Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spoznavanje na internetu

spoznavanje na internetu

Sicer je nekoliko možnosti, da spoznaš pravo osebo tudi na internetu, ampak ni ga čez pristen stik. Gre za energijo, ki jo druga oseba oddaja, tako kot pravi hmmmmmmm. Enostavno druga oseba razume, kaj želiš povedati, čeprav tega nisi rekel. Prav tako ti njo razumeš. V virtuali pa je lahko nekdo zabaven, ker ima pač smisel za humor, ampak to za zdravo zvezo ne zadošča. Meni je pri moškem všeč življenjska bistrost, inteligentnost. Tu ne gre za tisto pamet, ki jo vidiš pri tekmovalcih v kvizih. Pa mora imeti nekaj ostrine, ne nesramnosti.

Vedno je možno spoznati pravo osebo preko interneta, to se mi zdi čisto OK, nimam predsodkov … jaz bi to uporabil samo kot možnost za navezo za kontakt, ker bolj malo hodim po lokalih, žurkah itd. Vse ostalo pa kot sem napisal … iz oči v oči …

Vedno je možno spoznati pravo osebo preko interneta, to se mi zdi čisto OK, nimam predsodkov … jaz bi to uporabil samo kot možnost za navezo za kontakt, ker bolj malo hodim po lokalih, žurkah itd. Vse ostalo pa kot sem napisal … iz oči v oči …[/quote]

Saj ne rabiš spoznat osebe ravno v lokalu ali na žurki. Jaz jih poznam kar nekaj, ki so se spoznali v službi, na avtobusu, vlaku, izletu ipd.

Vedno je možno spoznati pravo osebo preko interneta, to se mi zdi čisto OK, nimam predsodkov … jaz bi to uporabil samo kot možnost za navezo za kontakt, ker bolj malo hodim po lokalih, žurkah itd. Vse ostalo pa kot sem napisal … iz oči v oči …[/quote]

Saj ne rabiš spoznat osebe ravno v lokalu ali na žurki. Jaz jih poznam kar nekaj, ki so se spoznali v službi, na avtobusu, vlaku, izletu ipd.[/quote]

Ljudje se spoznavajo vse povsod, služba, avtobus, vlak, izlet itd. tako kot praviš in v to sploh ne dvomim. Npr. večina se vozi z avti tako, da javni prevoz odpade in s tem se takoj zmanjšajo možnosti, kolikokrat gremo na izlet na leto? Način življenja se je spremenil. navade so se spremenile itd.
Na internet gledam samo kot na eno od možnosti kjer lahko prideš do kontakta … kjer so dejansko zbrani posamezniki na nekem mestu, ki želijo spoznati nekoga.

Saj ne rabiš spoznat osebe ravno v lokalu ali na žurki. Jaz jih poznam kar nekaj, ki so se spoznali v službi, na avtobusu, vlaku, izletu ipd.[/quote]

Ljudje se spoznavajo vse povsod, služba, avtobus, vlak, izlet itd. tako kot praviš in v to sploh ne dvomim. Npr. večina se vozi z avti tako, da javni prevoz odpade in s tem se takoj zmanjšajo možnosti, kolikokrat gremo na izlet na leto? Način življenja se je spremenil. navade so se spremenile itd.
Na internet gledam samo kot na eno od možnosti kjer lahko prideš do kontakta … kjer so dejansko zbrani posamezniki na nekem mestu, ki želijo spoznati nekoga.[/quote]

Ti sigurno ne bos imel tezav…ker mi delujes kot en dobrodusen pozitivcek. ☺

Ljudje se spoznavajo vse povsod, služba, avtobus, vlak, izlet itd. tako kot praviš in v to sploh ne dvomim. Npr. večina se vozi z avti tako, da javni prevoz odpade in s tem se takoj zmanjšajo možnosti, kolikokrat gremo na izlet na leto? Način življenja se je spremenil. navade so se spremenile itd.
Na internet gledam samo kot na eno od možnosti kjer lahko prideš do kontakta … kjer so dejansko zbrani posamezniki na nekem mestu, ki želijo spoznati nekoga.[/quote]

