preprosto midva nisva imela kaj povedat. V bistvu sva se energetsko odbijala in tako pogovor nikakor ni stekel. Pred tem za ekranom nama je seveda super šlo, ampak ko se z nekom vidiš v živo, so tukaj še druge dimenzije.
Shock je takole po takšnem klavernem srečanju še toliko večiji, ker človek pričakuje, če sva si lahko takšne dolge čitabule prej pisala, da bo avtomatsko tudi v živo super. Ampak tam nama ni šlo in sva ostala kar nekako na površinskih temah ter se nato poslovila. Tako ni dovolj samo to, da je nekdo brihten, razgledan in zgovoren, ker če se z njim energetsko ne ujemaš, ti to prav nič ne koristi.

Točno to. Res se je še vsaki, ki je napisala, da išče, javilo par moških, potem pa…tema. Kot da samo preizkušajo, koliko odzivov bo. Grdo :([/quote]

Pa si kdaj preverila kaki moški to pišejo?
Največ poročeni. Eni so mogoče tudi samski, ampak takoj začnejo o seksu, hočejo vedet tvoje mere, fotko vse.
Eni pa niti toliko niso previdni, da svojega kontakta ne bi objavljali po vseh f.fehtarskih temah.[/quote]

Ja vidiš, to imaš pa prav. Preverila nisem, ker ne iščem, takole od daleč pa izgleda, kot da ženska išče, moški se javi, ona pa utihne.

Meni tudi tko zgleda kot Chocolattt piše.
Vsi neki ful jamrate, ko pa je treba kej naredit pa … ročna do konca.
Ne vem no. Ampak res tko zgleda.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Pozdravljeni,

sem presenečena, da se je v temi, ki sem jo odprla, razvila tako živahna debata :). Me pa še vseeno zanima, na katerih straneh konkretno ste se spoznali? So to samo namenski portali za zmenke in MON ali še kaj drugega?

Ne strinjam se, da vsi stisnemo rep med noge. Sama sem zelo zgovoren tip človeka, problem je navezati prvi stik.

Tudi meni je prav isto pomembno pri moškem. Ampak moram poudariti nekaj. Ni nepomembno tudi to, kdo je moj sogovornik. Sem že imela primere, ko sem prek interneta spoznala moške, kateri so bili brihtni, razgledani in (morda?) tudi zgovorni, ampak si preprosto midva nisva imela kaj povedat. V bistvu sva se energetsko odbijala in tako pogovor nikakor ni stekel. Pred tem za ekranom nama je seveda super šlo, ampak ko se z nekom vidiš v živo, so tukaj še druge dimenzije.
Shock je takole po takšnem klavernem srečanju še toliko večiji, ker človek pričakuje, če sva si lahko takšne dolge čitabule prej pisala, da bo avtomatsko tudi v živo super. Ampak tam nama ni šlo in sva ostala kar nekako na površinskih temah ter se nato poslovila. Tako ni dovolj samo to, da je nekdo brihten, razgledan in zgovoren, ker če se z njim energetsko ne ujemaš, ti to prav nič ne koristi.[/quote]
Ja, tam nastopi še glas, mimika, videz..in če ti to ni najbolj všeč, potem zanimanje pade, in s tem firbacanje za osebne zadeve.
Ali sta se pa predolgo dopisovala, in praktično vse veš, in ni tistega čara odkrivanja…

Za navezat stik, kjerkopli, moraš biti registriran član, da si lahko kaj napišeš 😉

Tudi meni je prav isto pomembno pri moškem. Ampak moram poudariti nekaj. Ni nepomembno tudi to, kdo je moj sogovornik. Sem že imela primere, ko sem prek interneta spoznala moške, kateri so bili brihtni, razgledani in (morda?) tudi zgovorni, ampak si preprosto midva nisva imela kaj povedat. V bistvu sva se energetsko odbijala in tako pogovor nikakor ni stekel. Pred tem za ekranom nama je seveda super šlo, ampak ko se z nekom vidiš v živo, so tukaj še druge dimenzije.
Shock je takole po takšnem klavernem srečanju še toliko večiji, ker človek pričakuje, če sva si lahko takšne dolge čitabule prej pisala, da bo avtomatsko tudi v živo super. Ampak tam nama ni šlo in sva ostala kar nekako na površinskih temah ter se nato poslovila. Tako ni dovolj samo to, da je nekdo brihten, razgledan in zgovoren, ker če se z njim energetsko ne ujemaš, ti to prav nič ne koristi.[/quote]
Ja, tam nastopi še glas, mimika, videz..in če ti to ni najbolj všeč, potem zanimanje pade, in s tem firbacanje za osebne zadeve.
Ali sta se pa predolgo dopisovala, in praktično vse veš, in ni tistega čara odkrivanja…[/quote]

Po vsej verjetnosti predolgo/preintenzivno in potem sva imela skozi dopisovanja ustvarjeno sliko eden o drugem, ki ni imela z realnostjo dosti skupnega.