Ti sigurno ne bos imel tezav…ker mi delujes kot en dobrodusen pozitivcek. ☺[/quote]

Jaz ne iščem … sem samo sodeloval v debati in podal moj pogled na vse skupaj in kako bi izpeljal 🙂

Ti sigurno ne bos imel tezav…ker mi delujes kot en dobrodusen pozitivcek. ☺[/quote]

Jaz ne iščem … sem samo sodeloval v debati in podal moj pogled na vse skupaj in kako bi izpeljal :)[/quote]

Kaj si takoj cviknil, saj tudi jaz na internetu ne iscem. Reala je zakon.

Jaz ne iščem … sem samo sodeloval v debati in podal moj pogled na vse skupaj in kako bi izpeljal :)[/quote]

Kaj si takoj cviknil, saj tudi jaz na internetu ne iscem. Reala je zakon.[/quote]

Zakaj misliš, da sem cviknil? 🙂

Hehe, pa veš, katere pišete o tem ‘da moški ne maramo inteligentnih žensk’, tiste, ki s tem pisanjem sebe uvrščate v kategorijo inteligentnih, ker ste samske – gre za dvojno racionalizacijo (PSIHOLOŠKI OBRAMBNI MEHANIZEM): ne dobim moškega, ker sem ‘preveč inteligentna’, in pa omalovaževanje žensk v zvezah, ker te so pa potem avtomatsko ‘neinteligentne’, saj imajo moškega. 😀

Inteligentnih žensk ne mara le negotov moški, ‘pametnih’ pa noben moški. 😉 Inteligentne ženske so lahko zelo privlačne, tudi če niso preveč atraktivne. Tako da je vse odvisno od posameznika, tako da ne vem, zakaj posplošujete moške na neke primitivne majmune, če vam ne uspe dobiti zveze. Pa postanite opice. :D[/quote]
Je pa nekaj res. Pred leti, ko sem bila na ona on, sem imela sprva napisane realne podatke, pa ni bilo nobenega navala, ampak so me kontaktirali pompozni čudaki in tipi s kupom travm in očitnih psihičnih problemov. Dalo mi je misliti, ko je en rekel nekaj v smislu “sem mislil, da boš ti razumela, ko naj bi bila kao pametna.” Ko sem v osebne podatke namesto doktorata rajši napisala magisterij, so se začeli javljati normalni in tudi tapravi med njimi. Očitno ima precej ljudi predsodek pred nazivom. Seveda naziv in inteligenca nista v neki jasni korelaciji, doktorji so že po definiciji fahidioti. Je pa zanimivo, zakaj so se vidno vsule ponudbe takoj po tem, ko sem si znižala izobrazbo v profilu. Nek razlog že mora biti.[/quote]

Na zmenkarskih portalih je ponavadi le za vzorec ‘normalnih moških’, razmerje verjetno 10:1 v prid moških, ki zasujejo poštne nabiralnike žensk v razponu po letih od 18 pa tja do 70. 🙂 V glavnem so to preprostejši moški, ki, jasno, iščejo in si obetajo samo avanturo, seks. So veliki optimisti in zelo vztrajni, in s to enostavno miselnostjo verjetno predvidevajo, da bodo manj izobražene ‘bolj neumne’, z manjšimi zahtevami do moških in prej pripravljene za seks.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj si takoj cviknil, saj tudi jaz na internetu ne iscem. Reala je zakon.[/quote]

Zakaj misliš, da sem cviknil? :)[/quote]

Intuicija…☺

Zakaj misliš, da sem cviknil? :)[/quote]

Intuicija…☺[/quote]

Žal v tem primeru nisi prav razumela svoje intuicije 🙂

Intuicija…☺[/quote]

Žal v tem primeru nisi prav razumela svoje intuicije :)[/quote]

Mozno…potem pa oprosti. ☺

Žal v tem primeru nisi prav razumela svoje intuicije :)[/quote]

Mozno…potem pa oprosti. ☺[/quote]

Oproščeno … stvar je v tem, če bi iskal mi ne bi bilo nič nerodno ti to povedati.

Mozno…potem pa oprosti. ☺[/quote]

Oproščeno … stvar je v tem, če bi iskal mi ne bi bilo nič nerodno ti to povedati.[/quote]

V zivljenju je tako, da obicajno najdes takrat, ko ne isces.

Oproščeno … stvar je v tem, če bi iskal mi ne bi bilo nič nerodno ti to povedati.[/quote]

V zivljenju je tako, da obicajno najdes takrat, ko ne isces.[/quote]

Se strinjam …

V zivljenju je tako, da obicajno najdes takrat, ko ne isces.[/quote]

Se strinjam …[/quote]

Pa ostani na forumu, ker potrebujemo take tipe tu gor.

Moja izkušnja z Ona-on. Oz. dve izkušnji.

Prvič, ko sem zašla na ona-on je bilo bolj iz firbca in iz heca. Ne da sem se hecala s tipi na ona.on, to ne. Sem pa šla na ona on ker smo se s prijateljicami hecale, da bi bilo zanimivo videti kakšne vrtse tipi so tam gor. No kmalu sem med vsem čudnim balastom našla gor fanta, ki me je pritegnil.

Za razliko od drugih nisem želela takoj na pijačo. Tako sva si mende pisala cela 2 meseca preden sva se dobila v živo. Kasneje sva postala par. No po 2 letih sva ugotovila da najina predstava o življenju ni niti podobna kaj šele enaka. In se je končalo.

Naslednjič sem šla na ona-on ne ravno iskat partnerja, ampak bolj zato da mine čas (razšla sem se z bivšim, izgubila službo …). pa sem spet imela srečo … naletela sem na sedanjega moža. Po enem mesecu dopisovanja sva se srečala na pijači, ki je trajala 11 ur. od takrat naprej sva skupaj … letos teče že 5. leto.

Na ona-on je veliko balasta. Moraš biti kar trde kože in znti moraš brati med vrsticami. Se pa kljub vsemu najde kdo pameten. Tako da ne tako hitro obupat. Saj tudi v reali je isto oz. dokaj podobno … ko sem še kot študentka (15 let nazaj) hodila na žure je bilo 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} balasta, ki je odpadel v trenutku, 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa je bilo ok fantov. Kasneje ko si v službi in ni več toliko druženja je ta 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} toliko težje najti.

Ti želim vse dobro in čim več sreče na tvoji poti.

Se strinjam …[/quote]

Pa ostani na forumu, ker potrebujemo take tipe tu gor.[/quote]

Za enkrat ne razmišljam o odhodu …

Ena z izkušnjo, lepo! Za katero starostno skupino gre? Jaz iščem okoli 40, tipi na ona on so katastrofa! Poleg mnogih podebiljenih primerkov so v teh letih že plešasti, debeli…..Ja, obup no!

Tale ni v zivo tih, se pogovarja normalno, na chatu je druga slika. Tam nima zavor pisati zelo opolzko oziroma ze kar teziti zenskam s tem tudi, ce mu ne zelijo odgovarjat.

Drugace sama gnece niti ne maram. Tako se dogodkov, kjer je velika masa ljudi, niti ne udelezujem. Druzenja se ponavadi dogajajo tako, da se dobimo s kolegicami na klepetu ali kam gremo in to je to. Ni ravno v navadi, da se nam bi naenkrat, ko smo nekje, prikljucili se drugi neznani ljudje. Saj si lahko predstavljas? Ce gremo v kino ali na kaksno prireditev, so tam nam podobni, torej zakljucene druzbe ljudi.
Priznam tudi, da sama nisem ravno oseba, ki bi s popolnim neznancem kar tako iz nic zacela pogovor. Sicer na zadnjem dogodku se je tudi to zgodilo, a sem predhodno bila predstavljena tem osebam preko nekoga tretjega, ki je nas vse poznal. Tako je lazje.
Zato sem tudi spoznavala ljudi preko interneta, ker je bilo lazje virtualno priceti.[/quote]

No sej po tem pa je normalen, če je v živo OK, nachatu pa..kaj veš kaj je zraven počel …
Zakaj nisi tule registrirana?[/quote]

Trenutno mi nekako bolj ustreza tako, ker nisem v filingu za privat dopisovanja.