V bistvu po mojih izkušnjah sem se še vedno do sedaj najbolje ujela z osebami, kjer smo si pisali zelo malo ter srečali v nekaj dneh ali enem tednu. Tudi, ko bom v prihodnosti še koga srečala na tak način, bom šla čimprej ven. Nič več dolgoveznega bluzenja pred ekranom.

Iz kod pa prihajaš en_človek, če ni skrivnost?


Ja, tam nastopi še glas, mimika, videz..in če ti to ni najbolj všeč, potem zanimanje pade, in s tem firbacanje za osebne zadeve.
Ali sta se pa predolgo dopisovala, in praktično vse veš, in ni tistega čara odkrivanja…[/quote]

Po vsej verjetnosti predolgo/preintenzivno in potem sva imela skozi dopisovanja ustvarjeno sliko eden o drugem, ki ni imela z realnostjo dosti skupnega.

V bistvu po mojih izkušnjah sem se še vedno do sedaj najbolje ujela z osebami, kjer smo si pisali zelo malo ter srečali v nekaj dneh ali enem tednu. Tudi, ko bom v prihodnosti še koga srečala na tak način, bom šla čimprej ven. Nič več dolgoveznega bluzenja pred ekranom.[/quote]

Ob kuhanem vinu bo sigurno sogovornik bolje izpadel/izgledal :D, zato le izkoristi zimski čas.
Ekran povzroča odvisnost, osamlenost je pa samo še večja…

Hehe, pa veš, katere pišete o tem ‘da moški ne maramo inteligentnih žensk’, tiste, ki s tem pisanjem sebe uvrščate v kategorijo inteligentnih, ker ste samske – gre za dvojno racionalizacijo (PSIHOLOŠKI OBRAMBNI MEHANIZEM): ne dobim moškega, ker sem ‘preveč inteligentna’, in pa omalovaževanje žensk v zvezah, ker te so pa potem avtomatsko ‘neinteligentne’, saj imajo moškega. 😀

Inteligentnih žensk ne mara le negotov moški, ‘pametnih’ pa noben moški. 😉 Inteligentne ženske so lahko zelo privlačne, tudi če niso preveč atraktivne. Tako da je vse odvisno od posameznika, tako da ne vem, zakaj posplošujete moške na neke primitivne majmune, če vam ne uspe dobiti zveze. Pa postanite opice. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Po vsej verjetnosti predolgo/preintenzivno in potem sva imela skozi dopisovanja ustvarjeno sliko eden o drugem, ki ni imela z realnostjo dosti skupnega.

V bistvu po mojih izkušnjah sem se še vedno do sedaj najbolje ujela z osebami, kjer smo si pisali zelo malo ter srečali v nekaj dneh ali enem tednu. Tudi, ko bom v prihodnosti še koga srečala na tak način, bom šla čimprej ven. Nič več dolgoveznega bluzenja pred ekranom.[/quote]

Ob kuhanem vinu bo sigurno sogovornik bolje izpadel/izgledal :D, zato le izkoristi zimski čas.
Ekran povzroča odvisnost, osamlenost je pa samo še večja…[/quote]

Odkar sem imela izkušnjo, da sem moškega, ki je spil 1 samcat kozarček kuhančka, skoraj morala nosit, tako ga je pribilo (sama sem spila 2 kozarčka in mi ni bilo čisto nič), ne upam več tvegat z moškimi in kozarčkom rujnega 🙂

Ob kuhanem vinu bo sigurno sogovornik bolje izpadel/izgledal :D, zato le izkoristi zimski čas.
Ekran povzroča odvisnost, osamlenost je pa samo še večja…[/quote]

Odkar sem imela izkušnjo, da sem moškega, ki je spil 1 samcat kozarček kuhančka, skoraj morala nosit, tako ga je pribilo (sama sem spila 2 kozarčka in mi ni bilo čisto nič), ne upam več tvegat z moškimi in kozarčkom rujnega :)[/quote]
Najbrž ga ni zdelal {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} alkohola, ampak kaka “natur” sestavina v teh ljubljanskih kuhančkih.
Tam na štantih, prej sladkorno dobiš od cukra, kot pa da bi bil pijan. Očitno je čist brez kondicije bil. No sej, važno dajo imaš ti 😉

Facebook,ker je ime in priimek in že po profilu vidiš a si želiš navezat stika z njim ali ne.

Na FBju imaš razne skupine za samske,spoznavanje,prijateljevanje,izleti,…

New Report

Close