Heh, s tem je tako. Ženska, ko je malo bolj eksistenčno ogrožena postane dosti bolj fleksibilna s svojo naturo, to je to pri ženskah, ki niso najstnice. Čas gre naprej, navsezadnje tudi logika razmišljanja in obstoja na tej zemlji, torej prilagajanja.
Zato vama gre zdaj dobro, ker ste videli, da je iskanje partnerjev izguba časa in moraš imeti res srečo, da naletiš na pravo partijo, torej čista matematika. Hvala bogu pa, če se kasnej čustva razvijejo..

Heh, s tem je tako. Ženska, ko je malo bolj eksistenčno ogrožena postane dosti bolj fleksibilna s svojo naturo, to je to pri ženskah, ki niso najstnice. Čas gre naprej, navsezadnje tudi logika razmišljanja in obstoja na tej zemlji, torej prilagajanja.
Zato vama gre zdaj dobro, ker ste videli, da je iskanje partnerjev izguba časa in moraš imeti res srečo, da naletiš na pravo partijo, torej čista matematika. Hvala bogu pa, če se kasnej čustva razvijejo..[/quote]
Pišeš, kot da je kaj narobe s tem.

@danes neprijavljena

Ne, s tem je vse ok., sem pač na svoj način analiziral njen opis dobitka na lotu in, dost fer je bila, da je omenila izgubo službe in ločitev z prejšnim partnerjem (to so pač, recimo neki dejavniki, ki malo vplivajo na razpoloženje), torej je bila po moji logiki še vroča od tega, da čuti drugo telo ob seb ,recimo, da je to pogrešala, ker ni omenila, da se bi razšla v nekem kaosu, verejtno čist v prijatelskem stilu.
Vem, ko sem se sam našel v taki situaciji, kar naenkrat Sam v veliki francoski postelji, ko sem bil vedno navajen imeti roke na telesu tiste, ki je bila ob men preden sem zaspal.
Navsezadnje smo tud tipi podobni, dokler si zdrav in eksistentčno sam svoj đek je cel svet tvoj, ko te neki od tega zjebe, pa vsak malo umiri konje in spusti gas.

Heh, s tem je tako. Ženska, ko je malo bolj eksistenčno ogrožena postane dosti bolj fleksibilna s svojo naturo, to je to pri ženskah, ki niso najstnice. Čas gre naprej, navsezadnje tudi logika razmišljanja in obstoja na tej zemlji, torej prilagajanja.
Zato vama gre zdaj dobro, ker ste videli, da je iskanje partnerjev izguba časa in moraš imeti res srečo, da naletiš na pravo partijo, torej čista matematika. Hvala bogu pa, če se kasnej čustva razvijejo..[/quote]

No, tukaj ga malo mimo pihas ali posplosujes.
Sama recimo ravno zaradi tega, ker v tem trenutku nimam sluzbe, tudi partnerja ne iscem. Najprej zelim urediti svojo eksistenco in finance, potem pride spet na vrsto ljubezensko zivljenje.

jaz pa dostkrat ne zastopim zakaj si folk med seboj ne pomaga …
jaz sem najmanj 3 pare že skupi spravila oz spoznala, naprej pa sami.
če jaz poznam samca, ki bi imel kako deklico in poznam deklico, ki bi imela fanta
zakaj ju nebi spoznala.
enko vi vsi
vem , da vsak ve za koga
zakaj si na ta način ne pomagate …ne zastopim

pa tudi ni treba na glas govorit
lahko se slučajno na kkem pikniku dva spoznata ki sta samska..tko pr men doma …

New Report

Close